امتیازات Halo Infinite

میانگین امتیازات بازی در متاکریتیک؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
halo-infinite-box-art.jpg

سازنده: 343Industries
ناشر: Xbox Game Studios
سبک: شوتر اول شخص
پلتفرم ها: PC, Xbox Series X/S, Xbox One
تاریخ عرضه: ۱۷ آذر ۱۴۰۰

امتیازات:

Gameinformer 9.3/10
VG247 10/10
Gamespot 9/10
IGN 9/10
VGC 8/10

Windows Central 10/10
VentureBeat 10/10
INVERSE 10/10
Generacion Xbox 9.9/10
SomosXbox 9.8/10
Xbox Addict 9.5/10
The Washington post 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Xbox Tavern 9.3/10
Areajugones 9.2/10
Player2 9.1/10
Gameover.gr 9/10
Power Unlimited 9/10
Comicbook 9/10
Meristation 9/10
MondoXbox 9/10
Hobbycondolas 9/10
Gamer.nl 9/10
Atomix 9/10
IGN Spain 9/10
TheGamer 9/10
Xbox Achievements 9/10
Spaziogames 9/10
Pure Xbox 9/10
Shacknews 9/10
Gamesradar 9/10
Eurogamer.it 9/10
God is a Geek 9/10
Press Start 9/10
Destructoid 9/10
Dexerto 9/10
Dualshockers 9/10
Vandal 8.8/10
Gamepro 8.7/10
Everyeye.it 8.5
Games.ch 8.5/10
Multiplayer.it 8.5/10
Tryegaming 8.5/10
XGN 8.5/10
IGN Portugal 8/10
Telegraph 8/10
GRYOnline.pl 8/10
Giantbomb 8/10
Trueachievements 8/10
Ausgamers 8/10
Digital Trends 8/10
Gfinity 8/10
Trustedreviews 8/10
Juexvideo 8/10
Videogamer 8/10
IGN France 8/10
Gameblog.fr 8/10
EGM 8/10
GAMEmag 8/10
Gamer.no 8/10
Gamespew 8/10
IGN Italia 8/10
Jeuxactu 8/10
Metro 8/10
Carolequantaine 8/10
New game network 8.4/10
Gamingbible 7/10
Playsense 7/10
Screenrant 7/10

Screenshot_20211216-212533_Chrome.jpg Screenshot_20211216-212110_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی همون 8 تا 8.5 براش عالیه.
درسته گیم پلی بازی خیلی خوبه، مولتیش واقعا عالیه ولی تو بخش کمپین واقعا مشکلاتی داشت.
انشاالله تو نسخه های بعدی بهتر میشه.
والا این مشکلاتی که میگین رو حداقل من مشاهده نکردم!
اتفاقا به نظر من در بدترین شرایط 90 حقشه

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
والا این مشکلاتی که میگین رو حداقل من مشاهده نکردم!
اتفاقا به نظر من در بدترین شرایط 90 حقشه
یعنی چی مشکلاتی که دیدیم رو شما ندیدی؟ :|

کمپین بازی کوتاه بود.
دشمن ها و کلا شخصیت پردازی اکثر شخصیت ها خیلی سطحی و به دل نمینشستن!
محیط Open World بازی درسته جذاب بود ولی شدیدا تکراری بود ماموریت ها و یک جورائی FC2 بود.
آخر های بازی شدیدا همه چیز تکراری میشد. برو یک سالن بزرگ یک سری بکش درو باز کن دوتا راه رو رد شو سالن بعدی بعد دوباره برو تو راه رو چپ یا راست ...
گیم پلی هم همه چیزش چنگک بود و جذابیتش هم همین بود ولی بقیه قابلیت ها تقریبا کارایشون از دست داده بود.
درباره گرافیکم که همه میدونیم، گرافکی بازی خوب بود ولی عالی نبود روی PC هم که داستان داره.
خیلی نکات دیگه هم بود تو تاپیک خودش گفتم.

امتیاز 8.5 واقعا امتیاز خوبی هست تو این نسل برای یک بازی FPS نمیدونم چرا حتما باید 9 باشه که بگین خوب بوده؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

کمپین بازی کوتاه بود.
محیط Open World بازی درسته جذاب بود ولی شدیدا تکراری بود ماموریت ها و یک جورائی FC2 بود.
آخر های بازی شدیدا همه چیز تکراری میشد. برو یک سالن بزرگ یک سری بکش درو باز کن دوتا راه رو رد شو سالن بعدی بعد دوباره برو تو راه رو چپ یا راست ...
گیم پلی هم همه چیزش چنگک بود و جذابیتش هم همین بود ولی بقیه قابلیت ها تقریبا کارایشون از دست داده بود.
درباره گرافیکم که همه میدونیم، گرافکی بازی خوب بود ولی عالی نبود روی PC هم که داستان داره.

امتیاز 8.5 واقعا امتیاز خوبی هست تو این نسل برای یک بازی FPS نمیدونم چرا حتما باید 9 باشه که بگین خوب بوده؟
خوب مگه بازی های اکشن دیگه فازشون چیه؟ یا هیلوهای قبلی؟ اینکه برخی منابع باید یکجاهایی منفجر می کرید یا به یک سری اطلاعات می رسیدید یا یک سری شخصیت های قوی که باس بودن از بین می بردین یا برخی دستگاه ها برای تغضیف از کار بندازین حالا با کلی قابلیت و اسلحه و سواری های نظامی این وسط تنوع خوب و درستی برای سبک اکشن هست
اینکه بازی سراسر اکشن باشه بهتره یا بازی بفرستت دنبال گرد گل یا کلی صحبت با افراد غریبه جهت یافتن مسیر ها یا نوشیدن زهر مار جهت توهم زدن و پیشبینی اینده؟
اینقدر دنبال کیمیت نباشید کیفیت همه چیزه 1 ساعت بازی فوق العاده می ارزه به 50 ساعت بازی بی هویت خسته کننده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اتفاقا مهمترین بخشش شخصیت پردازیه عالیش بود!
کلا این نسخه به شکل عجیبی تو داستان خوب بود! شخصیت پردازی روایت داستان عمق داستان همه چیزش خوب بود!
یعنی چی مشکلاتی که دیدیم رو شما ندیدی؟
چی شده؟
همه چیزش چنگک بود؟ چقدر بررسی دقیق و علمی دارین:))
عالم و آدم میگن بهترین گان پلی حال حاضر صنعت گیمه شما میگی چنگکی بود؟:))
کسی هیچوقت از هیلو انتظار نداشته بهترین تکسچر و بیشترین پولی گان و ... رو خروجی بده!
همه از گرافیک هیلو انتظار جزئیات بالا و نورپردازی خوب دارن که خداروشکر اگه خودتونم ندیدین تو یوتیوب تا صبح میتونید ویدئو از جزئیات خیره کننده بازی ببینید...خودتونم اگه هنوز بازیو دارید برین تو محیط به هرچیزی دلتون میخواد تیر بزنید و تاثیر محیط رو ببینید
حالا بماند که بازی بین نسلی محسوب میشه
نمیدونید چرا چون یه دفاع خاصی نسبت به بازی دارین!
بازی ضعف های بسیار کمی داره!حداقل اگه از نبود co-op میگفتین من خیالم راحت میشد با یه نقد درست حسابی طرفم

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir

کمپین بازی کوتاه بود.

و یه ضعف بزرگه دیگه ایی که بازی داره اینه که چرا یه fps با متای ۸۷ باید روز اول رایگان در دسترش باشه 😁

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
9/10 :TheSixthAxis

E58A11A9-69F8-4767-82DC-184927D0DE3B.jpeg

خیلی از سایتا ایراد اصلیشون همین نبود کواپ در روز لانچ و سیستم پیشرفت بخش چند نفره بوده که قراره توی سیزن های بعدی برطرف شن متاسفانه و اگه 343 میتونست بهتر مدیریت کنه و این دوتا رو توی روز لانچ به شیوه درستی اراعه میداد نمراتش بالاتر از این هم میرفت قطعا

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
9/10 :TheSixthAxis

View attachment 237522

خیلی از سایتا ایراد اصلیشون همین نبود کواپ در روز لانچ و سیستم پیشرفت بخش چند نفره بوده که قراره توی سیزن های بعدی برطرف شن متاسفانه و اگه 343 میتونست بهتر مدیریت کنه و این دوتا رو توی روز لانچ به شیوه درستی اراعه میداد نمراتش بالاتر از این هم میرفت قطعا
اگر co-op در زمان لانچ آماده بود کاملا متای 90 قابل دسترس بود برای بازی.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خوب مگه بازی های اکشن دیگه فازشون چیه؟ یا هیلوهای قبلی؟ اینکه برخی منابع باید یکجاهایی منفجر می کرید یا به یک سری اطلاعات می رسیدید یا یک سری شخصیت های قوی که باس بودن از بین می بردین یا برخی دستگاه ها برای تغضیف از کار بندازین حالا با کلی قابلیت و اسلحه و سواری های نظامی این وسط تنوع خوب و درستی برای سبک اکشن هست
اینکه بازی سراسر اکشن باشه بهتره یا بازی بفرستت دنبال گرد گل یا کلی صحبت با افراد غریبه جهت یافتن مسیر ها یا نوشیدن زهر مار جهت توهم زدن و پیشبینی اینده؟
اینقدر دنبال کیمیت نباشید کیفیت همه چیزه 1 ساعت بازی فوق العاده می ارزه به 50 ساعت بازی بی هویت خسته کننده
من این همه جبهه گرفتن الکی رو درک نمیکنم : )
شما ها فکر میکنین من دارم میگم وای این بازی بدیه به این دلایل؟
من میگم بازی نمیتونه نمره ی بالا بگیره چون مشکلاتی داره به نظر من این یک سری از مشکلات بازی هست.
درباره حرف آخرت هم، چه طوری چنین حرفی میزنی؟ ما هزاران بازی و گیم داشتیم که 1 ساعت اولشون معرکه بودن و کم کم خسته کننده شدن بر اساس حرف تو پس اگر همین بازی ها بعد 1 ساعت تموم میکردن فوق العاده بودن؟ کیفیت مهم هست ولی کنار کمیت وگرنه 1 ساعت فوق العاده همونقدر بی هویت هست که 50 ساعت خسته کننده بی هویت هست.

• Love
Reactions: Arthur20

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من این همه جبهه گرفتن الکی رو درک نمیکنم : )
شما ها فکر میکنین من دارم میگم وای این بازی بدیه به این دلایل؟
من میگم بازی نمیتونه نمره ی بالا بگیره چون مشکلاتی داره به نظر من این یک سری از مشکلات بازی هست.
درباره حرف آخرت هم، چه طوری چنین حرفی میزنی؟ ما هزاران بازی و گیم داشتیم که 1 ساعت اولشون معرکه بودن و کم کم خسته کننده شدن بر اساس حرف تو پس اگر همین بازی ها بعد 1 ساعت تموم میکردن فوق العاده بودن؟ کیفیت مهم هست ولی کنار کمیت وگرنه 1 ساعت فوق العاده همونقدر بی هویت هست که 50 ساعت خسته کننده بی هویت هست.
کمیت قیمتش تعیین می کنه این بازی مولتیش عالی و غنیه همین الان بتل فیلد که کلا سینگل نداره کال هم 4 ساعته کل سینگلش با این حساب هیلو بالاترین میزان سینگل هم در سبک خودش داره و البته با کیفیت ترین سینگل اگر مولتی عالی نداشت که خیلی ها هم برای مولتیش می رن سمتش حرف شما تا حدودی درست بود
مهم اینجاست متای 87 که توی این سبک گرفته بی رقیب هست و بازم هر چقدر که ایراد داشته باشه بازم با ارزش ترین بازی حال حاضر برای سبک خودش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر