امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یا خدا!
بدون اغراق میگم الان احساس میکنم اصلا سبک شدم :| بابا این چه نمراتیه گرفته، بخدا اونایی که تو نینتندو هستند خدای بازی سازین، یعنی قشنگ خدا هستن و باید درس بدن به همه جدی میگم حیفه خصوصا الان که واقعا هم نیازه!
اصلا باورم نمیشه چنین بمبی منفجر شده باشه تو این زمان!
کلا زلدا خیلی عجیبه، یادمه مثلا اخبار این بازی رو که تو سایت ها می دیدم در حالی که کاملا معمولی هم بودن شدیدا نظر می خوردن در صورتی که تو سایت های اینجا اصلا از این خبرها نیست! به نظرم به طرفدارهای واقعی این بازی باید احترام گذاشت و باید افتخار کنند طرفدار چنین بازی ای هستند که اینطور همه رو مجبور میکنه بهش تعظیم می کنند!
من تریلر یه بازی رو میگیرم معمولا بعد اینکه دیدم پاک میکنم، اما تریلرهای این بازی رو نگه داشتم تا وقتی سردرد داشتم ببینم و آروم بشم! کلا تو تریلرهای این بازی گم شدم و امیدوارم بتونم تجربه ــش کنم.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
حیف که این بازی فقط رو wii u و switch هستش. ارزویی که برای این دسته از بازیا دارم معمولا اینه که به لحاظ فروش انقد خوب باشن که سازنده با دلگرمی بیشتری ادامه بده .

متاسفانه سوییچ تازه اومده و wii u اصلا پلتفرم قدرتمندی تو بازار نسبت به بقیه نیست . ای کاش الان وی 100 میلیون کاربر داشت و 60% این جمعیت اینو بازی میکردن :D کلا از این دسته ارزوها رو باحاش حال میکنم .

تبریک به خاطر موفقیت . یکی از نامزدهای جدی بهترین بازی سال این بازیه . در واقع همیشه زلدا ها نامزد های جدی بودن .

نمره giant bomb و edge و رو یه جا دیدم 10 دادن باهمدیگه ^:)^^:)^^:)^

siamak136

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
siamak
خیلی جالبه که چرا تو هر بازی یه سایت پیدا میشه که یه نمره خیلی پایین تر از متا به بازی بده ولی تو این بازی همه نمره کامل . یعنی بعضی سایت ها بنا به هر دلیلی که میخوان نمره پایین بدن از عمد ولی ندادن تا حالا. یعنی نمیتونن ایراد پیدا کنن تا نمره پایینی بدن یا خجالت میکشن که به این بازی یه 7 یا 8 بدن . چون تو همه بازی ها بوده اینحور نمره ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر