امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
ریشه سبک منظورش نبود، تعدد سازنده در این سبک منظورش بود، همون تو سر سگ بزنی 4تا سازنده ی آر پی جی جهان باز میزنه بیرون/میوفته بیرون
یه همچین چیزی منظورش بود
مثلا برای خواننده میگن هرکی از ننش قهر میکنه خواننده میشه یا تو سر سگ بزنی خواننده در میاد
دقیقا ایشون کاملا منظور بنده رو متوجه شدن

• Like
Reactions: J. Constantine

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من نگفتم ار پی جی زباله است ، یه ضرب المثل بود گفتم ، منظور این بود این همه سازنده هستش الان اوپن ورلد ار پی جی به مراتب خفن تر از بتزدا دارن میسازن تو کمپانی های مختلف دیگه بتزدا تو لول به مراتب پایینتری قرار میگیره
لطفا کامل دقت کنید به کامنت
میشه سه چار تا ازین شرکتای که اوپن ورلد آرپیجی بهتر از بتسدا میسازن نام ببری.

• Like
Reactions: alix360m

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا رعایت کنید و الکی هی تاپیک رو با اسپم راجب امتیازات و صحبت راجب بازی و این موارد UP نکنید
ما اینترنتمونو که از سر راه نیوردیم!
بدو بدو میاییم ببینیم ترول جدید چی گذاشتن
___
:D

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
میشه سه چار تا ازین شرکتای که اوپن ورلد آرپیجی بهتر از بتسدا میسازن نام ببری.
میازاکی و فرام سافتور و الدن رینگ که برای بار اول وارد این سبک شدن و له کردن
حتی میشه از گوریلا و هورایزون هم نام برد گرچه شماها هیچوقت هورایزون رو ار پی جی قبول ندارید ولی به لحاظ عملکرد دو عنوان اخریش به مراتب موفق تر از دو عنوان اخیر بتزدا بوده .
از ویچر اسکایریم کیلر و … هم که بگذریم

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
من هیچوقت براینکه ببینم یه بازی ارزش خرید و وقت صرف کردن داره یا نه معیارم متا نبوده... اما خیلی خوشحالم این بازیو ریسک نکردم و نخریدم:D دیشب کرکیشو ریختم و وضعیت fps بازی افتضاح هست. کلا با این وضعیت فعلیش هرچقدرم خوب باشه سمتش نمیرم.
حتی میشه از گوریلا و هورایزون هم نام برد گرچه شماها هیچوقت هورایزون رو ار پی جی قبول ندارید ولی به لحاظ عملکرد دو عنوان اخریش به مراتب موفق تر از دو عنوان اخیر بتزدا بوده .
هرکس میگه هورایزون rpg نیست خب واقعا راست میگه :D

• Smile
Reactions: J. Constantine

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
شما گفتی چنین شرکت های "زیادن" و "تو سر سگ هم بزنی آر پی جی میده"

بعد در جواب فقط فرام سافتور رو گفتی که اکشن آرپی جی هست و خیلی استایلش با بتسدا فرق داره

هورایزون رو گفتی که اصلا آرپی جی نیست، این یه فکته و منم علاقه ای به برند اکس باکس یا بتسدا ندارم ک این حرفو میزنم.
اگه قرار باشه هر بازی المان های rpg داشت بگیم rpg باید به نصف این صنعت بگیم آر پی جی!!

تنها جواب درستت سی دی پراجکت بود. همین؟؟!! این شد زیاد؟ :D

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
شما گفتی چنین شرکت های "زیادن" و "تو سر سگ هم بزنی آر پی جی میده"

بعد در جواب فقط فرام سافتور رو گفتی که اکشن آرپی جی هست و خیلی استایلش با بتسدا فرق داره

هورایزون رو گفتی که اصلا آرپی جی نیست، این یه فکته و منم علاقه ای به برند اکس باکس یا بتسدا ندارم ک این حرفو میزنم.
اگه قرار باشه هر بازی المان های rpg داشت بگیم rpg باید به نصف این صنعت بگیم آر پی جی!!

تنها جواب درستت سی دی پراجکت بود. همین؟؟!! این شد زیاد؟ :D
اگه مثل شما به قضیه نگاه کنیم که استارفیلد هم استایلش با اسکایریم فرق داره و اصلا ار پی جی به حساب نمیاد که :D
در کل من بازی های رو مثال زدم داخلشون همه جا ذکر شده : Role playing Open world Game
حتی همین هورایزون که قبول ندارید

حالا شما هرچقد بگید که این اینجوری ار پی جیه اونیکی اون مدلی ار پی جی هست ، یکی استایلش این مدلی ، اونور اونیکی اسکیلش اونجوریه و از این قبیل حرفا تغییری در صورت مساله اصلی بحث ایجاد نمیکنه

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
کلا تعداد استودیوهایی که مثل CD Projekt و بتزدا بازی بسازن کمه. همچین بازی هایی هزینه و زمان زیادی میبره و ریسکشون خیلی بالاست. یه شرکت 6 سال وقت بذاره یه بازی پرخرج بسازه فروش نکنه باید جمع کنه بره بعدش

اون دوست ترولمونم همه بازی هارو حتی هورایزون رو اسم برد به غیر از Kingdom Come. نشونه از اطلاعات تکمیلی اساتید پنکه آبی هست

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
حالا ایکس باکسم لزومی نداره بازی با متای بالای نود بده بازی هاش همین هشتادم بیارن خوبه الان تو بازار نوبایل هم کسی توقع کیفیت پرچمدارای اپل و سامسونگ از هانر و پوکو و ناتینگ فون نداره ولی اونا هم با کیفیتن

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
کلا تعداد استودیوهایی که مثل CD Projekt و بتزدا بازی بسازن کمه. همچین بازی هایی هزینه و زمان زیادی میبره و ریسکشون خیلی بالاست. یه شرکت 6 سال وقت بذاره یه بازی پرخرج بسازه فروش نکنه باید جمع کنه بره بعدش

اون دوست ترولمونم همه بازی هارو حتی هورایزون رو اسم برد به غیر از Kingdom Come. نشونه از اطلاعات تکمیلی اساتید پنکه آبی هست
چقد خوبه که مثل بتزدا کم‌ باشه تو دنیا ، چون این مردم گناه دارن چشم امیدشون به همینا باشه و منتظر امید بزرگ باشن و زندگی رویایی با بازی کردن game 2 و در نتیجه مثل پتک بخوره تو سرشون و جلوی عموم ضایع بشوند :D
حقیقتا روزای خوبی رو با بتزدا سپری نمیکنند ، هرچه کمتر زندگی بهتر

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
استارفیلد هم استایلش با اسکایریم فرق داره و اصلا ار پی جی به حساب نمیاد که :D
خب دیگه دارم پی میبرم به حرف اون دوستمون ک میگفت پلتفرم بعضی ها همین فروم هست و اینجور تاپیکا نه ps و xbox.
حرفات مث کسیه که تاحالا اصلا گیمی انجام نداده و فقط چندتا مجله و سایت و خبر دیده.
جالب تر اینجاست که فن بوی ها همدیگه رو لایک میکنن فارغ از اینکه چقدر حرفا غیر منطقی و تو در و دیواره. همینکه اید ئولوژی من رو تایید کنی کافیه لایکت میکنم.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
هورایزون کاملا rpg مایکرو فنا سال هاست میگن نیست چون تمام rpg هاشون جلوش شکست خورده و سر افکنده هستن دیگه غولشون استارفیلد هم جلوش حرفی نداره شک نکن الدر اسکرولز ۶ هم جلو هورایزون ۳ شکست خواهد خورد! پس بهترین راه فرار رو به جلو و بهم زدن میز بازی !وگرنه اگر هورایزون ار پی جی نیست قطعا ویچر هیچوقت ار پی جی نبوده و کلا جز چهارتا بازی اصلا ار پی جی نداریم !

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
خب دیگه دارم پی میبرم به حرف اون دوستمون ک میگفت پلتفرم بعضی ها همین فروم هست و اینجور تاپیکا نه ps و xbox.
حرفات مث کسیه که تاحالا اصلا گیمی انجام نداده و فقط چندتا مجله و سایت و خبر دیده.
جالب تر اینجاست که فن بوی ها همدیگه رو لایک میکنن فارغ از اینکه چقدر حرفا غیر منطقی و تو در و دیواره. همینکه اید ئولوژی من رو تایید کنی کافیه لایکت میکنم.
بازم میگم از نگاه شما ( مدل توجیه ی ) بخواییم به قضیه نگاه کنیم ، اون موقع نباید تو رقابت ریسینگ مثلا GT و FORZA رو هم حتی باهم قیاس کنیم ، چون اسکیل و استایلشون ( جدید یاد گرفتید ) باهم فرق داره .
یا حتی تو ورزشی ها مقایسه فیفا و NBA هم اشتباهه چون متفاوتن . اما همه جا بازی ورزشی اینارو قیاس میکنن ، بازی ریسینگ هم همینطور . همونطور که تو بازی RPG هم تمام مثال های من با مثال های شما داخل یک رقابت جهت کسب جایزه قرار میگیرن . مثلا مراسم گیم اوارد خاک بر سر نمیفهمه میاد ویچر و فالوت و بلابورن برای جایزه BEST RPG باهم قیاس میکنه باید بیاد اینجا مشاوره بگیره یکم اسکیل و استایل بهش یاد بدن تا بره یه کتگوری جدید بزنه بنام BEST RPG STYLE BAZICENTER و توش بتزدا رو فقط قرار بده تا بلکه حداقل اینجوری دوتا جایزه هم ببره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر