امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,412
نام
aliakbar
آره خیلی مسخرست(من خودم تو تاپیک بازی فریم داغونش رو خیلی کوبیدم).ولی ما از استارفیلد همچین چیزی گفتیم؟تاپیک امتیازاته و 40-50 صفحه ی اول قرار بود با +98 چشم بقیه رو کور کنن(لزوما شما رو نمیگم).این چند صفحه اخیر هم عکس العمل همون آرزو هاست،وگرنه بازی 87(رو به 86) خیلی خیلی ارزش بازی کردن داره(البته اگه سبکش به سلیقه اون گیمر بخوره).شما یه دونه از کامنت هایی که تو تاپیک امتیازاته تو تاپیک خود بازی پیدا کن و برامون نشون بده تا من از سایت لفت بدم.ولی طرف مقابل موقع ریلیز بازیهای سونی لاحاف توشک پهن میکنن تو تاپیک های اصلی خود بازی و قبل ریلیز بازی یوزر اسکور رو گلباران میکنن
البته اینم بگم که چنتا از فنهای اکس باکس هستن که حس میکنم فقط واسه کل کل کامنت میزارن و با هایپ افراطی هر چیزی که به اکس باکس مربوطه رو مخ همه میرن

• Like
Reactions: Taha75 and {ehsan}

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
من اصلا تو زندگیم بازی های ایکس باکس رو انجام ندادم

فن 2 اتیشه TLOU و GOW هستم و سونی رو بیشتر میپسندم

فقط Bethesda رو دوس دارم چون هر کی گیمر باشه این استدیو رو دوس داره به خاطر بازی های متفاوت و زحمتی که برای محتوای داخلش میکشه

ولی ری اکشن سونی فن ها توی این تاپیک دیدنی بود و مزحک
من که رزومه از شما نخواستم :D هر کارکردی و می کنی به خودت مربوطه، ولی حداقل به ایکس باکس فن هایی که کامنت هاتو لایک می کردن قبل از این پست :Dکمی احترام می ذاشتی بد نبود! باور کن سونی فن ها هم راضی نبودن به این شکل..:D مثلا می گفتی برخی عناوین درجه 2ـشو تا حدودی بازی کردم! ولی شجاعت گفتن علایقت رو تحسین می کنم که مثل برخی نیومدی بگی بی طرفم، واقعیتو بی تعارف گفتی

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اوکی میتونی کابل و بگیری و به روی خودتم نیاری
اینها لقبهایی که خود تو و چنتا دیگه از فنهای سونی به بازیهای زیر ۹۰ دادید
Dude، کانتکس صحبت رو عوض نکن و به این مغلطه‌ات ادامه نده.
بحث این بود که شما میگفتی که ۸۷ برای استارفیلد خیلی‌ام عالیه چون رچت و ریترنال هم همون حدود گرفتن و همه راضی بودن! که گفته شد که نه عزیزم، اینا فلگشیپ سونی نبودن و IPهای درجه ۲ سونی هستن(نه اینکه خودشون بازی درجه۲یی هستند) و درجه ۱های سونی آنچارتد و GoW و تلو هستند که 90+ میگیرن و Starfield هم قرار بود در حد فلگشیپ‌های سونی ظاهر بشه نه رچت و ریترنال و لست گاردین.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,412
نام
aliakbar
Dude، کانتکس صحبت رو عوض نکن و به این مغلطه‌ات ادامه نده.
بحث این بود که شما میگفتی که ۸۷ برای استارفیلد خیلی‌ام عالیه چون رچت و ریترنال هم همون حدود گرفتن و همه راضی بودن! که گفته شد که نه عزیزم، اینا فلگشیپ سونی نبودن و IPهای درجه ۲ سونی هستن(نه اینکه خودشون بازی درجه۲یی هستند) و درجه ۱های سونی آنچارتد و GoW و تلو هستند که 90+ میگیرن و Starfield هم قرار بود در حد فلگشیپ‌های سونی ظاهر بشه نه رچت و ریترنال و لست گاردین.
دودورودود
من نگفتم متای استارفیلد خیلی هم عالیه
مشکل من اینه که وقتی به بازی با متای ۸۷ اشغال و شت و درجه ۲ میگن پس همه بازیهایی که متای ۸۷ و این حدود رو دارن هم اشغال حساب میشن.

که یه سری از دوستان به شدت با این حرف مخالفن و از نظرشون بازیهای سونی که همین متا یا کمتر دارن ۱۰:۰ از استارفیلد جلوترن

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
حالا من نمی‌خوام وارد این کل‌کل‌های دو طرف بشم ولی یادمه بعد خریده شدن بتزدا توسط مایکروسافت، اون زمان که قرار بود استارفیلد 2022 منتشر بشه، جو جوری بود که اگر Ragnarok رو می‌خواستی جزو شانس‌های بازی سال در نظر بگیری، یجوری کارت استارفیلد رو می‌کردن تو صورتت که از کرده خودت شرمسار بشی. یعنی با این لحن که "بابا استارفیلد قراره بیاد! حتی زلدای طفلی هم شانسی نداره دیگه sad dad و پسرش که جای خود دارن!" یورش می‌آوردن به سمتت.

حالا کاری نداریم که الدن رینگ اومد و کودتا کرد ولی می‌خوام بگم واقعا براتون عجیبه وقتی اونجوری یه بازی رو می‌برید بالا و خروجی نهایی اصلا با ادعایی که داشتید همخوانی نداشته، اینجوری مورد هجمه قرار بگیره؟

من به شخصه با چیزایی که از نقدهای استارفیلد دیدم و شنیدم ازش دلسرد شدم فعلا نه لزوما چون زیر 90 شده. ریترنال هنوز بهترین بازی این نسل هست برای من با متای زیر 90 و فقط الدن رینگ تونسته بهش نزدیک بشه. نسل قبل هم همین لست گاردین یکی از تاپ‌های نسل بود برام با متای 81 اگر اشتباه نکنم. یعنی من نمی‌خوام بگم چون استارفیلد زیر 90 شده پس بده، ولی حداقل دفعه بعد که خواستید کل بازی‌های سال رو ببرید زیر سایه یه بازی دیگه، فکر اینجاها رو هم بکنید خب!

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,412
نام
aliakbar
حالا من نمی‌خوام وارد این کل‌کل‌های دو طرف بشم ولی یادمه بعد خریده شدن بتزدا توسط مایکروسافت، اون زمان که قرار بود استارفیلد 2022 منتشر بشه، جو جوری بود که اگر Ragnarok رو می‌خواستی جزو شانس‌های بازی سال در نظر بگیری، یجوری کارت استارفیلد رو می‌کردن تو صورتت که از کرده خودت شرمسار بشی. یعنی با این لحن که "بابا استارفیلد قراره بیاد! حتی زلدای طفلی هم شانسی نداره دیگه sad dad و پسرش که جای خود دارن!" یورش می‌آوردن به سمتت.

حالا کاری نداریم که الدن رینگ اومد و کودتا کرد ولی می‌خوام بگم واقعا براتون عجیبه وقتی اونجوری یه بازی رو می‌برید بالا و خروجی نهایی اصلا با ادعایی که داشتید همخوانی نداشته، اینجوری مورد هجمه قرار بگیره؟

من به شخصه با چیزایی که از نقدهای استارفیلد دیدم و شنیدم ازش دلسرد شدم فعلا نه لزوما چون زیر 90 شده. ریترنال هنوز بهترین بازی این نسل هست برای من با متای زیر 90 و فقط الدن رینگ تونسته بهش نزدیک بشه. نسل قبل هم همین لست گاردین یکی از تاپ‌های نسل بود برام با متای 81 اگر اشتباه نکنم. یعنی من نمی‌خوام بگم چون استارفیلد زیر 90 شده پس بده، ولی حداقل دفعه بعد که خواستید کل بازی‌های سال رو ببرید زیر سایه یه بازی دیگه، فکر اینجاها رو هم بکنید خب!
شما میتونی ریترنال و لست گاردین رو بازی سال در نظر بگیری ولی کسایی که استارفیلد رو لایق میدونن باید مورد هجمه قرار بگیرن؟منطقیه

• Smile
  • Like
Reactions: Taha75 and {ehsan}

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
شما میتونی ریترنال و لست گاردین رو بازی سال در نظر بگیری ولی کسایی که استارفیلد رو لایق میدونن باید مورد هجمه قرار بگیرن؟منطقیه
بله کاملا منطقی , درست و واجب هستش

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
۸۰ صفحه ۸۰ تا سونی فن پست گذاشتن دریغ از نیم خط حرف حساب مربوط به تاپیک بعد میگی واسه داغ دل نیست؟
ااا ... توپاک؟ تو روی خودم داری دروغ میگی؟

من پست مرتبط با تاپیک نزاشتم؟ خلاصه بررسی تحلیل گرافیکی بازی رو از IGN نزاشتم + لینک یوتیوب DF نزاشتم؟
پیشنمایش سایت مترو از بازی که گفته امتیاز ها کمتر میشه چی؟ نظر سایت رولینگ استون!

وقتی کلا با فن های سونی مشکل داری اینارو نمیبینی دیگه!

بیا اینم یه چیز مفید دیگه:

photo_2023-09-03_17-28-57.jpg

موج ریفاند بازی استارفیلد شروع شده! اینم تقصیر اسپایدرمنه حتما!

حقیقت ماجرا عین روز روشنه... استارفیلد یه بازی اورهایپ بوده و هست. همونجور که ردفال بود.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
کسی که لست گاردین و رترنال رو از نظر خودش بازی سال دونسته هیچ وقت نیومده اینارو تو چش و حلق بقیه کنه و فقط میگه من اینارو بهتر میدونم،ولی سر استارفیلد بیشتر از اینکه به بازی مورد علاقشون که فیل اسپنسر زحمت انحصاری کردنش رو کشیده بچسبن،بیشتر به زخم کردن بقیه صنعت بازی چسبیدن و نتیجش شد متای ۸۷ رو به ۸۶, که قطعا ارزش بازی کردن و کیف کردن رو داره ولی رفتن جلوی صف و جایزه گرفتن و کف زدن رو نه :)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا میزان فروش Starfield در بازه زمانی مشابه رو همه پلتفرم ها رو با میزان فروش SM2 که روی یه پلتفرم فقط عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. یا با GoW:R مقایسه کنید. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توجه تری هم میرسید:D
آره بیاییم فروش IP مولتی مدیایی که ۴۰ ساله تو entertainment حضور داره و قبل از پیدایش پلی استیشن هم میلیون ها طرفدار داشته با یک IP جدید مقایسه کنیم. خیلی منطقیه\m/
حالا اینکه خودتو به اون راه زدی که اون آمار فروش نسخه پرمیوم بازیه (۱۰۰ دلار) و بازی هم دی وان روی گیم پس لانچ میشه، به کنار.

همون بچسبید به اینکه چرا دایناسور با melee کشته میشه بهتره. اون بحث ها بیشتر به یک سونی فنبوی میاد تا وارد شدن به بحث های منطقی:D

والا چیزی که ما یادمون میاد تو نظرسنجی پیش بینی گوتی ۲۰۲۲ که اینجا زدن، رگناروک با اختلاف زیاد نسبت به الدن رینگ و استارفیلد و هر بازی دیگه ای رای آورد. منتها دیدیم آخر اون سال چه اتفاقی افتاد تو وضعیت گوتی ها. ما هم اگه مثل شما بودیم باید تاپیک گوتی ها رو با لودگی و مسخره بازی به سیرک تبدیل میکردیم:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
والا چیزی که ما یادمون میاد تو نظرسنجی پیش بینی گوتی ۲۰۲۲ که اینجا زدن، رگناروک با اختلاف زیاد نسبت به الدن رینگ و استارفیلد و هر بازی دیگه ای رای آورد. منتها دیدیم آخر اون سال چه اتفاقی افتاد تو وضعیت گوتی ها. ما هم اگه مثل شما بودیم باید تاپیک گوتی ها رو با لودگی و مسخره بازی به سیرک تبدیل میکردیم:D
منم به ER رای دادم :))
Screenshot (7).png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر