امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,681
نام
milad
داداش خودتو خسته نکن اگه pc گیمر جماعت بخاطر چند تا بازی داستانی چند ساعته میرفتن کنسول میخریدن سونی استودیو مختص پورت ورژن pc نمیگرفت یا شرکت ناتی داگ خودش روی پورت کار نمی کرد اونی که دنبال بازاره pc هست خود سونیه چون میدونه برترین بازار و برترین پلتفرم دنیاست

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
یه سری بحثا بی فایدس.
خودبخود به بیراهه میره و ادامه دادنش وقت تلف کردنه :D
اونی که باید بفهمه بالاخره میفهمه.
ولی بجاش حرفای گرگ میلر را خوب گوش کنید مطمئنم هرچی میگه به صلاحتونه

View attachment 288723

براتون لحظات خوشی در پورت پی سی آرزو میکنم

به حرف های گرگ میلر کاری ندارم.
من خودم نسخه PS5 و هم PC رو بازی کردم. ترجیح میدم با ۱۰۰ فریم TLOU روی PC با گرافیک بهتر بازی کنم نسبت به ۳۰ فریم PS5 روی 4K. :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
به حرف های گرگ میلر کاری ندارم.
من خودم نسخه PS5 و هم PC رو بازی کردم. ترجیح میدم با ۱۰۰ فریم TLOU روی PC با گرافیک بهتر بازی کنم نسبت به ۳۰ فریم PS5 روی 4K. :D

شما اولین ببین سیستمت از رفیقمون قوی تر هست ، حالا تا بعد ببینیم چی میشه :-"

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
حالا این یه موردش همچینم جوک‌ نبود

View attachment 288732

از اعضای مهم IGN ☝️
من این میلر رو دنبال نمیکنم و نمیدونم فرمت برنامش چطوریه و کلا همینطوری مسخره بازی داره که Funny به نظر برسه یا نه، ولی اگه واقعا منظورش این چیزی که دیدم بود، داره شعور خودش رو نشون میده. وقتی یه نفر میاد به یه عده که روی پلتفرمی که روش راحت هستند بازی میکنند با اون لحن میگه احمق، معلومه احمق کیه. خجالت هم نمیکشه خودشو وکیل تمام طرفداران پلی استیشن میدونه و از طرف اونا این توهین رو به پی سی گیمرها میکنه. قطعا گیمرهای واقعی پلی استیشن ناراحت هستن که بازی پلتفرمشون اون طور که خودشون به صورت بی نقص تجربه کردن، روی پی سی عرضه نشده.
اون عضو مهم IGN و هر کس دیگه ای که "با تمام حرف های" میلر موافقه هم مخاطب حرف های من هست.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,282
نام
علیرضا
من این میلر رو دنبال نمیکنم و نمیدونم فرمت برنامش چطوریه و کلا همینطوری مسخره بازی داره که Funny به نظر برسه یا نه، ولی اگه واقعا منظورش این چیزی که دیدم بود، داره شعور خودش رو نشون میده. وقتی یه نفر میاد به یه عده که روی پلتفرمی که روش راحت هستند بازی میکنند با اون لحن میگه احمق، معلومه احمق کیه. خجالت هم نمیکشه خودشو وکیل تمام طرفداران پلی استیشن میدونه و از طرف اونا این توهین رو به پی سی گیمرها میکنه. قطعا گیمرهای واقعی پلی استیشن ناراحت هستن که بازی پلتفرمشون اون طور که خودشون به صورت بی نقص تجربه کردن، روی پی سی عرضه نشده.
اون عضو مهم IGN و هر کس دیگه ای که "با تمام حرف های" میلر موافقه هم مخاطب حرف های من هست.
کسی که اسم پادکستش Kinda Funny Games بوده بنظرت قرار چجوری پر ادامه زندگیش بار بیاد؟
یه سری بحثا بی فایدس.
خودبخود به بیراهه میره و ادامه دادنش وقت تلف کردنه :D
اونی که باید بفهمه بالاخره میفهمه.
ولی بجاش حرفای گرگ میلر را خوب گوش کنید مطمئنم هرچی میگه به صلاحتونه

View attachment 288723

براتون لحظات خوشی در پورت پی سی آرزو میکنم

یعنی واقعا یک برنامه طنز و یک مجری طنز رو ارجح میدونی یا خودت زدی به اون راه؟
نکنه برا نقد و بررسی بازی ها مورد علاقت هم به Angry joe مراجعه میکنی؟ یا اخبار مهم کشور رو از برنامه خندوانه دنبال میکنی؟
حالا این یه موردش همچینم جوک‌ نبود

View attachment 288732

از اعضای مهم IGN ☝️
نه مثل اینکه خودت کلا زدی به اون راه
هجو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,757
نام
علی
به عنوان کسی که سال های قبل این مباحث کنسول vs پی سی و کنسول وار و کلا فن بوی بودن سال های سال برام وجود داشت و حتی ناموسی شده بود و خیلی از رفاقت ها رو بخاطرش از دست دادم و کلی اعصاب خورد کنی و حرص و جوش و... میگم باور کنید ارزش نداره :D
روزی میرسه که از این رفتارا و طرز فکرا خندتون‌میگیره و پشیمون میشید.
شل کنید و لذت ببرید از بازی ها و تجربه هاتون و بدونید همه این کل کل ها توهمی بیش نیس قدر لذت از گیم رو بدونید.از ما گفتن بود:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,976
من صرفا یه احتمال هست میگم، ولی شاید دراکمن و ناتی داگ در اصل قلبا با این پورت مخالف بودن و گذاشتن با سر زمین بخوره؟؟؟
یا شایدم خود سونی از عمد میخواد این پورتها خوب نباشن؟؟
این حجم از پورتهای مشکل دار پلی استیشن واقعا غیرعادیه اونم دیگه سر بازیهای به این مهمی.
به نظر منم سونی اشتباه کرد رفت سراغ مولتی پلتفرم وقتی مهم تر از همه نمیتونه با کیفیت بازیهاشو روی PC عرضه کنه!!!
الان فنهای فاینال فانتزی در جریانن که کارگردان FF XVI مدتهاست داره سیگنال منفی میده درمورد نسخه PC و مدام میگه نسخه PS5!!
این خرابکاریم قطعا به اسم ناتی داگ و سونی متاسفانه نوشته میشه و آب شدیدا قطعه...

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
من صرفا یه احتمال هست میگم، ولی شاید دراکمن و ناتی داگ در اصل قلبا با این پورت مخالف بودن و گذاشتن با سر زمین بخوره؟؟؟
این حجم از پورتهای مشکل دار پلی استیشن واقعا غیرعادیه اونم دیگه سر بازیهای به این مهمی.
به نظر منم سونی اشتباه کرد رفت سراغ مولتی پلتفرم وقتی مهم تر از همه نمیتونه با کیفیت بازیهاشو روی PC عرضه کنه!!!
الان فنهای فاینال فانتزی در جریانن که کارگردان FF XVI مدتهاست داره سیگنال منفی میده درمورد نسخه PC و مدام میگه نسخه PS5!!
این خرابکاریم قطعا به اسم ناتی داگ و سونی متاسفانه نوشته میشه و آب شدیدا قطعه...
داداش این حرفا چیه آخه، مگه سونی دیوانه اس؟ یا nd اعتبارشو از سر راه آورده که بیان عمدی نابودش کنن
پورت بد بدن اونم عمدا که به چی برسن؟ الان مثلا پیسی گیمر میگه عه بازی پورتش داغونه برم کنسول بخرم بازیش کنم؟ اگه می خواست چنین کاری کنه که 10 سال صبر نمی کرد
هیچ عمدی در کار نیست
این اشتباه کنترل کیفی بوده که اجازه داده بازی با چنین وضعیتی ریلیز بشه اینکه چرا این اشتباه پیش اومده رو دیگه نباید ربطش داد به عمدی بودن
اگر عمدی بود چرا برای پورت گاد و اسپایدرمن و... پیش نیومد؟

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,976
داداش این حرفا چیه آخه، مگه سونی دیوانه اس؟ یا nd اعتبارشو از سر راه آورده که بیان عمدی نابودش کنن
پورت بد بدن اونم عمدا که به چی برسن؟ الان مثلا پیسی گیمر میگه عه بازی پورتش داغونه برم کنسول بخرم بازیش کنم؟ اگه می خواست چنین کاری کنه که 10 سال صبر نمی کرد
هیچ عمدی در کار نیست
این اشتباه کنترل کیفی بوده که اجازه داده بازی با چنین وضعیتی ریلیز بشه اینکه چرا این اشتباه پیش پیش اومده رو دیگه نباید ربطش داد به عمدی بودن
اگر عمدی بود چرا برای پورت گاد و اسپایدرمن و... پیش نیومد؟
من پیگیر هیچ کدوم از این پورتها نیستم چون رو‌ خود پلی استیشن زدمشون
ولی تا جایی که مطلعم اکثرا ایراد دارن و از لحاظ کیفی به پای نسخه های اصلی نمیرسن
وقتی این اتفاق برای یکی از مهمترینا میفته و خراب میکنه اینجور، واقعا باید شک کرد!!!
متای ۵۶ برای پورت سیتیزن کین ویدیو گیم چیزیه که هیچ کس به خواب شبش نمیدید...

• Like
Reactions: 8030v2

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
من پیگیر هیچ کدوم از این پورتها نیستم چون رو‌ خود پلی استیشن زدمشون
ولی تا جایی که مطلعم اکثرا ایراد دارن و از لحاظ کیفی به پای نسخه های اصلی نمیرسن
وقتی این اتفاق برای یکی از مهمترینا میفته و خراب میکنه اینجور، واقعا باید شک کرد!!!
متای ۵۶ برای پورت سیتیزن کین ویدیو گیم چیزیه که هیچ کس به خواب شبش نمیدید...
اطلاعاتت اشتباه هست داداش
این تصویر زیر گویاست دیگه :D گاد روی پیسی خیلی هم بهتر از نسخه کنسولی اجرا میشه

chart.jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,976
اطلاعاتت اشتباه هست داداش
این تصویر زیر گویاست دیگه :D گاد روی پیسی خیلی هم بهتر از نسخه کنسولی اجرا میشه

View attachment 288750
پورت ریبوت GoW فکر کنم استثنا باشه البته:
Sony sucks at porting games to PC
چیزی که هست پورتاش انگار واقعا ایراد دارن اکثرا
بهترین کار که میتونه کنه اینه اگه نمیتونه این کارو با کیفیت انجام بده کلا بیخیال شه.
این وسط چند مورد معدود استثنا که تونسته درست کارو انجام بده باعث نمیشه ادامه بده و آفتابه بگیره رو عظمت امثال TLoU با این پورتهاش

• Like
Reactions: 8030v2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
این‌ بابا تا حالا چند‌ بار با PC گیمرا درگیر شده دفعه اولشم نیست الانم‌ مثلا به قول خودش Edgy بازی درآورده و میخواست طنز بره که تهش به غلط کردن افتاده و اومده معذرت خواهی کرده . در کل یکی از سخیف ترین حرکتایی ممکن رو زد خودم‌ به شخصه‌ انتظار همچین حرکتی رو از این بابا نداشتم از اون بدتر ی مشت مثلاً ژورنالیست اومدن زیر پستش ازش حمایت کردن که واقعا حالم بهم خورد.
یک عده متاسفانه فک میکنن چون طرف اومده بازی رو پورت کرده عملا منت گذاشته سر PC گیمرا اینقدر اینا Out of Touch هستن . اصلأ نه انگار که داره بابتش پول میگیره و وظیفش هست . سر پورت‌ کردن های راکستار هم همین برنامه بود و دم‌ به دقیقه سر PC گیمرا منت میزاشتن

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
784
پورت ریبوت GoW فکر کنم استثنا باشه البته:
Sony sucks at porting games to PC
چیزی که هست پورتاش انگار واقعا ایراد دارن اکثرا
بهترین کار که میتونه کنه اینه اگه نمیتونه این کارو با کیفیت انجام بده کلا بیخیال شه.
این وسط چند مورد معدود استثنا که تونسته درست کارو انجام بده باعث نمیشه ادامه بده و آفتابه بگیره رو عظمت امثال TLoU با این پورتهاش
تا جایی که یادمه هورایزن مشکل پرفورمنس داشت که اونم خود گوریلا فکر میکنم اومد و کلی پچ داد و فیکسش کرد. بعد از اون بعضا یه سری مشکلاتی خب طبیعتا بوده (sackboy هم مشکل استاتر داشت و فیکسش کردن) ولی هیچ کدوم به بدی tlou نبودن

1680353340888.png 1680353349904.png 1680353358705.png 1680353369502.png 1680353378989.png 1680353389304.png

این قسمت رو در جواب به شما نمیگم رفیق
اینو چند وقتی هست میخوام بنویسم .با خودم میگم ولش کن ولی واقعا عجیبه یه سری از کامنتا واسم
دیروز بعد مدت ها رفتم گیمفا و اولین موضوعی که به چشمم خورد همین پورت tlou بود. کامنت اول و دومی که گذاشته بودن خیلی جالب بود:

1680353864127.png

قبلا فکر نمیکردم ازین مدل Sony_ps طور ها باشن تو این فروم ولی الان چند وقته واقعا کامنتا و نظرات عجیبی میبینم.
واقعا فکر میکنین با این روندی که دارین پیس میرین تو بحثا به جایی میرسین؟ واقعا فکر میکنین نظرتون تو بحثایی مثل vs تاثیری غیر از نفرت پراکنی و بحثهای بیخود داره؟ یا اصلا واسه اون مخاطبی که تو ذهنتون هست مهمه؟
فقط میخواین یه چیزی بگین خالی شین؟ چیکار میکنین واقعا؟ خیلی واسم عجیبه؟!

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حالا که شما داری عجیب و غریب ترین احتمالات رو در نظر میگیری، بذار منم یه تئوری غیرمنتظره بدم تا جا نمونم. :D تابحال به این فکر کردید که وقتی بازی تو یه وضعیت بدی به دستمون میرسه، مقصرش کم کاری خود استودیو/ناشر باشه؟ من که میگم این تئوری رو هم گوشه ذهنمون داشته باشیم شاید درست از آب در اومد. :| :D

ولی جدا از شوخی، حتی منی که پیسی باز نیستم هم شدیدا از وضعیت این پورت ناامیدم. اونم وقتی ۹۰ درصد بازیای بزرگشون روز عرضه روی کنسول شدیدا پالیش شده هستن و معلومه که اینجا چند برابر کمتر اهمیت دادن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,439
پسر این ویدیو گرگ میلر خیلی عجیب بود
یارو واقعا تاکسیکه یا مدل کمدیش اینه؟
البته معروفم نیست من نمیشناختمش یوتوب هم زدم چیزی نیاورد

این کاربری هم که هی میاد برا pc گیمر ها تبلیغ کنسول میکنه خیلی عجیبه خو انگیزت چیه واقعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر