امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من دقیق پیگیر نبودم ولی گویا در 2،3 سال گذشته خیلی از اعضای Rocksteady رفتن Insomoniac برای همین یجورایی شعبه دوم راکستدی باید حساب کنیم.

امیدوارم خبر تاسیس استودیو Jamie و Sefton Hill هم بیاد. :D
این استودیو از سال ۲۰۱۸ تا الان فقط ۳ تا بازی تریپل ای اسپایدی داده و به این حد از کیفیت رسیده ولی بعضی استودیو ها از ۲۰۱۵ تا الان خوابن . بازی بعدیشونم احتمالا فیله .
دقیقا منظورم راک استدیه .
دلم واسشون میسوزه افتادن زیر دست وارنر.
راک استدی با قطعیت میتونم بگم متلاشی شده. بخوام دقیق بگم یعنی چی، یعنی EA و Ubisoft. یعنی از اینجا به بعد دیگه بعیده گیمی بسازن که در حد گیم های قبلی دربیاد. متاسفانه هم راک استدی هم WBM قربانی سیاست های کلان وارنر شدن :D
توییت هاشون رو این چند سال دقیق دنبال میکردم سر اخبار گیم جدیدشون و چیزی که برام محرز شده اینه که خیلی از دولوپراشون رو الان افرادی تشکیل میدن که نه صرفا به واسطه تواناییشون، بلکه به واسطه عقایدشون نسبت به pride و LGBT توسط استودیو انتخاب شدن.

به نظرم Suicide Squad رو میتونیم یه ادای دین ـی بدونیم به گیم های قبلیشون و آخرین گیمی که با نظارت مستقیم Sefton Hill و Jamie Walker ساخته شد. واقعا حیف شدن ولی خوشبختانه اینسومنیاک رو داریم که کوچ کنیم بهش :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هر کی با سید در افتاد ور افتاد >:) >:) >:)
(کوروش این یکی رو قصر در رفت)

تبریک به همه اسپایدی دوستان. الان دیگه قشنگ یه تریلوژی شاهکار از ویدیو گیم رو دستشون دارند.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
خیلیم عالی
موفقیت بازی رو به همه فن هاش و همینطور به همه اونایی که مثل خودم منتظر لانچ هستن تبریک میگم

این اولین نسخه از بازیه که میخوام تجربه کنم و از الان مشخصه با یه گیم کم نظیر طرف میشم

Can’t wait …

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
همونطور که جیمبو قبلا گفت بزاریم گیم ها حرف بزنن.

از نظر فنی میشه گفت خفن ترین بازی حال حاضره. حتی یک عدد لودینگ هم وجود نداره. ورود و خروج از ساختمان ها لودینگی نداره، جا به جایی بین پیتر و مایلز و فست ترول حتی از دمویی که چند وقت پیش نشون داده شد سریعتر شده.

در کنار همه ی اینها بازی 60 فریمه و RT تو بالاترین سطح داره.

هیچ حرفی برای گفتن باقی نذاشتند. تو سالی که بازی‌ها بدون RT و سی فریم با هزاران باگ منتشر شدند استودیوهای پلی استیشن بازی بیرون ميدند بدون نیاز به یه پچ یا آپدیت. حلال شون باشه 70 دلار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر