امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اینو منتقد Eurogamer (همون که نقد بازی رو نوشته) گفته، نه DF! مطالب رو تحریف نکن لطفا :D
خوب اصلا منتقد یوروگیمر گفته :D گفته گرافیک بازی در حد رقاب با کیلزون هست . والا به خدا من خجالت میکشیدم در مقابل عکسای عظیم ـه رایز که میزاشتین حرفی از گرافیک کیلزون بزنم با وجود اینکه میدیدم تفاوت زیادی ندارن ولی ظاهرا ... :D گیمپلی کیلزون و رایز رو هم در نظر بگیرین جالبتر میشه :D

===
:)) اوه عجب caseـی ! ممد لااقل چیزی رو بزار به امضات که خودترولی نشه دیگه :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
[/COLOR][/INDENT][/COLOR][/RIGHT]
اره خیلی نزدیک به همه . 70 و 73

کیلزون هر چی باشه نباید اسمش پیشه این ننگه صنعت گیم یجا بیاد :d:lol:

ولی متاسفانه اسمش پیش ابر شاهکار استاد صنعت گیم حضرت مارک سرنی میاد :d

-----------------------------------------------------
پ.ن :آغا من شرط می بندم این قارقارک نفوذی سونی فن هاست :|:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
خوب اصلا منتقد یوروگیمر گفته :D گفته گرافیک بازی در حد رقاب با کیلزون هست . والا به خدا من خجالت میکشیدم در مقابل عکسای عظیم ـه رایز حرفی از گرافیک کیلزون بزنم ولی ظاهرا ... :D

===
:)) اوه عجب caseـی ! ممد لااقل چیزی رو بزار به امضات که خودترولی نشه دیگه :D
گرافیک 1080P و 60 فریم که مسلما چند نسل باید از Ryse جلو باشه، والا :D همین که Ryse به قول منتقد یوروگیمر در حد KZ هست کجاش جای ترول داره دقیقا؟ :-/

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
ولی متاسفانه اسمش پیش ابر شاهکار استاد صنعت گیم حضرت مارک سرنی میاد :d:|:d
هر دوشون یک پ .. ن:d

شوما نمیشه تشریف ببرید تو خوده تایپیک کیلزون همونجا ازش تعریف کنید ؟
:biggrin1:
ما که هرچی منتقد دیدیم تا تونسته از گرافیک تعریف کرده بعد هم از گیم پلی ناراضی بوده که خسته کننده میشه زود که به حق هم هست کسی مخالفش نیست. دیگه ارزش نداشته کیلزون ربطی به تایپیک این بازی نداره.
>:):-/

قصدم تعریف نبود اگه دقت کنی :biggrin1: ولی بازم چشم

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
lol رئال تایم ؟ مگه بازی pre render هم داریم سوژه=))

بله، از نظر تکنیکی میشه تصاویر ریل تایم رو record کرد و در قسمت هایی از بازی نمایش داد ، مثل بعضی از دموهای Uncharted .

M

!_Meshki_!

اپیک فیل میدونید چیه ؟ یه بازی که 59 صفحه در بارش بحث شده متاش با بازی که 8 صفحه در بارش بحث شده یکی شه :d.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
گرافیک 1080P و 60 فریم که مسلما چند نسل باید از Ryse جلو باشه، والا :D همین که Ryse به قول منتقد یوروگیمر در حد KZ هست کجاش جای ترول داره دقیقا؟ :-/
انصافا اینا رو جدی میگی یا داری شوحی میکنی ؟ بابا داری سوژه میدیااا ! من گفته باشم :D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
ماشاالله دوستان گرافیک بازی رو هم بردن زیر سوال :)) ، این چندتا تصویر رو ببنید واسه ترول روحیه و انگیزه مضاعف بگیرید :

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
اپیک فیل میدونید چیه ؟ یه بازی که 59 صفحه در بارش بحث شده متاش با بازی که 8 صفحه در بارش بحث شده یکی شه :d.
اپیک فیل میدونید چیه ؟ یه بازی که 56 صفحه در بارش بحث شده متاش با بازی که 1 صفحه در بارش بحث شده یکی شه :d
http://forum.bazicenter.com/thread74819/page56/
http://forum.bazicenter.com/thread84100/

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
720 دلار ماهانه.

=)) پس منم میام تو جبهه شما :D چقدر جدی میگیری بابا آروم باش :D شوخی بود به کی قسم :|
------------------
از همون اول بجز تعداد محدودی از دوستان میدونستند این بازی آن چنان شاهکار هم نخواهد بود :D انقدر همدیگر و نزنید مهم عناوین بعد از لانچ خواهد بود :D
مطمئن باشید فعلا برای سر و کله زدن زیادی زوده ;)

آخرین ویرایش:

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
والا من ياد ندارم كسي تو هر تاپيك بحث يه بازيه مالتي پلتفرم بود عكس نك بزاره و روش مانور بده يا بره بگرده بينه يه سايت راجب گيم پليش خوب گفته باشه حالا هر چه قدر هم گمنام باشه سايت ؛ سريع بياد از اون سايت نقل قول بزاره اما راجب ryse تمام اين موارد صورت گرفت
اما در مبحث شيرين گرافيك يه بازي 900p و 20فريم lol تازه اون كاتسينش هم كه ازش عكس ميزاشتين گندش در اومده ريل تايم نبودن من خودم فكر ميكردم اون كات سين ها چون واقعا چيز خاصي هم نبودن لا اقل ريل تايم باشن كه مثل اينكه نبودن يني xbone توانايي رندر اون كات سين ها كه خيلي هم معمولي بودن رو نداره lol
بهترين گرافيك لانچ :surrender::-j

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
آقای Frobary لطفا با حقیقت رو به رو شوید که این بازی نمره ی خوبی نگرفته اما دلیل اینکه نمرات خوبی نگرفته چی بوده؟گفتم کوته فکر بودن اون منتقدا و اینکه جریان منتقدای این بازی هم مثل اون یارو هست که موز میخوره معدش تعجب میکنه.
متاسفانه این بازی درک نشد.چند سال دیگه که خیلی ها تو حسرت یه بازی گرافیکی موندند به ارزش های این بازی پی میبرند.
اون چیزی که تو امضاتون هست واقعیتی تلخ در مورد لانچ مفتضحانه ی PS4 هست.خوده طرفداراش هم قبول دارند ولی این کاری که شما کردی نشون میده که یسریا اعصابه شما رو بهم زدن و شما هم اونا رو در رسوندن به هدفشون یاری کردید.
منتظر Ryse 2 میمونیم با متای +90 !
موفق باشی.

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
محمد فروبری: عجب امضایی داری تو جیگر:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
آقای Frobary لطفا با حقیقت رو به رو شوید که این بازی نمره ی خوبی نگرفته اما دلیل اینکه نمرات خوبی نگرفته چی بوده؟گفتم کوته فکر بودن اون منتقدا و اینکه جریان منتقدای این بازی هم مثل اون یارو هست که موز میخوره معدش تعجب میکنه.
متاسفانه این بازی درک نشد.چند سال دیگه که خیلی ها تو حسرت یه بازی گرافیکی موندند به ارزش های این بازی پی میبرند.
اون چیزی که تو امضاتون هست واقعیتی تلخ در مورد لانچ مفتضحانه ی PS4 هست.خوده طرفداراش هم قبول دارند ولی این کاری که شما کردی نشون میده که یسریا اعصابه شما رو بهم زدن و شما هم اونا رو در رسوندن به هدفشون یاری کردید.
منتظر Ryse 2 میمونیم با متای +90 !
موفق باشی.
آقا دستت درد نکنه نمیخواد از بازی حمایت کنی :D دیگه متای 60 که این حرفها رو نداره، والا :D ما هم منتظر می مونیم کرایتک کلا ورشکست بشه با این بازی ساختنش :D البته یه کم مشکوک میزنی :-? :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر