امتیازات Twelve Minutes

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
منم تجربه کردم بازیو
تکرا ی بودنه بازی کاملا درسته
اینکه تمام اتفاقات بازی بخواد تو ۸ ساعت گیمپلی تکرار بشه اذیت میکنه میکنه پلیرو
خب طبیعتا بخوایی تمام پازل بازیو برای بار اول کنار هم بچینی همون ۷ ۸ ساعت طول میکشه و روند قرار گیری اتفاقات کنار هم تو این مدت زمان خسته کننده هست

• Sad
Reactions: kamyy

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
خب منم تموم کردم بازیو نظرمو همینجا میگم
بنظرم داستان بازی واقعا عالی بود و چند تا توییست برگ ریزون هم داشت که جذابش میکنه
از لحاظ تکراری شدن بازی هم با توجه به اینکه بازی رو تو 5 ساعت تموم کردم خیلی اذیت نکرد و بعد هر بار لوپ بشخصه برای پیشبرد روند داستان تو حال فضای بازی بودم
ولی مهم ترین نکته ای که بنظرم میشد روش بیشتر کار کرد تعامل بیشتر با ابجکت ها بود که بنظرم جای کار بیشتری داشت.حتی بنظرم اگه محیط بازی رو یکم بزرگتر میکردن و ابجکت های بیشتری رو میذاشتن این مشکل تکراری شدن بازی هم تا حدود زیادی میتونست رفع بشه
در کل بنظرم بازی جالبی بود و به دوستان پیشنهاد میکنم که تجربش کنن
8.5/10

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب من بازی رو تموم کردم چون تاپیک نداره همینجا نظرم رو میگم. بازی بنظر میرسه که بیش از یک پایان داشته باشه و من درحال حاضر فقط یک پایان بازی رو دیدم. از اونجایی که بازی توی یک تایم لوپ اتفاق میفته اینی که میگن بازی تکراری میشه شاید یکی دو ساعت اول باشه ولی وقتی خیلی چیزها کنار هم قرار گرفت و داستان رو پیش بردید هم داستان هیجان انگیز تر میشه و هم اینکه دیگه لازم نیست خیلی چیزهایی رو امتحان کنید که وقتتون گرفته بشه درنتیجه بازی از حالت تکراری خارج میشه و بقولی جون میگیره از اواسط به بعد. درکل اینکه من واقعا از بازی لذت بردم داستان خیلی خوبی داره پلات تویست های خفنی داره سبکش جالبه و روایت جذابی رو ارائه میده. من که بشدت بازی رو پیشنهاد میکنم.فقط یک نکته اینکه حضور ویلیام دفو یا دیزی ردلی واقعا اگه هم نبودن چیزی رو تغییر نمیداد :D
نمره اش هم در حد همون ٨ اینا منطقیه
من نظرمو تو تاپیک بازیای گیمپس نوشتم، جدای این در مورد اون خط اخر و ویلیام دفو و دیزی ریدلی:
دیزی ریدلی که اصلا عشق بود صداش :D واقعا بنظرم پرفکت بود :D
و ویلیام دفو واقعا باید میبود :D خودت میدونی چرا ولی صداش واقعا مهم بود تو بازی :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من نظرمو تو تاپیک بازیای گیمپس نوشتم، جدای این در مورد اون خط اخر و ویلیام دفو و دیزی ریدلی:
دیزی ریدلی که اصلا عشق بود صداش :D واقعا بنظرم پرفکت بود :D
و ویلیام دفو واقعا باید میبود :D خودت میدونی چرا ولی صداش واقعا مهم بود تو بازی :D
قطعا پرفورمنس شون تو بازی بی نظیر بود از جیمز مکاووی هم نباید بگذریم ولی خب از این منظر که بازی داستان و روایتش بخودی خود اونقدر قوی هست که اگه بازیگرهای معروف هم نبودن از جذابیت بازی بهیچ وجه کاسته نمیشد. و اره صدای خاص و یونیک دفو یه جاهایی لازم بود :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
تو تاپیکی که نظرمو گفته بودم، گفتم بازی واقعا حس و حال inside رو برام تداعی کرده بود. میبینم که کوجیماعم همین حرفو زده :D تازه هنوز پایان بازیو نرسیده بوده :D

پ.ن. پست بالا :-j
استاد بیخود از یه بازی تعریف نمیکنه! :D پایان بازی رو ببینه پشماش میریزه!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
استاد بیخود از یه بازی تعریف نمیکنه! :D پایان بازی رو ببینه پشماش میریزه!

کوجیما پایان بازیو ببینه هرچی بازی کلاود/سایلنت هیل و یا هرچی داره رو میزاره کنار سریع یک ادونچر داستانی اینجوری میسازه :D + قطعا هرجور شده ویلیام دفو رو میاره تو بازیش :D

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
281
اگه چند تا دیالوگ و انیمیشن بیشتر برای صحنه های تکراری بازی ( مثل شروع لوپ جدید و احوال پرسی اول بازی ) درست میکردن این حس تکرار تو بازی کم تر میشد.

اما حس تعلیق، رازآلودی بازی خیلی خوبه. کامل میتونه تا لحظه آخر شما رو پای بازی نگه داره.

موسیقی بازی اگرچه خیلی کم‌ـه ولی تو لحظات حساس حس تنش و استرس رو منتقل میکنه.

یه مشکلی هم که تو بازی خیــلی روی مخ بود باگ تو گفتن دیالوگ هاست. مثلا همزمان سه نفر با هم حرف میزنن و من حرف هیچکدوم رو نمی‌فهمیدم.
توی اجرای دیالوگ ها هم یه مشکلی بود. (شاید باگ بود) مثلا یه راز بزرگ راجب خانم داخل بازی میفهمیم. بعد خانم شروع میکنه به گریه کردن. شخصیت اصلی از خانم یه سوال میپرسه و خانم بدون دلیل گریه‌ـش قطع میشه و جواب یه سوال فوق العاده نامربوط رو با خنده میده.

تا الان دو تا پایان بازی رو دیدم و یکیش خوب بود و یکیش افتضاحx_x=((

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ما گفتیم این ماه برای بازی های ایندی چه ماه خوبی میشه
هم Axiom Verge 2 هست
هم Road 96
هم این

متا سه تاشون شد 79 :|

نه که بد باشه ها :D ولی زیر 80 که میشه آدم با خودش واقعا میگه "یعنی در اون حد که فکر می کردم خوب نشد؟"
متا فقط یک عدد چک کردنش لذت بخشه اما همین متا تشکیل شده از کلی نمره های مختلف باید ببینی سلیقه و اولویت هات به کدوم بازی ها می خورن
اینکه متا روت زیاد تاثیر بذاره یعنی اثر تبلیغات روت زیاده و تبلیغاتم یعنی کلی دروغ

• Like
Reactions: soltanmasoud

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب این بازی رو من یک 2 ساعتی بازی کردم و خیلییییی برام شوم بود.:|بعد 2 ساعت که از بازی اومدم بیرون هدفون رو که از روی سرم برداشتم یهو گفت تق و شکست.:|هیچی دیگه الان یه 2 ساعتیه از هدفون گیمینگ دانگرید کردم روی ایرفون داخل جعبه موبایلم و خوابم هم نمیبره از اعصاب خوردی.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
خب این بازی رو من یک 2 ساعتی بازی کردم و خیلییییی برام شوم بود.:|بعد 2 ساعت که از بازی اومدم بیرون هدفون رو که از روی سرم برداشتم یهو گفت تق و شکست.:|هیچی دیگه الان یه 2 ساعتیه از هدفون گیمینگ دانگرید کردم روی ایرفون داخل جعبه موبایلم و خوابم هم نمیبره از اعصاب خوردی.
دیگه ادامه نده کنسولت به فنا نره :D
ولی بازی عجیبیه در کل هم بدت میاد ازش هم خوشت میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر