امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,992
نام
محمد
نمیدونم کسی اشاره کرده به این موضوع یا نه، اما بازی با امتیاز 98.14% توی گیم رنکینگز، بیشتر امتیاز کسب شده را داره و علاوه بر پشت سر گذاشتن سوپر ماریو گلکسی و اوکارینا اف تایم، تنها بازی هست که به میانگین نمراتی بالای 98% رسیده!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
این نظرات میخونم حس میکنم اومدم مهد کودک
شما به مدرسه و درست برس نظر دادن بزار به عهده گیمر ها قدیمی و هاردکور , یا حداقل کسی که یکی از نسخه ها به نسبت جدید زلدا رو تموم کرده حداقل بدونه داره درباه چی نظر میده با یه عکس یه تریلر 1 دقیقه ای نیومده باد هوا بده بره
اینجا تاپیک کنسول نینتندوه ربطی به سونی نداره شما برو حقوقتو سر برج از سونی بگیر جارچی بی جیره و مواجیب
کاری به کامنت دوستمون ندارم
ولی خودت با کامنت هایی که دادی ثابت کردی هنوز عقلت در حد یه بچه دبستانیه انقدر شعور نداری که میایی بازی هایی که خیلی از بچه ها باهاش خاطره دارند رو مسخره میکنی و اونا رو اصلا گیم حساب نمیکنی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,031
خودم که بازی رو بازی نکردم و حالا حالاها هم فکر نکنم بتونم بازی کنم، فقط تو ریویوی Easy Allies دیدم میگفت ما 50-60 ساعت برای بازی وقت گذاشتیم و درصد تکمیل کردنمون 21 درصده. خیلی جاهای دیگه هم بحث دیدم در مورد این که چندین ساعت بازی کردن تا تازه رسیدن به اولین دانجن بازی. حالا این که شما چطوری تو همون روزی که بازی به دستت رسیده نیمه‌ی دوم بازی رو هم دیدی خدا میدونه.
دارم به این فکر میکنم که با وجود بازی های خوبی که قراره بیان چندبار دیگه باید پست‌های این چنینی شما رو تحمل کنیم.
دیگه دوستان از راه نامعقولی که میتونن باید بازی رو بکوبن بعد تازه در کمال سخاوت، وقتی مقایسه کنی با تاپیک های خودشون (برای یادآوری منطق) خودت رو متهم میکنن... اینم که دیدیم یه راهشه.
حتی اگه راست بگن (درمورد تجربه بازی) تو چند ساعت عمرا نمیشه بالای 50% این بازی رو رفت
و اگه هم بشه و به فرض محال این کارو کرده باشن نظرشون خلاف واقعیته و صرفا نظر شخصیشونه
همین کاربر یه پست اینجا گذاشته بود بازیهای نینتندو رو با برنامه خردسالان مقایسه کرده بود که پستش پاک شد
دیگه قضاوت با خودتون
madworld :D
72584
چند تا هم من بگم، سریهای:
House of the Dead
No More Heroes
Red Steel
Fatal Frame
وقتی هیچکدومتون بازی یا کنسولو نگرفتید هر کسی از را برسه نظری میده ، شما که تشریف میارید تاپیک خودشون :D آیا ما دستمون روز اول شده به بازیای انحصاری نخوره ؟؟ اسم یه انحصاری رو بیار خودشون روی باد هوا نقدش کرده باشن ، تاپیکتون :Dشده خاطرات نسل قبل . همین جور پیش بره دو روز دیگه به خاطرات سپرده میشه تاپیکتون ‌
اصلا مگه بحث داشتن نداشتن کنسول و بازیه و فن بازیه آخه. شما قبلا فرمودی یه سری میخوان با امولاتور بازی کنن یه سر برو جاهایی مثل ردیت طرف کنسول داره بازیم خریده منتظره اینه رو امولاتور قابل بازی شه حقم داره وقتی از خود کنسولم بهتر اجرا میکنه بعضی بازیا رو. تمرکز سازنده امولاتورم روی همین بازیهای انحصاریه اونم اینکه اینهمه مهمه و در اسرع وقت راست و ریستش میکنن که Donate هاشون بره بالا و تیمشون بزرگتر شه و... چیکار داری کی میخواد چیکار کنه برادر من... من وایمیستم قابل بازی شه حالشو ببرم با کیفیت بالا، صبر میکنم ولی ارزشش رو داره
ضمنا خیلیام بازی و کنسول رو دارن تو تاپیک بازی تو بخش Wii U هم بری اسکرین شات گذاشتن...
بعد مگه از روی تجربه های قبلی نمیشه نظر داد؟ کسی مثلا GTA باز باشه ولی نتونه بازی رو روز ریلیزش بخره اصلا نباید نظر بده؟ این چه منطقیه دیگه...
بعد شما فکر کن به خاطرات سپرده میشه، هر جور راحتی. ما چند شبه دچار بیداری اسـلامی شدیم شبا خودمون رو تو Hyrule میبینیم... بازی که دستم برسه دیگه هیچی...
در آخر هم هر کس اینجا لزوما طرفدار زلداست لزوما فن نینتندو نیست. من که خودم رو فن هیچی نمیبینم جز بازی خوب اونم رو هر پلتفرمی. یه زمانی با یوزر قبلیم جزو سوپر فنهای زبون نفهم بودم همینجا... (دوران جاهلیتم) ولی یه مدت گذشت از کارام پشیمون شدم و الان به اونموقعها فکر میکنم خنده م میگیره.

پ.ن: یک نکته که یادم رفت بگم من اصلا یه کلمه هم نگفتم فلان انحصاری سونی بده خدای نکرده که حرف تو دهن ملت میذارید:) اصلا من حساب کیفیت بازیا رو به پای فنهاش ننوشتم، خواستم مقایسه کنم که منطق همینایی که ریختن اینجا بازی رو بی دلیل میکوبن که بازی سال نمیشه و مال بچه هاست و... چیه، چیزی که خودشون قبول دارن و فکر هم نکنم دروغ گفته باشم چون همه شاهد بودیم:)

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دیگه دوستان از راه نامعقولی که میتونن باید بازی رو بکوبن بعد تازه در کمال سخاوت، وقتی مقایسه کنی با تاپیک های خودشون، خودت رو متهم میکنن... اینم که دیدیم یه راهشه.
حتی اگه راست بگن (درمورد تجربه بازی) تو چند ساعت عمرا نمیشه بالای 50% این بازی رو رفت
و اگه هم بشه و به فرض محال این کارو کرده باشن نظرشون خلاف واقعیته و صرفا نظر شخصیشونه

House of the Dead
No More Heroes
Red Steel
Fatal Frame
وقتی هیچکدومتون بازی یا کنسولو نگرفتید هر کسی از را برسه نظری میده ، شما که تشریف میارید تاپیک خودشون :D آیا ما دستمون روز اول شده به بازیای انحصاری نخوره ؟؟ اسم یه انحصاری رو بیار خودشون روی باد هوا نقدش کرده باشن ، تاپیکتون :Dشده خاطرات نسل قبل . همین جور پیش بره دو روز دیگه به خاطرات سپرده میشه تاپیکتون ‌

• Like
Reactions: mahdi-ps4

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
فن های مایکرو ازآب گل آلود ماهی نگیرن خواهشا:D
ما دوستداران سونی اصلا و ابدا مشکلی با نینتندو و بازیهاش نداریم.اتفاقا خیلیامون ماریو بازی کردیم و عاشقشیم.کلا حساب نینتندو از جنگ های بین کنسولی سواست و کسی باهاش مشکلی نداره.
در اینکه متای این بازی هم رویایی هست شکی نیست.
تبریک به فن های بازی.و صد البته تبریک به تمام گیمرها که همچین بازی فوق العاده ای واسشون ساخته شده.:x
در آخر باید بگم اونایی که به این بازی متوصل شدن تا سونی و انحصاریاشو ترول کنن دارن خودشونو مضحکه میکنن فقط.:*

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
دوستان خواهشا کمی برای بازی و فن هاش احترام قایل شید. بزارید از موفقیت بازی محبوبشون لذت ببرند .

... ۹۹ درصد پست های تاپیک ارزش خوندن هم ندارن چه برسه جواب دادن و بحث کردن
کل کلاتون رو ببرید جای دیگه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,031
دوستان خواهشا کمی برای بازی و فن هاش احترام قایل شید. بزارید از موفقیت بازی محبوبشون لذت ببرند .

... ۹۹ درصد پست های تاپیک ارزش خوندن هم ندارن چه برسه جواب دادن و بحث کردن
کل کلاتون رو ببرید جای دیگه
چشم...
آخه پستهای خود شما تمام ترول Breath of the Wild ـه و طرف فن سونی فحاشی کرده پستش رو لایک کردی!
فن بازیم حتما کسیه که یکی از یوزر ریویوهای منفی متا با نمره 0 رو ترجمه کنه بذاره اینجا!
دیگه نمیدونم چی بگم... Bravo!
من میرم تو افق محو بشم...

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
چشم...
آخه پستهای خود شما تمام ترول Breath of the Wild ـه و طرف فن سونی فحاشی کرده پستش رو لایک کردی!
فن بازیم حتما کسیه که یکی از یوزر ریویوهای منفی متا با نمره 0 رو ترجمه کنه بذاره اینجا!
دیگه نمیدونم چی بگم... Bravo!
من میرم تو افق محو بشم...
اگه اینکه یه لایک من روح و روان شما رو به درد میاره ... شما مشکل جدی داری .... جای دیگه دنبال رفع کردنش باش
شما یه پست از من بیار که زلدا رو ترول کرده باشم ... برعکس شمایی که تاپیک زلدا رو باجای دیگه .... اشتباه گرفتی و فقط داری خودت رو خالی میکنی. تمام پستات در مورد سونی و بازیای سونی و فن های سونیه
یکی دیگتونم باز رفته اکانت فیک به اسم سونی فن ساخته که مثلا بهتون خوراک بده.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,031
VG247 | No Score
Your jaw isn’t going to drop in that Ocarina sense, but you are going to smile a lot. Hours are going to simply melt away. Polished to a ludicrous degree, this is a different kind of game but still one that gives Ocarina of Time a run for its money. After Twilight Princess and Skyward Sword, which I found formulaic and awful in turn, it’s quite a stunning change.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild is, without a doubt, one of the best games of the last decade. Taming that legacy seemed an impossible task, but they’ve done it
.
  • Pockelint | No score
    It’s an old cliché that each console generation starts with a game that sells the hardware on its own. It’s also pretty much a lie. Neither the PS4 nor Xbox One launched with must-have games – they followed down the line.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild is such a game, however. It has been crafted with so much love, care and attention that you feel just as involved when playing. The sandbox you are given to play in is enormous and the game will eat time like a Sutton United goalkeeper eats pies.

It is clearly the best game of the year so far, likely to be the best game of 2017 even by the end of December, and is a fine start for a games console that certainly needed one.

A great Zelda game has always been synonymous with Nintendo success in the past. And for all that is good about gaming, let's hope that's the case this time too.

We need Nintendo. You need Breath of the Wild
    .

• The Verge | No score
    This new direction, and shaking up of the age-old formula that has come to define the series, helps Breath of the Wild return to what made Zelda so beloved in the first place. More so than just about any game series, Zelda’s heart lies in exploration, that moment of seeing a towering mountain in the distance and realizing that eventually you’ll be able to reach the top. Breath of the Wild takes this idea, cuts out the fluff, and expands upon it. It pulls ideas from other games, like crafting or survival, yet makes them feel perfectly at home in its beloved universe. It’s exactly the Zelda game I’ve been waiting for.

Just watch out for lightning
    .
  • WIRED | No score
    I haven’t finished Breath of the Wild yet. It’s scale is unprecedented for a Zelda game, and it encourages you to move slowly. I want to honor that. And while I fear that the sheer breadth of the experience might ultimately push some players away, I’m relishing my time spent in this hushed, half-dead Hyrule. After thirty years of The Legend of Zelda, I’m delighted that the series has finally lost its way again
  • TiredOldHack | No score
    The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild is the best Zelda game to date.

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild is the best game I’ve ever played in my life
    .
    • Engadget | No score
      The second layer of complexity comes from points of articulation within the dungeon. Once you've downloaded its map onto your tablet, you're able to transform the layout slightly with the press of a key. In one example, this might be to change the flow of water to get wheels spinning in motion, while in others, you're able to rotate the entire dungeon on its side. The level of challenge offered isn't off the charts -- although I did get stuck for an hour by missing something blindingly obvious -- but the puzzles really encourage lateral thinking, and required me to use all the tools at my disposal to progress
      .
پ.ن1: این یه سری نقد بدون نمره بود... خوندنشون توصیه میشه...
پ.ن2: به احترام پست محمد فروبری جواب کسیو دیگه نمیدم... تحلیل پستای بنده هم قضاوتش با دوستان. خصوصا کسایی که میتونن تشخیص بدن کی دستش به این سری خورده کی نخورده. منطق داشتن کار خیلی ساده ایه... کاش الان عوض بحث کردن تو اینجا توی بازی بودم...​

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من میتونم بگم تا الان اکثر نسخه های قبلیه زلدا از قبیل نسخه های Wii و DS که twilight princess ، skyward sword ، phantom hourglass ، spirit tracks و... هستن رو بازی کردم و واقعا هر کسی بازی کنه قطعا لذت میبره و نمونه یه بازی همه چی تمومن.
فارغ از فن بازی و این صحبتا باید به نینتندو و مخصوصا سازنده های زلدا تبریک گفت که چنین ذوقی خرج میکنن برای این سری و کاملا قابل احترامن.
الانم هر طور شده باید یه switch جور کنم چون انگار این یکی دیگه خیلی ترکونده و رسما داره رکورد میزنه :D

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
نظر یه منتقد رو که میخوندم. میگفت ما همیشه تو زلداها به محدودیت عادت داشتیم. شما نمیتونستی تو بازی یه سنگ رو بلند کنی تا اینکه power glove رو بدست بیاری. همینطور نمیتونستی شنا کنی. نمیتونستی فلان کار و بهمان کارو کنی تا آیتمشو داشته باشی! حالا تو Breath of the Wind بعد از یک دهه و این سختگیری های نینتندو محدودیت ها برداشته شده و بلاخره ما با یک زلدای آزادانه و کامل طرفیم!!!

یعنی این امتیازهای فوق العاده بالا دلیلش همینه. منتقدا بخاطر چیزی که باید می بوده باشه و هرگز نبوده و الان هست ذوق زده شدن!! :|

خدا شفا بده واقعا.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نظر یه منتقد رو که میخوندم. میگفت ما همیشه تو زلداها به محدودیت عادت داشتیم. شما نمیتونستی تو بازی یه سنگ رو بلند کنی تا اینکه power glove رو بدست بیاری. همینطور نمیتونستی شنا کنی. نمیتونستی فلان کار و بهمان کارو کنی تا آیتمشو داشته باشی! حالا تو Breath of the Wind بعد از یک دهه و این سختگیری های نینتندو محدودیت ها برداشته شده و بلاخره ما با یک زلدای آزادانه و کامل طرفیم!!!

یعنی این امتیازهای فوق العاده بالا دلیلش همینه. منتقدا بخاطر چیزی که باید می بوده باشه و هرگز نبوده و الان هست ذوق زده شدن!! :|

خدا شفا بده واقعا.
giphy.gif

بازی امروز یا فردا به دستم می رسه ولی کنسول sold out شده,هر مغازه یا سایتی می رم نوشتند که دیگه موجودی ندارند,فکر کنم چند هفته فقط باید به cover بازی نگاه بکنم

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

خدا شفا بده واقعا.

اون منتقد حتما خنگول بوده :D
داشتم تو فروم بازی سنتر درباره زلدا جستجو میکردم یه تاپیک جالب نظرمو جلب کرد , به اسم بازی های تأثیرگذار
لینک تاپیک بازی های تأثیرگذار

بازی های تأثیرگذار
مضمون تاپیک درباره نظر چند نفر از سازنده های بازی درباره بازی هایی که رو اونا تاثیر گذاشته بوده رو معرفی کنن

کلیف بلزینسکی که به خالق Gears of War شهرت داره تو این مقاله یه جاش میگه : درست است که بازی به صورت Open-World طراحی نشده بود، اما او احساس می کرد که در یک دنیای Open-World قرار دارد و دوست داشت که همیشه در دنیای The Legend of Zelda جستجو کند.
یعنی میشه گفت بازی اولین نسخه اش 1986 یعنی 31 سال پیش نینتندو منتشر کرد اولین شبه Open World بوده
جالبه بودنید کلیف بلزینسکی که به خالق Gears of War شهرت داره فن سرسخت mario هست

House of the Dead
No More Heroes
Red Steel
Fatal Frame

این بازی هایی هیچکدوم بازی و ip ها انحصاری نینتندو نبودن و نیستن :D , صحبت سر ip ها انحصاری خود نینتندوه
وگرنه بازی Manhunt 2 روی wii اومده بود
یا همین رزیدنت اویل فقط 4 نسخه رسمی برای گوشی ها جاوا داشت , برای کنسول دستی نوکیا ngane هم داشت , برای خیلی از کنسول ها مثل ps1 - ps2 - ps3 - xbox 360 و ......... هم داشت حتی نسخه کنسول دستی nintendo gameboy color هم داشت که شبیه بازیا میکروه
هیچکدوم اینا ip ها انحصاری خود نینتندو نیستن

بعد مگه از روی تجربه های قبلی نمیشه نظر داد؟ کسی مثلا GTA باز باشه ولی نتونه بازی رو روز ریلیزش بخره اصلا نباید نظر بده؟ این چه منطقیه دیگه...

شما منظورت اینه مثلا یکی gta san andreas بازی کرده حالا به دلایلی نسخه جدیدشو نتونسته بازی کنه اما میدونه اصالت gta چیه و میتونه نظر بده و تا حدودی درست میگید

اما من مخالفم , چون بازی zelda کلا متفاوت هستش این بازی یکی از بازی هاییه که بیشترین فن بین گیمر ها دنیا رو داره و از 31 ساله که یکی از ip ها مطرحه که همه از بازی کردنش لذت بردن و منتظر نسخه بعدی بودن و اکثر هم متا بالا 90 گرفته

ولی اینجا یه بحث اساسی هست اینه که بازی zelda بین گیمر ها ایرانی ناشناخته اس معمولا , فکر میکنم 98 درصد گیمر ها ایرانی این بازیو اصلا بازی نکردن و اون 2 درصد گیمر ها که با جو و محیط گیمر ها خارجی و به روز پیش میرن و این بازی رو از هر طریقی تهیه میکنن و بازی کردن و تموم کردن صلاحیت نظر دادن درباره zelda دارن , نه کسایی یک بارم zelda ها به نسبت جدید بازی نکردن فقط از روی ی عکس یا تریلر 1 دقیقه ای نظر میدن
نظر دادن اون دسته ای که به هیچ وجه zelda بازی نکردن میشه دقیقا همین وضعی که تو این تاپیک برقراره و چنتا بچه اومدن تو تاپیک بازی zelda بازی کمپانی بزرگ نینتندو اما از sony و microsoft دفاع میکنن که هیچ ربطی به این بازی و نینتندو نداره
اصلا بازیا کمپانی ها sony و microsoft هر چی باشن هر جوری باشن ربطش به zelda چیه؟
غیر از اینکه حسودی کردن مثلا چرا Horizon: Zero Dawn متاش شده 88 اما zelda متاش شده 98 یه شاهکار شده , حسودی بچگانه اس دیگه
بهتره به جا حسادت کردن برن از بازی که لذت میبرن به هیجان میرسن بازی کنن حالا هر بازی رو هر پلتفرمی باشه فرق نمیکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر