امتیازات Nier Gestalt/Replicant

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اگه از فامیتسو اینو گرفته یعنی رسما داغون هست!:D بقیه سایت ها لهش میکنن!:D

دقیقا موافقم از فامیتسو امتیاز بالا بگیره یعنی داغون اگه پایین بگیره یعنی توپس :biggrin1:
( البته بجز چند مورد خاص ! ) :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جالبه همه بازی های اسکوئر از رنگ و لعاب و ظاهر فوق العاده زیبایی برخوردار هستن ولی این یکی اینقدر رنگ و رو رفته هست که آدم دلش نمیاد نگاه به تصویر کنه

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
اتفاقا يكي ازمنتقدين فاميتسو بهش 10 داده.
با همتون شرط ميبندم از اين بازي هاي سليقه اي هستش.يكي 10 ميده يكي 5.:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
جالبه همه بازی های اسکوئر از رنگ و لعاب و ظاهر فوق العاده زیبایی برخوردار هستن ولی این یکی اینقدر رنگ و رو رفته هست که آدم دلش نمیاد نگاه به تصویر کنه
SE فقط پابلیشر بازیه . سازنده ی این 2 بازی Cavia هست که ربطی به SE نداره .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته بازی به سفارش SE ساخته شده و صاحب IP هم خودش هست.
ایشون منظورش ساخت بازی بود که با بازیهای ساخته شده توسط SE مقایسه کنه ! که منم گفتن سازنده ی بازی SE نیست و دخالتی در ساخت بازی هم نداره . حالا این که IP برای SE هست چه ربطی به ساخت بازی و Dev ش داره ؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ایشون منظورش ساخت بازی بود که با بازیهای ساخته شده توسط SE مقایسه کنه ! که منم گفتن سازنده ی بازی SE نیست و دخالتی در ساخت بازی هم نداره . حالا این که IP برای SE هست چه ربطی به ساخت بازی و Dev ش داره ؟
اصولا یک دسته بازی ها هست که سازنده ها می سازند بعد یک ناشری میاد برشون میداره یک سری هم هستند که از اول به سفارش یک شرکت ساخته میشند و بعضی عوامل همون شرکت هم در ساخت بازی دخیل هستند. این جز دسته دومه
در ثانی لازم نکرده برای من قاطی کنی مردک :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اصولا یک دسته بازی ها هست که سازنده ها می سازند بعد یک ناشری میاد برشون میداره یک سری هم هستند که از اول به سفارش یک شرکت ساخته میشند و بعضی عوامل همون شرکت هم در ساخت بازی دخیل هستند. این جز دسته دومه
در ثانی لازم نکرده برای من قاطی کنی مردک :D
اولا من قاطی نکردم برات مردک :biggrin1:
ثانیا لازم نکرده برای من دسته بندی ساخت بازی ها رو تشریح کنی :biggrin1: ( عیب نداره به بزرگیم میبخشمت :d )
کسری من فکر نمیکنم گروهی از SE تو ساخت بازی دخالت داشته باشند ! چنتا سورس رو چک کردم چیزی ندیدم جز همون که IP برای SE هست ! به هر حال شاید همون چیزی باشه که تو میگی ! ولی کلا نمیشه این بازی رو با بازیهای ساخت SE مقایسه کرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر