امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
نه میخوای قربون صدقه-ش هم برن؟ اصن میخوای ما بریم در راکستار و بابت مشکلات پورت های بازیاش و تاخیات و وضعیت بد ریمستر ازشون عذرخواهی کنیم؟ من خودم به شخصه ابراز ندامت میکنم از اینکه این همه تند رفتار کردم در قبال راکستار کبیر و اصن کاش یکی میزد تو گوشم ولی افسوس که اون حتی به ما فرو مایه ها نگاه هم نمیکنه.

پدیده های جدیدی روز به روز پیدا میشن. دیگه جدی باید Abandon Ship کنیم از این تاپیک:D

پ.ن: من خودم جزء این دسته نیستم ولی اگر کسی به این دلایل با راکستار مشکل داشته باشه، دلیلش کاملا موجهه. من قبلا هم گفتم راکستار هر چقدر هم گنده و خفن باشه، تو زمینه برخوردش با پلتفرم PC ضعیفه و اهمیتی هم به درست کردن این روندش نمیده. میتونه ولی این کارو نمیکنه.
شما دوست من ازادی که هیت بدی خودم هم pc گیمر نیستم پس نمیتونم حال شما رو درک کنم
ولی کل حرف ما اینه از کاه کوه نسازین چون کسایی مثل شما دوست من با انگیزه های قبلی و دید منفی وارد تاپیک های راکستار میشین
چون راکستار عملکرد خوبی رو پلتفرم شما نداشته دلیل نداره که شمشیر از رو ببندی که دوست من
الان تا میتونین خودتون رو ارضا کنین چون این وضعیت زیاد طول نمیده
images (8).jpeg

آخرین ویرایش:

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
شما دوست من ازادی که هیت بدی خودم هم pc گیمر نیستم پس نمیتونم حال شما رو درک کنم
ولی کل حرف ما اینه از کاه کوه نسازین چون کسایی مثل شما دوست من با انگیزه های قبلی و دید منفی وارد تاپیک های راکستار میشین
چون راکستار عملکرد خوبی رو پلتفرم شما نداشته دلیل نداره که شمشیر از رو ببندی که دوست من
الان تا میتونین خودتون رو ارضا ونبن چون این وضعیت زیاد طول نمیده
View attachment 232145
PC گیمرها ؟؟؟ کل دنیا دارن از بازی مینالن همه PC گیمرن پس 😐😐😐

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,680
نام
Moein
در حد سازنده گرشاسب اوردین پایین ؟؟؟
سازنده گرشاسب اولا جز اولین استدیو هایی بودن توی ایران که بازیسازی(غیر سفارشی) رو شروع کردن و دوما بازی children of morta که یکی از تحسین شده ترین بازیهای دو سال پیش بود رو ساختن.
میدونم آف تاپیک بود ولی درست نیس زحمت های یه عده رو اینطوری بی اهمیت بشماریم بین صحبتامون

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,724
نام
امیر
دوستان تاپیک GTA رو کردند تاپیک VS هر دو جبهه.چون راکستار توی SOP سونی بوده اینهمه هیتر و مدافع جان بر کف پیدا کرده؟
از راکستار مولتی پلتفرم تر نداریم مخصوصا این نسخه که برا موبایل هم میاد. این گیم Definitive Edition خوبی نیست راکستار هم گند زده نسبت به استانداردهای خودش چون بازی رو اولا داده دست استدیو بدنام دوما گذاشته با این وضع افتضاح عرضه بشه ولی موج سواری که رو این قضیه میشه طبیعی نیست!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
پستهای بی ربط و توهین امیز پاک شدن و اخطار هم گرفتن.
لطف کنید اگه پستی رو بر خلاف قوانین میدونید فقط گزارش بزنید نه اینکه گزارش بزنید خودتونم جواب بدید!!!
لطف کنید رعایت کنید نوع نوشتارتون رو و بزارید بحث مودبانه و با احترام جلو بره.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,996
آقا یه پرانتز باز کنم وسط این بحث:
من خودم کنسول گیمر هستم و پستامم گواهی بر این مدعاست، اما قویا میگم PC گیمرها حتی سر پورتهای بد راک استار هم به قول شما هیت بورزن حق دارن شما به طور مثال پورت GTA IV رو ندیدید!
بهزاد مدیر سایت بعد ریلیز نسخه PC ش طومار پست اول تاپیکش گذاشت که چطور فقط بشه رفت تو بازی (هفت خوان رستم) و تو بازیم هیچ ابجکتی جز MC و دو تا ابجکت دیگه لود نمیشد فرق نداشت حالا حتی اگه شما ابر سیستم زمانه هم داشتی. صرفا نیکو بود و یه سری ابجکت ماشین و... تو دور دست، بعد فکر کنم دو سه ماه من با سیستم خیلی بالاتر از چیزی که میخواست تازه رو رزولوشن پایین با افت فریم تونستم بازی کنم و بگذریم که رم هم ارتقا دادم
سیستم مورد نیازشم اعلام کرده بود حکم جوک داشت باهاش فکر کنم فایل بازی رو اجرا میکردی سیستم فریز میشد
نمیتونه پورت نکنه ملت دارن برای همون نسخه PC پول میدن
من اون زمان کسی بازی اریج نمیخرید برای PC وگرنه سکته میزدم کلی خرج سیستم کردم از کل بازی نیکو بلیک و چند تا ابجکت دیگه لود میشد!!!

ادیت:
تاپیکشو پیدا کردم، فقط اون دو سطر اول اسکرین شات رو عنایت بفرمایید:
Screenshot_2021-11-14-19-01-40-722_com.android.chrome.jpg

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
486
دوستان تاپیک GTA رو کردند تاپیک VS هر دو جبهه.چون راکستار توی SOP سونی بوده اینهمه هیتر و مدافع جان بر کف پیدا کرده؟
از راکستار مولتی پلتفرم تر نداریم مخصوصا این نسخه که برا موبایل هم میاد. این گیم Definitive Edition خوبی نیست راکستار هم گند زده نسبت به استانداردهای خودش چون بازی رو اولا داده دست استدیو بدنام دوما گذاشته با این وضع افتضاح عرضه بشه ولی موج سواری که رو این قضیه میشه طبیعی نیست!
نه داداش این حرفا رو نزن
مگه نمیدونی راکستار با این ریمستر خودشو نابود کرده و ابروی چند دهه خودشو تو بازیسازی از بین برده و الان هم سطح یوبی سافت و ea هستش... رد دد 2 چیه؟؟؟ خوردنیه؟؟؟
چرا واقعا راکستار هنوز داره gta v رو ساپورت میکنه و برای نسل جدید میده وقتی بعد 8 سال هنوز جز 10 بازی پرفروش ماه میشه ؟؟؟ اینم تقصیر راکستار هستش که گیمرا بازی رو میخرن....
michael-scott-the-office-memes.jpg
منطق از بین رفته بزار دوستان خودشون رو تخلیه کنن
هر کی هم اعتراض میکنه به این موج سواری میشه ماله کش..

R_V

کاربر سایت
Nov 6, 2021
20
راکستار و TT با حوادث Cyberpunk 2077 دو زاریشون باید می افتاد این دوره زمونه دیگه نمیشه سر گیمر جماعت کلاه گذاشت حتی اگه 20 سال بازیهای فوق خفن ساخته باشی. هر شرکتی میخوای باش بخوای زرنگ بازی در بیاری(حتی در مقیاس کوچیک مثل این ریمستر) گیمرهای آگاه رو سرت آوار میشن و احترام 2 دهه ای خودت رو خدشه دار میکنی.
بهتره از حالا یه فکری به حال نسخه نسل نهمی GTA V بکنن چون هیچکس برای تغییر فریم و رزولوشن کیف پولش رو تقدیمشون نمیکنه.

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
307
نمیدونم دلیل این همه اعتراض به راک استار بزرگ چیه؟؟، الان فقط ناراحتید که این ریمستر بد از آب در اومده؟ یا علت بازیهایی هست که با مشکلات زیاد برای پی سی عرضه میکنهه؟ از کاربر safety peace
میخوایم از کینه دیرینه حس انتقام و کوبیدن الکی راک استار پرهیز کنه و احساسات فن هایی راک‌استار رو جریحه دار نکنه..
بزاریم بازی جدید راک استار عرضه بشه اونوقت افتضاح بود نتونسته موفق بشه اعتراض کنید.
بخاطر یه ریمستر هویت چندین ساله راک استار و اعتبارش کاملا زیر سوال بردند .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
آقا یه پرانتز باز کنم وسط این بحث:
من خودم کنسول گیمر هستم و پستامم گواهی بر این مدعاست، اما قویا میگم PC گیمرها حتی سر پورتهای بد راک استار هم به قول شما هیت بورزن حق دارن شما به طور مثال پورت GTA IV رو ندیدید!
بهزاد مدیر سایت بعد ریلیز نسخه PC ش طومار پست اول تاپیکش گذاشت که چطور فقط بشه رفت تو بازی (هفت خوان رستم) و تو بازیم هیچ ابجکتی جز MC و دو تا ابجکت دیگه لود نمیشد فرق نداشت حالا حتی اگه شما ابر سیستم زمانه هم داشتی. صرفا نیکو بود و یه سری ابجکت ماشین و... تو دور دست، بعد فکر کنم دو سه ماه من با سیستم خیلی بالاتر از چیزی که میخواست تازه رو رزولوشن پایین با افت فریم تونستم بازی کنم و بگذریم که رم هم ارتقا دادم
سیستم مورد نیازشم اعلام کرده بود حکم جوک داشت باهاش فکر کنم فایل بازی رو اجرا میکردی سیستم فریز میشد
نمیتونه پورت نکنه ملت دارن برای همون نسخه PC پول میدن
من اون زمان کسی بازی اریج نمیخرید برای PC وگرنه سکته میزدم کلی خرج سیستم کردم از کل بازی نیکو بلیک و چند تا ابجکت دیگه لود میشد!!!

ادیت:
تاپیکشو پیدا کردم، فقط اون دو سطر اول اسکرین شات رو عنایت بفرمایید:
View attachment 232157

خدا میدونه سر تاپیک مشکلات بازی GTA IV تازه بعد از عرضه DLC من چقدر اونجا پست دادم و سوال کردم همه سوال هام هم با کلمه دادا شروع میشه :)) و همینطور مکس پین 3! بماند که سر پورت GTA V هم توی همین انجمن خیلی ها مشکل غیب شدن تکسچر های زمین داشتن که اون زمان من فهمیدم بازیو روی هارد اکسترنال بریزی مشکل حل میشه و همینجا اعلام کردم بچه ها نتیجه رو مثبت دونستن... بخوایم واقع بین باشیم راکستار همیشه در حق PC کم لطفی کرده فقط یه جا اومد و رو استور اپیک دو هفته رایگانش کرد که اونم سرمایه گذاری اپیک بود یا چی نمیدونم.

برای اینکه اسپم نباشه:

capture_9sk4.jpg

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
داستان بیشتر اینه یه سری که از "کم‌کاری" راکستار پرن موقعیت پیدا کردن دغه دلی خالی کنن. چرا هی GTAV می‌فروشن؟ هنوز خوبه مردم می‌خرن. تو دلت برا GTA سینگل جدید تنگ شده؟ خب راکستارم می‌گه به کفشم که تنگ شده و خیلی تازه باهات مودب بوده.
ببخشید ولی چطوری انقدر راحت چنین چیزایی رو به بقیه نسبت میدید؟ بنده هیچ عجله ای برای GTA بعدی یا هر پروژه بزرگی که مشغول ساختش هستن ندارم. ساخت بازی های بزرگ زمان بره و دو سال اخیر هم هزارتا اتفاق غیرقابل پیشبینی افتاده که قطعا کلی از برنامه هاشون عقب افتادن. هر موقع پروژه رو رونمایی کردن براش هیجان زده میشم، هر موقع اومد تجربش میکنم و احتمالا لذتش رو هم میبرم. اما هیچکدوم از اینایی که گفتم به این حقیقت که در حال حاضر یه محصول با هزارتا مشکل جلوم قرار گرفته و بابتش ناراضیم، ارتباطی نداره. واقعا نداره و این چیز خیلی ساده ایه. :D

اصلا نمیتونم متوجه بشم چرا باید بحث GTA VI یا به قول یه دوست دیگه پورت PC شیش-هفت سال پیش بازی دو نسل قبل بیاد وسط. :| :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ما استفاده کننده ایم، بابت هزینه ای که می کنیم توقع داریم تا از وقتمون لذت ببریم (خیلی وقتا هزینه نمی کنیم، ولی بازم دلیلی نمیشه از وقتمون لذت نبریم)
و بعدش، وقتی تجربه ی لذت بخش مون شکل گرفت، نسبت به اون چیزهایی که این خاطرات رو برامون ساختن، خواسته یا ناخواسته احساس قرابت می کنیم

اگر قرار به طرفداری و جانبداری صد آتشه از یک شرکت باشه، من یک دوران طلایی از زندگیم رو پای بلیزارد گذاشتم! احتمالاً برخی از شما دیگه تا این حد پیش نرفته باشید (خیلی ها هم رفتید و شاید خیلی ام بیشتر رفتید)... ۲ سال چاپ مقالات و دفاع از پایان نامه م رو فقط به خاطر WOW عقب انداختم! طرحی که براش ۵ سال شبا توی lab تا صبح بیدار بودم ها!
هنوزم اثرات اون علاقه توی امضام دیده میشه! من یه Affliction Warlock بودم... و یکسری از بهترین خاطرات کل زندگیم رو توی WOW ساختم، هنوزم کسی پاش باشه که به حرفام گوش کنه، ساعتها داستان برای تعریف کردن دارم. انگار که بخشی از زندگی واقعیم بوده!
ولی این دلیل نمیشه که بخوام بی دلیل جانبداری یک شرکت رو بکنم.
اگر قرار بر سابقه ی درخشان باشه، از دیدگاه من این شرکتها تمام ساخته هاشون روی هم به Warcraft 3 ی بلیزارد نمیرسن، WOW که جای خود داشت (این دیدگاه شخصی منه، لطفاً برداشت من رو به کل تعمیم ندید)
ولی وقتی بلیزارد خراب کرد، وقتی رفت زیر یوغ حماقت های اکتیویژن، وقتی دغدغه ش شد فقط و فقط پول، فقط و فقط nerf
من و امثال من ولش کردیم به امان خدا... دلمون نمی خواست، ولی این کار رو انجام دادیم
روزگار امروزش رو ببینید، چه بلایی به سرش اومده، اسم بلیزارد رو با ۱۰۰ تا تریلی هم نمیشد جابجاش کرد، ولی الان چی ازش مونده؟ الا پت پت رنجور شمعی در جوار مرگ!

اگر کسی اعتراض می کنه، نمی خواد بکوبه، نمی خواد نابود کنه... می خواد اصلاح کنه، با حرفش، با نظرش (شاید نظرات ما اینجا توی یک forum فارسی زبان کمتر بطور مستقیم دیده بشه، ولی نظرات مون اگر برن توی جاهایی که درست دیده بشن، اونوقت اثرشون رو میزارن - کما اینکه نقد همین forum داره توی امتیاز و متا تأثیر میزاره)
دلش می سوزه، چیزای ناجوری رو دیده که دلش نمی خواد دوباره ببینه
من و خیلی های دیگه مثل من اگر راکستار رو قبول نداشتیم ۶۰ دلار نمی دادیم پای ۳ تا بازی عهد دقیانوسش، چرا این کار رو کردیم؟ چون قبولش داشتیم، چون با این ۳ تا بازی ۱۰۰۰ برابر جدیدترین IP های بازار خاطره داشتیم... و الان بیشتر شوک زده ایم... من یکی اصلاً توقع چنین و چنان نداشتم، اینکه که همون بازیای قبلی ۶۰ فریم ثابت و بدون لگ و استاتر می دادن، من یکی رو کامله کامل قانع می کرد، اصلاً هیچی هم نمی دادن بیرون بازم حرفی نداشتم... ولی...

تموم کسانی که اینجا معترضن، بدون استثنا عاشق فرنچایزهای Grand Theft Auto و Red Dead Redemption و ... هستند
با شاهکار های این شرکت خاطره ها دارند
دلشون نمی خواد نابودیش رو ببینن
حق بدید به کسی که معترضه!
سعی نکنید اعتراضشون رو با چیزهای بی ربط مرتبط کنین و به حاشیه ببرین!
فقط همین

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ببخشید ولی چطوری انقدر راحت چنین چیزایی رو به بقیه نسبت میدید؟ بنده هیچ عجله ای برای GTA بعدی یا هر پروژه بزرگی که مشغول ساختش هستن ندارم. ساخت بازی های بزرگ زمان بره و دو سال اخیر هم هزارتا اتفاق غیرقابل پیشبینی افتاده که قطعا کلی از برنامه هاشون عقب افتادن. هر موقع پروژه رو رونمایی کردن براش هیجان زده میشم، هر موقع اومد تجربش میکنم و احتمالا لذتش رو هم میبرم. اما هیچکدوم از اینایی که گفتم به این حقیقت که در حال حاضر یه محصول با هزارتا مشکل جلوم قرار گرفته و بابتش ناراضیم، ارتباطی نداره. واقعا نداره و این چیز خیلی ساده ایه. :D

اصلا نمیتونم متوجه بشم چرا باید بحث GTA VI یا به قول یه دوست دیگه پورت PC شیش-هفت سال پیش بازی دو نسل قبل بیاد وسط. :| :D

درکش برا ما ساده اس
بعضیا قدرت ذهنی و درک ندارن و به فهمیدن مقاومت می‌کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر