امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
اساساً هایپر نیستم:d ولی جداً می گم، هر جایی که بودم مدعی اصلی برترین عنوان سال می دونستم. حتی وقتی که با چند نفری که حتی این بازی رو تجربه کردن حرف زدم، این بازی رو چیزی کمتر از شاهکار ندونستن. منتقدان هم، صراحتاً به عظمت این عنوان اشاره کردن
این که کاملاً مشهوده و از چشم من و شما پنهون نیست. مهم برای من اینه که این بازی واقعاً می تونه در حدی باشه که نام آخرین ساخته کوجیما رو یدک بکشه. چون برای بدوش کشیدن این بار سنگین لفظ بالاتر از شاهکار نیاز هست
به قول یکی از دوستان فردا، زمان وحدت عدد 0 و 1 هستش. اینجوریاست:d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
8 ساعت خورده ای تا Embargo (همون 5 خورده ای صبحه) -- من دووم نیوردم اسپویل های لیک شده داستانی رو خوندم. :| همیشه سر این مسئله مشکل دارم چه کار کنم. :(

Embargoـه منم تا دو ساعت دیگه. همه چی رو لو میدم بدون اسپویلر میذارم اینجا شما هم لذت ببرید. :( :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
8 ساعت خورده ای تا Embargo (همون 5 خورده ای صبحه) -- من دووم نیوردم اسپویل های لیک شده داستانی رو خوندم. :| همیشه سر این مسئله مشکل دارم چه کار کنم. :(

Embargoـه منم تا دو ساعت دیگه. همه چی رو لو میدم بدون اسپویلر میذارم اینجا شما هم لذت ببرید. :( :d

ما هم آویزونت می کنیم سر در فروم بقیه لذت ببرنن :D :D :D
Embargo به ساعت ما طرفای صبح می شه یا ظهر ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,530
نام
محمد

لینک این قضیه رو میدی؟ یه وقت 8 صبح بلند نشم امتیازات نیومده باشه :| :D سایت Video Gamer که گفته 9 صبح به وقت لندن که میشه 12:30 ظهر به وقت ما.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
8 ساعت خورده ای تا Embargo (همون 5 خورده ای صبحه) -- من دووم نیوردم اسپویل های لیک شده داستانی رو خوندم.
:|
همیشه سر این مسئله مشکل دارم چه کار کنم.

بهروز واقعاً به قول معین یه جورایی خودآزاری :D:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,530
نام
محمد
الان چک کردم، مثل اینکه واسه سایت های آمریکایی ساعت 4:30 صبح برداشته میشه و برای سایت های اروپایی هم 12:30 ظهر، مسخره :| :D

1pd3_66333.jpg

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
ما هم آویزونت می کنیم سر در فروم بقیه لذت ببرنن :D :D :D
Embargo به ساعت ما طرفای صبح می شه یا ظهر ؟

یعنی یکی از اسپویل ها این بود که .... ای خدا! چرا نمیتونم بگم. :| 3 سال آزگار بحث کردیم سر این چیزا. جان من بذار بگم :| :d شوکه کنندست یعنی! :(

- - -ویرایش - - -

الان چک کردم، مثل اینکه واسه سایت های آمریکایی ساعت 4:30 صبح برداشته میشه و برای سایت های اروپایی هم 12:30 ظهر، مسخره :| :biggrin1:

ویدیو گیمر هم مال UK ست دیگه.

باو چرا هی میگی 4:30؟ :| :| 5 PM PST رو من با همین انگشتام حساب کردم شد 5 خورده ای. eh :|

- - -ویرایش - - -

بهروز واقعاً به قول معین یه جورایی خودآزاری :biggrin1::|

نذار اسپویل کنم براتا یکی از مخوف ترین شوک های داستانی رو. :| :d

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بهروز جان، این اسپویل هایی که ازش صحبت میکنی، مربوط میشه به اوایل بازی یا یه اسپویلی هست که گند میزنه به این همه سال انتظار؟ مربوط به شخصیت هاس؟ فقط خدایی به این سوال ها اگه خواستی جواب بده، اسپویل نکن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,530
نام
محمد
یعنی یکی از اسپویل ها این بود که .... ای خدا! چرا نمیتونم بگم. :| 3 سال آزگار بحث کردیم سر این چیزا. جان من بذار بگم :| :d شوکه کنندست یعنی! :(

- - -ویرایش - - -

ویدیو گیمر هم مال UK ست دیگه.

باو چرا هی میگی 4:30؟ :| :| 5 PM PST رو من با همین انگشتام حساب کردم شد 5 خورده ای. eh :|

- - -ویرایش - - -

نذار اسپویل کنم براتا یکی از مخوف ترین شوک های داستانی رو. :| :d
همین دیگه، VG گفته ساعت 12:30 ظهر من فکر کردم بقیه هم همین جوری هست :D
ساعت رو از اینجا تبدیل کردم:
The World Clock - Time Zone Converter - U.S.A. – California – Los Angeles vs Iran – Tehran

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر