امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,746
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
رفیق من در ابتدا تصور می کردم این حجم از لودگی شما و رفقایت صرفا ناشی از مشکلات شخصیتی باشد ولی اینجور که به نظر می آید بابت این همه دلقک بازی از جایی حقوق دریافت می کنید چون این رفتارهای تهوع آور طبیعی نیست.امیدوارم تو زندگی واقعی اینجور لوزر و no life نباشید چون برای جامعه خطرناک هستید.وگرنه یک اطلاع رسانی مرتبط با تاپیک نیازی به ترول و دلقک بازی ندارد.
حداقل یه جایی فاز یه ادم با کت و شلوار پشت میز مدیریت رو بگیر که نشه رفت طرز فکرتو تو پست ها و کامنتای قدیمیت خوند 😂
لوسر و نو لایف 😂 اگه طرفداریه سینه چاکه ردفال و استارفیل به آدم life و شخصیت میده که الان شما و دوستان از مفیدترین افراد جامعه بودید 😂 فاینالی گت اِ لایف دیود 😂😂

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
larian که سر divinity 2 داشت ورشکست می شد ، کارمند هاشو هفته ای قراداد می بست ، دقت کن هفتگی یعنی شاید هفته بعد سر کار نبودن با BGS مقایسه می کنید :D BGS بعد این همه سال وقتشه بره پیش Bioware blizzard توی گور 10 سال یه بازی درست حسابی نساخته.
اگه kickstarter early access نبود تا الان جمع شد بود.

آخرین ویرایش:

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
نمی دونم اینا مربوط به کدوم تاپیکه ولی چون به نمرات این بازی مربوطه فکر میکنم مربوط به اینجا و پیشبینی دقیق این عزیزان باشه و اینجا میذارم
@Dreadlord
چقدر دقیق توصیف کردی:D
View attachment 306617
View attachment 306618
@*Cyberman
اینم پیشبینی این عزیز بود از متا و گوتی شدن این بازی که بالاتر هم بهش اشاره کردم که از این بازی به بعد سند گوتی ها و متاهای بالای ۹۵ رو هر سال زد به اسم مایکروسافت:D داداش شلخته درو کن گوتی به ضعیف ضعفایی مثل سونی و نینتندو و بقیه هم برسه:D
View attachment 306621
من نمیخواستم جواب بدم ولی میبینم که هر چی ادم چیزی نگه اوضاع بدتر میشه
شما که برداشتی منو تگ کردی که نمیدونم فلان بهمان
مثل اینکه نظرات هم قطاراتو قبل ریلیز عنواین به گفته خودتون درجه ۲ سونی یادتون رفته
سر رچت جو گرفته بودتون که این عجب چیزیه نمیدونم استارت نسل نهم با این بازی حتما ۹۰ به بالا میشه نشان ماست پلی رو میگیره از متا اخرش شد ۸۸
سر گرن تریسمو گفتید این دیگه برگشت پادشاس متا بالای ۹۰ میگیره بهترین ریسینگ ولی متاش شد ۸۷
همین دو ماه پیش سر فاینال فانتزی همتون منتظر متای بالای ۹۰ بودید اصلا فرماندتون چنان ازش تعریف میکرد که نمیدونم چه قد دموش محشر و فلان متاش شد ۸۷
سر هورایزن گفتید این نسبت به نسخه قبیلیش پیشرفت داشته قبلیش که ۸۹ شده این حتما ۹۰ میشه ولی اونم شد ۸۸
خودتون اسطوره فیل شدن توی به دست اوردن متا بالا ۹۰ هستید بعد اینجا در حال جولانید
حالا دو ماه دیگه اسپایدر من هم عرضه میشه ببینیم متای بالای ۹۰ میگیره یا نه وضعیت اون تاپیک رو هم میبینیم
کسی که خودش توی خونه ی شیشه ای زندگی میکنه به دیگران سنگ نمیزنه

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,129
نام
آرمان
مثل اینکه نظرات هم قطاراتو قبل ریلیز عنواین به گفته خودتون درجه ۲ سونی یادتون رفته
سر رچت جو گرفته بودتون که این عجب چیزیه نمیدونم استارت نسل نهم با این بازی حتما ۹۰ به بالا میشه نشان ماست پلی رو میگیره از متا اخرش شد ۸۸
سر گرن تریسمو گفتید این دیگه برگشت پادشاس متا بالای ۹۰ میگیره بهترین ریسینگ ولی متاش شد ۸۷
همین دو ماه پیش سر فاینال فانتزی همتون منتظر متای بالای ۹۰ بودید اصلا فرماندتون چنان ازش تعریف میکرد که نمیدونم چه قد دموش محشر و فلان متاش شد ۸۷
سر هورایزن گفتید این نسبت به نسخه قبیلیش پیشرفت داشته قبلیش که ۸۹ شده این حتما ۹۰ میشه ولی اونم شد ۸۸
خودتون اسطوره فیل شدن توی به دست اوردن متا بالا ۹۰ هستید بعد اینجا در حال جولانید
حالا دو ماه دیگه اسپایدر من هم عرضه میشه ببینیم متای بالای ۹۰ میگیره یا نه وضعیت اون تاپیک رو هم میبینیم
دوست عزیز متای استارفیلد که تنها برگ برنده فعلی مایکروسافت بود (که اونم آخرای ساخت بازی، شرکت رو خریدن و نسخه کنسول رقیب رو کنسل کردن) از همه اینایی که گفتی آخر کمتر شد و با نمرات واقعی که میان شاید تا 83-82 هم بیاد پایین و بشه در حد بازی های زرد یوبی سافت

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,433
نام
aliakbar
دوست عزیز متای استارفیلد که تنها برگ برنده فعلی مایکروسافت بود (که اونم آخرای ساخت بازی، شرکت رو خریدن و نسخه کنسول رقیب رو کنسل کردن) از همه اینایی که گفتی آخر کمتر شد و با نمرات واقعی که میان شاید تا 83-82 هم بیاد پایین و بشه در حد بازی های زرد یوبی سافت
106 تا سایت تو متا و 103نقد تو اوپن ثبت شدن، غیر واقعی ان؟

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,016
نام
روزبه
اکه فشاری نمی شید

هیچ فن PSاز MS2 انتظار متای بالای ۹۰ نداره این اولیش

و اره سر فاینال انتظار بالای ۹۰ داشتم دفت کن داشتم که نشد

ولی از وقتی یادمه قرار بود بعد از CYBER که GAME 2.0نشد 😂😂ایشون یعنی استارفیلد GAME 2.0بشه و‌ دنیا به قبل و بعد از خودش تقسیم کنه 😂😂😂

متا بازی عالی شده و بازی خوبی طرفیم و حتما امتحانش می کنم ولی دیگه قبول کن تقضبر عمو فیل بزرگ و خودتون بود که اینقدر هایپ کردید که الان اذیت می شید 😂😂

بازم نشد کلا انکار برند XBoxبا برچسب MUSTPLAYمشکل داره 😂😂

و برای بار هزارم XBOXنباز به یه انحصاری داره که گیمر مجاب به خریدش کنه عمو فیل خواست با استارفیلد این کارو کنه که استاد هاوارد کذلشت دستش😂😂

ببینم در اینده چی میکنه عمو فیل بزرگ

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,967
کار از این حرفا گذشته. خوشبختانه تا قبل از سر زدن به این تایپیک چند سالی بود فقط تو بخش فوتبال به خاطر علاقه فعالیت میکنم و الان میبینم بهترین تصمیمی بود که گرفتم.

همین الان کافیه منم شروع کنه بحث کردن، یه "دلقک" بازم پا میشه میره از پستای ۳ ۴ سال پیش من اسکرین میگیره میزاره اینجا که بگه آره من خیلی خفنم و لوده گیری در بیاره.

از وقتی هم این همه سوشیال مدیا مختلف اومده یوزرا اکثرا از فروم ها کوچ کردن سمت باقی که در دسترس ترن، در نتیجه ناظم و مدیر هم میشینه کنار تماشا میکنه چون از همچین جوی داره منفعت میبره. همین الان یکی جدید بیاد اینجا به قصد دیدن امتیازات بازی همه چی میبینه جز اون:D
رفیق اگه مشکل شما و دوستاتون دیدن نمرات بازیه الحمدلله تو ورژن جدید فروم پست اول تمام صفحات پین شده هست و نمراتم تو پست اول قابل رویته (حداقل نمرات مهم)

اسکرین گرفتن و تگ کردن هم خب بستگی داره چی باشه. و بستگی داره طرف مقابل انجام داده باشه یا نه. (که دادن همین تاپیک خرید اکتیویژن یه نمونه ش)

طرف خودش از غار برگشته میگه نمرات FF XVI فلان شد (خودشم پای ثابت ترولش بود) انتظار دارید چیزی نگن ملت، حالا من FF فن یه نمونه زخم خورده های این جریانم و تازه تمام دوستان مولتی اکانتم هنوز آفتابی نشدن تاپیک هر بازی راه میفتادن اینو میکردن چشم ملت، قضیه واقعا ربطی به رفتن از فروم و ناظم و مدیر و نمیدونم به تعبیر فلانی جای شهید و جلاد عوض شدن و غیره و ذلک نداره واقعا:D

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
من خودم هنوز بازی رو انجام ندادم ولی چطور می‌شه کسایی باشن که به بازی حرفایِ بیراه بگند. دیگه هر چقدر هم بدسلیقه و سطحی باشی، یه ذره دقیق بشی به بازی کاملاً مشخصه تو چه سطحی هست. نه سونی و نه مایکروسافت تا حالا بازی‌ای نساختن که در سطحِ starfield باشه. مقایسه‌یِ میانگینِ امتیازِ این بازی با بازی‌هایِ انحصاریِ دیگه خنده‌دار هست. هدفِ این بازی چی بوده و هدفِ بازی‌هایِ دیگه چی بوده که حالا بخوایم با میانگینِ امتیازشون مقایسه رو انجام بدیم؟ به نظرتون همه‌یِ کارمندایِ استدیو و همه‌یِ کارمندایِ استدیوهایِ دیگه که به بازی کمک کردند، مشکلاتِ بازی رو نمی‌دیدند یا ازش خبر نداشتند؟ چه علتی وجود داشت که بازی همراه با این مشکلات منتشر شد؟ جز این که هدفِ بزرگتری رو منظور گرفته بودند و خوشگل نبودنِ npc ها هیچ اهمیتی مقابلِ اون هدف نداشت. و انتشارِ بازی در حالی که هم اون هدف محقق بشه و هم از مشکلاتِ بازی کم بشه، با شرایط و تکنولوژیِ فعلی ممکن نبوده. بیشتر از این که امتیازِ بازی ناامیدکننده باشه، سلیقه‌ها و اندیشه‌هامون ناامیدکننده شدند.​

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,885
رفیق اگه مشکل شما و دوستاتون دیدن نمرات بازیه الحمدلله تو ورژن جدید فروم پست اول تمام صفحات پین شده هست و نمراتم تو پست اول قابل رویته (حداقل نمرات مهم)

اسکرین گرفتن و تگ کردن هم خب بستگی داره چی باشه. و بستگی داره طرف مقابل انجام داده باشه یا نه. (که دادن همین تاپیک خرید اکتیویژن یه نمونه ش)

طرف خودش از غار برگشته میگه نمرات FF XVI فلان شد (خودشم پای ثابت ترولش بود) انتظار دارید چیزی نگن ملت، حالا من FF فن یه نمونه زخم خورده های این جریانم و تازه تمام دوستان مولتی اکانتم هنوز آفتابی نشدن تاپیک هر بازی راه میفتادن اینو میکردن چشم ملت، قضیه واقعا ربطی به رفتن از فروم و ناظم و مدیر و نمیدونم به تعبیر فلانی جای شهید و جلاد عوض شدن و غیره و ذلک نداره واقعا:D

من دوستی ندارم خودمم و خودم :D دوستای قدیمی من بعد از بسته شدن بازی رایانه دیگه تو فروم جدیدی نیومدن، این از این.

بحث فروم هم اتفاقا هست، وقتی یه فضا سمی میشه نتیجش همینه که اشخاص به خودشون اجازه میدن به راحتی به هم دیگه بی احترامی کنن و وقتی هم میبینن برخوردی نمیشه ادامه دار میشه. خیلی از این رفتارهایی که الان می بینی ۱۰ ۱۲ سال پیش کسی انجام میداد درجا بن میشد.

در کل هم زیاد مهم نیست، هر کی خودش میدونه و وقت با ارزشش که چجوری بگذرونه، یکی وقت میذاره ۱۰۰ صفحه ترول بی محتوا و چیپ رو میخونه یکی دیگه هم مثل همین سازنده های گاد میرن ۱۰۰ ساعت خودشون رو غرق بازی میکنن کیفشو میبرن و میرن سراغ تجربه بعدی.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,619
نام
محسن
من خودم هنوز بازی رو انجام ندادم ولی چطور می‌شه کسایی باشن که به بازی حرفایِ بیراه بگند. دیگه هر چقدر هم بدسلیقه و سطحی باشی، یه ذره دقیق بشی به بازی کاملاً مشخصه تو چه سطحی هست. نه سونی و نه مایکروسافت تا حالا بازی‌ای نساختن که در سطحِ starfield باشه. مقایسه‌یِ میانگینِ امتیازِ این بازی با بازی‌هایِ انحصاریِ دیگه خنده‌دار هست. هدفِ این بازی چی بوده و هدفِ بازی‌هایِ دیگه چی بوده که حالا بخوایم با میانگینِ امتیازشون مقایسه رو انجام بدیم؟ به نظرتون همه‌یِ کارمندایِ استدیو و همه‌یِ کارمندایِ استدیوهایِ دیگه که به بازی کمک کردند، مشکلاتِ بازی رو نمی‌دیدند یا ازش خبر نداشتند؟ چه علتی وجود داشت که بازی همراه با این مشکلات منتشر شد؟ جز این که هدفِ بزرگتری رو منظور گرفته بودند و خوشگل نبودنِ npc ها هیچ اهمیتی مقابلِ اون هدف نداشت. و انتشارِ بازی در حالی که هم اون هدف محقق بشه و هم از مشکلاتِ بازی کم بشه، با شرایط و تکنولوژیِ فعلی ممکن نبوده. بیشتر از این که امتیازِ بازی ناامیدکننده باشه، سلیقه‌ها و اندیشه‌هامون ناامیدکننده شدند.​
images.jpeg

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
نتیجه میگیریم که به علت ضعیف بودن سخت فزار های فعلی در دنیای ویدیو گیم استارفیلد از تمام ظرفیتش استفاده نشده و همش تقصیر مهندسای سخت افزار و نرم افزار و تکنولوژی در جهان هست که اینقدر ضعیف عمل کردن تا این ابرشاهکار به سرانجام مقصود نرسه انشالله تا کنسول های نسل بعد و ظهور Game 3
ای بابا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر