امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 950
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 409
آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
نقد RPG site

This is another one of those games. This is indeed Space Skyrim - but with more new systems and mechanical depth than I’d anticipated. But it’s also space Skyrim in a warts-and-all way - many of those same flaws and foibles remain. For those who have tired of this formula, who feel that it has had its time - Starfield may well be a swing and a miss. For me, however - I disagree

This is absolutely the evolution I never knew that I wanted from the RPG subgenre probably best nebulously described as a ‘Bethesda game’. For the first time, I’m actually truly attached to my character and their life in one of these games - and that’s been transformative. That’s been achieved through a number of changes, some of them imperceptibly small - but they work. That’s the real story here. Starfield works - even though it’s so big that I doubted that it ever could

9

Mcena

کاربر سایت
Jul 22, 2021
128
آخه Ragnarok شد 94

اما تاپیک خود بازی برید همه از یه دم بازی رو نا امید دونستن

ولی امتیاز 87 برای این بازیخ وب نیس واقعا
زیر 90 شکست هست یه جورایی
هنوز نمرات سایت های سختگیر نیومده میره ۸۵ ولی چون هنوز دو سه تا سایت ایکس باکس بهش ۹۹ ندادن احتمالا همین۸۷ میمونه
موضوع اینکه همه انتظار داشتن یه تحولی تو بخش بازی های ایکس باکس صورت بگیره و دیگه فقط شاهد این نباشیم که شبیه ساز ماشین و هواپیما نمره بالا بگیرن

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
بخش مسخره قضيه اینجاس که منتقد فال اوت ۴ و ستارفیلد از ign یکیه اونوفت یکی ۹.۵ گرفته و یکی ۷. یعنی فال اوت ۴ که روز عرضه فریم بین ۰-۱۰ بود و عملا فقط شوتر شده بود بازی بهتری از ستارفیلد هست. بعد این منتقد نقدش ثبت میشه متا. کلا از هر لحاظ به نظرم اچیومنت خیلی بزرکیه این بازی. حالا یه سری با گیم ۳ و ... دوست دارن ترول کنن ولی حقیقتا ریسک به شدت بزرگی بود که جواب داد برای بتسدا.
خب یه ایمیل بزن بهشون بگو از غفلت در بیان :D
طرف اندازه موهای سر من و شما بازی نقد کرده و کارش اینه روز و شب ، اومده ی نمره ای داده ی نقدی داده‌.
بعد شمایی که هنوز بازی برات قفله و هیچی هم ازش ندیدی میگی به نظرت این بازی اچیومنت خیلی بزرگیه و یارو غلط کرده ۷ داده!؟ :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
اگر هم زیر ۹۲ بشه، من اکانت اصلی این یوزر بالا رو اعلام میکنم:D پس safe zoneات شد همون ۹۲ تا ۹۴ :p
آقا چون سیف زون‌تون رفت تو باقالیا گفتم بیام خودم بگم که اون یوزر کی بود.
من بودم. :D

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
هزار بار این بحث نخ نما شده رو داشتیم ! قطعا امتیاز بازی با کیفیت و موفقیتش رابطه ی مستقیم داره. حالا شما میخوای سیس روشنفکری و انتلکت بودن داشته باشی ، حله. نظر شما هم محترمه.
سیس روشنفکری؟سیس انتلکت بومدن؟
نمرات بازی تا الان خیلی خوب و شاید حتی بشه گفت نسبتا عالی بوده.یاد نمرات هورایزن میافتم که یه عده خدا خدا میکرن که 89 بشه 90! و جوری میگفتن اینو که گویا چون 90 نشده دیگه لذت بخش نیست و از این حرفا.تا انتشار بازی کمی فاصله داریم اما بعید میدونم شاهد ((شکست)) برای بازی در ایکس باکس یا جایی مثل استیم باشیم.آره قبول دارم خیلیا یا شاید بگم اکثریت انتظار +90 داشتن ولی قرار نیست تجربه و لذت ما براساس 88 بودن یا مثلا 92 یا 93 بودن متا تعیین بشه.عملکرد و به یاد موندنی بودن بازی رو باید در طول زمان دید و برای کسی که منتظر بازی بوده شاید در نگاه اول یک شوک ناامیدکننده باشه که بازی متاش +90 نشده ولی نمیشه از همین الان فاتحه این بازی رو خوند

• Like
Reactions: Natural Killer

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
ببینیم فن بوی های سونی میزارن تاپیک مسیر خودشو بره یا نه‌.
داداش من داشتم تاپیک رو می دیدم و نظرات رو می خوندم واقعا بچه های سونی فن آقایی کردن هیچی نگفتن
فن بوی میخوای ببینی برو تاپیک پلی استیشن پیام دوستات رو موقع شوکیس سونی ببین تا بفهمی اگه پیدا نکردی بگو من پیدا کنم واست

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
آخه Ragnarok شد 94

اما تاپیک خود بازی برید همه از یه دم بازی رو نا امید دونستن

ولی امتیاز 87 برای این بازیخ وب نیس واقعا
زیر 90 شکست هست یه جورایی
چه جورایی دقیقا؟میشه لطفا توضیح بدید دوست عزیز چون واقعا برام سواله

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
scale بازی قابل مقایسه با هیچ کدوم از بازیهای درجه یک سونی نیست و معلوم نیست اگر بازی های سونی هم با این scale ساخته میشدن میتونستن این نمرات رو بگیرن یا نه. تمامی بازیهای درجه یک سونی خطی هستن. بازیهای اوپن ورلد سونی تازه از درجه دو ها شروع میشه مثل هورایزن و اسپایدرمن و غیره. همونها هم از نظر scale در حد استارفیلد نیستن. حالا خودمون بازی کنیم بهتر مشخص میشه. نزدیک ترین بازی به استارفیلد استار سیتیزن بوده که بعد از 10 سال هنوز نتونسته خط داستانی رو منتشر کنه و چند صد میلیون دلار هم هزینه اش شده. بنابر این بهتره هر بازی رو با هم قد خودش بسنجیم اگر قصد مقایسه واقعی رو داریم. اگر قصد ترول داریم که خب بحث دیگه ایه.
درسته و استارفیلد هم باید با رقیب خودش مقایسه بشه!
scale
no-mans-sky.jpg

View attachment 538 (1).mp4

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خب یه ایمیل بزن بهشون بگو از غفلت در بیان :D
طرف اندازه موهای سر من و شما بازی نقد کرده و کارش اینه روز و شب ، اومده ی نمره ای داده ی نقدی داده‌.
بعد شمایی که هنوز بازی برات قفله و هیچی هم ازش ندیدی میگی به نظرت این بازی اچیومنت خیلی بزرگیه و یارو غلط کرده ۷ داده!؟ :D
ببين خیلی واضحه همين بحث هارو ملت سر جی تی ۵ / اینفیموس ۲ و n تا بازی انحصاری سونی هم داشتن. خودت یه ایمیل بزن چرا به تلو ۱ و ۲ داد GS ۸ که اینجا به صلیب کشیدن منتقد رو. یا سر انچارتد ۴ انواع اقسام زن ستیزی رو دیدیم اینجا از همین یوزرهایی که الان ادعای روشن فکری میکنن در حالی که برای اونا هم قفل بود بازی. اون موقع غلط کردن به بازی ۸ و ۹ دادن ولی الان منتقد حرف اول اخر رو میزنه چون بازی انحصاریه؟ این استاندارد ۱۰۰ گانه دیگه کاملا واضحه برا همه. صفحه قبل یکی اومده میگه متا ۹۳ گاو ناامید کننده بود برا ما. ریلی؟:-j یا فاينال فانتزی که شماره های اخرش ۱۵ ساله رنج ۸۰-۹۰ میشن متا ۸۷ کمه؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
همین فالوت ۴ که گذاشتی، آخر سال از بلادبورن و MGSV که به ترتیب ۹۲ و ۹۳ بودن بیشتر گوتی گرفت:

View attachment 306620

این "زور آخر بتزدا" اونقدر هم کم نیست یعنی:D فقط امسال یکم حساسه. ببینیم از اسپایدرمن میتونه بیشتر جایزه بگیره یا نه:-?
فرق اینسامنیاک اینه که بازه ای اینا داشتن 8 سال کار می کردن رو بازی 2 تا spiderman یه رچت با متای همین حدود عرضه کرده یه بازی دیگش که ماه بعد میاد رو هیچ کدوم 8 سال زمان نزاشته قربونت

Mcena

کاربر سایت
Jul 22, 2021
128
پیش بینی دقیقی داشتم (۸۷ تا ۸۹):D

فقط فاز اون کسایی که از الان طبق چندتا عدد میگن بازی شکست بوده یا موفقیت:D
دیگه وقتی همین دوستان شما با هورایزن میگن شکست اینکه دیگه...هر چند مقایسش مسخرست گوریلا گیمز غول گرافیکی صنعت گیمینگ رو من حتی با استدیو های سونی که همشون غولن تو گرافیک این رو دست بقیست به شخصه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
ما که طرفدار PS هستیم Ragnarok متاش 93 شد راضی نبودیم! HFW و Ratchet و FF16 و کلی بازی دیگه تو رنج امتیازی 87 - 88 برامون نا امیدکننده‌ست...
شما که به Ragnarok نمره ۱۰ و به HFW نمره ۹ دادی با کلی تعریف از هر دو:

Screenshot_20230831_132255_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230831_132320_Samsung Internet.jpg

بالاخره راضی بودین یا نبودین؟:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر