امتیازات Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این مگه گیم پلی ازش اومد؟! آخریش خبری که ازش اومد، تغییر اسمش بود. از اون موقع توی اینترنت نه اسمش رو شنیدم و نه گیم پلی ای دیدم که کسی بذاره. پشمام حقیقتا:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این مگه گیم پلی ازش اومد؟! آخریش خبری که ازش اومد، تغییر اسمش بود. از اون موقع توی اینترنت نه اسمش رو شنیدم و نه گیم پلی ای دیدم که کسی بذاره. پشمام حقیقتا:D

گیم‌پلی که اومد ولی خب اینقدر مسخره و احمقانس ایده‌ی پشت ساخت این بازی که کسی به هیجاش نبود. حتی یه دوره به یه سری از استریمرای معروف سیج پول دادن که الکی بازی رو هایپ کنن (به سبک تبلیغ بازیای موبایل) اما خب مشخصا فایده‌ای نداشته. در کل اینکه غافل بودی ازین بازی و اخبارش خیلی اتفاق خوبیه و باید خوشحال باشی :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گیم‌پلی که اومد ولی خب اینقدر مسخره و احمقانس ایده‌ی پشت ساخت این بازی که کسی به هیجاش نبود. حتی یه دوره به یه سری از استریمرای معروف سیج پول دادن که الکی بازی رو هایپ کنن (به سبک تبلیغ بازیای موبایل) اما خب مشخصا فایده‌ای نداشته. در کل اینکه غافل بودی ازین بازی و اخبارش خیلی اتفاق خوبیه و باید خوشحال باشی :D
جدی اینقدر داغون بود؟:D
والا من کلا یوبی رو از AC3 دایورت کردم و از اون موقع به بعد آرامش عمیقی توی زندگیم به وجود اومد ولی خب اسم نحسشون رو میبینم زیاد توی اینترنت ولی این یکی رو عجیبه حتی یه نفر هم اسمش رو نیاورد یا حتی اتفاقی ویدئویی ازش ندیدم. اصن وقتی اسم تاپیک رو دیدم، تعجب کردم:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
جدی اینقدر داغون بود؟:D
والا من کلا یوبی رو از AC3 دایورت کردم و از اون موقع به بعد آرامش عمیقی توی زندگیم به وجود اومد ولی خب اسم نحسشون رو میبینم زیاد توی اینترنت ولی این یکی رو عجیبه حتی یه نفر هم اسمش رو نیاورد یا حتی اتفاقی ویدئویی ازش ندیدم. اصن وقتی اسم تاپیک رو دیدم، تعجب کردم:D

بازی R6S از یه تایمی به بعد شروع کرد به اجرای ایونت‌های مختلف با زمان محدود. از ۲هفته تا ۱ماه. این بازی یکی ازون ایونت‌ها بود. برای مدتی محدود میشد با ملت رفت داخل این ایونت و زامبی یا هرچی که اسمشون بود رو کشت. این ایده اصلا با سبک و شرایط بازی همخونی نداشت و خیلی مورد توجه پلیرا قرار نگرفت ولی یوبی طبق معمول همه رو غافلگیر کرد و یه بازی مستقل بر اساس اون ایونت ساخت و الان وضعیتش شده اینی که میبینی. اگه اشتباه نکنم و درست یادم باشه قیمت بازی اول ۶۰$ بود بعد کردنش ۴۰$ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر