امتیازات Kinect

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.

kinect-pr-top-11.jpg

روزنامه انگلیسی London Evening Standard امروز اولین Review کینکت را منتشر کرد.
امتیازهای این روزنامه به صورت ستاره است و Kinect امتیاز کامل (پنج ستاره) از این روزنامه دریافت کرده است.

منبع

آخرین ویرایش:

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
Dance Central
gamespot : 8.5 /10
Great visuals are both invigorating and informative . Wide breadth of dance complexity . Helpful training mode . Hard to resist dancing along with your friends
bad
Weird photo functionality

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
امتیازا که خیلی با هم اختلاف دارن !!!!!
نه جان من بگو کدوماشون با هم اختلاف دارن!

اختلاف به امتیازای K & L 2 میگن نه این!!!(بازه امتیازاش بین 2 تا 9 هست:D این مثل یک بازی معمولی از 6 تا 8 گرفته)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
امتیازا که خیلی با هم اختلاف دارن !!!!!
این موضوع احتمالآ به شرایط هر منتقد برای تست بازیها برمیگرده. مطمئن نیستم ولی این طور که به نظر میاد شرایط محیطی و حتی شاید خود منتقد توی عملکرد بازی تآثیرگذار باشه.

مثلآ Kotaku در مورد Sonic Free Riders نوشته :
Sonic Free Riders is the most broken of the Kinect games I've played and that includes a half-dozen titles

ولی IGN به بازی نمره خوب 7.5 رو داده و کلی هم تعریف کرده :
Sonic Free Riders is, ultimately, a fairly standard racer that works well for Kinect....It's not amazing, but it's definitely one of the games you should get to round out your Kinect collection.

یعنی حرفاشون 180 درجه متفاوته !

بازی ای که از اول هم مشخص بود امتیازای خیلی خوبی میگیره Dance Central بود که همین طور هم شد ! کلآ بازیهای Harmonix هیچ وقت امتیاز پایین نمیگیرن ! (هرچند خودم از Rock Band خوشم نمیاد :D)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Fighters Uncaged (EG) – 2/10

خواهشا خود نقد رو بخونید .
he trainer keeps up an endlessly repetitive and unbearably banal commentary during these fights. Here's a typical sample: "Watch my feet! Watch my feet! Keep an eye on my fists! Watch my feet! Dodge THIS! Watch my feet! Watch my fists! Watch my feet! Watch my feet! Watch my" AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Several years later, you're finally allowed to play the game you have paid £39.99 for

=)):))=))=)):))=))

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
نمره ها خوبن که!!!!
این Motion Senssor رو چه شرکتی ساخته؟؟
monation sports
خیلی به این بازی امید داشتم.ولی مثل اینکه نشد,بازی ساخت یوبی سافت بود.
فعلا جالبه که به yourshape که امید چندانی نبود نمرات خوبی تعلق گرفته.دنس سنترال هم که شاخ همه هست.کینکت اسپرت هم خوب نشون داده.
البته اینها همه بازی های لانچ هست.مطمئنا بهتر می شه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر