امتیازات Resident Evil VII:Biohazard

نظر شما در مورد میانگین نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    137
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
8p85_resident_evil_7_cover_art.jpg

Destructoid - 100/100
The Guardian - 100/100
God is a Geek - 100/100
Daily Dot - 100/100
Omelete - 100/100
EGM - 95/100
PS3Brasil - 95/100
Hobby Consalas - 93/100
SegmentNext - 93/100
MondoXbox - 92/100
IGN Italy - 91/100
Polygon - 90/100
Eurogamer Italy - 90/100
Games Radar - 90/100
Games Reactor - 90/100
Gaming Bolt - 90/100
Rely On Horror - 90/100
Bloody Disgusting - 90/100
PCGamer - 90/100
Stevivor - 90/100
Pure Playstation - 90/100
ibTimes - 90/100
JeuxActu - 90/100
Press Start.au - 90/100
Trusted Reviews - 90/100
Next Gen Gaming Blog - 90/100
Games Blog.fr - 90/100
Every Eye - 90/100
Digital Fix - 90/100
Gry Online - 90/100
CGM - 90/100
SpazioGames - 90/100
Go 4 Gamers - 90/100
Unboxholics - 90/100
Shack News - 90/100
Multiplayer.it - 90/100
Paste Magazine - 90/100
True Gaming - 90/100
Xbox Achievements - 89/100
4Player.de – 88/100
XGN - 88/100
IGN Spain - 87/100
Game Informer – 85/100
PSU - 85/100
wccftech - 85/100
Warlegend - 85/100
Vandal - 85/100
PushSquare - 80/100
GameSpot - 80/100
The Sixth Axis - 80/100
Giant Bomb - 80/100
Telegraph - 80/100
USGamer - 80/100
IGN - 77/100
VideoGamer - 70/100
GameKult - 70/100
TIME - 50/100

Gamespot:
By the end of the campaign, I was ready for the game to be over, but that's okay. RE7 ends just as it starts to outstay its welcome, and after the fact, I felt like I'd survived a truly harrowing journey. The boss fights may be slightly inconsistent and certain sections might drag after a while, but RE7 is still a remarkable success. It has a clear vision and executes it with impressive patience and precision. By returning to horror, Resident Evil has once again become something special.

Polygon:
RESIDENT EVIL 7 TAKES THE SERIES IN SOME SURPRISING, GREAT NEW DIRECTIONS

IGN:
RE7 is a fresh take on the Resident Evil series that fondly recalls the classics even as it takes a bold new direction.

Guardian:
Resident Evil 7, by contrast, is a masterclass: breezily new, yet quintessentially in character with its illustrious forbearers.

jka9_bcza.png

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
رزیدنت در ذهن من تاریک نیست اینارو به کسی نگو که از اولین شمارش تا الان طرفدارشه تمام نسخه هاشو داره بهترین بازی عمرش RE4 و شماره های 2 و مخصوصا 3 اون بخشی از بهترین خاطرات گیمیشه
اولا چطوری GOW جدید پر از المان های نقش آفرینی هست وقتی خوده کارگردان بازی تاکید کرده که RPG نیست , اپن ورد نیست و اصلا لول آپ نداره ؟ (لول آپ منظورم لول آپ سلاح به شکل همیشگی GOW با red orbs نیست اون مدل آپگرید در DMC هم هست) الان دقیقا چطوری با اسکاریم و ویچر مقایسش کردی ؟!!
دوما GOW فروشش با اختلاف فاحش بیشتر از بقیه بازی ها در سبک خودش هست بازی نیست که بخاطره فروش از هواداراش بزنه و احتیاج زیادی به جذب مخاطب جدید داشته باشه , تا الان هم کوری چند تا از طرفدارای قدیمی رو برده استدیو تا بازی ها رو تست کنن پس قطعا و طبق گفته خودش بازی با وجوده تغییراتی که داشته همچنان پایبنده به شماره های قبلیش و GOW هست .
آره طرفدارای قدیمی RE که خودمم هستم شاید بازی مثل RE6 نخواییم ولی رزیدنت اویلی هم نمیخوان که فقط اسمش رو یدک بکشه , بازم میگم بازی رو هنوز تجربه نکردم شاید خوده من بعد از تجربه بازی بیام بگم دمشون گرم و تغییرات درستی دادن و عالی شده ولی با توجه به چیزی که دیدم بعیده RE4 جدیدی در کار باشه
شما بیشتر احساس میکنی باید از GOW دفاع کنی تا در مورد RE7 صحبت کنی!
اولا من کجا گفتم GOW نقش آفرینی هست؟ (اینکه یه بازی از المان نقش آفرینی استفاده کنه یعنی نقش آفرینیه؟)
دوما من کجا با اسکاریم و ویچر مقایسش کردم؟
سوما، من در مورد آینده GOW صحبت کردم نه نسل گذشته و چند سال قبل! (در مورد بحث فروش)
چهارما حرف منو تحریف نکنید خواهشا کجا گفتم میخواد از طرفدرهاش بزنه؟ جذب طرفدار جدید معنیش زدن از طرفدارهای قدیمیه؟
کل مطلب اینه که هر دو بازی مورد بحث تغییرات عظیمی داشتند، حالا یکی که با هر کدوم آشنایی کامل داره مسلما می تونه شباهت هایی با نسخه های قبل پیدا کنه اما این باعث نمیشه اصل موضوع تغییر کنه!
در این مورد من حرفامو زدم، واضح هم بود فک کنم دیگه. بگذریم حداقل از نظر من تفاوت GOW با RE7 تو تغییرات اینه که GOW تغییرات جذابی رو اعمال کرده و بیشتر میتونه مورد توجه قرار بگیره اما کپکام سبکی رو انتخاب کرده که طرفدارهاش محدود هستن خصوصا برای یه AAA.

متاسفانه من میدونم شما دنبال چی هستی و از اونجایی که کاملا منطقی و بدون جانب داری خاصی همیشه بحث میکنی به نظرم فایده نداره و فقط تاپیک امتیازات منحرف میشه
توانایی بحث ندارید ادامه ندید! اتفاقا بنده می دونم تو ذهن شما چی میگذره و به همین جهت هم پست شما رو پاسخ دادم هر چند همون بهتره شما رو افکارتون تنها گذاشت!

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
شما بیشتر احساس میکنی باید از GOW دفاع کنی تا در مورد RE7 صحبت کنی!
اولا من کجا گفتم GOW نقش آفرینی هست؟ (اینکه یه بازی از المان نقش آفرینی استفاده کنه یعنی نقش آفرینیه؟)
دوما من کجا با اسکاریم و ویچر مقایسش کردم؟
سوما، من در مورد آینده GOW صحبت کردم نه نسل گذشته و چند سال قبل! (در مورد بحث فروش)
چهارما حرف منو تحریف نکنید خواهشا کجا گفتم میخواد از طرفدرهاش بزنه؟ جذب طرفدار جدید معنیش زدن از طرفدارهای قدیمیه؟
کل مطلب اینه که هر دو بازی مورد بحث تغییرات عظیمی داشتند، حالا یکی که با هر کدوم آشنایی کامل داره مسلما می تونه شباهت هایی با نسخه های قبل پیدا کنه اما این باعث نمیشه اصل موضوع تغییر کنه!
در این مورد من حرفامو زدم، واضح هم بود فک کنم دیگه. بگذریم حداقل از نظر من تفاوت GOW با RE7 تو تغییرات اینه که GOW تغییرات جذابی رو اعمال کرده و بیشتر میتونه مورد توجه قرار بگیره اما کپکام سبکی رو انتخاب کرده که طرفدارهاش محدود هستن خصوصا برای یه AAA.
عزیزم من اگه دنبال دفاع بودم با توجه به اینکه فن سرسخت RE بودم و هستم اول از RE7 دفاع میکردم ، متاسفانه من میدونم شما دنبال چی هستی و از اونجایی که کاملا منطقی و بدون جانب داری خاصی همیشه بحث میکنی به نظرم فایده نداره و فقط تاپیک امتیازات منحرف میشه
توانایی بحث ندارید ادامه ندید! اتفاقا بنده می دونم تو ذهن شما چی میگذره و به همین جهت هم پست شما رو پاسخ دادم هر چند همون بهتره شما رو افکارتون تنها گذاشت!
lol خوشبختانه همه میشناسنت دیگه ، توانایی بحث هم زیاد دارم ولی ترجیح میدم با هر کسی بحث نکنم

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316

+
heavy atmosphere
first person perspective
Baker family and their house
emphasis placed on exploration
weapons and inventory management
videotapes
graphics and artistic
faultless optimization (at least on PS4)

-

sometimes lengthy load times
some references of the story that only diehard fans will understand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر