امتیازات The Evil Within 2

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
the-evil-within-2-1050x600.jpg

Developer: Tango Gameworks
Publisher: Bethesda Softworks
Platforms: PC,X1,PS4
Release Date: 13 october 2017

خب امبارگو نسخه دوم The Evil Within هم برداشته شد و طبق نقد ها، تقریباً همه متفق القول اند که بازی از هر نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته و فکر می کنم همین کافی باشه تا اگه طرفدار سبک SH هستید تجربه TEW2 براتون واجب بشه، به هر حال چند تا بازی توی این سبک امسال منتشر شده؟

Windows Central: 4.5/5

The Evil Within 2 is a frightening game, though perhaps not as pants-wettingly scary as the early portions of Resident Evil 7. The game itself is improved nicely over the original, with a great open-world structure and lots of interesting missions to take on. The actual story is extremely compelling as we follow Sebastian's journey towards redemption amid a world filled with both human and inhuman monsters. If you're looking for a lengthy and frightening adventure this Halloween season, look no farther than The Evil Within 2.

Multiplayer.it: 85/100

The Evil Within 2 is very similar to the previous installment, but with some nice novelty in gameplay, a great level design and great atmosphere. This is a must-play for fans of survival horror.

Spazio Games: 85/100

PC Games: 85/100

GamePro Germany: 85/100

The Evil Within 2 is not a small-scale indie production that can only appeal to a special target group with a certain form of phobia. As an expensive mainstream product it has to compromise. But I think this has been a wonderful success.

Everyeye.it: 82/100

More "Survival" than its predecessor, but still anxious and angry, and challenging, The Evil Within 2 lets you play with pleasure from start to finish. It does not look for originality at all costs, and does not want to invent anything from the point of view of the gaming mechanics, but looks like a solid and addictive product with some unexpected bumps and an intense finish. More than a day-to-day nightmare, it's a very calculated thriller: a nervous, violent and explicit adventure that has to be marked by an excellent alternation of situations.

The Game Machine: 82/100

Hobbyconsolas: 82/100

Twinfinite: 4/5

Gamespot: 8/10
TEW2 GS.jpg

IGN Italia: 80/100

The Evil Within 2 is definitely a step ahead of its predecessor: a rich, deep and long-lived horror survival. The level of difficulty has been considerably softened, and if this makes the title more affordable, on the other, it denies that authoritative uniqueness of the title that inspired it.

Eurogamer Italy: 80/100

It won't be remembered as the best horror game of 2017, but it will certainly send some chills down your spine.

Digital Trands: 80/100

IGN: 8/10

The Evil Within 2 gives you more options to play your way in a much bigger survival-horror playground than the original. Although a disjointed plot and weak protagonist make it slow to get started, being pursued through an intriguingly bizarre world by plentiful and disturbing monsters kept my palms sweaty and my heart in my throat thanks to a strict adherence to the most important survival horror rule: you should always be on the back foot.

GameInformer: 7.8/10

The Evil Within 2 is a solid horror game that expands the scope of the series to extend out of the shadow of a titan in the horror genre, even if it sometimes leans heavily on borrowed ideas. Its progression and difficulty curve create a satisfying loop that repays resourcefulness and strategy, but its set pieces and structure don’t build enough on the many ideas they borrow to make them feel new or interesting. The result is a ride that offers some fun thrills in the moment, but I don’t think I’ll lose too much sleep over these particular nightmares.
TEW2 GI.jpg

Gamesradar+: 70/100

Though it doesn't outdo its predecessor, The Evil Within 2 delivers another fun, challenging, tense horror headtrip that should delight fans of the first game.

Game Revolution: 70/100

There's plenty tucked away in The Evil Within 2 that will both appeal to both fans of the original and new players, with it presenting a mix of Mikami's best ideas and John Johanas' new direction. It's certainly not what I was expecting, but in a good way.

Attack of The Fanboy: 60/100

Polygon: Review in Progress as not finished yet, but huge improvement over the original so far

I don’t know if The Evil Within 2 will be able to work this magic right up until the credits — which seem a lot further off than they did in the first game — but for now, I’m extremely impressed. The game just keeps tossing everything it has at me, and every time I think I’ve seen it all, it gives me some unique revelation, some dreadful apparition I’ve yet to encounter. That push and pull, between wanting to see what the game has in store next and being terrified to find out — that delightful feeling is why I play horror games, and so far this one is nailing it.

EuroGamer

The original Evil Within was hailed as a sort of alternate-history exercise, a game from a timeline in which Shinji Mikami carried on working with Resident Evil after shipping the revolutionary fourth instalment, released when Resident Evil itself was deemed to be at low ebb. Though far from a deranged new breed of monster it was an intriguing mutation, blurring Resi 4's pace and direction with the cerebral menace of a Silent Hill. The sequel is another curious outgrowth, but its changes and additions often feel more wayward than fascinating, and in key respects - the story, certain levels, those niggles in stealth and combat - it falls rather flat. Still, there are thrills and chills enough here to sate most patrons of the bloody arts. Whether a third game is warranted at this point is another matter.

ACG: Wait For Sale, But Loads To like Here

US Gamer: Review in Progress (no score quite yet), not done but feels like a huge improvement to the original

I haven't finished the game, but it feels like it's right around the corner. From what I've played so far though, The Evil Within 2 is everything I wanted from the first game. Every major complaint I had about the first game is at least addressed in some manner, though the tweaks aren't always perfect. It's a unique psychological horror title with Resident Evil 4's action combat. Tentatively, for those folks who weren't a fan of Capcom's reboot with Resident Evil 7, The Evil Within offers something that you might like, while blazing its own trail.

PC GamesN: Review in Progress, no score yet, a bold evolution

My impressions at this point are very positive and I am eager to jump back into Union in order to finish the story and see the rest of its myriad horrors. This is far more than a throwback to the haunting atmosphere and pacing of Resident Evil 4, The Evil Within 2 is entirely its own horror experience - part open-world survival game, part psychological horror.

----------------------------------------
Opencritic: 81 (22 Reviews)

Metacritic: 80 (15 Reviews)-PS4

Metacritic: 80 (4 Reviews)-XBOX One

Metacritic: 82 (6 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینو دقیقا از کجا میگین که کسی زیاد خوشش نمیاد و طرفدار نداره؟ مگه همین امسال re7 نداشتیم؟ یا همین soma?جفت هم فروش و هم نمرات خیلی خوب عمل کردن. حالا یه بازی متاش کمتر از انتظار شده یا چیزی قرار نیست ۲۰۰۰ تا تبصره بیارین این سبک فلانه و ...قطعا منتقدا هم مریض نیستن بیان چون کمبود مهمات داره مثلا بدن 5.
اینا حرفای من دراوردی خودشون هست اتفاقا این بازی تا الان نقداش همه مثبت بوده همه سایت ها که نمره دادن خوششون اومده یک منتقد حتی گفته اگه طرفدار اکشن ادنوچرم هستید این بازی تهیه کنید ولی از اون طرف بازی در حد کامل ندیدن البته یک ضعف دیگه که باعث میشه این بازیا خواه نخواه متاشون بالاتر نره بخش مولتی پلیر که اکثرا فاقد این بخشن و اینم الان تاثیر گذاره به عنوان محرک برای بازی ها معمولا بازی های استودیو های بتسدا ندارن مولتی پلیر

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
اینا حرفای من دراوردی خودشون هست اتفاقا این بازی تا الان نقداش همه مثبت بوده همه سایت ها که نمره دادن خوششون اومده یک منتقد حتی گفته اگه طرفدار اکشن ادنوچرم هستید این بازی تهیه کنید ولی از اون طرف بازی در حد کامل ندیدن البته یک ضعف دیگه که باعث میشه این بازیا خواه نخواه متاشون بالاتر نره بخش مولتی پلیر که اکثرا فاقد این بخشن و اینم الان تاثیر گذاره به عنوان محرک برای بازی ها معمولا بازی های استودیو های بتسدا ندارن مولتی پلیر
چه ربطی به مولتی پلیر داره ؟! کلی بازی خوب رو میشه مثال زد که فقط با یه سینگل پلیر قوی کلی موفقیت کسب کردن. دیگه همینم کم مونده بود بازی این سبکی مولتی پلیر داشته باشه@-)
پ ن:میخواین اسمشو بذارید خود گول زنی یا هرچی دیگه ولی این بازی موفق شده (همینکه پیشرفت زیادی نسبت به نسخه اول داشته یه موفقیت به حساب میاد).

• Like
Reactions: Arima Kishou

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چه ربطی به مولتی پلیر داره ؟! کلی بازی خوب رو میشه مثال زد که فقط با یه سینگل پلیر قوی کلی موفقیت کسب کردن. دیگه همینم کم مونده بود بازی این سبکی مولتی پلیر داشته باشه@-)
:میخواین اسمشو بذارید خود گول زنی یا هرچی دیگه این بازی موفق شده (همینکه پیشرفت زیادی نسبت به نسخه اول داشته یه موفقیت به حساب میاد).
باور کن الان بازی های سینگل خیلی کم یا کیفیتشون خیلی باید بالا باشه متاسون بره بالای ۹۰ من خیلی کم دیدم

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
من هم از دیروز عصر تا الان 3-4 ساعت جلو رفتم، بازی یه SH خیلی خوبه، مدیریت منابع توش موج میزنه، تا دلتون بخواد سوراخ سمبه داره، حتی بهت اجازه میده توی سطل آشغال ها و زیر ماشین ها هم بگردی تا آیتم پیدا کنی و همین اون حس ماجراجویی منو قلقلک میده:D
از طرف دیگه، برای مقیاس دنیای بازی هم حد وسط رو در نظر گرفتن، همون Semi-Open World، در نتیجه دنیاش پوچ و خالی نیست، هر گوشه اش داره یه اتفاقی میفته، یه جا دارن جنازه آدما رو روی هم تلمبار می کنن، از یه کوچه رد میشی میبینی ته کوچه یه صدایی میاد، توی کوپه های قطار آروم آروم میری جلو که یه دفعه جاذبه برعکس میشه، از یه باغچه رد میشی و میبینی یه دفعه از زیر بوته ها میان بیرون و میریزن روی سرت.
از اون طرف بازی ایراد هم داره، بزرگترینش هم انیمیشنای بازیه. کلا بازی با انتقال از یه انیمیشن به انیمیشن دیگه مشکل داره و این بین کارای عجیب و غریبی انجام میده. صداپیشه Seb هم کارشو خوب انجام داده، ولی دیالوگ What The Hell nبار به حالت های مختلف توی طول بازی تکرار میشه.
گرافیک بازی بعضی اوقات عالیه و بعضی اوقات نه. جزئیات خود Seb فوق العادس، وقتی برای اولین بار زیر بارون میره و کم کم لباسش خیس میشه=D> نورپردازی بازی و سایه های دینامیک هم عالی کار شده. خود محیط بازی هم اکثراً خوب ساختن، ولی کافیه از مسیری که خود بازی انتظار داره ازش رد شی کمی منحرف بشی تا با تکسچرای بازی های ده سال پیش روبرو بشی، البته مقداری از این مشکلات به خاطر بودجه نه چندان بالای بازیه که باعث شده بیشتر روی جاهایی که توی چشم هستن کار کنن. در ضمن Pop-in هم توی بازی غوغا می کنه که بیشترش به خاطر Id-Tech 5.
این رو هم توی بازی پیدا کردم:D:
20171013035609_1.jpg
الان تمام منتقدا هم دارن یک ریز این حرفو تکرار می کنن: بازی یه SH/Adventure خیلی خوبه که اگه طرفدار هر کدومش هستید براتون گزینه مناسبیه. حداقل من که دلم برای چنین سبکی لک زده بود.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
من هم از دیروز عصر تا الان 3-4 ساعت جلو رفتم، بازی یه SH خیلی خوبه، مدیریت منابع توش موج میزنه، تا دلتون بخواد سوراخ سمبه داره، حتی بهت اجازه میده توی سطل آشغال ها و زیر ماشین ها هم بگردی تا آیتم پیدا کنی و همین اون حس ماجراجویی منو قلقلک میده:D
از طرف دیگه، برای مقیاس دنیای بازی هم حد وسط رو در نظر گرفتن، همون Semi-Open World، در نتیجه دنیاش پوچ و خالی نیست، هر گوشه اش داره یه اتفاقی میفته، یه جا دارن جنازه آدما رو روی هم تلمبار می کنن، از یه کوچه رد میشی میبینی ته کوچه یه صدایی میاد، توی کوپه های قطار آروم آروم میری جلو که یه دفعه جاذبه برعکس میشه، از یه باغچه رد میشی و میبینی یه دفعه از زیر بوته ها میان بیرون و میریزن روی سرت.
از اون طرف بازی ایراد هم داره، بزرگترینش هم انیمیشنای بازیه. کلا بازی با انتقال از یه انیمیشن به انیمیشن دیگه مشکل داره و این بین کارای عجیب و غریبی انجام میده. صداپیشه Seb هم کارشو خوب انجام داده، ولی دیالوگ What The Hell nبار به حالت های مختلف توی طول بازی تکرار میشه.
گرافیک بازی بعضی اوقات عالیه و بعضی اوقات نه. جزئیات خود Seb فوق العادس، وقتی برای اولین بار زیر بارون میره و کم کم لباسش خیس میشه=D> نورپردازی بازی و سایه های دینامیک هم عالی کار شده. خود محیط بازی هم اکثراً خوب ساختن، ولی کافیه از مسیری که خود بازی انتظار داره ازش رد شی کمی منحرف بشی تا با تکسچرای بازی های ده سال پیش روبرو بشی، البته مقداری از این مشکلات به خاطر بودجه نه چندان بالای بازیه که باعث شده بیشتر روی جاهایی که توی چشم هستن کار کنن. در ضمن Pop-in هم توی بازی غوغا می کنه که بیشترش به خاطر Id-Tech 5.
View attachment 80584
الان تمام منتقدا هم دارن یک ریز این حرفو تکرار می کنن: بازی یه SH/Adventure خیلی خوبه که اگه طرفدار هر کدومش هستید براتون گزینه مناسبیه. حداقل من که دلم برای چنین سبکی لک زده بود.
درجه ترسناک بودن بازی چطوره ؟:D دشمنا و باسا خوب میترسونن یا نه؟:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
اینو دقیقا از کجا میگین که کسی زیاد خوشش نمیاد و طرفدار نداره؟ مگه همین امسال re7 نداشتیم؟ یا همین soma?جفت هم فروش و هم نمرات خیلی خوب عمل کردن. حالا یه بازی متاش کمتر از انتظار شده یا چیزی قرار نیست ۲۰۰۰ تا تبصره بیارین این سبک فلانه و ...قطعا منتقدا هم مریض نیستن بیان چون کمبود مهمات داره مثلا بدن 5.
به نظرم شما دیدگاهتون نسبت به این قضیه یه ذره ایراد داره..

همه قبول دارند که در بحث کیفیت از عالی تا بد فاصله وجود داره.. هیچ کسیم تو این تاپیک نخواست "خوب رو به بالا" بودن این بازی رو با فن بازی قاطی "عالی بودن" بکنه..
کل حرف دوستان اینه که در بیابان لنگه کفش طلاست.. خب واقعیت اینه که کمتر سازنده و ناشری تو دوره زمونه ای که mmo ها یا شوتر ها ادونچر ها و RPG ها فرمانروایی می کنند سمت Survival horror میره.. خصوصا وقت بحث بازی های تریپل a مطرح میشه..
یعنی ملت به همینشم راضی هستند و در حد یک بازی متا 90+ ازش لذت میبرند.. مثل قدیما که متایی وجود نداشت برامون ..
اتمسفر و ستینگ هولناک یک بازی AAA در کنار چالش گیم پلی و کیفیت کلی خوب بازی برای یک علاقه مند به سوروایول هارور در سال 2017 حکم متا 99 داره :D به همین سادگی.. :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
View attachment 80584
منتظر نقدت هستیم

• Like
Reactions: miladdej

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
درجه ترسناک بودن بازی چطوره ؟:D دشمنا و باسا خوب میترسونن یا نه؟:D
تا الان آنچنان نترسیدم:Dبازی اینبار بیشتر به Adventure سوق داره تا Horror. مثلاً TEW1 یه حس Gothic مانند به خاطر تیره و تار بودن بازی و استفاده بیش از حد از رنگ های خاکستری و قهوه ای داشت که خودش یه حس خفقانی ساخته بود ولی اینجا رنگ بندی شادتره، حتی UI بازی هم رنگیه.
20171013174654_1.jpg
تنوع دشمنا تا این جا خیلی خوب بوده! خیلی بهتر از RE7:|. علاوه بر دشمنای عادی، بعضیاشون Molotov دستشونه، بعضیا تبر به سمتتون پرت میکنن(به سبک RE4، تعداد بینهایت تبر دارن و یکی پرت میکنن یکی دیگه از پشتشون در میارن:))) و یه مورد دیگه که به شدت جون سختن و با یه بار Stealth Kill از پشت نمیمیرن(و دقیقاً صدای Clicker های TLOU میدن) این پایین هم جنازشو میتونید ببینید::D
20171013174346_1.jpg
این "چیز" رو هم مشاهده کردم: (عکس مربوط به یکی از تریلرای بازیه)
TEW2 Enemy.jpg
بعضی جاها هم بازی فلش بک میزنه و Seb رو برمیگردونه به تیمارستان نسخه اول( حتی توی این سکانس ها Black Bar های قسمت اول هم اضافه میشن:D) تا یه خورده اذیتمون کنه. این قسمتا مقداری منو ترسونده:
20171013175426_1.jpg
در ضمن Locker های قسمت اول هم دوباره برگشتن:\m/
20171013170426_1.jpg 20171013170402_1.jpg
بهینه سازیس خوبه؟افت فریم نداره؟
یه توضیح کوتاهی در این مورد توی تاپیک PC دادم:
The Evil Within 2 | PC

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بله ما هم میدونیم لنگ کفش در بیابان غنیمته (:D) ولی دیگه منکر مشکلاتش نشید و چشمتون رو روی یه سری مسائل نبندید.
شماره اول بازی خوبی بود، البته اگر خیلی صبور میبودید و سعی میکردید مشکلاتی رو که مثل خار توی چشمتون میرفت رو نادیده بگیرید. مشکلات تکنیکی فراوون اعم از افت فریم، نوار سیاه زورکی، باگ یه طرف قضیه بودن که من خیلی تلاش کردم تا نادیده بگیرم.
گان پلی خوب بود، اما زوم عجیب و غریب و احمقانه دوربین موقع شلیک کردن به تجربه بازی لطمه میزد. هوش مصنوعی بد در کنار هیت باکس های شخمی تخیلی که طرف از فاصله 2 کیلومتری لگد میپروند و بهت میخورد، توی سختی های بالا خصوصا Akumu خودش رو نشون میداد و اونجا هر چقدر هم صبور میبودید و خود خوری میکردید، نمیتونستید بیخیالش بشید. اینا رو اضافه کنید به لول دیزاین افتضاح چپترهای آخر (خصوصا شهر) که توشون زامبی هایی رو میدیدیم که با داشتن تفنگ و RPG، نه تنها حس ترس بازی رو نابود میکردن، بلکه چنان با مته روی مغزتون میرفت که به میکامی و تیمش که چنین تصمیمات ابلهانه ای رو گرفته بودن، فحش عمه ننه میفرستادین. داستان رو هم در مورد حرفی نمیزنم. به شدت از هم گسیخته و بی سر و ته و پر از پلات هول.
نباید یه طرفه پیش قاضی رفت، پس در مورد خوبی هاش هم میگم. گان پلی خوبی داشت و Agony Crossbow یه نکته مثبت بود به تنهایی. لول دیزاین عالی چپترهای اول به لطف دیزاینر REmake که میکامی همراه خودش به تیم آورده بود. باس فایت های خیلی خوب و موسیقی مناسب. و صد البته DLC های فوق العاده! یعنی به حدی خوب بودن که تاسف میخوردم چرا خود بازی اصلی رو کارگردانی نکرده بود طرف.
میخوام بگم که قرار نیست همیشه یه نفر توی اوج باشه و همونجا بمونه. کسی که از آخرین ساخته سبک ترسناکش 10 سال میگذره و هنوز فکر میکنه استانداردها همونا هستن و تغییری نکردن و میاد همون Asset ها رو دوباره استفاده میکنه و به ملت حس دژاوو میده. حقیقت اینه که میکامی در حد اسمش ظاهر نشد. کسی که بازی جدیدش با این همه پیشرفت تکنولوژی، حتی نزدیک ساخته قبلیش هم نمیشه در هیچ زمینه ای.

در مورد شماره دوم رو هم بازم نظر منتقدین برای من مهم نیست و بازی رو مطمئنا تجربه میکنم چون در نهایت این منم که تصمیم میگیرم بازی برام خوب بوده یا نه و ایراداتش رو به چشم خودم میبینم نه از چشم منتقد. یه سری چیزا تجربه شخصیه و نمیشه و نظرات هر کس فرق داره و نمیشه یه نظر موثق داشت ولی بعضی چیزا رو عموم روشون اتفاق نظر دارن که باعث میشه به این نتیجه برسیم یه جای کار میلنگه. مثل ایراداتی که به بخش های تکنیکی بازی وارده.

پ.ن: اینا رو کسی میگه علیرغم تمام این مباحث، شماره اول رو 100% کرده. بله، منی که ملت فکر میکنن هیترشم. پس اگر میخوایید بحث کنید، یه چیزی بگید که ندونم.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
دوباره رفتید بازی رو زودتر از نقد ها خریدید الکی تو رودربایستی گیر کردید؟ حالا درسته 200 و اندی پول بازی رو دادید ولی دیگه الکی یه اثر Mediocore رو نکنید اثار کوبریک
من که بازی نکردم و نمی دونم بازی متوسط ـه یا نه. اما نظرات منتقدین نشون میده یه بازی خوب ساخته شده که ایرادهایی هم داره.
چندان هم در این تاپیک تعریف های تخیلی از بازی ارائه نشده. طرفدارهاش هم ظاهراً عیب هاش رو قبول دارن:D

پ.ن: کلمه "متوسط" هم آن چنان مهجور و گنگ نیست که مجبور باشیم از کلمه mediocre استفاده کنیم. شاید Poker Face رو نشه توی دو کلمه به فارسی برگردوند، اما دیگه mediocre... :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Atomix 85
Although many (myself included) were somewhat concerned after learning that Mikami would not be the director on this occasion giving the opportunity to John Johanas, the American's work with a different tone and narrative direction helped the overall experience.
PlayStation LifeStyle 80
While the difficulty level has been ratcheted down noticeably in the name of accessibility, the harder modes should suffice for those looking for a challenge.
CGMagazine 80
The Evil Within 2 is horrifying delight, using a feeling of vulnerability to make players appreciate every moment they’re still alive.
Vandal 86
If you like survival horror, you cannot miss The Evil Within 2. It finds the balance between the old and the new, the Western and the Japanese horror, and offers a great adventure with an excellent pacing and outstanding art direction.
JeuxActu 85
The Evil Within 2 is a very good game that proves that Tango GameWorks can make a great game even when Shinji Mikami isn't directing it, even though we would have loved a few more jump-scares and less rigid gameplay.
Worth Playing 80
The story makes more sense this time around, and the atmosphere delivers the right amount of unease, which is what will keep players plugging away to the end. The gameplay has been tweaked to be easier, but it's not to the point where you can go through without much trouble. Despite the presence of a few technical issues, TEW2 looks and sounds great, and it's certainly worth your time.
Game Rant 90
The Evil Within 2‘s goofy characters and cheesiness won’t be for everyone, but longtime fans of the genre will likely appreciate it. They will also appreciate its classic survival-horror gameplay that’s blended expertly with more modern features like open world settings, its improved graphics, and tighter narrative. By succeeding in all these areas, The Evil Within 2 is easily one of the best survival-horror games in recent memory, and is a significant step forward from its predecessor.
Gameblog.fr 80
The Evil Within improves the game mechanics by adding the exploration of a few open zones. A very good game for horror fans.

PC

Meristation 85
The Evil Within 2 improves on its predecessor, with great TPS combat, solid stealth mechanics and better crafting and exploring zones. And, more importantly, the game answers all the questions from first game.
PCGamesN 80
The Evil Within 2 is entirely its own horror experience - part open-world survival game, part psychological horror. It is a bold, bloody evolution of the survival horror genre. Moreover, like its centipedal monstrosities, this is a game that excels at defying expectations. Scenery, gameplay, and pacing shift gears constantly, keeping me guessing nearly every minute of the 20 hours it took to reach the end of its story.
Merlin'in Kazanı (Turkey) 83
The Evil Within 2 succeeds by adding good content above and beyond the first game.
Areajugones 85
The Evil Within 2 is a sequel that hooks the player from the first minute. Even though the AI has some issues and some basic enemies, the gameplay quality, its amazing visual style and a great story make this game one of the best horror experiences of this era.

X1

Slant Magazine 60
The fractured town of Union, which brings to mind the foggy setting of the original Silent Hill games, can be freely traversed. And yet, story levels must still be tackled in order and few of the open-world segments or side quests are compelling.
Xbox Achievements 70
The Evil Within 2 will certainly hold your attention during its 17 chapters, with flashes of brilliance sandwiched in among the game's various flaws and less memorable sequences. Ultimately, as a sequel, it doesn't quite deliver, but nonetheless, The Evil Within 2 is a survival horror that's just about worth persevering with.

Cheat Code Central 90
Be prepared for some slightly clunky movement and somewhat repetitive walking simulator sections. Past that, it’s a wonderful sequel to a game that was originally sort of a miss, rather than a hit. You’ll become just as invested as Sebastian is when trying to find his daughter and walk away from the experience feeling like you got your money’s worth. The Evil Within 2 is well worth the purchase, but especially (for) those who enjoyed the first game and want something more.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
وضعیت فروش بازی نباید زیاد جالب در بیاد ! در حال حاضر حدود 6 هزار نفر تو استیم دارن بازی رو انجام میدن ! به نسبت عدد 50 پلیری روز اول Shadow of War خیلی کمه خیلی !

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
gamecrate 8.75

As a sequel, The Evil Within 2 is a resounding success, and is a vast improvement over the original. That being said, I suspect there might be some die-hard fans of the first game who might be unhappy with the push toward more variety and the inclusion of side-quests. They might say that this move toward complexity and the inclusion of a casual setting is a dilution of the purity of the first game. I disagree. Everything good about The Evil Within is still here; the challenge (if you want it,) the disturbing imagery, the high concept narrative, and the satisfyingly violent gameplay.

اویل ویتن ۲ به عنوان یک دنباله پیشرفت داشته و موفق هست ممکن است بعصی طرفداران حس کنند ماموریت های جانبی اون حس خالص نسخه اول گرفته اما اینطور نیست همه نکات خوب نسخه اول حفظ شده + داستان مفهومی گیم پلی خشن تصاویر مخرب و ترسناک

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
وضعیت فروش بازی نباید زیاد جالب در بیاد ! در حال حاضر حدود 6 هزار نفر تو استیم دارن بازی رو انجام میدن ! به نسبت عدد 50 پلیری روز اول Shadow of War خیلی کمه خیلی !
البته فروش SoW وحشتناک خفن بوده، حدود 270 هزار نسخه تو سه روز فکر کنم خارج از تصور خود WB هم بوده باشه. عجیب غریب فروش رفته اصلا. :D پخش 3 تریلر در روز جواب داده انگار.
اما TeW 2 هم فکر نکنم بد باشه، با توجه به اینکه تو انتشار بازی ها هم اکتبر آخرین ماه فعال امسال هست، مطمئنا تو طولانی مدت و به دلیل اینکه جزو معدود عناوین سبک خودش هست فروشش قابل قبول میشه. عین پری که چندین ماه پس از عرضه به فروش قابل قبول رسید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بله ما هم میدونیم لنگ کفش در بیابان غنیمته (:D) ولی دیگه منکر مشکلاتش نشید و چشمتون رو روی یه سری مسائل نبندید.
شماره اول بازی خوبی بود، البته اگر خیلی صبور میبودید و سعی میکردید مشکلاتی رو که مثل خار توی چشمتون میرفت رو نادیده بگیرید. مشکلات تکنیکی فراوون اعم از افت فریم، نوار سیاه زورکی، باگ یه طرف قضیه بودن که من خیلی تلاش کردم تا نادیده بگیرم.
گان پلی خوب بود، اما زوم عجیب و غریب و احمقانه دوربین موقع شلیک کردن به تجربه بازی لطمه میزد. هوش مصنوعی بد در کنار هیت باکس های شخمی تخیلی که طرف از فاصله 2 کیلومتری لگد میپروند و بهت میخورد، توی سختی های بالا خصوصا Akumu خودش رو نشون میداد و اونجا هر چقدر هم صبور میبودید و خود خوری میکردید، نمیتونستید بیخیالش بشید. اینا رو اضافه کنید به لول دیزاین افتضاح چپترهای آخر (خصوصا شهر) که توشون زامبی هایی رو میدیدیم که با داشتن تفنگ و RPG، نه تنها حس ترس بازی رو نابود میکردن، بلکه چنان با مته روی مغزتون میرفت که به میکامی و تیمش که چنین تصمیمات ابلهانه ای رو گرفته بودن، فحش عمه ننه میفرستادین. داستان رو هم در مورد حرفی نمیزنم. به شدت از هم گسیخته و بی سر و ته و پر از پلات هول.
نباید یه طرفه پیش قاضی رفت، پس در مورد خوبی هاش هم میگم. گان پلی خوبی داشت و Agony Crossbow یه نکته مثبت بود به تنهایی. لول دیزاین عالی چپترهای اول به لطف دیزاینر REmake که میکامی همراه خودش به تیم آورده بود. باس فایت های خیلی خوب و موسیقی مناسب. و صد البته DLC های فوق العاده! یعنی به حدی خوب بودن که تاسف میخوردم چرا خود بازی اصلی رو کارگردانی نکرده بود طرف.
میخوام بگم که قرار نیست همیشه یه نفر توی اوج باشه و همونجا بمونه. کسی که از آخرین ساخته سبک ترسناکش 10 سال میگذره و هنوز فکر میکنه استانداردها همونا هستن و تغییری نکردن و میاد همون Asset ها رو دوباره استفاده میکنه و به ملت حس دژاوو میده. حقیقت اینه که میکامی در حد اسمش ظاهر نشد. کسی که بازی جدیدش با این همه پیشرفت تکنولوژی، حتی نزدیک ساخته قبلیش هم نمیشه در هیچ زمینه ای.

در مورد شماره دوم رو هم بازم نظر منتقدین برای من مهم نیست و بازی رو مطمئنا تجربه میکنم چون در نهایت این منم که تصمیم میگیرم بازی برام خوب بوده یا نه و ایراداتش رو به چشم خودم میبینم نه از چشم منتقد. یه سری چیزا تجربه شخصیه و نمیشه و نظرات هر کس فرق داره و نمیشه یه نظر موثق داشت ولی بعضی چیزا رو عموم روشون اتفاق نظر دارن که باعث میشه به این نتیجه برسیم یه جای کار میلنگه. مثل ایراداتی که به بخش های تکنیکی بازی وارده.

پ.ن: اینا رو کسی میگه علیرغم تمام این مباحث، شماره اول رو 100% کرده. بله، منی که ملت فکر میکنن هیترشم. پس اگر میخوایید بحث کنید، یه چیزی بگید که ندونم.
همه اینها که گفتی درست، مشکل بزرگتری هم داشت به اسم کمبود مهمات :D. suitcase باز کردم به ندازه یه اتوبوس که فقط توش به دونه فشنگ بود :D. سیستم اپگریدش هم ته WTF بود مثلا برای حمل تعداد بیشتری چوب کبریت نیاز به ارتقاع داشتی LMFAO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر