امتیازات Sniper Elite 3

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
نسخه قبلیش واقعا برای من بازی جذابی بود و به عنوان یبک بازی اسنایپری ازش خوشم اومد. دو باری هم تمومش کردم.

این نسخه هم که گذاشتم تو دانلود تا بالاخره یه بازی اسنایپری خوب را بعد مدت ها تجربه کنم.

در کل به نظرم از اسنایپر گوست واریور هم خیلی بهتره.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
OXM

43232438730223871667.png

= = =

XBA

91115775902276417723.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
این که تو این دوارن یه بازی نمراتش حول و هوش 7و 6 بچرخه یعنی مطمئنّاً بازیه خوبیه و ارزش امتحان کردن داره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
Official Xbox Magazine UK - 6/10
VideoGamer - 6/10
Xbox360Achievements - 70/100
Games Xtreme - 9/10
Edge Magazine UK - 5/10
Eurogamer - 7/10
TheSixthAxis - 7/10
NowGamer - 7/10
IncGamers - 8/10
Strategy Informer - 8/10

===========================
بازی رو انجام دادم و مثل نسخه اول لذت بخشه خصوصا x-ray که واقعا حال میده و یکمی هم طبیعی تر شده مثلا به قلب یارو میزنی تو همون لحظه تکه های پخش شده قلبشو را نشون میده ! :D
یکسری امکانات تازه به گیم پلی اضافه شده و بخش مخفی کاری هم کاربردش بیشتر از گذشته هست و در بعضی مواقع باید برای زنده موندن به روش مخفی کاری برید که من خیلی خوشم و پرتاب کردن سنگ و ... مخفی کاری رو بهتر کرده البته اینم بگه که خیلی هم شخت هست و به سرعت متوجه حضور میشن ! :-" اما شاید تنها ایراد که میشه گرفت، گرافیک بازی هست !! با اینکه کیفیت خیلی خوبی دارن اما محیط به شدت زرده ! :D حداقل این اوایل بازی همه جا به رنگ زرد هست و به شدت هم کنتراست بالایی داره از طرفه دیگه هم تکسچر ها خیلی دیر لود میشن ! کلا گرافیک بازی یک سر و گردن از Enemy Front بالاتره !

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
مشکل سازنده اینه که نمیخواد درست روی بازی کار کنه و مشکلاتش رو برطرف کنه. وقتی هم که Nazi Zombies رو داد تا دید فروش کرد یه نسخه دیگه درست کرد که افتضاحتر از اولی شد. من با اولین بازی این سری خیلی خاطره دارم چون خیلی بازی سختی بود و هوش‌مصنوعی داغونی هم نداشت.

اینا باید بشینن درست ببینن اشکال بازی کجاست، بعد برن سریع یه بازی دیگه درست کنن. وگرنه همینطوری پسرفت میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر