امتیازات Watch_Dogs

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اولین امتیاز معتبر سگ های نگهبان منتشر شد . مجله JeuxVideo به بازی امتیاز 19 از 20 داده و Watch_Dogs رو تقریباً بی نقص ولی داستان رو کمی نااُمید کننده دونسته !
46781168080494645100.jpg

Gameplay: 5 stars
Everything works perfectly, the ultra-intuitive hacking allows for exhilarating moments in the game.

Graphics: 5 stars
Very solid on the technical level, especially in the sensation of life that makes Watch_Dogs great.

Sound: 4 stars
Excellent ambient music and sound effects, but the track selection is a little limited.

Longevity: 5 stars
Because it’s a open world featuring multiplayer, there there’s an extreme amount of interesting things to do.

Pros:

• Gameplay and level design
  • The life in Chicago
  • Generous content
Cons:

• The Story, bof!
  • The first loading
  • That’s all!

Conclusion:
Watch_Dogs accomplished all the hopes placed on it and delivers a successful new take on open world games. Almost perfect, but with a slight disappointment on the story.

--------------------------

Joystiq – 4/5
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
CVG – 9/10
LeaderGamer – 9/10
Videogamer – 7/10
DigitalSpy – 4/5
Gamespot – 8/10
Polygon – 8/10
Rock, Paper, Shotgun – No Score
GameReactor – 8/10
Eurogamer – 7/10
Edge – 8/10
Destructoid – 8/10
Metro – 7/10
StrategyInformer – 7/10
GameInformer – 8.5/10
PC Gamer – 87/100
Areajugones – 9/10
EGM – 7/10
Pixel Dynamo – 8.2/10
GameStar – 8.8/10
Softpedia – 8.5/10
Lazygamer – 8/10
Eurogamer.de – 7/10
Zing.cz – 8/10
GamesVillage.it – 9/10
ITF Gaming – 9.7/10
Jeuxvideo.com – 18/20
Gamekult.fr – 7/10
Merlin’in Kazanı – 85/100
Games.ch – 88/100

Last edited by a moderator:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
نسخه PC پورتش فاجعه بود و هیچ کس نباید طرفداری شو بکنه:D
نسخه‌ی PC که لید پلتفرم بود و پورت نشده بود:d من که زیاد از یوبی کشیدم، برای من AC: B هم با اینکه اون موقع سیستمم جز سیستم های High End محسوب می‌شد افت فریم داشت:( خداییش ظلمه کرایسیس 2 رو با اون گرافیک روون بازی کنی ولی روی چنین گیمی افت فریم داشته باشی:((
(البته روی سیستم های خیلی ها افت فریم داشت و بعضیها بهم گفتند که شاید چون با کرک بازیش می‌کنیم اینجوریه. من حتی پک فیزیکیش رو هم گرفتم ولی باز فریمش رو اعصاب بود. به خودم می‌گفتم که فریمش بهتر شده:)))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نسخه‌ی PC که لید پلتفرم بود و پورت نشده بود:d من که زیاد از یوبی کشیدم، برای من AC: B هم با اینکه اون موقع سیستمم جز سیستم های High End محسوب می‌شد افت فریم داشت:( خداییش ظلمه کرایسیس 2 رو با اون گرافیک روون بازی کنی ولی روی چنین گیمی افت فریم داشته باشی:((
(البته روی سیستم های خیلی ها افت فریم داشت و بعضیها بهم گفتند که شاید چون با کرک بازیش می‌کنیم اینجوریه. من حتی پک فیزیکیش رو هم گرفتم ولی باز فریمش رو اعصاب بود. به خودم می‌گفتم که فریمش بهتر شده:)))
در هر صورت، فاجعه بود، چه پورت باشه چه نباشه، بازی که 6 گیگ رم تایتان رو پر کنه فاجعس!

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
بالاخره متا رسید به چیزی که پیشبینی‌ کرده بودم :d
این بازی فکر کنم سلیقه‌ای باشه
مثل بازی‌های Beyond و Resident Evil 6 که متاشون تقریبا ۷۰ شدند
یکی‌ میگه عالیه
یکی‌ میگه آشغاله
با این‌حال متا بین ۷۴-۷۹ پیشبینی‌ میشه

آخرین ویرایش:

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
این هم از عوارض نمایش فک برانداز E3 2012 ...

وقتی اون گرافیک رو نشون میدن فکر محصول نهایی که دست من مصرف کننده میرسه هم باید بکنن یا نه؟

قضیه همون پسره که از باباش پول میخواست ( به باباهه میگه 10 تومن پول بده. باباهه میگه 8 تومنننننننن؟! میخوای چیکار 6 تومنو ! بیا این 4 تومن ! و پولو میذاره تو دست پسره ، پسره میبینه 2 تومنه ! )

با این وجود فروش بازی خوب بوده ... 4 میلیون نسخه در هفته اول !

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
این بازی ساز بزرگ شما هم هر 5 سال یه بازی می ده اونم با کلی ناز برای 2 تا پلتفرم!! هر سری هم یکم نمک و ادویه بیشتر می کنه!! در اینکه GTA بازی بزرگی هست و R* بازی سار خوب شکی نیست!! اما یوبی هیچ کمی از این شرکت ها نداره! فقط یه مشکل اساسی داره! اونم توجه بیش از حد به پول!! وگرنه خیلی جاها ایده های نو داره! خیلی جاها ریسک می کنه! البته این بحث ها هیچ فابده ای نداره! دیگه جا افتاده بین مردم این چیزا!!
حاجی اینجا حرمت شکنی نکن لطفا به نظرات همه احترام بزار ....

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کلا فکر کنم سه تا نقد برای نسل هفتم اومد که همش زیر 8 بود . جالب نیست خدا رو شکر من هزینه ای براش ندادم اوایلش جو گیر شده بودم میخواستم ارجینالش بگیرم رو نسل هفتم که بعدا با عقلم تصمیم گرفتم ریختم رو هارد.:d

LORD PSYCHO

کاربر سایت
Jun 15, 2014
37
من با نمراتش کاری ندارم

ولی بازی اون چیزی که تو e3 نشان دادن نبود

من داخل ps4 بازی کردم

باگ های ازار دهنده . گرافیک ضعیف نسبت به نسل هشتم. موسیقی نا مناسب

در کل بازی بدی نبود

متای 82 براش کمی زیاد بود ... ( نظر شخصی)

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بنظرتون مینرزه برم واسه ps4 بگیرم؟

اگر دلت یک تجربه کاملا جدید میخواد بگیر....من خودم تو بازیها خیلی سختگیرم خیلی کم پیش میاد با یه بازی حال کنم چون همشون تکراری شدن. ولی این بازی واقعا منا سرگرم کرد. طوری که هنوز دلم نیمده تمومش کنم همش دارم مراحل فرعیش را میرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر