امتیازات REDFALL

پیش بینی شما از متاکریتیک بازی؟

• +90

رای‌ها: 5 2.4%
  • 85-89

رای‌ها: 11 5.3%
  • 80-84

رای‌ها: 57 27.3%
  • 75-79

رای‌ها: 70 33.5%
  • 70-74

رای‌ها: 45 21.5%
  • 65-69

رای‌ها: 11 5.3%
  • -65

رای‌ها: 10 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
  • نظرسنجی بسته شده است .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
به خدا اگر آدم سالم آرزو کنه فلان تیم سقوط کنن همشون بمیرن چون تیم مورد علاقه من نتونسته بره مسابقات
به هر کی میپرستی بیا همین جا از بقیه هم بپرس
هیچ انسانی همچین چیزی که تو میگی توی ذاتش نیس
یه چیزه عجیبی هستی سیمین به خدا من تا به حال ندیدم این مدلش رو
همین چند سال پیش فکر میکنم یه تیم انگلیسی هواپیماش سقوط کرد فن های تیم رقیب جشن گرفته بودن. یه چیز طبیعیه تو از یه چی بدت میاد دوست داری نباشه خلاص. تو دوست نداری خبر مرگ رئیس EA رو بشنوی؟ آدم بدیه دیگه...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
:Dاین استدلال که هممون نهایتا طرفدار یک کنسول خاص هستیم یا به اون تمایل داریم و بدتر از اون تشابهش با تیم فوتبال یکی از یکی اشتباه تره.

خیلی از شماها عاشق برندین و نه خود بازی ، این دوتا چیز جداست ، این تو تک تک تاپیکهایی که تهش میرسه به کنسول وار داریم میبینیم.
دوستمون سونی/مایکرو رو به لیگ فوتبال و استقلال/پرسپولیس تشبیه میکنه و میگه اگه شما طرفدار یک کدوم باشی بیشتر میتونی لذت ببری که بنظرم درسته.

ولی بنظر من ارتباط یا تشابه استقلال/پرسپولیس با سونی/مایکرو از رده بازیها نمیتونه بالاتر نمیره و به سونی/مایکرو نمیرسه ، یعنی چی؟

یعنی برای من نوعی Tlou /Halo بهترین بازی عمرمه (مثلا) و از این جهت برای من مثل استقلال یا پرسپولیس با ارزشن.
ولی سونی/مایکرو علاوه بر بازیهای خوب میتونن بازیهای دیگه ای هم بسازن که شاید طرفدارش نباشم (مثلا Knack یا Crackdown ) ، همینطور استقلال یا پرسپولیس که تیمهای والیبال/بستکتبال یا اصلا تیم بانوان دارن.
من طرفدار اون تیمها که نیستم ، من فقط تیم فوتبال استقلال/پرسپولیس رو دوست دارم و شاید براش جون بدم ، اصلا یکی بگه ناموسمه و فلان.

این جا انداختن اینکه هممون چون گیمریم در آخر به یک سمت تمایل داریم اصلا برای من قابل قبول نیست.
بازی خوب رو باید بازی کرد اگه سبکش رو دوست داریم حالا چه سونی بسازه و چه مایکرو.

این عاشق برند خاصی نبودن برای خیلیها قابل درک نیست و نمیتونن قبول کنن که عده خیلی زیادی اطرافمون هستن که دوزار برای این نوع نگاه ها ارزش قائل نیستن.

نمیخوام نقش روشنفکر رو بگیرم که فکر کنم گرفتم ولی طور دیگه نمیتونستم بیان کنم که به کسی برنخوره ولی منظورم رو هم رسونده باشم.

کامنتهای تو همین تاپیک رو بخونیم واقعا چند نمونه پیدا میکنیم که اصلا آدم میمونه که چطور یک شخص میتونه همچین نظر یا دیدگاهی داشته باشه.
درسته که شاید حتی یکسری از فنهای سونی/مایکرو اینهارو گردن نگیرن ولی همین آدم ته مسیریه که خیلی ها داریم توش قدم میزاریم یا گذاشتیم.
ولی خب دوپله یکی درجات رو طی کرده و به اینجایی که هست رسیده.
ماکان این قضیه طرفدار یه گروه خاص بودن از قدیم توی تاریخ وجود داشته و خواهد داشت. فقط نوع و جنس و شدتش فرق میکنه. از این قضیه هم یه عده کله گنده به شدت سود میبرن.

قدیما این قضیه با طرفداری از دین x یا y تعریف میشد و هر گروه، پیروان بقیه دینا رو اول مسخره میکردن، تهش هم میشد جنگ و خونریزی.
همیشه هم اینطوری بوده که حد وسطی وجود نداشته. مثلا پیرو دین x میگه یا با مایی یا ضد ما. حالا ملت هرچی میخواستن بگن بابا من پیرو هیچ دینی نیستم و کاری به دینتون هم ندارم، میگفتن نه! تو مرتدی و باید جرت بدیم.:D

حالا الان هم این قضیه هست ولی به شکل مدرن داره خودشو نشون میده.
Ps vs Xbox
Amd vs Nvidia
Barcelona vs Real
و .....
توی این مبحث اندازه ای که طرفدار یک گروه، پیگیر رقیب هست، پیگیر طرف مورد علاقه خودش نیست و با تحقیر و تمسخر گروه مقابل حس خفن و خاص بودن میکنه و از لحاظ روحی ارضا میشه....
نمونش توی کشور خودمون که یه عده اندازه ای که پیگیر دین بقیه هستن، پیگیر دین داری خودشون نیستن.....

خلاصه اینکه بیخیال شو. این جریان همیشه وجود داره و خواهد داشت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان
ماکان این قضیه طرفدار یه گروه خاص بودن از قدیم توی تاریخ وجود داشته و خواهد داشت. فقط نوع و جنس و شدتش فرق میکنه. از این قضیه هم یه عده کله گنده به شدت سود میبرن.

قدیما این قضیه با طرفداری از دین x یا y تعریف میشد و هر گروه، پیروان بقیه دینا رو اول مسخره میکردن، تهش هم میشد جنگ و خونریزی.
همیشه هم اینطوری بوده که حد وسطی وجود نداشته. مثلا پیرو دین x میگه یا با مایی یا ضد ما. حالا ملت هرچی میخواستن بگن بابا من پیرو هیچ دینی نیستم و کاری به دینتون هم ندارم، میگفتن نه! تو مرتدی و باید جرت بدیم.:D

حالا الان هم این قضیه هست ولی به شکل مدرن داره خودشو نشون میده.
Ps vs Xbox
Amd vs Nvidia
Barcelona vs Real
و .....
توی این مبحث اندازه ای که طرفدار یک گروه، پیگیر رقیب هست، پیگیر طرف مورد علاقه خودش نیست و با تحقیر و تمسخر گروه مقابل حس خفن و خاص بودن میکنه و از لحاظ روحی ارضا میشه....
نمونش توی کشور خودمون که یه عده اندازه ای که پیگیر دین بقیه هستن، پیگیر دین داری خودشون نیستن.....

خلاصه اینکه بیخیال شو. این جریان همیشه وجود داره و خواهد داشت.
من منکر این مورد نمیشم ولی میگم شما باید یک حدی برای این داستان قائل بشی یا نه.
طرفداری از برند تولید کننده با طرفداری از یک تیم فوتبال و... فرق میکنه.
این خیلی ناجوره.

مثل اینکه شما طرفدار کمپانی یونیورسال یا پارامونت و... باشی به جای اینکه فیلمهایی که تولید میکنن رو دوست داشته باشی. (حالا شبکه تلویزیونی ، شرکت های لوازم خونگی یا هر مثال دیگه ای)
این تفاوت میکنه با دوست داشتن استقلال/پرسپولیس یا بارسلونا/رئال.

من خودم یک زمانی به یکی از این کنسولها متمایل بودم ، حتی وقتی اون کنسول رو هم نداشتم باز هم کورکورانه حد خودم رو پایین میاوردم.
پستهام هست که الان روم نمیشه خودم تو نهایی بخونم.

از کاربرهایی که سن پایین دارن خب واقعا انتظاری نیست ، شاید این مسیر رو یکسریهامون باید طی کنیم ، مثل خودم.
ولی دوستانی مثل من پیر خرفت شدن و نزدیک 40 یا اونورتریم ، دیگه تا کی واقعا؟ :D
بسه دیگه آقا.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,491
نام
امین
این استدلال که هممون نهایتا طرفدار یک کنسول خاص هستیم یا به اون تمایل داریم و بدتر از اون تشابهش با تیم فوتبال یکی از یکی اشتباه تره.

خیلی از شماها عاشق برندین و نه خود بازی ، این دوتا چیز جداست ، این تو تک تک تاپیکهایی که تهش میرسه به کنسول وار داریم میبینیم.
دوستمون سونی/مایکرو رو به لیگ فوتبال و استقلال/پرسپولیس تشبیه میکنه و میگه اگه شما طرفدار یک کدوم باشی بیشتر میتونی لذت ببری که بنظرم درسته.

ولی بنظر من ارتباط یا تشابه استقلال/پرسپولیس با سونی/مایکرو از رده بازیها نمیتونه بالاتر نمیره و به سونی/مایکرو نمیرسه ، یعنی چی؟

یعنی برای من نوعی Tlou /Halo بهترین بازی عمرمه (مثلا) و از این جهت برای من مثل استقلال یا پرسپولیس با ارزشن.
ولی سونی/مایکرو علاوه بر بازیهای خوب میتونن بازیهای دیگه ای هم بسازن که شاید طرفدارش نباشم (مثلا Knack یا Crackdown ) ، همینطور استقلال یا پرسپولیس که تیمهای والیبال/بستکتبال یا اصلا تیم بانوان دارن.
من طرفدار اون تیمها که نیستم ، من فقط تیم فوتبال استقلال/پرسپولیس رو دوست دارم و شاید براش جون بدم ، اصلا یکی بگه ناموسمه و فلان.

این جا انداختن اینکه هممون چون گیمریم در آخر به یک سمت تمایل داریم اصلا برای من قابل قبول نیست.
بازی خوب رو باید بازی کرد اگه سبکش رو دوست داریم حالا چه سونی بسازه و چه مایکرو.

این عاشق برند خاصی نبودن برای خیلیها قابل درک نیست و نمیتونن قبول کنن که عده خیلی زیادی اطرافمون هستن که دوزار برای این نوع نگاه ها ارزش قائل نیستن.

نمیخوام نقش روشنفکر رو بگیرم که فکر کنم گرفتم ولی طور دیگه نمیتونستم بیان کنم که به کسی برنخوره ولی منظورم رو هم رسونده باشم.

کامنتهای تو همین تاپیک رو بخونیم واقعا چند نمونه پیدا میکنیم که اصلا آدم میمونه که چطور یک شخص میتونه همچین نظر یا دیدگاهی داشته باشه.
درسته که شاید حتی یکسری از فنهای سونی/مایکرو اینهارو گردن نگیرن ولی همین آدم ته مسیریه که خیلی ها داریم توش قدم میزاریم یا گذاشتیم.
ولی خب دوپله یکی درجات رو طی کرده و به اینجایی که هست رسیده.
موافقم.

عمده دلیل این مورد رو تو بحث کنسول مربوط به مسائل مالی میدونم.
اگه اوضاع مالی ملت درست بود و همه میتونستن به راحتی ps5 و series x و با هم بخرن و از گیم پس و پلاس و انحصاری های ps لذت ببرن همچین دیدگاه های افراطی بوجود نمیومد.
تو اشل کوچکتر در حد فان و شوخی حال میده کل کل ولی وقتی کار به خراب شدن بازیها و خوشحال شدن و این موارد میرسه واسه من قابل فهم نیست.
اینکه من کنسولی رو نداشته باشم و از ناراحتی یه عده ادم دیگه خوشحال بشم خیلی عجیبه.
من حتی تو فوتبالم با برد تیم خودم خوشحال میشم تا باخت حریف مگه تو رقابت نزدیک و بحث قهرماتی.
چون تو این خراب شده سعی میکنم درک کنم به اندازه کافی سر موقعش تک تک مون به چاک میریم تو دردهای مشترک پس دیگه وجدانم اجازه نمیده اینقدر بدجنس باشم 😁

دلیل عمده این مدل نظرات هم به نوع بزرگ شدن افراد برمیگرده و اینکه تا چه اندازه هم نوع دوستی و محبت و درک به هم نوع رو خوب اموزش دیده باشن و درک کرده باشن.
چون لزوما علاقه به هر موردی نباید دلیل تنفر از مورد دیگه ای باشه.

ولی متاسفانه رسانه ها و مافیاهای زیادی از این تعصب های عجیب نون میخورن و سعی در بسط این داستان تو موارد مختلف دارن.

----
راجب ردفالم من جای اسپنسر بودم جای اون سخنرانی دولت امید طور میومدم و پول ملت و پس میدادم همون اول صحبت هام و به نوعی یه ماله خوب رو این داستان میکشیدم.
این حرکت میتونست خیلی هوشمندانه باشه و بازخورد بهتری میداد.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
راجب ردفالم من جای اسپنسر بودم جای اون سخنرانی دولت امید طور میومدم و پول ملت و پس میدادم همون اول صحبت هام و به نوعی یه ماله خوب رو این داستان میکشیدم.
این حرکت میتونست خیلی هوشمندانه باشه و بازخورد بهتری میداد.
سرطان سرویس اشتراکی همچین اجازه ای نمیده 😉

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
من منکر این مورد نمیشم ولی میگم شما باید یک حدی برای این داستان قائل بشی یا نه.
طرفداری از برند تولید کننده با طرفداری از یک تیم فوتبال و... فرق میکنه.
این خیلی ناجوره.

مثل اینکه شما طرفدار کمپانی یونیورسال یا پارامونت و... باشی به جای اینکه فیلمهایی که تولید میکنن رو دوست داشته باشی. (حالا شبکه تلویزیونی ، شرکت های لوازم خونگی یا هر مثال دیگه ای)
این تفاوت میکنه با دوست داشتن استقلال/پرسپولیس یا بارسلونا/رئال.

من خودم یک زمانی به یکی از این کنسولها متمایل بودم ، حتی وقتی اون کنسول رو هم نداشتم باز هم کورکورانه حد خودم رو پایین میاوردم.
پستهام هست که الان روم نمیشه خودم تو نهایی بخونم.

از کاربرهایی که سن پایین دارن خب واقعا انتظاری نیست ، شاید این مسیر رو یکسریهامون باید طی کنیم ، مثل خودم.
ولی دوستانی مثل من پیر خرفت شدن و نزدیک 40 یا اونورتریم ، دیگه تا کی واقعا؟ :D
بسه دیگه آقا.
یه عده که خوابن، بالاخره یه روزی بیدار میشن.
یه عده دوس دارن خواب باشن، همیشه خواب میمونن.
در مورد سن،
ما همین الان آدم داریم با ۶۰ و خورده ای سال سن میگه جانم فدای.... و حاضره جونشم برای اون چیزی که طرفدارشه بده. دیگه از آدمی که داره میشه ۴۰ سالش چه انتظاری داری. این قضیه زیاد ربطی به سن و سال نداره پس. بعد مثلا به صورت خودجوش از یه سری قومیت ها متنفره. مثل اعراب عربستان، یا یهودی ها. در صورتی که تو عمرش یه برخورد هم باهاشون نداشته...

نمونه دیگش زیاد دیدم که طرف با ۴۰ و خورده ای سال سن رفته ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون تومن خرج سیستم بستن کرده که فقط پز بده و اونایی که کارت amd دارن رو مسخره کنه و همچنین کنسول گیمر ها رو.
اندازه ای هم که وقت صرف بنچمارک و عکس گذاشتن از سیستمش میکنه. بازی نمیکنه کلا...

خلاصه نمیشه انتظاری داشت که طرف چون سنش اینقدره دست از این کارا برمیداره...

در مورد دوست داشتن. بله دوست داشتن معقول یچیزی مث برند پلی استیشن یا ایکس باکس هیچ مشکلی نداره. ولی نه اینکه داخل این دوس داشتنه غرق بشی.
در مورد تیم فوتبال، من شخصا از بچگی به تیم یونتوس علاقه داشتم. ولی واقعا پیگیر تیمای دیگه مث اینتر و میلان و ناپولی نیستم و هیچ هیتی هم بهشون ندارم. حتی اگه تیم مورد علاقم رو شکست بدن.

من خودمم زمانی سونی فن به شدت سرسختی بودم.توی بحث و کل کل هم هیشکی حریفم نمیشد. ولی بعدش نشستم فکر کردم که این تنفری که توی وجودم از برند ایکس باکس تولید کردم واقعا بخاطر چیه؟ تهش فقط خودم اذیت میشم‌ و همیشه یه سری درگیری ذهنی توی ناخودآگاهم هست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,398
نام
محمد
با اینکه خیلیا بازیو کوبیدن ( که اکثرا به خاطر جنگ کنسولی اینکارو کردن) ولی هرگز چیزیو از بازی ندیدم که زیر ۷۵ باشه. به نظرم ۸۰ الی ۸۵ میشه. هرچی باشه آرکین هست. حالا ممکنه متای بازی که میاد، منو قهوه ای کنه کامل متاش:D ولی بازم نمیتونم باور کنم چنین گیم پلی ای بخواد زیر ۷۵ باشه.
Aged like a milk

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
یه عده که خوابن، بالاخره یه روزی بیدار میشن.
یه عده دوس دارن خواب باشن، همیشه خواب میمونن.
در مورد سن،
ما همین الان آدم داریم با ۶۰ و خورده ای سال سن میگه جانم فدای.... و حاضره جونشم برای اون چیزی که طرفدارشه بده. دیگه از آدمی که داره میشه ۴۰ سالش چه انتظاری داری. این قضیه زیاد ربطی به سن و سال نداره پس. بعد مثلا به صورت خودجوش از یه سری قومیت ها متنفره. مثل اعراب عربستان، یا یهودی ها. در صورتی که تو عمرش یه برخورد هم باهاشون نداشته...

نمونه دیگش زیاد دیدم که طرف با ۴۰ و خورده ای سال سن رفته ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون تومن خرج سیستم بستن کرده که فقط پز بده و اونایی که کارت amd دارن رو مسخره کنه و همچنین کنسول گیمر ها رو.
اندازه ای هم که وقت صرف بنچمارک و عکس گذاشتن از سیستمش میکنه. بازی نمیکنه کلا...

خلاصه نمیشه انتظاری داشت که طرف چون سنش اینقدره دست از این کارا برمیداره...

در مورد دوست داشتن. بله دوست داشتن معقول یچیزی مث برند پلی استیشن یا ایکس باکس هیچ مشکلی نداره. ولی نه اینکه داخل این دوس داشتنه غرق بشی.
در مورد تیم فوتبال، من شخصا از بچگی به تیم یونتوس علاقه داشتم. ولی واقعا پیگیر تیمای دیگه مث اینتر و میلان و ناپولی نیستم و هیچ هیتی هم بهشون ندارم. حتی اگه تیم مورد علاقم رو شکست بدن.

من خودمم زمانی سونی فن به شدت سرسختی بودم.توی بحث و کل کل هم هیشکی حریفم نمیشد. ولی بعدش نشستم فکر کردم که این تنفری که توی وجودم از برند ایکس باکس تولید کردم واقعا بخاطر چیه؟ تهش فقط خودم اذیت میشم‌ و همیشه یه سری درگیری ذهنی توی ناخودآگاهم هست.
به قولِ یونگ، تعصب ناشی از تردیدِ پنهانی هست.
وقتی به چیزی تعصب داریم (تعصب متفاوته با حمایت، طرفداری یا علاقه )، منطق و اندیشیدن رو درباره‌یِ اون چیز کنار می‌زاریم. اگه به چیزی تعصب داریم و بدخواهِ چیزهایِ غیر از اون هستیم، خودمون رو از چیزهایِ دیگه محروم می‌کنیم. کسی ضرر نمی‌کنه جز خودمون. جلویِ شکوفاییِ استعدادهایِ دیگه‌مون رو می‌گیریم چون تعصب اجازه‌یِ شکوفایی رو نمی‌ده. هویتِ خودمون رو وابسته به اون چیزی می‌دونیم که بهش تعصب داریم و اگه کسی چیزی درباره‌اش بگه، انگار به موجودیت و هویتِ ما حمله کرده و باید دفاع کنیم.
اکس‌باکس برندِ بهتری هست چون دستگاه‌هایی که می‌سازه باکیفیت هستن و استفاده از خودِ دستگاه لذت‌بخش هست، سونی برندِ بهتری هست چون انحصاری‌هایی که می‌سازه باکیفیت هستن و نینتندو برندِ بهتری هست چون هر بازی‌ای که می‌سازه باکیفیت هست و می‌دونه بازی و هدف از اون یعنی چی.
ما گیمرهایِ بهتری هستیم چون تمامِ بازی‌ها و این صنعت رو دوست داریم. آرکین استدیویِ کمی نیست، همین گروه به ما بازی‌هایِ بی‌نظیری رو دادن. الان که دچارِ مشکل شدن برایِ همه ناراحت‌کننده باید باشه.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
این مصاحبه اسپنسر نکته های زیادی داشت. اول از همه نشون داد اوضاع اونقدر بد بوده که مجبور شده واسه دمیج کنترل سریعا مصاحبه کنه.

بخشی از صحبت هاش می‌خورد واسه PR باشه. مخصوصا سر قضیه اکتی و مهم نبودن امتیاز بالا تو فروش کنسول.

یه سری از صحبتش هاش چیزی رو که ما خیلی وقته دیدیم و چندین ساله اینجا اشاره می‌کنیم رو تایید کرد. اونم اینکه اکس باکس هیچوقت نمیتونه رقیب PS باشه و هیچجوره امکان نداره بتونه سونی رو به چالش بکشه. چیزی که فن های اکس باکس هیچوقت قبول نداشتند و همیشه تاکید دارند یه روز خوب میاد که XB بازار رو کامل دستش میگیره و سونی کنار میزنه.

این مصاحبه به ریالتی چک بود واسه همه ی اونایی که به ضریح اسپنسر دخیل بستند. اسپنسر اعتراف کرد قرار نیست برنامه ای داشته باشه که بتونه سهم بیشتری از بازار رو واسه خودش کنه جز همون پول مایکرو که شاید روزنه ای ایجاد کنه با خرید اکتی.

اسپنسر شبیه دیکتاتوری که انقلاب رو پذیرفته ناامید بود و هیچ راه حلی هم برای خارج شدن از این وضعیت ارائه نداد.

جاهایی از مصاحبه هم اگر مصاحبه کننده‌های بی طرف دلداریش نمی‌دادند این ناجی رو، جا داشت بزنه زیر گریه قشنگ.

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
همین چند سال پیش فکر میکنم یه تیم انگلیسی هواپیماش سقوط کرد فن های تیم رقیب جشن گرفته بودن. یه چیز طبیعیه تو از یه چی بدت میاد دوست داری نباشه خلاص. تو دوست نداری خبر مرگ رئیس EA رو بشنوی؟ آدم بدیه دیگه...
بابا رئیس EA یه دنیا رو بدبخت کرده
ما ۸۰ میلیون رو که مشخصه به چه روزی انداخته( البته کاره ای نیست دست های پشت پرده همه کاره ان)
اصلا قابل مقایسه با PS و XBOX یا تیم های فوتبال نیست
باعث مرگ هزاران انسان شده
هیچوقت اون رو نمیشه با کل کل مقایسه کرد
همچنان میگم نه تنها من که مطمئنم ۹۰ درصد بچه های فروم ذات آدمی نزدیک به تو هم ندیدن یعنی عجیب غریب ترینی به خدا
آخه کی خداییش چون مثلا از اسپنسر بدش میاد آرزوی نبودش و مرگش رو میکنه؟؟؟
یا طرفدارای استقلال آرزوی مرگ بازیکنای پرسپولیس رو بکنن چون ازش بدشون میاد
به خدا که یه فکری بردار خیلی خطرناکه طرز فکرت

• Smile
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
به خدا که یه فکری بردار خیلی خطرناکه طرز فکرت
ما یه چیزی نوشتیم جو فروم عوض بشه تو چرا باور میکنی مرد حسابی؟ من چیکار به اسپسنر دارم آخه. بازیمو کردم تموم شده رفته پی کارش تایم بیکاریم میام یه چیزی هم اینجا میپرونم میره دیگه =))

• Smile
Reactions: Sina pishdar

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
بزا من‌ واقعا سواله چرا بعضی از دوستان یه تنفر عجیبی نسبت به بزند PSدارن و‌ دوست دارن سونی با کله بخوره زمین

واقعا برام عجیبه طرف به قول خودش گیمر هست خاطر بود یه نسل کنسول نخره و‌باژی نکنه چون اژ سونی بدش میومد

بعضی ها که از بدشانسی کنسول خراب شد از سونی بدشون اومد

‌‌‌ و بعضی ها که به نظر من ستایش اسپنسر و مایکروسافت رو می‌کردن اینا که بیشتر طرفدار XBOXباشن بیشتر از سونی بدشون میومد

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
بزا من‌ واقعا سواله چرا بعضی از دوستان یه تنفر عجیبی نسبت به بزند PSدارن و‌ دوست دارن سونی با کله بخوره زمین

واقعا برام عجیبه طرف به قول خودش گیمر هست خاطر بود یه نسل کنسول نخره و‌باژی نکنه چون اژ سونی بدش میومد

بعضی ها که از بدشانسی کنسول خراب شد از سونی بدشون اومد

‌‌‌ و بعضی ها که به نظر من ستایش اسپنسر و مایکروسافت رو می‌کردن اینا که بیشتر طرفدار XBOXباشن بیشتر از سونی بدشون میومد
این دوستان توی بازه زمانی 2005 تا 2010 گیر کردن دوران اوج اکس باکس
بازی کپی 3 تومنی
بازیهای انحصاری با کیفیت که البته بعد از امامت فیل بد شده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر