امتیازات Horizon: Forbidden West

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    260
  • نظرسنجی بسته شده است .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,604
نام
محمدرضا
نه کلا بحث آیلوی نیست
شما ببین این قضیه دکل نوردی سونی از ترند ها از dlc لست شروع شد‌
بعد رسیدیم به انچارتد ۴ که از قضا یه دختر سیاه پوست به اسم نیدین میاد توی بازی و از اون جالب تر جوری لت و پار میکنه نیتن رو که حتی دو نفری با سم هم حریفش نمیشن (حالا چرا باید این خانوم سیاه پوست باشه باز سواله؟)
رسیدیم به ایلوی و شد لز
رسیدیم به لست دو که نه تنها روی قضیه لز بودن الی خیلی بیشتر از قبل تاکید شد
که ما عملا انواع ترند ها رو داشتیم از لو بگیر با گرایش خاص تا دماغ و دیگه با ابی و ویژگی های خاصش اون قدر هیت شد
الانم باز رسیدیم به ایلوی که دیگه به قول خودت از دیالوگ رسید به سکانس اختصاص دادن
این ترند قطعا توی بازی های آینده سونی هم به شدت بیشتر میشه
حالا توی این بین چند تا دیگه از بازی های سونی از این ترند بالا رفتن حضور ذهن ندارم
ببین من خودم از این ترندی که بوجود اومده حالم به هم میخوره :D نه اینکه هموفوب باشم یا از نظرم غیر اخلاقی باشه یا هر چیز دیگه ای. گرایششون اینه، هر جوری که دلشون بخواد می تونن زندگی کنن تا زمانیکه به بقیه آسیبی نرسونن. با اینکه در هر لحظه و هر مکانی دارن میکنن تو چشامون مشکل دارم، با اینکه دارن این قضیه رو به شدت تبلیغ می کنن و نسل جدید رو زیر بمبارون شدید تبلیغاتی برای این قضیه گذاشتن مشکل دارم. خیلی مسخرس که برای بچه زیر 18 سال سیگار کشیدن، دراگ و مشروب مصرف کردن و خیلی چیزای دیگه ممنوعه ولی نه تنها بهشون اجازه میدن جنسیتشونو تغییر بدن بلکه تشویقشونم میکنن. یه آماری میخوندم چند وقت پیش در مورد اینکه چند درصد از افراد متولد هر دهه در آمریکا خودشون رو غیر استریت میدونن، از زیر یک درصد در افراد متولد دهه 1950 رسیده بود به 20% از افراد متولد دهه 2000. درسته که با آزاد شدن فضا مردم راحت تر میتونن گرایش جنسی خودشون رو اعلام کنن و ترسی از این موضوع ندارن ولی هر جور حساب کنی این 20% رقم بالاییه، فکر نمیکنم همچین آماری بوجود میومد اگر این میزان تبلیغات رسانه ای رو این موضوع وجود نداشت. قشنگ دارن جهت دهی فکری ایجاد میکنن تا نسل بعدی یه نسل ضعیف و همیشه طلبکار از همه باشه و خونواده کلاسیک رو دچار ضعف کنن. الان هر روز یه جای دنیا راهپیمایی و تظاهرات دارن، افراد کوییر رو میفرستن تو مدارس ابتدایی تا به بچه ها آموزش بدن :| من واقعا این قضیه رو درک نمیکنم و هیچ جوره تو کتم نمیره :D حالا میخواین اسممو بذارید کله سیاه خاورمیانه ای یا امل برام مهم نیست :)) تا هم کسی بهشون بگه بالا چشمشون ابروئه و اینا بهشون بر میخوره. آش اینقدر شور شده که مدتی قبل هشتگ LGBWithoutT ترند شده بود که افراد گی و ل*زبین و دو جنسگرا در تعریف کلاسیک خودشون از سایر گرایشای رنگین کمونی اعلام برائت کردن.
رولینگ بدبخت مگه چی گفته بود که اینقدر بهش حمله شد و حمله کردن؟ حرفش کاملا حق بود و هست و خواهد بود تا دنیا دنیاست. طرف تو مسابقات مردان هیچ پخی نیست، از خواب بلند میشه میگه من زنم و میره تو مسابقات زنان همه رکوردا رو میشکنه :| کسیم بهشون حرف بزنه حمله میکنن بهش که تو هموفوبی. همین کلمرو از این جماعت بگیری دیگه چیزی برای گفتن ندارن.
ایضا این قضیه در مورد سیاه پوستا هم صدق میکنه در حال حاضر!

خلاصه من اینا رو گفتم که طرز فکر کلی منو بدونید :D ولی این ترندی که در بازی ها و کلا صنعت سرگرمی هست، به نظرم فعلا باید باهاش کنار اومد و احساس میکنم چند سال دیگه این موضوع کمرنگ میشه و یه موضوع دیگه ترند میشه. فعلا با این موضوع میشه پول در آورد :D یه سری بازی ها هستن که از اول این قضیه توشون بوده، مثلا همین هورایزن، از اولشم مشخص بود آیلوی استریت نیست و میشد این رو توی گیم دید. مثال های دیگه ای هم که زدین باید رجوع بشه به طرز فکر سازنده های اونا، اختیار بازی یا سریال یا آی پی رو دارن، سازندش هستن، خالق اون دنیا هستن، پس تصمیم گیرنده اونان و ما فقط میتونیم نظرمونو بگیم یا در مرحله ی بعدی می تونیم محصولشونو نخریم. تا وقتی محصولشون فروش داره و این طرز فکر و ترند آسیبی به فروش محصولشون نزنه همین روش رو ادامه میدن. یا باید باهاش کنار بیایم یا بیخیال 70-80 درصد صنعت سرگرمی بشیم. خلاصه که شل کنید فعلا :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
ببین من خودم از این ترندی که بوجود اومده حالم به هم میخوره :D نه اینکه هموفوب باشم یا از نظرم غیر اخلاقی باشه یا هر چیز دیگه ای. گرایششون اینه، هر جوری که دلشون بخواد می تونن زندگی کنن تا زمانیکه به بقیه آسیبی نرسونن. با اینکه در هر لحظه و هر مکانی دارن میکنن تو چشامون مشکل دارم، با اینکه دارن این قضیه رو به شدت تبلیغ می کنن و نسل جدید رو زیر بمبارون شدید تبلیغاتی برای این قضیه گذاشتن مشکل دارم. خیلی مسخرس که برای بچه زیر 18 سال سیگار کشیدن، دراگ و مشروب مصرف کردن و خیلی چیزای دیگه ممنوعه ولی نه تنها بهشون اجازه میدن جنسیتشونو تغییر بدن بلکه تشویقشونم میکنن. یه آماری میخوندم چند وقت پیش در مورد اینکه چند درصد از افراد متولد هر دهه در آمریکا خودشون رو غیر استریت میدونن، از زیر یک درصد در افراد متولد دهه 1950 رسیده بود به 20% از افراد متولد دهه 2000. درسته که با آزاد شدن فضا مردم راحت تر میتونن گرایش جنسی خودشون رو اعلام کنن و ترسی از این موضوع ندارن ولی هر جور حساب کنی این 20% رقم بالاییه، فکر نمیکنم همچین آماری بوجود میومد اگر این میزان تبلیغات رسانه ای رو این موضوع وجود نداشت. قشنگ دارن جهت دهی فکری ایجاد میکنن تا نسل بعدی یه نسل ضعیف و همیشه طلبکار از همه باشه و خونواده کلاسیک رو دچار ضعف کنن. الان هر روز یه جای دنیا راهپیمایی و تظاهرات دارن، افراد کوییر رو میفرستن تو مدارس ابتدایی تا به بچه ها آموزش بدن :| من واقعا این قضیه رو درک نمیکنم و هیچ جوره تو کتم نمیره :D حالا میخواین اسممو بذارید کله سیاه خاورمیانه ای یا امل برام مهم نیست :)) تا هم کسی بهشون بگه بالا چشمشون ابروئه و اینا بهشون بر میخوره. آش اینقدر شور شده که مدتی قبل هشتگ LGBWithoutT ترند شده بود که افراد گی و ل*زبین و دو جنسگرا در تعریف کلاسیک خودشون از سایر گرایشای رنگین کمونی اعلام برائت کردن.
رولینگ بدبخت مگه چی گفته بود که اینقدر بهش حمله شد و حمله کردن؟ حرفش کاملا حق بود و هست و خواهد بود تا دنیا دنیاست. طرف تو مسابقات مردان هیچ پخی نیست، از خواب بلند میشه میگه من زنم و میره تو مسابقات زنان همه رکوردا رو میشکنه :| کسیم بهشون حرف بزنه حمله میکنن بهش که تو هموفوبی. همین کلمرو از این جماعت بگیری دیگه چیزی برای گفتن ندارن.
ایضا این قضیه در مورد سیاه پوستا هم صدق میکنه در حال حاضر!

خلاصه من اینا رو گفتم که طرز فکر کلی منو بدونید :D ولی این ترندی که در بازی ها و کلا صنعت سرگرمی هست، به نظرم فعلا باید باهاش کنار اومد و احساس میکنم چند سال دیگه این موضوع کمرنگ میشه و یه موضوع دیگه ترند میشه. فعلا با این موضوع میشه پول در آورد :D یه سری بازی ها هستن که از اول این قضیه توشون بوده، مثلا همین هورایزن، از اولشم مشخص بود آیلوی استریت نیست و میشد این رو توی گیم دید. مثال های دیگه ای هم که زدین باید رجوع بشه به طرز فکر سازنده های اونا، اختیار بازی یا سریال یا آی پی رو دارن، سازندش هستن، خالق اون دنیا هستن، پس تصمیم گیرنده اونان و ما فقط میتونیم نظرمونو بگیم یا در مرحله ی بعدی می تونیم محصولشونو نخریم. تا وقتی محصولشون فروش داره و این طرز فکر و ترند آسیبی به فروش محصولشون نزنه همین روش رو ادامه میدن. یا باید باهاش کنار بیایم یا بیخیال 70-80 درصد صنعت سرگرمی بشیم. خلاصه که شل کنید فعلا :D
باز اینا شخصیت خیالی هستن و میشه آزادانه هر گرایش یا نژادی بهشون داد. اینا میخوان حتی تاریخ رو هم عوض کنن و شخصیت های معروف رو هم تغییر گرایش یا نژاد بدن و این دیگه عملا مضحک و تخیلیه.
نتفلیکس برداشته محتوا ساخته از کلیوپاترای سفید ‍پوست و اون رو توش سیاهپوست نشون داده و وقتی مصریها هم اعتراض کردن گفته ایشون ذاتا سیاه پوست بوده و شما هم نژاد پرستین:|یعنی دیگه اوج دیکتاتوری و تحمیله عقایده.

کلا تحمیل عقاید هرگز از بین نمیره و همیشه هستن یه عده ای که شورشو دربیارن و فعلا اوضاع افتاده دست این دسته و دارن شورشو درمیارن ( فردا پس فردا مستندی از کوروش ساختن و اونو سیاه پوست نشون دادن خیلی تعجب نکنید:D)اینم اضافه کنم اینم مثه بقیه تحمیل عقایدها در میان مدت باعث تنفر بیشتر خواهد شد

.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,741
باز اینا شخصیت خیالی هستن و میشه آزادانه هر گرایش یا نژادی بهشون داد. اینا میخوان حتی تاریخ رو هم عوض کنن و شخصیت های معروف رو هم تغییر گرایش یا نژاد بدن و این دیگه عملا مضحک و تخیلیه.
نتفلیکس برداشته محتوا ساخته از کلیوپاترای سفید ‍پوست و اون رو توش سیاهپوست نشون داده و وقتی مصریها هم اعتراض کردن گفته ایشون ذاتا سیاه پوست بوده و شما هم نژاد پرستین:|یعنی دیگه اوج دیکتاتوری و تحمیله عقایده.

کلا تحمیل عقاید هرگز از بین نمیره و همیشه هستن یه عده ای که شورشو دربیارن و فعلا اوضاع افتاده دست این دسته و دارن شورشو درمیارن ( فردا پس فردا مستندی از کوروش ساختن و اونو سیاه پوست نشون دادن خیلی تعجب نکنید:D)

.
در مورد خشایارشا، 300 بود دیگه

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی
در مورد خشایارشا، 300 بود دیگه
اره ولی بنظرم اون چندان مرتبط نبود به این بحثای احترام به LGBTQ. بیشتر خواسته بودن دشمنای یونانیها رو وحشی و شیطانی و بربر نشون بدن. برا همینم خشایاریا رو اینطوری نمایش داده بودن.

.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
یوزر اسکور متا چ ... شعریه دیگه بابا :D
سال ۲۰۲۳ شده ، رها کنید این حرفا رو.یوزر اسکور متا فقط سوپاپ تخیله فشاره ، هرکی هم منبعش همین چاه تخلیس ، یعنی خودش هم ی فشاری روش حاکمه.یوزر اسکور هم میخواین مثال بزنید فقط یوزر اسکور استیمه که پدر مادر داره

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
در مورد یوزر اسکور:
کلا شده یچیز مسخره ای برای کل کل و تخلیه فشار. در مورد بازی های هر دو طرف هم صدق میکنه. یه عده منتظرن بازی منتشر بشه و هی برن اکانت بسازن و ۰ بدن. دیگه دلشخوشیشون و انگیزشون برای زندگی همینه

در مورد lgbt و ورودش به صنعت گیم:
من به شخصه خودم هیچ مشکلی با این گروه ندارم. بالاخره اوناهم انسانن و مسایل شخصیشون به خودشون مربوطه
فقط چیزی که هست اینه که زیاد داره به این موضوع پرداخت میشه جوری که حال بهم زن شده. جوری که هر محتوایی که تولید میشه انگار برای لین گروهه که فکر میکنم کلا ۱۰ درصد جمعیت کره زمین رو تشکل دادن.
یجورایی انگار اون ۹۰ درصد رو آدم به حساب نمیارن.
حالا سونی هم تو این زمینه پیشرو شده و توی فیلم و سریالاش شده پر از این محتواها که به نظر من به ضرر خودش هست توی طولانی مدت.
من فکر میکردم که انتقادای زیادی که به لست ۲ شد باعث شده مقداری تجدید نظر کنه توی این رویه اش ولی دیدم نه.

در کلام آخر هم اگه کسی از این موضوعا و پرداخت زیاد بهشون بدش میاد خیلی راحت میتونه این محصولات رو تهیه نکنه تا اعتراضش رو نشون بده. این مسخره بازیای یوزر اسکور و ساعت ها بحث راجع به این موضوعا به هیچ نتیجه ای نمیرسه و تازه بدتر باعث رشد بیشتر این ترند میشه.

آخرین ویرایش:

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
اینا همون سازنده هایین که تو kz 2&3 اسلحه دست کارکتر زن نداده بود، تازه تو هر کدوم هم فقط یدونه کارکتر فیمیل، اونم نقش های جنریک زنونه، دانشمندی که گروگان بود و راهنمای پشت بیسیم، تا قبل شدوفال کسی جنس ماده هلگاست ها رو از نزدیک ندیده بود انقدر اینا غیرتی بودن.
اما بنظر من همچین چرخش سیاستی لازمه برای دنیای الان، جمعیت زیاده و منابع کم، بهترین راه، کنترل جنس مذکر، از دو منظر، اول با کارگردانی گرایش و تمایلات جلوی افزایش جمعیت رو میگیریم، دوم با سرکوب اگرشن و کاهش میل سلطه گریِ جنس نر، منابع باقی مونده رو راحت تر تقسیم میکنیم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
اینا همون سازنده هایین که تو kz 2&3 اسلحه دست کارکتر زن نداده بود، تازه تو هر کدوم هم فقط یدونه کارکتر فیمیل، اونم نقش های جنریک زنونه، دانشمندی که گروگان بود و راهنمای پشت بیسیم، تا قبل شدوفال کسی جنس ماده هلگاست ها رو از نزدیک ندیده بود انقدر اینا غیرتی بودن.
اما بنظر من همچین چرخش سیاستی لازمه برای دنیای الان، جمعیت زیاده و منابع کم، بهترین راه، کنترل جنس مذکر، از دو منظر، اول با کارگردانی گرایش و تمایلات جلوی افزایش جمعیت رو میگیریم، دوم با سرکوب اگرشن و کاهش میل سلطه گریِ جنس نر، منابع باقی مونده رو راحت تر تقسیم میکنیم
cde.jpg

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,201
کجای حرفش اشتباه بوده؟؟اینا هم با این حرکتشون میخواستن از قافله عقب نمونن..
من شخصا دیگه بازیی که این مساعل توش باشه رو دیگه سمتش نمیرم.
تو یوتیوب هم که کامنت ها رو میخوندم اکثرا شاکی بودن از این قضیه.جالبه اینجا میگن اکثرا راضی بودن از این حرکت!!!!!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,466
هرکس بهت گفته این مدل پستای اینطوری که میدی خیلی باحاله بدجور ایستگات کرده :))

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
در حالی که یک عده از شرایط پیش اومده برای هورایزن ناراضی هستن (که خب بحث سلیقه و تفاوت عقاید مطرحه و حق هم دارن) این وسط یکسری سعی دارن از آب گل آلود ماهی بگیرن که خب وسط غصه خوردنای این یکسری، بهتره بدونید نسخه سوم هورایزم تایید شده ساختش و خیلی به خودتون فشار نیارید!
مشکل این یکسری بحث جنسیتی و ... نیست و مشکل کیفیت و کلیت این IPه که خب منتظر دنبالشم باشید فعلا که حسابی سرتون شلوغ خواهد بود!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,887
نام
malek
به جان خودم:D
فکرشو بکن تو لست پارت ۲ جول با اون عظمت رو حذف کردن به جاش یک دختر لزبین گذاشتن.به همین راحتی...
حذف نکردن،بلکه کشته شد.جاش رو هم کسی نگرفت
یه جوری میگید انگار یه واقعیت تاریخی تحریف شده 😐

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر