امتیازات Pro Evolution Soccer 2014

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
79787767644762586420.jpg

eurogamer - 9/10
GodisaGeek - 9/10
VideoGamer - 9/10
SpazioGames - 8.5/10
IGN Italy - 8.5/10
Gameover.gr - 8.5/10
NowGamer - 8.5/10
Multiplayer.it - 8.5/10
EveryEye.it - 8.5/10
IGN - 8.4/10
Meristation - 8.3/10
Gameinformer - 8.25/10
OXM - 8/10
Guardian - 8/10
CVG – 8/10
eurogamer.pt - 8/10
Eurogamer.it - 8/10
Digital Spy – 8/10
Metro - 8/10
Vandal Online - 8/10
DarkZero - 8/10
OPM – 8/10
Jeuxactu - 7.5/10
Laps3 - 7.5/10
eurogamer.es - 7/10
Gamesradar - 7/10
3DJuegos - 7/10

Gameblog.fr - 5/10
Gamespot - 6/10

04483749501310318432.jpg

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,590
نام
حسین
امتیازات عالین مثل همه PES عالی
حالم میده فولادو برداریم بریم بارسلونا رو چال کنیم:D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
Awful Commentary =))

ما که نیومده گفتیم این بازی آشغال ساله کسی توجه نکرد ، خدایی فوتبال نیست ، بازی زامبی هاست توی چمن ... کونامی هم که دیگه ر...

خوشم میاد FIFA هر سال بهتر از پارسال :bighug:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Awful Commentary =))

ما که نیومده گفتیم این بازی آشغال ساله کسی توجه نکرد ، خدایی فوتبال نیست ، بازی زامبی هاست توی چمن ... کونامی هم که دیگه ر...

این دوست ما الان داره امتیازات همه سایت ها رو این طوری میبینه ................... gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot gamespot:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
هوش مصنوعی دفاع ها افتضحه ... انگار تو فاز بازی نیستن!
در کل نمره های خوبی گرفته و واسه pse یه پیشرفته ولی هنوز گیم پلی بازی خیلی جای کار داره

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خواهشا فیفا دوستان بی خیال این تاپیک بشن.مخصوصا اون دسته ای که قبل از اعلام امتیازات مثثلا کلی آرزو داشتند و الان با اعلام امتیازات چیزی جز حرص و لرزش انگستان دست نصیبشون نشده
"من قبلا PES بازی میکردم .PES به روزهای خوبت برگرد من دیگه به این بازی امید ندارم....."
حالا:
"امتیاز 3 هم از سر این بازی زیاده.اصلا با قیقا مقایسه نکنید.اگر 10 هم بگیره من قیفا رو ول نمیکنم."
خواهشا این دسته درافشانی نکنند و امیدوارم ناظم ها بشدت با این قضیه برخورد کنند.مقایسه امتیازات فعلی با امتیازت نسخه قبل نشون میده که یه هیچ وجه بازی جای ترول نداره.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
Awful Commentary =))

شما یا زامبی نمی دونی چیه یا فوتبال .

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من خودم شاید 2 سال اومدم فیفا و قبلا فقط این بازی را بازی میکردم و یکی از ارزوهایم خوب شدن این بازی هست.

خیلی هم قبلش تعریف شنیدم.ولیوقتی بازی را نگاه کردم احساس کردم سی دی بازی را باید بندازم سطل اشغال
حسابش را بکنید .2 سال هست به هیچ سری این بازی دست نزدم.
در اولین بازی با بارسلونا تونستم 5 بر صفر رئال را ببرم در حالیکه یک بازیکن متوسط در بازی فوتبال حساب میشم
اون دوربین مسخره که حداقل این را میدونم که اصلا مناسب تلویزیون های کوچک نیست .
به نظر من این نسخه از نسخه های بد 2 سال پیش هم ضعیف تر هست.
همون داستان کبک هست که اخر سر راه رفتن خودش هم یادش رفت.
امیدوارم این بازی دوست داشتنی و خاطره انگیز در 2015 خیلی بهتر بشه
امیدوارم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
این دوست ما الان داره امتیازات همه سایت ها رو این طوری میبینه

من به امتیازات این بازی اصلا اهمیت نمیدم ، اما از PES 2010 به این طرفش رو دیگه بازی نکردم چون با پدیده ای به نام فیفا آشنا شدم که فوتبال واقعی رو نشون من داد

شما یا زامبی نمی دونی چیه یا فوتبال

شما اگه خیلی از فوتبال سرت میشد الان طرفداری PES رو نمیکردی :))

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من به امتیازات این بازی اصلا اهمیت نمیدم ، اما از PES 2010 به این طرفش رو دیگه بازی نکردم چون با پدیده ای به نام فیفا آشنا شدم که فوتبال واقعی رو نشون من داد

شما اگه خیلی از فوتبال سرت میشد الان طرفداری PES رو نمیکردی :))
این چیزایی که میگی چه ربطی به پدیده ی نو ظهور زامبی داره . یه چیزی رو دهنتون افتاده بدون تفکر تکرار می کنید . بچسبید به همون پدیده ای به نام فیفا که با توپ پینگ پونگ بازی می کنن و بازیکناشون استیل کشتی گیرا رو دارن :bighug:

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
اولا یه تبریک به همه استقلالی ها بابت صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا :x :x :x
ثانیا اگه همه سایت ها صفر هم به PES 2014 بدن بازهم میخوامش، چرا چون داش فرهاد و اس اس را داره واسه من کافیه! :bighug:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من اصلا موندم !!! تاپیک امتیازه یکی اومده زامبی زامبی میکنه.یکی اومده تعریف فیفا میکنه.یکی برد استقلال تبریک میگه.یکی پرسپولیس میکوبه.
یکی داره فوتبال رو تشریح میکنه.اون میگه من از این شماره به اون ور pes بازی نکردم فقط فیفا ... و ... و ...
جمعش کنید .. حالتون خوب نیست انگار ....
در مورد امتیازا و ضعف و قوت pes 14 نظر بدید .... نه چرت و پرت ...

به جز gamespot که بقیه امتیاز ها قابل قبوله ... چون که یه چیز نو ساختن انتظار چیز خفنی نداریم.جای پیشرفت زیاد داره ... ولی بازم دمشون گرم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر