امتیازات The Evil Within

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
r82btnxgrxodw1abncnz.jpg

سازنده: Tango Gameworks
ناشر: Bethesda Softworks
تاریخ عرضه: 14 اکتبر 2014
پلتفرم: PS4,PS3,PC,Xbox One, Xbox 360

IGN - 8.7/10
The Evil Within Review - IGN

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/t.../10/13/a-masterwork-of-absolute-insanity.aspx

Hardcoregamer - 8/10
Review: The Evil Within | Hardcore Gamer

Polygon - 6.5/10
The Evil Within review: head games | Polygon

Joystiq - 5/10
The Evil Within review: Keep out | Joystiq

Escapist - 6/10
http://www.escapistmagazine.com/art...itorials/reviews/12435-The-Evil-Within-Review

TheSixthAxis - 8/10
The Evil Within Review

PS LifeStyle - 8/10
The Evil Within Review (PS4) -- PlayStation LifeStyle

God Is A Geek - 8/10
The Evil Within Review

CheatCC - 8/10
The Evil Within Review for PlayStation 4 (PS4) - Cheat Code Central

Multiplayer.it- 8.5/10
The Evil Within - Recensione - PS4 - 138874

Push Square - 7/10
The Evil Within (PlayStation 4) Review - Push Square

Shacknews - 6/10
The Evil Within Review: Taking Residence | Shacknews

IGN Italia - 7.3/10
Recensione The Evil Within PS4: The Evil Within - la recensione

Metro - 6/10
The Evil Within review – old-fashioned horror | Metro News

VideoGamer - 8/10
The Evil Within Review - VideoGamer.com

Gameblog.fr - 8/10
TEST. The Evil Within (PS4)

0koqvdxu8ds0mkqbh99v.jpg

آخرین ویرایش:

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
ولی باید امیدوار باشیم که متای بازی بالا باشه و به همین سو فروش بازی هم بترکونه تا شاهد نسخه های بعدی این عنوان جدید باشیم
من کلا متا واسم در درجه ی اول مهم نیست خودم باید از بازی لذت ببرم ولی در مورد این بازی با حرف شما موافقم ....
اگه خوب نفروشه شاهد هر چه اکشن تر شدن عناوینی مثل رزیدنت اویل میشیم!!!!!

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
یعنی اگه متای بازی مابین 85 تا 88 باشه واقعا عالی میشه :bighug:

حالا متای بالای 90 که بماند :x

به هر حال متا هر چی بشه من که میخرم این بازی رو چون شخص بزرگی مثل میکامی پشت این بازی هستش .

ولی باید امیدوار باشیم که متای بازی بالا باشه و به همین سو فروش بازی هم بترکونه تا شاهد نسخه های بعدی این عنوان جدید باشیم که استاد میکامی بتونه در آینده هم برای ما بازی بسازه و خدای نکرده از فروش بد بازی و متای ضعیف بازی دلسرد نشه !!

مگه چند تا سازنده خوب امروزه مثل میکامی واقعا وجود دارن که به بخش گیم پلی بازی خیلی خیلی اهمیت بدن ؟؟!؟!!

- - -ویرایش - - -

این Gameblg.Fr میدونین چه گیر هایی به بازی داده ؟؟!!

یکیش اومده گفته گیم پلی بازی خیلی Old School یا همون سبک کلاسیک و قدیمی هستش :|

دیگری زمان بارگذاری و لودینگ طولانی

دیگریش اینه که بازی زیاد میمیرین و تکراش رو اعصباب راه میره :|

یکیش هم در فضای های تنگ نمیشه دوربین رو اداره کرد و مدیریتش نمیشه کرد :| ( آخه منتقد چانچو میکامی مخصوصا در چنین فضاهایی به عمد محدودیت کنترل دوربین رو به وجود آورده تا بتونه از جایی که دلش میخواد ترس ناگهانی به بازی وارد کنه )

یعنی هیچی دیگه راهتتون کنم کسی که اینو بازی کرده از این گیمر های جدید هستش که دوست داشت در بازی یک عالمه اسلحه و مهمات زیاد دستش بود و هی با وینچستر مغز دشمن ها رو میترکوند و خلاصه کلام بازی میشد کال آف ویتین !!!!!!!!! :|

نمرش تو متا ثبت میشه؟
به تام چیک امیدوار شدم:d

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
الان رفتم دوتا نمره ی اخر gameblge.fr دیدم.و حسابی امیدوارم شدم:d چون به drive club نمره ی 7 داده بهShadow of Mordors که دیگه فکر نمیکنم کسی به شاهکار بودنش شک داشته باشه همون 7 داده:d با نمره ی 8 که الان به بازی داده دیگه مطمعنم متا زیر 80 نمیاد فقط خدا کنه این ign و گیم اسپات باز قاطی نکننو یه بمب نندازن تو متای بازی:| تو نقد video gamer ام که گفته تو حد بهترین کارای میکامی نیس بازی البته با این تیم کسیم انتظار نداشت باشه:d اما بازی خوب و سرگرم کننده ایه در کل
اینم نکات مثبت و منفیش از نظر video gamer
Wonderful environments+
Superb gunplay+
Sags in the middle_
Story never really gets going_
به داستان بازی حسابی دل بسته بودما:(

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Shadow of the Damned رو که بازی می کردم، بنظرم اومد که گانپلی بازی باید کار میکامی باشه!:D
چون سودا 51 از نظر گیمپلی، بازیهاش عموما چیزی در حد فاجعه ان!
انتظاری جز یه گانپلی، و بصورت کلی، گیم پلی بینقص از The Evil Within نمیرفت.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
الان رفتم دوتا نمره ی اخر gameblge.fr دیدم.و حسابی امیدوارم شدم:d چون به drive club نمره ی 7 داده بهShadow of Mordors که دیگه فکر نمیکنم کسی به شاهکار بودنش شک داشته باشه همون 7 داده:d با نمره ی 8 که الان به بازی داده دیگه مطمعنم متا زیر 80 نمیاد فقط خدا کنه این ign و گیم اسپات باز قاطی نکننو یه بمب نندازن تو متای بازی:| تو نقد video gamer ام که گفته تو حد بهترین کارای میکامی نیس بازی البته با این تیم کسیم انتظار نداشت باشه:d اما بازی خوب و سرگرم کننده ایه در کل
اینم نکات مثبت و منفیش از نظر video gamer
Wonderful environments+
Superb gunplay+
Sags in the middle_
Story never really gets going_
به داستان بازی حسابی دل بسته بودما:(

داستان بازی که عالیه ولی گنگ روایت میشه!داستان بازیرو خیلی ها مقدمه ای دوسنتن واسه نسخه های بعدی :d

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
حتی اگه متای بازی بیاد روی 50 بازم کسی نباید توی خرید بازی شک کنه. به قدری بازی جاذبه که خودم شخصا دارم به ارامی تمام بازی رو ادامه میدم و اصلا دوست ندارم به پایانش نزدیک بشم. در کل این بازی فوق العاده هستش !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درباره نکات مثبتی که هم سایت Gameblog.fr گفته :

جو و اتمسفر باورنکردنی

طراحی مراحل زیبا

سیستم مکانیکی عالی مبارزات در بازی !

مبارزه با باس فایت ها .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
ولی باور نمی کنم در عرض یک هفته دوتا Survival Horror خوب دارم بازی میکنم.یعنی منو این همه خوشبختی محاله :d

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
حتی اگه متای بازی بیاد روی 50 بازم کسی نباید توی خرید بازی شک کنه. به قدری بازی جاذبه که خودم شخصا دارم به ارامی تمام بازی رو ادامه میدم و اصلا دوست ندارم به پایانش نزدیک بشم. در کل این بازی فوق العاده هستش !

صحیح امیرخان!
یه بنده خدایی بود...
هیچی نگم بهتره! :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
8 زیادم خرابکاری حساب نمیشه مگه اینکه اکثرا بالای 9 بگیره (که دیگه شاهکاره و این 8 مهم نیست). امیدوارم نمره های خوبی بگیره و همه 8 ندن چون سفارش دادم رفت :((

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
نتونستم تحمل کنم .....همین الان 20 دقیقه کپچر شده (از PS3) بازی رو تو یوتیوب دیدم ، منوی ابتدای بازی عالی طراحی شده . سازندها تو بخش Loading Page ایده جالبی به خرج دادن، برای اینکه Spoil نشه چیزی نمیگم تا خودتون ببینید .
Cut-scene ابتدایی بازی جالب بود. اما چیزی که یکمی تو ذوقم زد Facial Animation کاراکتر ها بود . Facial animat کاراکتری اصلی نسبتا خوب بود ( هرچند درحد عنوانی مثل MGS: GZ یا TLOU نیست) اما ماله شخصیت های فرعی زیاد جالب نبود ، یه لحظه احساس کردم دارم یه بازی ماله نسل ششم رو نگاه میکنم .(Facial Animate های MGS3 یادتونه ؟ )
بقیشو نمیگم که خودتون ببینید......
امیدوارم بازیه خوبی باشه .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
امروز نسخه پلی 3 رو بازی کردم گرافیک جالب نبود اما فوق العاده جذاب بود من نسخه pc رو میگیرم بازی کنم بدجوری منتظرم

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
من این بازی رو دارم بازی میکنم و اصلا حس ترسناک بودن بهم دست نمیده .
بازی خیلی شبیه به re 4 هستش از محیط روستا گرفته تا زامبی هاش
معایب بازی
سیستم شوتینگ بازی که واقعا افتضاحه و کنترلش خیلی بد هستش انگار داری بین حالت سوم شخص و اول شخص تیر اندازی میکنی که تیر اکثر مواقع میخوره به در و دیوار
صفحه نمایش به صورت CinemaScope هستش که خیلی بد هست و طرافتون رو به خوبی نمیتونین ببینین
جالب ترین قسمتش هم تله هاش هست بصورتی که با یه تله میتونین همهشون رو بکشین
یه چیز بازی بدم میاد اونم اسحه داشتن موجوداتش هست اگه سرد بود مشکلی نبود ولی اسلحه گرم حس یه بازی ترسناک رو میگیره جالبه تک تیرانداز هم دارن و شما رو هد شات میکنن
ولی اگه قسمت ترسناک بودن رو در نظر نگیریم بازی قشنگی هستش
یکی دشمنها که شباهت بسیاری زیادی به Dr. Salvador در بازی re4 داره و فقط تنها فرقشون نبودن گونی روی صورت هست که وقتی تو the evil within میفته دنبال کارکتر باعث بالا رفتن ادرینالین میشه چون به این راحتی ها نمیمیره
سیستم sprit بازی که از همه بدتره نمیزاشتن سنگین تر بود دو ثانیه میدویه سریع خسته میشه و در اون حالت حتی شلیک هم نمیشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر