امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این زلدا ـه شوخی نیستش .
بدترین لحظه یه گیمر نداشتن پول ـه کافی واسه خریدن یه کنسول ـه خوبه
مخصوصا واسه ما ایرانیا : (
دیگه همه که مثل ممد FROBARY کار درست نیستن لانچ کنسول بخرن :D

آف زیاد رفتیم مورد آبه فعلا :D

نقد گیم اسپاتو یکی لطفا ترجمه کنه . یکی هم لطفا روی WU بازی کنه ، چون ممد معلومه درگیر سوییچشه:D نمیتونه جواب بده ، شفاف سازی بشه این 10ها داستانش چیه :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
98:|
به خدا سر هیچ بازی از کنسول های رقیب حسودیم نشد به جز این بازی خیلی هم حسودیم شد:D
چی مشید هورایزن هم همین متا رو میگرفت:(( برای من بهترین بازی این نسل تا به اینجا هورایزن بوده یعنی همش به خودم میگم دیگه بازی از این خداتر نیست:D ولی من الان موندم زلدا با متای 98 دیگه چیه:| یعنی تو بازی چه اتفاقای میوفته مکانیزم گیم پلیش چطوریه که متا 98 گرفته:| حتی سخت گیر ترین سایتا بهش کمتر از 9 ندادن:| خب نمیشد همین لعنتیا به هورایزن حداقل کمتر از 8 نمیدادن نه 5:|
در اخرم فکر نکنم پولم برسه سویچ رو بگیرم راستش حقیقتا زورم میاد برا یک بازی با متای 98 به خودم فشار بیارم یک کنسول بگیرم:|(با بازیا دیگش حال نمیکنم حتی ماریو:D) ولی یه طوره دیگه میشه اینه که این نسل مایکرو به حق ولایه علی اینقدر ضرر کنه که بخش گیمینگ رو بذاره کنار یا حداقل نسل بعد اینقدر کنسولش افتضاح باشه که بجاش برم کنسول نیتندو رو بگیرم:D:D:D وگرنه مجبورم همیشه حسرتش رو بخورم:disappointed:
پ.ن: اصلا چرا اینکار کنم نسل بعد میرم نیتندو میگیرم گور بابا مایکرو:D:D:D

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
به نظرم RDR و GOW تاخير بخورن به نفعشونه ، هيچ بازي نميتونه حريف اين زلدا بشه امسال =))
واشنگتون پست يه ٤ خوشگل كنار گذاشته :D
مسئله اینه که بازیهای نینتندو طی 13 سال گذشته هیچوقت نتونستن goty سال بشن حتی با متاهای اینچنینی:Dجالبیش اینجاست رقبای برنده متاهای به مراتب پایینتری داشتن:D

gxvm_emam-naghi-islamkjb.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,613
نام
Alireza
امسال فوق‌العادست <:-P دقت داشته باشید الان فقط 2 ماه گذشته و حدود 10 ماهش مونده :D
تبریک به Nintendo و کلا جامعه‌ی گیمینگ <:-Pنینتندو آخر سال Mario رو هم داره که اونم فکر کنم یه شاهکاری واسه خودش بشه :D الان با این قیمتای نجومی نمیشه Switch گرفت...امیدوارم آخر سال قیمتش افت کنه Mario و Zelda رو با هم بگیریم :D
Playstation UK هم تبریک گفته :D:

2017-03-02_171633.jpg

انصافا فقط توی بازیسنتر دیدم که موفقیت Zelda رو به رقابت سونی و مایکرو ربط میدن :| میشه واسه یه لحظه هم که شده به فکر شرکت موردعلاقه‌تون نباشید و فقط واسه بازی و کلا صنعت گیمینگ خوشحال باشید؟ بعد از سالها بالاخره یه بازی منتشر شده که همه دارن ستایشش می‌کنن و ازش به عنوان بهترین بازی تاریخ یاد میکنن و همه‌ی توسعه دهنده‌ها از شرکت‌های مختلف حالا چه سونی و چه مایکروسافت و همه‌ی گیمرا واسه تجربه کردن نمیتونن صبر کنن بعد اینجا... :|
حالا با اونایی که کلا فقط به فکر ارقام و تعداد Goty هستن و دعا میکردن که بازی موفق نشه کاری ندارم... ایشالا اونا هم یه روزی به فکر تجربه‌ی خود بازیها باشن نه درست کردن لیست...

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
هفته پیش توی تاپیک هورایزون گفتم زلدا که بیاد اکثر بازیای دیگه که این چند وقت عرضه شدن یا میشن میرن توی حاشیه و همینطور هم شد...
به شخصه خیلی پیگیر این بازی بودم و مطمئن بودم نمرات 10 و 9 رو ردیف میکنه امّا حقیقتا فکرشم هم نمیکردم که بتونه یه همچین متایی کسب کنه.

بشخصه کمتر بازی رو دیدم که اینهمه مکانیک داخل خودش داشته باشه و همه رو هم بی نقص پیاده سازی کنه
از melee combat تا bow and arrow و حتی پلتفرمینگ

بنظرم زلدا تنها open world واقعی توی سبک خودش هست و مِن بعد بنچمارکی میشه برای ow های دیگه
امیدوارم باعث شه switch هم فوق العاده بفروشه و نینتندو رو دوباره به رقابت برگردونه:D

پ.ن: شاعر میگه
خوشا کنسولی که لانچ تایتلش تو باشی :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,030
بازی روی Cemu 1.7.2 (شبیه ساز Wii U) بوت میشه و تا main menu ـش میشه رفت... در نتیجه اگه نمیتونید سوییچ یا وی یو بخرید زیاد نگران نباشید:D
کسایی که از شبیه سازی یکم میدونن حتما میدونن چنین چیزی یعنی چی. قدیما مثلا سر PS2 خود کنسول عمرشو داده بود به من و شما و بعضی از بازیاشم اصلا اجرا نمیشد
گرچه این بازی ارزش خرید کنسول رو داره
درمورد خود بازیم حتما نقد IGN رو بخونید. عالی همه چیز رو توضیح داده. حتی گرافیک بازیم گفته فوق العاده ست و شبیه یه انیمیشن زیبا میمونه، اینو گفتم که یه وقت فکر نکنید به علت سخت افزار تو این زمینه چیزی کم گذاشتن. گیم پلی هم گفته کلا بهترین open world هست البته تمام سایت ها اینو گفتن. از طبیعت بازی خیلی تعریف شده که به گیم پلی بازی جهت میده... مثلا برای رفتن به نواحی برفی باید تجهیزات مناسب داشته باشید، حیوونا و دشمنا تمام رفتار خاصی دارن و قوانین فیزیک و مغناطیس تو بازی به خوبی پیاده شدن. آزادی عمل تو این بازی فوق العاده ست. موزیک هم قطعه های پیانو فوق العاده توصیف شدن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر