امتیازات Mirror's Edge Catalyst

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,876
نام
نریمان

Publisher
: Electronic Arts
Developer : DICE
Release Date : June 7th 2016
Genre : First-Person Action-Adventure
Platforms : PS4 X1 PC

لیست امتیازات

Game Informer - 6.5/10
Polygon - 8/10
Push Square - 8/10
PlayStation LifeStyle - 8/10
GamesRadar+ - 6/10
Attack of the Fanboy - 6/10
Game Revoluton - 7/10
The SixthAxis - 7/10
PC Gamer - 7.8/10
Xbox Achievements - 7.5/10
Hardcore Gamer - 7/10
GamingBolt - 6/10
Guardian - 6/10
Destructoid - 8.5/10
Metro GameCentral - 6/10
Twinfinite - 6/10
Examiner - 10/10
TrustedReviews - 5/10
Arcade Sushi - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Cheat Code Central - 8/10
God is a Geek - 8/10
Shacknews - 8/10
ZTGD - 8/10
PS Universe - 8.5/10
Gadgets 360 - 7/10
IBTimes UK - 7/10
IGN - 6.8/10
Gamespot - 7/10

با تشکر از احسان (ᕦ(ò_óˇ)ᕤ@) عزیز.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فکر نکنم بازی بازخورد خوبی بگیره، یعنی نهایت نمره هاش حول و حوش 6 الی 7.5 باشه. بازی اول هم بازخورد خوبی نداشت ولی خب این... بازم باید خود آدم امتحان کنه حتما.

• Like
Reactions: HalfLife G

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,836
این بازی کلا بازی خیلی خاصیه، نسخه قبلش رو من با یکی از دوستانم بازی میکردیم ، از نظر من یه بازی خوب با ایده های جالب ولی کسل کننده از اواسط بازی بود و برخلاف من دوستم شدیدا تاکید داشت که بازی بی نهایت عالی و اعتیاذ آوره. این نسخه هم همینطوره فکر کنم. مظمئنن طرفداراش راضی خواهند بود ازش.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
IGN - 6.8/10

iiyefjpbqxrb1ardqr9a.png

GameSpot - 7.0/10

vqcf8x51r3yo1eeminob.png

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینجور که من تو نقد ها دیدم تا اینجا تقریبا ایرادات نسخه قبل تو این نسخه هم هستن. :D کامبت نه چندان خوب و داستان معمولی که تو نسخه قبل هم بهش ایراد گرفته بودن. با دیدن این موراد امیدوار هم شدم به بازی تازه! :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
مثل اینکه گیم پلی بخش پارکور و اینا خیلی خوبه، ولی مبارزات و داستان حتی در حد نسخه اول هم نیستن :D امتیازاتش که خیلی جالب نیست ولی برای اونایی که از نسخه اول خوششون اومده قطعا ارزش گرفتن رو داره.
A better game than the original, but it still suffers from many of the same problems – with desperately uninteresting storytelling and combat
با توجه به این نقل قول و نمره 6 ـی که همین سایت داده، به نظرم کسی با نسخه اول حال کرده نگاه به امتیازاتش نکنه :D ولی در کل خاک تو سر DICE که نیومده ایرادات نسخه اول رو برطرف کنه، اگه همچین کاری میکرد با توجه به اینکه کلیت گیم پلی مشکلی نداره، گیمرها از انجام یه بازی کم نقص بیشتر لذت میبردن، امتیازات به مراتب بهتری هم می گرفت و احتمالا فروشش هم بیشتر میشد :D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
به شخصه امیدی به متای بالا نداشتم. این بازی هم تو دموهاش فرق چندانی با نسخه ی قبلیش نداشت. فقط طول و عرضش زیادتره! جدا از اینا هم چون سازندش dice هست خودش دلیل بزرگی برای ناامیدی من از بازیه. به من ثابت شده که دایس هر چقدر تو ساخت بازی چندنفره توانایی داره اما تو بازی سینگل هیچ حرفی برای گفتن نداره!!! نه سر این بازی. خیلی قبل تر. بهترینش همون bad company بود که اونم در برابر کال آف دیوتی های زمان خودش در سطح پایین تری قرار داشت. الانم میگم بتل فیلد 1 هم فقط و فقط مولتیش جذاب خواهد بود و سینگلش نه تنها خوب، بلکه متوسط خواهد بود. مگر اینکه تحولی تو استودیو به وجود بیاد و نیروهای سینگل ساز حرفه ای جذب کنن :D
در آخر اینکه اینا همش نظر و تحلیل های شخصیه و قابل نقد :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,787
نام
مراد حلیمی
زمان دیدن اولین تریلرش هم گفتم که combat شل و ولی داره و فقط پارکورش جالب...... .
بقیه مواردش مثه طراحی و داستان هم مثه اینکه جالب از اب درنیومده.

بیشتر مناسب طرفدارای شماره ۱ و عاشقای پارکور.... .

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر