امتیازات STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,763
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 951
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 410
آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
مهم نبودن متا مثل مهم نبودن گرافیکه. کسی از گرافیک بالا بدش نمیاد. اینجا هم کسی از متای بالا بدش نمیاد ولی در مقابل اولویت اصلی یعنی خوب بودن بازی مهم نیست.
مثالهای زیادی میشه برای بازی خوب و متای نچندان بالا اورد. برای من خیلی بازیها این شرایط رو دارن مثلا مدمکس یا سوپرالند. سوپرالند متای 85 داره ولی برای من از خیلی بازیهای با متای بالای 90 بهتره و در یک کلام از نظر من شاهکاره.
خلاصه قضیه متا مهم نیست معنیش اینه که مهم اینه که خود بازی حال بده حالا متا اگر خوب شد که گیلاس روی کیکه.
مورد بعدی کسانی که میگن متا مهم نیست اکثرا منظورشون اینه که کمتر حرص بخورید. حالا اگر کسی دوست داره حرص بخوره میل خودشه ولی یه توصیه کوچیک به حرص نخوردن هرچند فایده ای هم نداشته باشه موردی نداره.
عالی نوشتی دقیقا

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
اين مهم نبودن متا هم ازون حرفاى عجيبه واقعا.
حالا درسته شايد از هر ١٠ منتقد ٢ نفر آدم نخاله پيدا بشن و نمره پرت بدن ولى به طور كلى ميانگين نمرات واقعا مشخص كننده سطح كيفيت بازى ها هست مگر در موارد خيلى خاص.
حالا اينكه يه عنوانى بد باشه و در عين بد بودن بهش علاقه داشته باشى بحثش جداس و ازين علاقمندى ها در ابعاد ديگه زندگى هم وجود داره :D
ذره ای عجیب نیست به نظر من . والا تو همین تاپیک کلی سایت و نشریه است که دوستان خوشحالن کد گیرشون نیومده چون چرت پرت زیاد میزنن به اسم ریویو بازی .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,521
نام
امین
والا برای من مهم نیست ولی اشکال هم نداره صحبت کنیم دربارش . عجیب نیست این همه 500 صفحه بحث شده حالا بگیم هم متا مهم نیست یا هرچیزی . من چند سال نموندم منتظر بازی بعدی تاد که بیام بخاطر متا کرتیک و ریویو بامبینگ بازی نکنم. یک دوستی گفت منظورش اینه کمتر حرص بخورن دوستان بحث اینه بعد دو تاپیک هم هست یکی نمره یکی خود بازی من حقیقتا قاطیشون کردم بحث ها رو
دو تا بحث جداست و هیچ ربطی به هم ندارن.
تاپیک امتیاز های هر بازی مشخصه موضوع ش چیه و تاپیک خود بازی هم مشخصه
اینجا کسایی میان که دوست دارن بدونن بازی مورد علاقشون از نظر سایت ها و مجله ها چه امتیازهایی رو کسب می‌کنه و در مجموع امتیاز کلش چند میشه.
حالا اینکه یه عده در حالی که تاپیک بازی مشخص وجود داره و میشه همه جوره راجبش بحث کرد و نظر داد ولی میان تو این تاپیک و مدام سعی در نفی اهمیت و اعتبار نمره های بازی دارن بشدت عجیبه!
شما رو مثال میزنم چون نقل قول زدی
الان شمایی که برات امتیاز و متا مهم نیست چرا اینجا حضور دارید و پست میدید که امتیاز و متا اهمیتی نداره در حالی که این تاپیک هدفش همینه.
تناقض عجیبیه ....

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
اینجا کسایی میان که دوست دارن بدونن بازی مورد علاقشون از نظر سایت ها و مجله ها چه امتیازهایی رو کسب می‌کنه و در مجموع امتیاز کلش چند میشه.
حالا اینکه یه عده در حالی که تاپیک بازی مشخص وجود داره و میشه همه جوره راجبش بحث کرد و نظر داد ولی میان تو این تاپیک و مدام سعی در نفی اهمیت و اعتبار نمره های بازی دارن بشدت عجیبه!
الان شمایی که برات امتیاز و متا مهم نیست چرا اینجا حضور دارید و پست میدید که امتیاز و متا اهمیتی نداره در حالی که این تاپیک هدفش همینه.
تناقض عجیبیه ....
خوب باید اینجا بیام بگم که برام مهم نیست دیگه 😂اشکالی نداره حالا شما ناراحت نشید همه زندگی ما تناقضه..

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,251
نام
یونس
تناقض عجیبیه ....
من جز اون دسته ام که گفتم متا شخصا واسم نیست هرچی پیش بیاد خودم باید بازی رو تست کنم :D ولی از اونطرف متا بازی رو هم دنبال میکنم چون موفقیتش از همه نظر واسم مهمه
از نظر من موفقیت استارفیلد برای کل صنعت گیم مهمه و یک نقطه عطف در تاریخ صنعته
چیزی که بخش زیادی از فن های رقیب در نظر نمیگیرن همینه که اگه استارفیلد به موفقیت بزرگی برسه سونی نمیشینه نگاه کنه تاج پادشاهی سینگل پلیر از سرش بر دارن قطعا دست به کار و بازی های بهتری تحویل میده
کسی میتونه ناراحت باشه از این موضوع؟ قطعا نه :D
به قول معروف الان در یک پیچ تاريخی هستیم
استارفیلد اگه موفق نشه اوضاع برای برند ایکس باکس خیلی تیره و تار میشه و تک قطبی شدن ضررش برای منه گیمره

ولی از اونور موفقیتش جون تازه ایی به صنعت گیمینگ میده و رقابت خیلی دلچسب میشه

خلاصه هایپ و حواشی دور بازی زیاده دور هم داریم معاشرت میکنیم :D

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,425
نام
مهیار

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
669
نام
Mohammadreza Sayari
ساعت ۱۹:۳۰
فعلا که چنل آقای دیوی جونز برزیلی به بازی ۸.۵ داده ‌و‌ گفته شبیه ساز لودینگه البته فکر نکنم توی متاکریتیک ثبت بشه

• Like
Reactions: SiminSecret

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,898
نام
شیخ صدرا
من جز اون دسته ام که گفتم متا شخصا واسم نیست هرچی پیش بیاد خودم باید بازی رو تست کنم :D ولی از اونطرف متا بازی رو هم دنبال میکنم چون موفقیتش از همه نظر واسم مهمه
از نظر من موفقیت استارفیلد برای کل صنعت گیم مهمه و یک نقطه عطف در تاریخ صنعته
چیزی که بخش زیادی از فن های رقیب در نظر نمیگیرن همینه که اگه استارفیلد به موفقیت بزرگی برسه سونی نمیشینه نگاه کنه تاج پادشاهی سینگل پلیر از سرش بر دارن قطعا دست به کار و بازی های بهتری تحویل میده
کسی میتونه ناراحت باشه از این موضوع؟ قطعا نه :D
به قول معروف الان در یک پیچ تاريخی هستیم
استارفیلد اگه موفق نشه اوضاع برای برند ایکس باکس خیلی تیره و تار میشه و تک قطبی شدن ضررش برای منه گیمره

ولی از اونور موفقیتش جون تازه ایی به صنعت گیمینگ میده و رقابت خیلی دلچسب میشه

خلاصه هایپ و حواشی دور بازی زیاده دور هم داریم معاشرت میکنیم :D

با يه بازى تاج و تخت از زير كسى در نمياد متاسفانه خيلى بايد شاهد عناوين دهن پر كن باشيم بلكه يه تكونى بخوره اين بازار مسخره اين روزا.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,251
نام
یونس
با يه بازى تاج و تخت از زير كسى در نمياد متاسفانه خيلى بايد شاهد عناوين دهن پر كن باشيم بلكه يه تكونى بخوره اين بازار مسخره اين روزا.
قطعا موفقیت استارفیلد به معنی نابودی سونی نیست، ولی پایه های قدرتش میلرزه :D نمونه اش رقابت گیمپس و پلاس بود دیگه اگه گیمپس خوب عمل نمی کرد سونی هیچوقت به خودش زحمت نمی داد پلاس رو گسترش بده
سونی فعلا سرخوش موفقیت هاشه ولی تو این مارکت هیچی همیشگی نیست ( کلا دنیا همینه)

این دوست برزیلی ظاهرا تروله کلا! خیلی جدیش نگیرید

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
به نظرم بیش از حد روی عدد متا حساس شدید و این موضوع که یک سری سایت قصد دارن نمره کم بدن که متا بیاد پایین، یا مایکرو کد نقد نمیده داره مهندسی میکنه و از این حرفا اصلا موضوعیت نداره. حالا مثلا متا رو بتونن 1-2 نمره بالا یا پایین ببرن که اصلا اهمیتی نداره چون درصد خطای متاکریتیک برای اکثر بازی ها خیلی بیشتر از این حرفا هست خود ما هم مثلا بین نمره 93 و 94 هیچ تفاوتی قائل نمیشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر