امتیازات The Crew MotorFest

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
واقعا عالیه این ریسینگ PS5 در نبود فورزا تشنه این ریسینگ خوش ساخت عالی بود گیم پلی عالی غنی از کانتنت و مراحل صدا گذاری همه چی عالی چطور یوبی بی سر و صدا عرضه کرد عنوانشم پر فروش شده فوق العادس رو PS5 نرم 60 فریم با دسته دوال سنس آسفالتم احساس میکنی:x

• Like
Reactions: porfesor

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
چند باید میداد؟؟!
من به بازی تقلیدی که تازه کیلومترها هم بدتره 4 5 می دم اما نهایت اونم در نظر نگیریم همون 75 متاش زیادشم هست 85 اصلا توی حیطه کاری یوبی شت نیست جای اینکه بره اسپلینتر سل و بیاند و پرینس و کلی ای پی خوب دیگه داره بسازه گیر داره به همین بازی هایی که بتونه فقط تمام انلاینش بکنه ازش پول بسازه

بازی های یوبی شت همشون بعد از چند ساعت به شدت یکنواخت و خسته کننده می شن و یک فرمول دنبال می کنن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من به بازی تقلیدی که تازه کیلومترها هم بدتره 4 5 می دم اما نهایت اونم در نظر نگیریم همون 75 متاش زیادشم هست 85 اصلا توی حیطه کاری یوبی شت نیست جای اینکه بره اسپلینتر سل و بیاند و پرینس و کلی ای پی خوب دیگه داره بسازه گیر داره به همین بازی هایی که بتونه فقط تمام انلاینش بکنه ازش پول بسازه

بازی های یوبی شت همشون بعد از چند ساعت به شدت یکنواخت و خسته کننده می شن و یک فرمول دنبال می کنن
ممنون بابت نظر و وقتی گذاشتی که نقد رو خوندی :D

البته فراموش نکنیم هورایزون خودش از تست درایو الهام گرفته.
اعضای ivory tower هم همون سازنده های تست درایو هستند.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,462
نام
مــاکــان

در مورد بازیهای دیگه یوبی نظری ندارم ، حتما همینطوره که میگی.
از یک نسخه ای به بعد برای خودم AC ها و فارکرای ها اینطورن.

ولی در مورد Crew کاملا اشتباه میکنی.
مخصوصا این نسخه.
حالا اگه شرایطی پیش اومد که بازی کنی متوجه میشی.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
ممنون بابت نظر و وقتی گذاشتی که نقد رو خوندی :D

البته فراموش نکنیم هورایزون خودش از تست درایو الهام گرفته.
اعضای ivory tower هم همون سازنده های تست درایو هستند.
الان خواستی اطلاعاتت به رخم بکشی؟ :D
الهام گرفتن فرق داره و به قول خودتم الهام بوده نه کپی
هورایزن زمانی که اومد هم فروش هم متا هم بازخورد همه چیزش بهتر از همه ی تست درایوها شد به این می گن پیشرفت دیگه کسیم چیزی نمی گه مشابه لست که از توم ریدر الهام گرفت حتی می شه گفت دقیقا همون سبک رو ادامه داد

اما اینکه بیای یک بازی بدی به زور تمام انلاینش کنی ایده های هورایزن هم برداری ناقص تر پیاده سازیش کنی این اسمش کپی برداریه نه الهام

بعدشم اضافه کردن نیترو به بازی و قایق و هواپیما فیزیک پفکی کاملا ازش یک نسخه ارکید ساخته در حالی که هورایزن خیلی چیزهاش با دنیای واقعی شباهت داره از نحوه ی ارتقا ماشین ها تا تاثیرشون روی عملکردش و شیت دنده یا فیزیکش همه چیزش خیلی واقع گرایانه هست

نقدهای دیگه بازی هم که بخونی خیلی به کپی از هورایزن محکومش کردن به نظرم تا هورایزن هست وجود همچین بازی غیر ضروری هست بهتر بود چیزی شبیه blur می ساختش

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان بازی رو برای 5 از کجا تهیه کردین ؟ ( منظورم اکانتش هست اگر اکانتی گرفتید)
چون هیچ کدوم از سایت های معتبر و معروفی که ازشون خرید میکنم ندارنش
یکی دوتا کلاهبردار دارنش که وضعیتشون خوب مشخص هست

• Like
Reactions: Melkor1994

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان بازی رو برای 5 از کجا تهیه کردین ؟ ( منظورم اکانتش هست اگر اکانتی گرفتید)
چون هیچ کدوم از سایت های معتبر و معروفی که ازشون خرید میکنم ندارنش
یکی دوتا کلاهبردار دارنش که وضعیتشون خوب مشخص هست
من از اینجا گرفتمش
Cd stop playstion

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
جو بازی سنتر چرا اینطور شده که منتقد حق نداره به بازی بیشتر از میانگین متا نمره بده مگراینکه متای اون بازی مثبت ۹۰ باشه که اونوقت حق نداره زیر 10 بده
جو بازیسنترم جوری شده که کسی حق نداره از بازی مورد علاقه من ایراد بگیره یا نقدش کنه

ایشون نقد کردن منم نقدشون خوندم یکم بحث کردیم تموم شد رفت عین دو تا ادم بالغ شماها بیشتر نقش کاسه داغ تر از اش هستید

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad

هرچیش بد باشه مپش یه سرو گردن نسبت به مپ زباله هورایزین ۵ که زدم متنوع تر و قشنگتره بقیه نسخهاشو نزدم البته.ولی بیا تعصب هم بزاریم کنار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر