امتیازات Homefront

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
homefront_logo_jedineka.jpg

این بازی نخستین امتیاز خودش رو دریافت کرد Official Playstation Magazine Italy به این بازی امتیاز 9 از 10 رو داد!

شایان ذکر است این بازی بیشترین پیش فروش را در بین تمام بازی های ساخته شده توسط THQ دارد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با عرض پوزش از از هوادران IGN ولی کلا این سایت یک کم G... میزنه :d.

Edge حداقل انصاف رو رعایت میکنه و نمره هاش هم واقعا با عقل جور در میاد.

ولی این HF هم خوب نمره گرفتا، من روی متای 60 یا 50 حساب باز کردم :d.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما

وقتی ign میده 7 یعنی نمرات بازی در حد همون Metro 2033 و ایناس....
الکی یه عده بزرگش کردین....
الان یعنی Metro 2033 بازی بدی بود ؟
جزو 3 بازی برتر FPS سال گذشته بود ، جو بازی فوق العاده بود . یکی از بهترین FPS هایی که سال قبل بازی کردم خیلی بهتر از Black Ops و ...

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با عرض پوزش از از هوادران IGN ولی کلا این سایت یک کم G... میزنه :d.

Edge حداقل انصاف رو رعایت میکنه و نمره هاش هم واقعا با عقل جور در میاد.

ولی این HF هم خوب نمره گرفتا، من روی متای 60 یا 50 حساب باز کردم :d.

کدوم انصاف؟ یعنی نمرات پایین که کار سازننده رو لگد مال می کنه واقها انصافه و با عقل جور در میاد؟

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
جزو 3 بازی برتر FPS سال گذشته بود ، جو بازی فوق العاده بود . یکی از بهترین FPS هایی که سال قبل بازی کردم خیلی بهتر از Black Ops و ...
سال پیش مگه کلا چند تا بازی عالی fps اومد؟رو هم 5 تا میشن؟یا من یادم نمیاد؟
ولی بازی واقعا چیزه خاصی نداشت.فقط داستان بازی قشنگ بود.گیم پلی نه چندان جالب،شخصیت لال(آخر بازی این لال بودنش باعث خنده میشه)،هوش مصنوعی در حد مرغ،کوتاه تر بودن بازی حتی از سری های codو ....باعث میشه که فکر کنم نمره بیش از 7.5 از جوگیری بوده.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
نه اتفاقا بازی خوبی بود....
ولی بورو صفحات اول همین تاپیک رو بخون بازی بالا رفته تا کجا!
ناشر یا سازندش هم(یادم نمیاد کدومشون) گفته بودن که بازی رقیب BF و COD و .... ایناست که فکر نمیکنم به هیچ عنوان اینجوری باشه.
ولی خب بازی خوبی باید باشه فقط خوب....

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
عـــجــــب معیار خفنی ارائه دادی. ینی یه هیئت تشکیل بدن؛ مثلن کمیته منتقدین حرفه‌ای؛ همه یه امتیاز بدن. خعلی حرفه‌ای میشه

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
یعنی اینا اسمشون گذاشتن منتقد حرفه ای هر کی یه نمره ای می ده یکی 5 می ده یکی 9.5
الآن این حرفتون چه ربطی داشت به امتیاز؟ خب بازی سلیقه ایه؛ یکی میاد به یه بازی مثلاً RPG نمره ی 9 میده, خیلی خوشش میاد. یکی هم مثلاً خیلی از بازی ایراد میگیره و بهش 5 میده.

مثل نمره ی EDGE به DA.
درست نمی گم ؟:D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
عـــجــــب معیار خفنی ارائه دادی. ینی یه هیئت تشکیل بدن؛ مثلن کمیته منتقدین حرفه‌ای؛ همه یه امتیاز بدن. خعلی حرفه‌ای میشه
منظورش نوَسان امتیازات و نگاه متفاوت منتقدین بود ، سیّدی امیر :d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بازم پست ما رو درست نخوندن کدوم معیار من کی معیار و میزان تعیین کردم؟

بازی برای ما سلیقه ای هست کسی که منتقده با سلیقه کار نمی کنه به طور حرفه ای با توجه به دانشی که از کامپیوتر(برنامه نویسی و سخت افزار و چیزهای دیگه) داره به صورت فنی نه دل بخواهی بازی رو نقد می کنه

منتقد یه سایت بزرگ و معروف باید علمشم داشته باشه وقتی هر کسی یه نمره ای رو ارائه می ده یعنی یک سری این وسط علمشو ندارن یا بهتر بگم منتقد نیستن مثل این می مونه همه به گرافیک کیلزون بالای 9 بدن بعد دو نفر این وسط بیان 5 بدن خوب این فقط اینو می رسونه که اون دو نفر شایستگی منتقد بودن رو ندارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر