امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
متاش بالای 95 بشه، Switch رو موقع لانچ میخرم، یعنی هفته دیگه \m/
پ.ن: البته چون میدونم نمیشه اینو گفتم :D :D
منتظر تاپیکی هستیم از طرف شما unbox سوییچ رو برای ما به زیبایی شرح بدی ( تا چند روز اینده ) :D

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
زمان NES و Super NES که تو ایران Zelda از مهجورترین بازیها بود یا کسی نمیشناختش یا اگر میشناخت بدش میومد!.

الان هم فکر نمیکنم وضع فرق چندانی کرده باشه و کمتر کسی پیدا میشه حاضر باشه بخاطر این بازی Wii U یا Switch بخره! :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بنظرم اگه نینتندو بتونه باز هم بازی هایی مثل Breath of the Wild بسازه، می تونه با همین بازی ها به تنهایی کنسول خودش رو به موفقیت کامل برسونه. بازی ای که از نظر سبک و دنیا و کلا ستینگ جذابه و دست نیافتی هم عمل میکنه!
البته نه تنها ساده نیست، که اگر کسایی که تو نینتندو هستن ثابت نمی کردن که الان هم میشه بازی بی نقص ساخت من یکی باور نمیکردم دیگه بتونم همچنین چیزی ببینم. مطمئننا باز هم بر میاد ازشون اما خوب هنوز هم غیر ممکنه بنظرم مگر خلافش رو ثابت کنند!
منظورم از چنین بازی ای، بازی با متای بالای 95 هست! یه بازی که متای 90 یا 91 میگیره درسته چند صدم پایین تر از مثلا Breath of the Wild هست اما تاثیری که میزارن قابل مقایسه نیست بنظرم. من خودمو مثال میزنم، وقتی بازی ای رو میبینم که مثلا متای 90 گرفته، هیجان زده میشم اما وقتی بازی متای 96 یا بالاتر گرفته دود از سرم بلند میشه و نمی تونم فراموش کنم! بنظرم خیلی ها اینطور هستند.
برام فرقی نداره می تونم بازی رو تجربه کنم یا نه، فقط امیدوارم از نظر تجاری فراتر از انتظارات نینتندو عمل کنه و به اندازه که براش زحمت کشیده شده، به حقش برسه چون موفقیت این بازی مطمئننا رو کل صنعت بازی تاثیر میزاره و تا سال ها میبینم بازی هایی رو که میرن سمت زلدا.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,992
نام
محمد
تکلیف بیگ وینر را از الان مشخص نکنید.:D
اخر سال رد دد میاد، یادشون میره همه.:D
2010 هم سوپر ماریو گلکسی متای 97 گرفت.اخر کار رد دد گوتی شد:D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نوشته شده توسط Frobary:
متاش بالای 95 بشه، Switch رو موقع لانچ میخرم، یعنی هفته دیگه \m/
پ.ن: البته چون میدونم نمیشه اینو گفتم :D :D

مبارکت باشه ، اگه نمیرسی بری بخری زنگ بزنم بیارم در خونه همونجا حساب کن :D . یه باندل میگم برات بزاره باقلوا .

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر