امتیازات Overwatch

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
Overwatch-24.jpg

Publisher: Blizzard Entertainment, Activision Blizzard
Developer: Blizzard Entertainment
Genre: First-person shooter
Modes: Multiplayer video game
Platform: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

The Escapist 100/100
Twinfinite 100/100
Destructoid 100/100
Game Informer 100/100
PlayStation LifeStyle 100/100
Forbes 100/100
Guardian 100/100
We Got This Covered 100/100
Telegraph 100/100
IGN Denmark 100/100
Digital Spy 100/100
Gaming Age 100/100
GamesBeat 98/100
COGconnected 98/100
ZTGD 95/100
GameWatcher 95/100
LevelUp 95/100
Impulsegamer 95/100
Gamer.nl 95/100
God is a Geek 95/100
GamingTrend 95/100
Arcade Sushi 95/100
IGN 94/100
Atomix 93/100
Digitally Downloaded 90/100
Push Square 90/100
DarkStation 90/100
MondoXbox 90/100
IBTimes UK 90/100
3DJuegos 90/100
ActionTrip 90/100
Gamer.no 90/100
Shacknews 90/100
VideoGamer 90/100
TheSixthAxis 90/100
Meristation 90/100
Multiplayer.it 90/100
Eurogamer Poland 90/100
Eurogamer Italy 90/100
Playstation Universe 90/100
Metro GameCentral 90/100
Gameplanet 90/100
Hobby Consolas 90/100
The Jimquisition 90/100
Windows Central 90/100
ICXM 90/100
XGN 90/100
The Daily Dot 90/100
Lazygamer 90/100
Vandal Online 90/100
Gameblog.fr 90/100
Hardcore Gamer 90/100
GamesRadar+ 90/100
Attack of the Fanboy 90/100
IGN Italia 90/100
IGN Spain 90/100
GameSpot 90/100
Game Revolution 90/100
High-Def Digest 90/100
Areajugones 88/100
PC Gamer 88/100
Ragequit.gr 87/100
LaPS4 86/100
4Players.de 85/100
JeuxActu 85/100
GameCrate 85/100
Everyeye.it 85/100
Merlin'in Kazanı (Turkey) 83/100
The Games Machine 82/100
Brash Games 80/100
CGMagazine 80/100
Brash Games 80/100
M3 80/100
Polygon 80/100
Game Rant 80/100
NZGamer 79/100
Gamers' Temple 74/100

--------------------------------------------------
متای نسخه PC با 44 نقد 92
متای نسخه PS4 با 23 نقد 90
متای نسخه XB1 با 11 نقد 92​

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
متای نهایی 90 پیش بینی میشه که بازم خیلی خوبه
میشه گفت این بازی یجورایی شبیه Battleborn هست اما خیلی کاملتر و بهتر از اون

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Rainbow Six بد بخت وقتی اومد همه از نبود بخش تک نفره ناله داشتن و محتوا بازی رو کم میدونستن وقتی Blizzard با محتوای کمتر بازی میسازه
راحت 9 و 10 میندازن تنگش.

رینبوسیکس وقتی اومد همه به یاد چند شماره ی اخیرش بودن و فکر میکردن بهتره یه بخش سینگل هم داشته باشه، چون هم وگاس1 و هم وگاس2 (با توجه به اینکه عمده ی نگاه ها به اون دوتا بوده به نظر من) سینگل خوبی داشتن.
اما وقتی فقط آنلاین بهش نگاه کنیم بازی ارزشمندیه.

اما اینجا، اُورواچ از روی Dota ساخته شده و شوتر اول شخصی از اونه، دلیلی نداره سینگل نیاز داشته باشه.

Ivory king

کاربر سایت
May 22, 2016
17
اما اینجا، اُورواچ از روی Dota ساخته شده و شوتر اول شخصی از اونه، دلیلی نداره سینگل نیاز داشته باشه.
این دلیلتون کشت منو:D
از روی هر چی که ساخته شده باشه به هر حال یه IP جدیده و تو نداشتن کمپین یه بازی دیگه رو نباید بهونه کرد !

• Like
Reactions: « Lions Gate »

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بهتر که کمپین نداره. اگرم داشت از بخش مولتی بازی زده می‌شد. هر کس اورواچ رو بازی کرده بشدت راضی بوده. مهم اینه. در هر صورت یه بازی با تمرکز آنلاین بود و برای امثال ما که خیلی اهل بازی مولتی نیستیم نباید وجود یه کمپین درب و داغون خیلی مهمه باشه. وقتی می‌گم درب و داغون علتش اینه که می‌دونم خیلی روی سینگل تمرکز نمی‌کردن.

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
خدا لعنت کنه اینفینیتی وارد رو که با کال آف دیوتی های مزخرفش و با صحنه های سینمایی کپی پیست شده و کلیشه ای این توهم رو بوجود آورده که یه بازی FPS حتما باید سینگل داشته باشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
پست من چرا پاک شد ... مگه چی ایرادی داشت ؟ چون یه ادم مشکل دار نقل قولش کرده چرا پست منم باید پاک شه ؟ ...

اینکه بگم نسل جدید با اومدن ببازی هایی مثل ds و r&c و u4 و doom و overwatch و qb با کیفیت بالاشون تازه از ماه گذشته شروع شده کجاش اشتباهه ؟؟؟

Ivory king

کاربر سایت
May 22, 2016
17
بهتر که کمپین نداره. اگرم داشت از بخش مولتی بازی زده می‌شد. هر کس اورواچ رو بازی کرده بشدت راضی بوده. مهم اینه. در هر صورت یه بازی با تمرکز آنلاین بود و برای امثال ما که خیلی اهل بازی مولتی نیستیم نباید وجود یه کمپین درب و داغون خیلی مهمه باشه. وقتی می‌گم درب و داغون علتش اینه که می‌دونم خیلی روی سینگل تمرکز نمی‌کردن.
بهتر نیست دوست من ! حداقل برای پلیرها نیست ! به عنوان مثال شما به عنوان کسی که این عنوان یا یه چیز دیگه رو بازی میکنی اصلا نباید به نمرات بازی دقت کنی و به این فکر باشی که اگه کمپین داشت نمراتش میومد پایین پس بهتر نداشت و نیومد ! از اونطرف برای سازنده ها بهتره چون میتونن بازی رو ناقص بدن، پول یه بازی کامل رو بگیرن و نمره های بهتری بگیرن !
این وسط فقط سر پلیرها کلاه میره ! من خودم یک درصدم کمپین باز نیستم ولی وقتی به بازیهایی مثل bf نگاه میکنم که چقدر واسه بازیشون زحمت کشیدن آخرش بیشتر سر کمپین ضربه میخورن به این نتیجه میرسم که بهتره به پلیرها احترام گذاشت، نمره بازی کمتر میشد اما بازی کامل میبود !
در کل به نظرم سر این بازی خیلی ارفاق شد ! [-(

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بهتر نیست دوست من ! حداقل برای پلیرها نیست ! به عنوان مثال شما به عنوان کسی که این عنوان یا یه چیز دیگه رو بازی میکنی اصلا نباید به نمرات بازی دقت کنی و به این فکر باشی که اگه کمپین داشت نمراتش میومد پایین پس بهتر نداشت و نیومد ! از اونطرف برای سازنده ها بهتره چون میتونن بازی رو ناقص بدن، پول یه بازی کامل رو بگیرن و نمره های بهتری بگیرن !
این وسط فقط سر پلیرها کلاه میره ! من خودم یک درصدم کمپین باز نیستم ولی وقتی به بازیهایی مثل bf نگاه میکنم که چقدر واسه بازیشون زحمت کشیدن آخرش بیشتر سر کمپین ضربه میخورن به این نتیجه میرسم که بهتره به پلیرها احترام گذاشت، نمره بازی کمتر میشد اما بازی کامل میبود !
در کل به نظرم سر این بازی خیلی ارفاق شد ! [-(

ببین من کاری ندارم به کمپین بازی گیر می‌دن یا نه. به نظر من اگه سینگل می‌ساختن کیفیت خروجی بخش مولتی پایین‌تر میومد. ازونطرف بعید می‌دونم سینگل بدردبخوری می‌ساختن، پس همون بهتر که بخش سینگل نساختن (به نظر من).

اگه بخش سینگل داشت، خیلی هم خوب بود و به بخش مولتی هم ضرری نمی‌رسید بهتر نبود؟ 100% بهتر بود.
اگه بخش کمپین داشت و ناقص بود، از نمرات بازی کم می‌شد؟ 100% کم می‌شد.

ولی همیشه شرایط اونجوری که میخوایم نیست، به نظر من ایده‌آل‌ترین حالت همین بود که تموم وقتشونو صرف بخش مولتی بکنن. من در مورد بتلفیلدم همینو می‌‌گم، بی‌خود هر سری کلی هزینه می‌کنن یه بخش کمپین می‌سازن که به لعنت خدا نمیرزه. همون وقت و هزینه رو بزارن سر مولتی خیلی بهتره.

حالا چرا ارفاق می‌کنن و به بازی بیلزارد گیر نمی‌دن برای نداشتن کمپین؟ Who cares، مهم اینه که هر کس داره بازی می‌کنه بشدت از بازی راضیه. دو نمره هم بخاطر یه کمپین داغون از بازی کم می‌شد برای من و شما تغییری ایجاد نمی‌شد. اول و آخرش بخاطر مولتیِ این بازی هست که گیمرا حاضرن 60-70$ هزینه کنن.

خدا لعنت کنه اینفینیتی وارد رو که با کال آف دیوتی های مزخرفش و با صحنه های سینمایی کپی پیست شده و کلیشه ای این توهم رو بوجود آورده که یه بازی FPS حتما باید سینگل داشته باشه.

حالا داشتن یه کمپین که مطابق میل گیمرها باشه هیچ ایرادی نداره، ولی این که حتماً بازی باید کمپین داشته باشه به نظر من اشتباهه. حالا من خودم ازینا هستم که کلاً اهل مولتی نیستم و شاید هفته‌ای 2 ساعت بازی نکنم. ولی حقیقت اینه که تو این دوره زمونه که همه اینترنت دارن، داشتن یه بازی که تماماً مولتی‌پلیر باشه و بخش کمپین نداشته باشه به خودی خود نقص محسوب نمی‌شه. چه امثال من خوششون بیاد، چه خوششون نیاد.

Ivory king

کاربر سایت
May 22, 2016
17
ببین من کاری ندارم به کمپین بازی گیر می‌دن یا نه. به نظر من اگه سینگل می‌ساختن کیفیت خروجی بخش مولتی پایین‌تر میومد. ازونطرف بعید می‌دونم سینگل بدردبخوری می‌ساختن، پس همون بهتر که بخش سینگل نساختن (به نظر من).

اگه بخش سینگل داشت، خیلی هم خوب بود و به بخش مولتی هم ضرری نمی‌رسید بهتر نبود؟ 100% بهتر بود.
اگه بخش کمپین داشت و ناقص بود، از نمرات بازی کم می‌شد؟ 100% کم می‌شد.

ولی همیشه شرایط اونجوری که میخوایم نیست، به نظر من ایده‌آل‌ترین حالت همین بود که تموم وقتشونو صرف بخش مولتی بکنن. من در مورد بتلفیلدم همینو می‌‌گم، بی‌خود هر سری کلی هزینه می‌کنن یه بخش کمپین می‌سازن که به لعنت خدا نمیرزه. همون وقت و هزینه رو بزارن سر مولتی خیلی بهتره.

حالا چرا ارفاق می‌کنن و به بازی بیلزارد گیر نمی‌دن برای نداشتن کمپین؟ Who cares، مهم اینه که هر کس داره بازی می‌کنه بشدت از بازی راضیه. دو نمره هم بخاطر یه کمپین داغون از بازی کم می‌شد برای من و شما تغییری ایجاد نمی‌شد. اول و آخرش بخاطر مولتیِ این بازی هست که گیمرا حاضرن 60-70$ هزینه کنن.

حالا داشتن یه کمپین که مطابق میل گیمرها باشه هیچ ایرادی نداره، ولی این که حتماً بازی باید کمپین داشته باشه به نظر من اشتباهه. حالا من خودم ازینا هستم که کلاً اهل مولتی نیستم و شاید هفته‌ای 2 ساعت بازی نکنم. ولی حقیقت اینه که تو این دوره زمونه که همه اینترنت دارن، داشتن یه بازی که تماماً مولتی‌پلیر باشه و بخش کمپین نداشته باشه به خودی خود نقص محسوب نمی‌شه. چه امثال من خوششون بیاد، چه خوششون نیاد.
ببینید وقتی شما خودتون هم از این کار دفاع میکنید دیگه بحث کردن فایده ای نداره ولی اجازه بگید چند تا نکته عرض کنم خدمتتون.

در مورد بتلفیلد از اون جهت حق با شماست که کمپین بازی در سطح پایینی قرار داره ولی هر چی میخواید در مورد dice و این بازی یگید حداقل جرأتشو داشتن که همین کمپینم عرضه کنن و به اون ۱ درصد پلیر هایی که کمپین این بازی رو دوس دارن احترام بذارن.( در ضمن شما فرمودید بهتر بود رو مولتی بیشتر کار میکردن؟! چشه مگه ؟! اگه منظورتون بحث مشکلات و net code اه که اون بحثش جداس و ربطی به هسته کار نداره !)

حالا بعضی بازی ها هم هستند که کسی اصلا انتظار کمپین نداره ازشون مثل dota, wow , smite این قبیل بازی ها ولی از اون نظر که شما میفرمایید اگه رو کمپین کار میکردن کیفیت خروجی مولتی پایین میومد ! این حرفو باید راجب استدیویی مثل respawn زد که یادمه با تعداد اعضای 75 نفر اگه اشتباه نکنم titanfall رو ساخت نه blizzard که تو ویکی نوشته تو سال 2012 نزدیک 4.700 ممبر داشته و خدا میدونه الانه چند هزاره !

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
ببینید وقتی شما خودتون هم از این کار دفاع میکنید دیگه بحث کردن فایده ای نداره ولی اجازه بگید چند تا نکته عرض کنم خدمتتون.

در مورد بتلفیلد از اون جهت حق با شماست که کمپین بازی در سطح پایینی قرار داره ولی هر چی میخواید در مورد dice و این بازی یگید حداقل جرأتشو داشتن که همین کمپینم عرضه کنن و به اون ۱ درصد پلیر هایی که کمپین این بازی رو دوس دارن احترام بذارن.( در ضمن شما فرمودید بهتر بود رو مولتی بیشتر کار میکردن؟! چشه مگه ؟! اگه منظورتون بحث مشکلات و net code اه که اون بحثش جداس و ربطی به هسته کار نداره !)

حالا بعضی بازی ها هم هستند که کسی اصلا انتظار کمپین نداره ازشون مثل dota, wow , smite این قبیل بازی ها ولی از اون نظر که شما میفرمایید اگه رو کمپین کار میکردن کیفیت خروجی مولتی پایین میومد ! این حرفو باید راجب استدیویی مثل respawn زد که یادمه با تعداد اعضای 75 نفر اگه اشتباه نکنم titanfall رو ساخت نه blizzard که تو ویکی نوشته تو سال 2012 نزدیک 4.700 ممبر داشته و خدا میدونه الانه چند هزاره !
اینو باید در نظر بگیرید که الان ساخت یه کمپین قابل قبول (نمیگم شاهکار و خارق‌العاده) به بودجه‌ی مالی و نیروی انسانی بسیار زیادی نیاز داره. اگه این کمپین برای یه بازی مثل اورواچ یا بتل جذب مخاطب ناچیزی داشته باشه هم که دیگه نور علی نور. شما عملا پول و زمان زیادی هزینه کردی ولی طیف اصلی مخاطبینت اصلا اهمیتی به کمپین نمیدن. حالا مجبوری چیکار کنی که دخل و خرجت یکی بشه؟! باید بیای کلی از بخش های بازی رو در قالب DLC بدی بیرون و پول بگیری! اینجوری میشه که همه میگن بتلفرانت یه بازی ناقص عرضه شده بود و این توهین بزرگتریه به مخاطب. درسته بتلفرانت کمپین نداشت ولی دایس و EA به اندازه کافی سر بتل های قبلی پولشون رو برای کمپین دور ریخته بودند.
بلیزارد و اورواچ هم تکلیفشون با خودشون روشنه. این بازی هسته و گیم پلی کاملا آنلاینی داره که هیچ مدله بدرد سینگل نمیخوره. خب چه کاری یه کمپین بدردنخور ساخته بشه، کلی هزینه و زمان صرف بشه، از نمرات بازی کم بشه، فروش بیاد پایین، در نهایت هم این کمپین نتونه جذب مخاطب خوبی بکنه؟!

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان در مورد کمپین بحثه اینجا...

بلیزارد گفته با یه سری animated short داستانو توضیح میده که تا الان عالی عمل کرده....

به نظر من یکی از دلایلی هم که این کارو کردن (short هارو می گم) اینه که بتونن بازی رو زنده نگه دارن مثلا بعد چند وقت یه short جدید میاد یه سری که دیگه بازی نمیکنن میرن یه مدت دیگه سرگرم بازی می شن حالا اگر با یه بخش سینگل می خواستن اینکارو بکنن (با همین استراتژی زنده نگه داشتن بازی ) می شد اپیزودی که اون موقع خیلی ها بهشون گیر می دادن...

اما الان می گن: این بازی ای که پولشو می دید + اینم یه سری انیمیشن و کمیک که داستان دنیای بازی رو می گه -اضافه و رایگان-

short ها خوب بودند (dragons عالی بود) ولی با کمیک ها زیاد حال نکردم به شخصه...(کمیک ها انگار خیلی عجله ای می خوان backstory یه کاراکترو بگن و تموم بشه که به نظر من خوب کار نکردن -مثلا مال symmetra که اصلا یه خر تو خریه- )
+

بلیزارد با این تبلیغاتی هم که کرده معلوم برنامه ی بلند مدت داره برای overwatch....

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دوست داشتن بازی‌شون کمپین نداشته باشه!
بازی صرفا مالتی‌پلیر عرضه کردن؛ خب مشکل‌ش چیه؟
میگین یه سری از پلیرها کمپین دوست دارن؟ خب سازنده‌های بازی که به مشتری قول کمپین ندادن!! طرف می‌دونه چی داره می‌خره دیگه! دوست داشت این بازی صرفا انلاین رو میخره و دوست نداشت نمی‌خره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر