امتیازات Super Mario Bros. Wonder

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    68
  • نظرسنجی بسته شده است .

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Screenshot 2023-10-18 160138.png
Screenshot 2023-10-18 160148.png

متاسفانه نینتندو نقد ها رو مهندسی کرده بود تا 95 متا رفت بالا الان نقد های غیر مهندسی شده اومدن متا شده 93 :D
----
به LSD ایمان بیارید.
من گفتم تیم سازنده تحت تاثیر LSD اه.
مرحوم استیو جابز هم تحت تاثیر LSD بود.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا امتیازات فوق العاده عالی هست و واقعا بنده دارم برای خرید Switch ترغیب می شوم.کاش کنسول جدید نینتندو سریع تر معرفی می شد تا تکلیف خودم رو بهتر بدانم.ولی جالب ترین نکته بازی های باکیفیتی است که در ماه اکتبر عرضه شدند و هنوز هم تا پایان ماه چند بازی دیگر باقی مانده اند‌.واقعا امسال یکی از بهترین سال های صنعت بازی بود.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
ماشالا واقعا :D گفتم یه سر و گردن از نسخه Wii سره، ولی بازم به خاطر 2 بعدی بودنش فکر نمیکردم بالای 90 بشه. ولی به شدت حقشه، این حجم از خلاقیت توی طراحی لول تا الان واسه هر گیم دیگه ای قفل بوده به نظرم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به به! اولین بازی هست که از بس خوبه منو ناامید نکرد و پیش بینیم بالاخره درست و دقیق در امد:D

من تو گروه های تلگرامی(:D) پیش بینی کردم خیلی قبل که یکی از شاخ های GotY امسال ایشون باشه و همه الکی دستکم گرفتنش. امیدوارم واقعا آخر سال جوایز رو درو کنه:D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
و نینتندو یه بار دیگه ثابت کرد که خلاقیت و تعهد به ارائه ی محصول با کیفیت، از ترافلاپس بیشتر و کیسه‌ی پول بادآورده ارزشش به مراتب بیشتر و بالاتره.
واقعاً این حجم از موفقیت این ژاپنی ها اصلاً و ابداً بی دلیل نیست و پشتش کلی درس برای یادگرفتن هست
به فاصله ی دو روز از هم عناوین انحصاری سونی و نینتندو بدون هیچ ادعای خاصی ترکوندن مدیا رو. البته نه با مهندسی و ارسال کد اختصاصی و دمیدن در بوق و کرنا، بلکه با تعهد، صداقت و صد البته خلاقیت و احترام به مشتری از بابت ارائه محصول با کیفیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر