امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من که کلاً این بروبچ فعال در یوتوب و استریمرها و این جور چیزا رو دنبال نمی‌کنم و تا همین چند ماه پیش، در مجموع شاید ۱۵ دقیقه هم ازشون چیزی ندیده بودم!
ولی ماجراهای Death Stranding باعث شد بعضی از کارهاشون رو ببینم و اونجا فهمیدم هرچقدر بیشتر مسخره‌بازی دربیارن، برای مردم هم جذابیت بیشتری داره و بیننده‌هاشون بیشتر میشه.
مثلاً طرف DS رو یه جوری بازی می‌کرد که کلاً مفهوم گیم‌پلی این بازی زیر سوال می‌رفت. یعنی بازی یه مکانیزم مشخصی داره که باید در حد خاصی بار حمل کنی و اگه تعادلت در حال از بین رفتن هستن فلان کار رو بکنی و... چیز خیلی سختی هم نیست و اگه درست انجامش بدی، در کل بازی شاید ۱۰،۲۰ بار هم زمین نخوری. حالا این بنده خدا برای اینکه ملت بخندن، ۲۰۰ کیلو بار می‌ذاشت روی دوشش و می‌رفت بالای کوه پرت می‌شد پایین و بعد یه ژانگولری هم جلوی دوربین درمی‌آورد که نمک کار بیشتر بشه و ملت بگن چقدر بامزه و جذاب و سرگرم‌کننده! :D
یعنی نحوه‌ی بازی کردن‌شون مثل این بود که یکی بره Counter-Strike بزنه و به جای اینکه قواعد سبک رو رعایت کنه، توی Dust 2 بره سراغ توپ فوتبال و سعی کنه با توپه حرکات ورزشی انجام بده یا دنبال مرغ‌ها بکنه و در حالی که داره خوشمزه‌بازی درمیاره، دشمن بهش شلیک کنه و طرف بمیره و یه فحشی از دهنش دربیاد و یه صحنه‌ی دیدنی تحویل مخاطب بده! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من که کلاً این بروبچ فعال در یوتوب و استریمرها و این جور چیزا رو دنبال نمی‌کنم و تا همین چند ماه پیش، در مجموع شاید ۱۵ دقیقه هم ازشون چیزی ندیده بودم!
ولی ماجراهای Death Stranding باعث شد بعضی از کارهاشون رو ببینم و اونجا فهمیدم هرچقدر بیشتر مسخره‌بازی دربیارن، برای مردم هم جذابیت بیشتری داره و بیننده‌هاشون بیشتر میشه.
مثلاً طرف DS رو یه جوری بازی می‌کرد که کلاً مفهوم گیم‌پلی این بازی زیر سوال می‌رفت. یعنی بازی یه مکانیزم مشخصی داره که باید در حد خاصی بار حمل کنی و اگه تعادلت در حال از بین رفتن هستن فلان کار رو بکنی و... چیز خیلی سختی هم نیست و اگه درست انجامش بدی، در کل بازی شاید ۱۰،۲۰ بار هم زمین نخوری. حالا این بنده خدا برای اینکه ملت بخندن، ۲۰۰ کیلو بار می‌ذاشت روی دوشش و می‌رفت بالای کوه پرت می‌شد پایین و بعد یه ژانگولری هم جلوی دوربین درمی‌آورد که نمک کار بیشتر بشه و ملت بگن چقدر بامزه و جذاب و سرگرم‌کننده! :D
یعنی نحوه‌ی بازی کردن‌شون مثل این بود که یکی بره Counter-Strike بزنه و به جای اینکه قواعد سبک رو رعایت کنه، توی Dust 2 بره سراغ توپ فوتبال و سعی کنه با توپه حرکات ورزشی انجام بده یا دنبال مرغ‌ها بکنه و در حالی که داره خوشمزه‌بازی درمیاره، دشمن بهش شلیک کنه و طرف بمیره و یه فحشی از دهنش دربیاد و یه صحنه‌ی دیدنی تحویل مخاطب بده! :D

بشین نقد انگری جو برای GOW رو ببین تا متوجه بشی با چه پدیده‌ای طرف هستی :D
تو نقطه‌ی اوج بازی چنان دلقک بازی درمیاره که از انسان بودن پشیمون میشی :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
البته همشون اینجوری نیستن، خیلی ها Lets play های معمولی میزارن، یعنی خیلی عادی بازی میکنن یا دنبال 100% کردن بازی هستن و ... (lirik, cohhcarnage و ... )
یه عده ای هم مثل angryjoe با اینکه شوخی و ... میکنه ولی من ندیدم از قصد و زیاد دلقک بازی در بیاره، و ویدئوی های نقد هاش هم خیلی معروفن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

واقعا غیر منطقیه حرفت :D
به دو دلیل
اول این که میگی حتما یه روش خاصی واسه انجام بازی هست که اگه خارج از اون مسیر بازی کنی، حق نظر دادن نداری، خیلی خودخواهانه است این حرفت به نظرم. بخوام دقیق تر بگم مثل اینه که بگی چرا این بازی رو روی نرمال رفتی... اصلش رو هارده "پس حق نظر دادن نداری" :|
دلیل دوم هم ساده تره. بلایی که میگی اینا سر Tlou 2 و DS میارن.... خب اینا سر هر بازی ای میارن :D و نگاه هم که می کنی با خیلیاشون حال می کنن. اسم شو بذارید مسخره بازی یا هر چیز... نمیدونم. مهم اینه بلایی نیست که منحصرا فقط سر این دو تا بازی اومده باشه... چیز خاصی رو ثابت نمی کنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
واقعا غیر منطقیه حرفت :D
به دو دلیل
اول این که میگی حتما یه روش خاصی واسه انجام بازی هست که اگه خارج از اون مسیر بازی کنی، حق نظر دادن نداری، خیلی خودخواهانه است این حرفت به نظرم. بخوام دقیق تر بگم مثل اینه که بگی چرا این بازی رو روی نرمال رفتی... اصلش رو هارده "پس حق نظر دادن نداری" :|
دلیل دوم هم ساده تره. بلایی که میگی اینا سر Tlou 2 و DS میارن.... خب اینا سر هر بازی ای میارن :D و نگاه هم که می کنی با خیلیاشون حال می کنن. اسم شو بذارید مسخره بازی یا هر چیز... نمیدونم. مهم اینه بلایی نیست که منحصرا فقط سر این دو تا بازی اومده باشه... چیز خاصی رو ثابت نمی کنه.
در مورد اولی که انصافاً چیزی که گفتی خیلی غیرمنطقی‌تر از حرف منه! :D
هر بازی یه اصولی داره که باید بهشون وفادار باشی تا لذت ببری. منظور این نیست که حتماً یه مدل خاصی تجربه‌ش کنی، ولی به هر حال یه ساختار و چارچوبی داره. مثلاً یکی بخواد کل RDR2 رو بدون اسب بازی کنه، یه تودهنی اساسی به ساختار بازی زده و از اون طرف هم گند می‌زنه به تجربه‌ی خودش از بازی. یعنی بخوای برای تک تک مأموریت‌ها سه ساعت از این طرف نقشه تا اون طرف پیاده بری و کاری با اسب نداشته باشی و بعد بگی ای بابا خسته شدم، میشه یه چیز غیرمنطقی. یا توی فلان مأموریت موقع فرار به جای اسب‌سواری به طور پیاده فرار کنی و هی تیر بخوری و بمیری و این قضیه رو مسخره کنی، اسمش میشه نمایش طنز نه نقد.
در مورد DS هم همین‌طوره. بازی کلی مکانیزم از پیاده رفتن تا دویدن با مدل خاصی از Exoskeleton تا موتور و ماشین و حتی زیپ‌لاین در اختیار مخاطب می‌ذاره. یعنی دستش رو به شدت باز می‌ذاره برای تجربه‌ی بازی، ولی اینکه اصول اولیه رو زیر پا بذاری و بخوای به زور بیشتر از حد توان بار حمل کنی و برای حفظ تعادل هم کاری انجام ندی و بعد به زمین خوردن طرف بخندی، یه بحث دیگه هست و یه چیز کاملاً غیرمنطقیه.
در مورد دومی هم من اصلاً بحثم در مورد این نیست که همچین کاری رو فقط با این دو تا بازی انجام دادن. :D میگم طبق چیزی که در مورد DS دیدم، بعضی از اینا (نه همه‌شون، چون همه رو دنبال نکردم) بیشتر دنبال پیدا کردن سوژه‌های جالب و بامزه از بازی هستن تا اینکه بخوان به طور حرفه‌ای بررسی کنن. ممکنه از خیلی از بازی‌ها هم لذت ببرن، ولی اون چیزهایی که من دیدم بیشتر یه جور شوی رنگارنگ بود تا نقد حرفه‌ای.
حالا ویدیوهاشون در مورد TLoU2 رو که ندیدم، ولی خب با توجه به چیزهایی خوندم بعید نمی‌دونم اونجا هم سراغ این کارها رفته باشن. :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
قضیه اعضای هیئت متوسلین به حضرات توییتر و یوتیوبر مثل این می مونه که تیم فوتبالی که مورد علاقت نیست بیاد قهرمان تمامی جام ها بشه از معتبرترین مجلات و رسانه ها و نهاد های رسمی جوایز تیمی و فردی رو دریافت کنه بعد بیای بگی کاری با این جوایز و افتخارات ندارم آقام "سیانکی" توییت زده و این تیم رو لایق این ها نمیدونه و میدونید در ادامه چی شد استاد "خیابانی " لایکش کرد. تامام:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هر بازی یه اصولی داره که باید بهشون وفادار باشی تا لذت ببری. منظور این نیست که حتماً یه مدل خاصی تجربه‌ش کنی، ولی به هر حال یه ساختار و چارچوبی داره. مثلاً یکی بخواد کل RDR2 رو بدون اسب بازی کنه، یه تودهنی اساسی به ساختار بازی زده و از اون طرف هم گند می‌زنه به تجربه‌ی خودش از بازی. یعنی بخوای برای تک تک مأموریت‌ها سه ساعت از این طرف نقشه تا اون طرف پیاده بری و کاری با اسب نداشته باشی، فقط بازی رو برای خودت خراب کردی. یا توی فلان مأموریت موقع فرار به جای اسب‌سواری به طور پیاده فرار کنی و هی تیر بخوری و بمیری و این قضیه رو مسخره کنی، اسمش میشه نمایش طنز نه نقد.
در مورد DS هم همین‌طوره. بازی کلی مکانیزم از پیاده رفتن تا دویدن با مدل خاصی از Exoskeleton تا موتور و ماشین و حتی زیپ‌لاین در اختیار مخاطب می‌ذاره. یعنی دستش رو به شدت باز می‌ذاره برای تجربه‌ی بازی، ولی اینکه اصول اولیه رو زیر پا بذاری و بخوای به زور بیشتر از حد توان بار حمل کنی و برای حفظ تعادل هم کاری انجام ندی و بعد به زمین خوردن طرف بخندی، یه بحث دیگه هست و یه چیز کاملاً غیرمنطقیه.
در مورد دومی هم من اصلاً بحثم در مورد این نیست که همچین کاری رو فقط با این دو تا بازی انجام دادن. :D میگم طبق چیزی که در مورد DS دیدم، بعضی از اینا (نه همه‌شون، چون همه رو دنبال نکردم) بیشتر دنبال پیدا کردن سوژه‌های جالب و بامزه از بازی هستن تا اینکه بخوان به طور حرفه‌ای بررسی کنن. ممکنه از خیلی از بازی‌ها هم لذت ببرن، ولی اون چیزهایی که من دیدم بیشتر یه جور شوی رنگارنگ بود تا نقد حرفه‌ای.

تچ نفر قبلی که کووت ام کرد منفجر شد :D
بگذریم

ببین میدونم چی میگی، بعضی ها کلا با قصد Break کردن بازی میرن جلو
بعضی ها هم کلا با قواعد خودشون میرن جلو... یکی با Permadeath میره، یکی کلا با همون چماغ اول دارک سولز میخواد تا تهش بره. یکی چمیدونم بدون اسب میخواد رد دد 2 رو تموم کنه یا یکی بدون اسلحه میخواد زلدا رو تا تهش فقط با بمب بره و مدلای دیگه. یه سری هم کلا باگ یاب اند :D یه کاری می کنن کارگردان بازی با چوب بیفته دنبال تیم تستر بازی :))
باز یه نکته ای هست :D
اکثر اینا جدا بازی رو نقد نمی کنن بر اساس این مدل فوتیج ها...
تنها موردی که من میشناسم به قصد Break کردن بازی ها میره جلو و بعد نقدشون می کنه videogamedunkey ـه. بقیشون خدایی عادی بازی می کنن، تنها نکته خاص شون بیشتر کامنتری بامزه شونه

و بعد میگی نقد حرفه ای... تو رو خدا برو همون نقد زومجی رو بخون به بازی :D جدا خنده ات میگیره از نگاه فیلسوفانه منتقد اش به کاور تا تیتراژ بازی :D (مال گیمفا رو که به چشمات رحم کن نخونشون :D)
اونایی که نمره هاشون ثبت میشه، گوشت مطلب شون با اکثر نقد های یوتیوبی که ثبت نمیشن خیلی فرقی نمی کنه خدایی (اگه کسی بهم حمله نکنه، به نظرم گوشت نقدهای یوتیوبی بیشتر هم هست خیلی اوقات)

پ.ن: یه نکته دیگه ای که هست اینه که مثالت از DS خیلی خاصه. حتی نسبت به وضعیت فعلی Tlou2... اون بازی کلا بازی عجیب و خاصیه و ماهیت اش آفت پلتفرم استریمینگه. بخوام ساده بگم بازی Walking Simulator اتفاقا بازی های محبوبی اند بین استریمرها و مخاطب هاشون چون فضای خاصی واسه صحبت کردن استریمر و حالت Just Chatting ایجاد می کنن. بازی های مهارتی هم کلا حال میده دیدنشون. بعد DS ترکیب این دوتاس :D و قابلیت استریم هر دو دنیا رو با هم نابود می کنه :D
بعلاوه این که کلا بازی برای کسی که صبر کبری نداره به شدت اعصاب خورد کنه. نکته منفی بازی نیست به نظرم به شخصه ولی طبیعیه وقتی بهش نیگاه کنی :D
نمیشه به تلو 2 اینا رو گفت، چون بازی های مشابهش و خود نسخه اولش خیلی پیش اکثر این آدما محبوبه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
هر بازی یه اصولی داره که باید بهشون وفادار باشی تا لذت ببری. منظور این نیست که حتماً یه مدل خاصی تجربه‌ش کنی، ولی به هر حال یه ساختار و چارچوبی داره. مثلاً یکی بخواد کل RDR2 رو بدون اسب بازی کنه، یه تودهنی اساسی به ساختار بازی زده و از اون طرف هم گند می‌زنه به تجربه‌ی خودش از بازی. یعنی بخوای برای تک تک مأموریت‌ها سه ساعت از این طرف نقشه تا اون طرف پیاده بری و کاری با اسب نداشته باشی و بعد بگی ای بابا خسته شدم، میشه یه چیز غیرمنطقی. یا توی فلان مأموریت موقع فرار به جای اسب‌سواری به طور پیاده فرار کنی و هی تیر بخوری و بمیری و این قضیه رو مسخره کنی، اسمش میشه نمایش طنز نه نقد.
حالا ویدیوهاشون در مورد TLoU2 رو که ندیدم، ولی خب با توجه به چیزهایی خوندم بعید نمی‌دونم اونجا هم سراغ این کارها رفته باشن. :D
آریا همه جورش پیدا میشه. یه سری از استریمرها هم اینقدر خوب کار میکنن که دوست داری بازی که خودت یه بار تجریه کردی و بهش علاقه داری رو یه بار هم با یه نفر دیگه تجربه کنی. بعضی اوقات این استریم نگاه کردن منو یاد بچگی میندازه که می رفتیم کلوپ پولمون که تموم میشد دیگه خودمون نمیتونستیم بازی کنیم وایمسادیم بازی بقیه رو نگاه میکردیم. اونم حال خودش رو داشت.

الان استریمای خوبی از تلو هم وجود داره منتها اکثر بازی رو آروم آروم میرن جلو شاید تا الان 30 درصدش رو هم استریم نکرده باشن. بنظرم استریمرای کوچکتر خیلی هم بهتر هستن چون از این ژانگولر بازیا هم در نمیارن مثل آدم میشینن بازی میکنن شاید برای همینم هست که کوچیک موندن.
طبق آمار یوتوب بیشترین کاربران بخش گیمینگش تینیجر هستن. اگر میخوای موفق بشی باید یه ژانگولری بیای تا براشون جذاب باشی.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
والا من ترجیح میدم یه بازی که قبلا رفتم رو برای بار دهم دوباره برم تا بشینم بازی کردن یکی دیگه رو از اینترنت ببینم :-" حتی اگه اون بازی رو نداشته باشمم هیچوقت نمیام تازگی بازی رو اینطوری برای خودم از بین ببرم و حاضرم چند سال از یک بازی چیزی نبینم ولی موقعی که بازی به دستم میرسه و انجامش میدم حس تازگیش حفظ شده باشه (چندین ساله تریلر های پیش از عرضه رو هم نمیبینم دیگه استریم که جای خود دارد) کلا استریم دیدن اصلا پدیده جذابی برام نیست فکرم نکنم تا حالا بیشتر از 10 مین استریم یکی دیگه رو تو کل زندگیم دیده باشم. یه سری از دوستامم خودشون الان استریم میکنن موفق هم شدن و به شخصه بهشون افرین میگم و دمشون گرم که با بازی کردن میتونن به چیز های دیگه ای جز "لذت خود بازی" هم دست پیدا کنند. اما به شخصه اینم دوست ندارم و ترجیح میدم فقط و فقط و فقط برای خودم و برای لذت بردن بازی کنم. اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که روزی بشینم برای چیزی جز "لذت بردن از خود بازی" بازی کنم. (نمیدونم شاید به مسائل شخصی و روانی دیگه ای هم برگرده این موضوع، و منظور استریم هست نه کنار دوستان بازی کردن)

این موضوع به نظرم به شدت شخصی هست و ممکنه خیلی از گیمر ها با دیدن استریم دیگران سرگرم بشند و نوش جونشون، اما از طرف دیگه فکر کنم واضح هست که این روز ها پلتفرم خیلی از هیتر ها به جای پی سی/کنسول همین استریمر ها و سایت های استریم هستند. مثل همین عزیزانی که اینجا هم زیادند و ویدئو گیم پلی میبینن و بازی رو نقد(ترول) میکنند.

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
امتیاز زومجی تو OpenCritic ثبت شد.

سامری انگلیسیش (تکه‌ی انتهایی سامری که تو اسپویلر گذاشتم، نویسنده مفهومی که از بازی برداشت کرده رو به صورت مبهم گفته، برای افراد بسیار حساس ممکن است رویه‌ی کلی داستان بازی را به صورت مبهم و مفهومی واضح تر کند و در واقع اسپویل نیست و خودمم چون هنوز بازی نکردم منظور خاصی ازش برنداشتم، به هر حال گفتم ممکنه استعاری خط داده باشه از مفهوم بازی؛ برای کسی که احتمالا به پایان بازی نزدیکه :D...نگاه کنید به چه روزی افتادیم :))) .

The Last of Us Part II isn't just best game by Naughty Dog to date gameplay-wise. It's also one of the few new games which can use a lot of delicate materials for the sake of storytelling and never look like something filled with unexplained opinions. It is essential, and because of that, It can get hard, dark, violent, and mature a lot of times. But at the same time, with picturing darkness by its full scary portrait, Neil Druckmann's TLoU Part II
can show the light at the end of the tunnel in the most believable and meaningful way.
نمره های گیمفا و پردیس‌گیم و بازی‌مگ هم تو OpenCritic ثبت میشن.

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
کسایی که بازی رو تموم نکردن ( البته احتمال زیاد خودشون هم میدونن ) به هیچ وجه سر کنجکاوی یا پیدا کردن علت تفاوت تو نمرات یوزرها و کریتیک ها طرف پیج دراکمن یا ناتی نرید ، چون نه تنها با موج بسیار زیاد انتقادات از بازی همراه میشید ، بازی هم براتون اسپویل میشه و از لذتش کم میشه .
یوتیوب هم وضع به مراتب بدتری داره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Barcelona FC

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
والا من ترجیح میدم یه بازی که قبلا رفتم رو برای بار دهم دوباره برم تا بشینم بازی کردن یکی دیگه رو از اینترنت ببینم :-" حتی اگه اون بازی رو نداشته باشمم هیچوقت نمیام تازگی بازی رو اینطوری برای خودم از بین ببرم و حاضرم چند سال از یک بازی چیزی نبینم ولی موقعی که بازی به دستم میرسه و انجامش میدم حس تازگیش حفظ شده باشه (چندین ساله تریلر های پیش از عرضه رو هم نمیبینم دیگه استریم که جای خود دارد) کلا استریم دیدن اصلا پدیده جذابی برام نیست فکرم نکنم تا حالا بیشتر از 10 مین استریم یکی دیگه رو تو کل زندگیم دیده باشم. یه سری از دوستامم خودشون الان استریم میکنن موفق هم شدن و به شخصه بهشون افرین میگم و دمشون گرم که با بازی کردن میتونن به چیز های دیگه ای جز "لذت خود بازی" هم دست پیدا کنند. اما به شخصه اینم دوست ندارم و ترجیح میدم فقط و فقط و فقط برای خودم و برای لذت بردن بازی کنم. اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که روزی بشینم برای چیزی جز "لذت بردن از خود بازی" بازی کنم. (نمیدونم شاید به مسائل شخصی و روانی دیگه ای هم برگرده این موضوع، و منظور استریم هست نه کنار دوستان بازی کردن)

این موضوع به نظرم به شدت شخصی هست و ممکنه خیلی از گیمر ها با دیدن استریم دیگران سرگرم بشند و نوش جونشون، اما از طرف دیگه فکر کنم واضح هست که این روز ها پلتفرم خیلی از هیتر ها به جای پی سی/کنسول همین استریمر ها و سایت های استریم هستند. مثل همین عزیزانی که اینجا هم زیادند و ویدئو گیم پلی میبینن و بازی رو نقد(ترول) میکنند.
من خودم 8 بار لست یک تموم کردم ولی فکر کنم 5 بار هم واکترو پیودی پای دیدم کلا به سلیقه ربط داره تمام واکترو پیودی بخصوص برای بازیای AAA شاهکارن و خوراک خندیدن :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کسایی که بازی رو تموم نکردن ( البته احتمال زیاد خودشون هم میدونن ) به هیچ وجه سر کنجکاوی یا پیدا کردن علت تفاوت تو نمرات یوزرها و کریتیک ها طرف پیج دراکمن یا ناتی نرید ، چون نه تنها با موج بسیار زیاد انتقادات از بازی همراه میشید ، بازی هم براتون اسپویل میشه و از لذتش کم میشه .
یوتیوب هم وضع به مراتب بدتری داره .
دو تا از اسپویل های بدی که شدم ،کار خود دراکمن عوضی بود ، آخه دندون رو جیگر بزار مرد ...

• Like
Reactions: blue lion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر