امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,996
بیشتر میشه گفت زوال متاکریتیک سر سماجتش روی نگه داشتن و تغییر ندادن این یوزر اسکور بی خاصیت و مسخره
واقعا؟ 🤔
ریمستر ابر داغونی که مادسازها دارن فیکسش میکنن ارزشش بیشتر از اینه؟؟ (میگم فیکس البته بماند که مشکلش ریشه ایه و فیکس واقعی ای در کار نیست-بعیده درست شه به طور رسمی-دوستان توضیح دادن کلا روش پورت غلط بوده موتور و انجام شده توسط AI و... -ماد هم که unofficial ه-فکر کن با کلی پچ غیررسمی قابل بازی شد رسما میشه عصاره کار کلی آدم غیر خود استدیویی که پورت کرده و صرفا داده AI) من که قبلا گفتم 0 فقط برازنده ش هست نمیدونم چطور میگید 1.1 که زیاد هم هست کمشه.
یوزر اسکور متاکریتیک هیچ ایرادی نداره فقط کاش منفی صفر هم داشت چنین پورتهای توهین آمیزی به حق واقعی شون میرسیدن

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
عجب وضعیتی شد :D
ولی شما به من نمیتونید بگید راکستار رو بت خودتون نسازید :D
چون راکستار بت هست برای من و اگر راکستار بخواد خراب کنه بگذار جنگل کلا بسوزه :D
اون کمپانی های ایکس و ایگرگ که مثال میزنید که به فلان سرنوشت دچار شدن اصلا عددی در مقابل راکستار نیستن
سقوط راکستار به صورت نمادین سقوط به کل صنعت گیمه، سایبرپانک و اینا اخه؟ هیچ کمپانی در حد راکستار نیست که سقوط اون رو مثالی برای راکستار بگیریم.

من که یکم قلبم درد گرفت حقیقتش :D تنها کمپانی که من مصرف کننده برای آبروش استرس دارم چون بهترین چیزهایی که میتونستم تجربه کنم رو بهم داده و دوست ندارم بت بچگی هام تا الان خراب بشه.

امیدوارم +97 جی تی ای 6 تمام کنه قضیه رو.8-|

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
اون کمپانی های ایکس و ایگرگ که مثال میزنید که به فلان سرنوشت دچار شدن اصلا عددی در مقابل راکستار نیستن
سقوط راکستار به صورت نمادین سقوط به کل صنعت گیمه، سایبرپانک و اینا اخه؟ هیچ کمپانی در حد راکستار نیست که سقوط اون رو مثالی برای راکستار بگیریم.

من که یکم قلبم درد گرفت حقیقتش :D تنها کمپانی که من مصرف کننده برای آبروش استرس دارم چون بهترین چیزهایی که میتونستم تجربه کنم رو بهم داده و دوست ندارم بت بچگی هام تا الان خراب بشه.

طنز تلخی بود
این که هنوز یکسری ها نمیخوان قبول کنن به هرحال کم یا زیاد راکستار به علت نداشتن نظارت روی گیم بخشی از تقصیرات این فاجعه رو به عهده داره کمی عجیبه
جمله اخر شما هم دوستان تو کامنت های قبلی توضیح دادن و الان فکر کنم بعد کامنت بنده بازهم ارسال کنن که امیدوارم قانع شید :D خلاصه بحث این هست که قرار نیست چون بازی بعدی قراره خفن بشه پس فاجعه این بازی رو نباید حساب کنیم این کاملا غلطه
دوستان در کامنت های بعدی به احتمال زیاد این خلاصه رو برای شما باز کنن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,698

انصافا حرف درستی زدی.هر چی باشه RDR2 از یه سری جهات بنظرم از خیلی از بازی های روز جلوتر هست هنوز.بخاطر کم کاری تو یه ریمستر بنظرم خیلی تند دارید میرید.این که بگیم شیر دوشی کرده سر ریمستر بنظرم مشکلی نیست و درست هم هست ولی چه ربطی به افول کلیه کارها داره.

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید

کار خیلی سختی داره راکستار برای جلب دوباره ی اعتماد و گرفتن متایی که شما میگی چون خیلی از اعضای اصلیشم رفتن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
#زوال_گیمینگ
واقعا شاهد زوال شرکت های بزرگ بازی سازی هستیم
خیلی برام سواله که Dice بعد از ساختن بتلفیلد ۱ به اون خوبی چطور میتونه بیاد ریدمانی مثل ۲۰۴۲ رو بده بیرون :D
وقتی ۵ رو دادن بیرون گفتم دیگه بتلفیلد از این بدتر نمیشه ولی بعدش فهمیدم که اشتباه میکردم
وضعیت تیک تو و راکستار هم همینه
امیدوارم حداقل مدیریتشون مقداری عوض بشه و از این وضع بیان بیرون
اون بخش آنلاین لعنتی Gta v رو هم ول کنن یا حداقل تمرکز کمتری بزارن روش

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
بازی کلا که 120 فریم یا بالای این عدد ثابت با هیچ کارتی نمی ده پر لگ و استاترم هست

اگرم فریم 60 فیکس بشه بازم استاتر هست اما خوب قابل بازی می شه لاقل

گرافیکشم از همه ی مدها بهتره چون من با بهترین مدل هاشم روی سیستمم نصبه اما اینکه چرا گرافیکش سل شید یا همون کارتونی شده رو نمی دونم این بده(البته شاید بعضی ها هم خوششون بیاد)

• Like
Reactions: Assassin's Creed

R_V

کاربر سایت
Nov 6, 2021
20
همین حالا روی فروشگاه پلی استیشن:

$60 = Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition + Grand Theft Auto V: Premium Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition = $60

باشه با کیفیت این زباله مشکلی ندارید. با قیمتشم مشکلی ندارید و دوباره میگید با متای 97 جی تی ای بعدی این موارد حل میشه میره؟ این ریمستر یه کلاهبرداری تمام عیاره و ناشرش تا مدتها باید ناسزا بشنوه و پول خریداران ناراضی رو پس بده.

آخرین ویرایش:

Joannadark

کاربر سایت
Oct 24, 2021
63
واقعا شاهد زوال شرکت های بزرگ بازی سازی هستیم
خیلی برام سواله که Dice بعد از ساختن بتلفیلد ۱ به اون خوبی چطور میتونه بیاد ریدمانی مثل ۲۰۴۲ رو بده بیرون :D
وقتی ۵ رو دادن بیرون گفتم دیگه بتلفیلد از این بدتر نمیشه ولی بعدش فهمیدم که اشتباه میکردم
وضعیت تیک تو و راکستار هم همینه
امیدوارم حداقل مدیریتشون مقداری عوض بشه و از این وضع بیان بیرون
اون بخش آنلاین لعنتی Gta v رو هم ول کنن یا حداقل تمرکز کمتری بزارن روش
20211118_023202.jpg

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
855
نام
Reza
باشه با کیفیت این زباله مشکلی ندارید. با قیمتشم مشکلی ندارید و دوباره میگید با متای 97 جی تی ای بعدی این موارد حل میشه میره؟ این ریمستر یه کلاهبرداری تمام عیاره و ناشرش تا مدتها باید ناسزا بشنوه و پول خریداران ناراضی رو پس بده.
نحوه پول پس دادن راک استار :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
روزی که بازی رو معرفی کردن گفتم ۲۰ دلار بیشتر بدن قشنگ کاردی میشن.

۳ که تعطیله کلا. وایس سیتی که اوت بود. سن‌آندریاس هم خیلی باگ داره. سیستم سیو هم همون حالت‌ کلاسیکه🤦‍♂️

به زور چند روز یه بار ۲ ساعت بازی کنم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
واقعا؟ 🤔
ریمستر ابر داغونی که مادسازها دارن فیکسش میکنن ارزشش بیشتر از اینه؟؟ (میگم فیکس البته بماند که مشکلش ریشه ایه و فیکس واقعی ای در کار نیست-بعیده درست شه به طور رسمی-دوستان توضیح دادن کلا روش پورت غلط بوده موتور و انجام شده توسط AI و... -ماد هم که unofficial ه-فکر کن با کلی پچ غیررسمی قابل بازی شد رسما میشه عصاره کار کلی آدم غیر خود استدیویی که پورت کرده و صرفا داده AI) من که قبلا گفتم 0 فقط برازنده ش هست نمیدونم چطور میگید 1.1 که زیاد هم هست کمشه.
یوزر اسکور متاکریتیک هیچ ایرادی نداره فقط کاش منفی صفر هم داشت چنین پورتهای توهین آمیزی به حق واقعی شون میرسیدن
اون پست که نقل کردی چه ربطی داشت به ریمستر ابر داغون ، یوزر اسکور شده محفل عقده گشایی و کمپین زدن
۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔
و واقعا نمفهمم چطور یهو یوزر اسکور از پارسال مهم شده برا ملت ، تا قبلش جکی بیشتر نبود ، خوب اگه اینطوره که یوزر بازی ها رو به حقشون میرسونه چطوره از این به بعد یوزر بازی ها رو با هم مقایسه کنیم نه کریتیکشون

Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۱۰۳۴۰۵.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۱۰۳۵۴۶.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۱۱۱۸-۱۰۳۶۴۵.jpg

خوب پس بر حسب فتوای دوستان راک از اولشم یه بازی ساز متوسط رو به خوبی بوده نه اون شاهکار ساز و یکی از سه تا دولوپر برتر این صنعت :| :| :|

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
همین حالا روی فروشگاه پلی استیشن:

$60 = Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition + Grand Theft Auto V: Premium Edition

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition = $60

آخه دوست عزیز هیت ورزی علیه راکستار تا کجا ؟! این چیز عجیبی نیست، همه ی بازی های تازه منتشر شده، (فارغ از ریمستر،ریمیک، جدید) تا یه مدتی به قیمت اصلی شون هست و بعد به مناسبت های مختلف تخفیف می‌خورن، اتفاق عجیبی رخ نداده، همیشه اینطور بوده!
۳ که تعطیله کلا..

اتفاقن اگه یه دونه از این سه تا ریمستر، قرار باشه حتمن جایگزین نسخه ی اورجینال بشه همون سه هست، چون نسخه ی اورجینال کمبودهای شدیدی داره که عملن انجامش رو برای نسل جدید غیرممکن کرده و از همه مهم ترش نداشتن نقشه ی کامل و مینی مپ ناقص و بدون محتوا
باز اون دوتای دیگه به ویژه sa با نسخه ی اورجینال شون هم میشه کنار اومد

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: erfank96

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر