امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
مبین جان همینطور که در جریانی رد دد یک نسل هفتی هست با بکوارد عملا از DE دو سال کار شده راکستار قوی تر و به لحاظ فنی هم خروجی عالی تری میده!!!
و اما سه گانه نسل شیشی هستن که با این روش پورت کردن عملا دوشیدن بازی اتفاق میوفته!
آبجکت و انیمیشن های نسل شیش رو با رشد و تجربه ای تکنولوژی که یوزرای امروز تجربه کردن واقعا قضیه از فاز فان و نوستالژی گذشته و تبدیل به مضحک و ساختار از کار افتاده و تبدیل به اثری تاریخ مصرف گذشته کرده پکیج رو که کمی با تغییراتی که به gta III دادن اوضاع بهتر از دو بازی دیگه این پکیج هست
خلاصه که این نوع از بازسازی بدرد دیوایس های هندلد غیر گیمینگ!!! (نه حتی سوییچ) چون انتظار تجربه کامل کنسولی رو ندارن اونم با نمرات متوسط رو میشه داشت وگرنه سال 2021 رو کنسول 10 12 ترا فلاپسی با این حجم از تکسچرای درب داغون و مدلای داغون تر و افت فریم افتضاح رو باید از ی استدیو و بازی یکی دو ماهه جمع و جور شده دید نه از سه گانه تاریخی و بالای 60 میلیون نسخه فروخته...
میدونم منم از این کالکشن دفاع نکردم فقط گفتم رد دد ۲۰۱۰ همین الانم خیلی عالی ایج کرده
یه دستی به سر و روش بکشن دیگه هیچ مشکلی نخواهد داشت.
ینی مسائل این کالکشن براش پیش نمیاد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,091
نام
محمد حسین
GTA Trilogy chaos continues as ‘Hot coffee sex mini-game files’ reportedly uncovered | VGC
تصاویر بازی hot coffee رو نمیشه گذاشت. چون بن میکنن
دقیقا آدم یاد فال اوت 76 میوفته که کدهای بازی فال اوت 4 کپی شده بود. حتی یذره به خودشون زحمت ندادن، اینا رو درست کنن.

2021-11-13_15-39-54.jpg

آخرین ویرایش:

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
875
نام
Reza
همین ابتدا خیالتو راحت کنم که برای راکستار چنین اتفاقی نمیوفته :D اگر راکستار می خواست با T2 هم نظر و هم مسیر باشه انقدر اختلاف نظر با هم نداشتن! و بجای اینکه تمرکزشو ببره روی GTA VI
کدوم تمرکز ؟ :D تمرکز راکستار روی شیردوشی از gta online ه ! راکستار میخواست با RDO هم یه شیردوشی دیگه راه بندازه که موفق نشد دوباره تمرکز گزاشت برا محتوا تولید کردن برا gta online . راکستار میخواد gtav بازی ۸ سال پیش رو با اسم DE دوباره برای نسل بعد عرضه کنه که شیردوشی GTA online ادامه پیدا کنه ٬ واقعا فکر کردی سال دیگه راکستار میخواد gtav:de عرضه کنه یهو ولش کنه ؟! تازه سال بعد با عرضه ریمستر gtav شیردوشی از gta online با قدرت بیشتر ادامه پیدا میکنه .
چیزی که مشخصه سال ۲۰۲۲ قراره ریمستر gtav عرضه شه طبق لیک ها هم ریمستر gtaiv برا سال ۲۰۲۳ . وقتی راکستار تمرکزش از dlc تولید کردن برا gta online عوض کرد اون وقت میشه گفت تمرکز روی gta بعدیه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,720
کدوم تمرکز ؟ :D تمرکز راکستار روی شیردوشی از gta online ه ! راکستار میخواست با RDO هم یه شیردوشی دیگه راه بندازه که موفق نشد دوباره تمرکز گزاشت برا محتوا تولید کردن برا gta online . راکستار میخواد gtav بازی ۸ سال پیش رو با اسم DE دوباره برای نسل بعد عرضه کنه که شیردوشی GTA online ادامه پیدا کنه ٬ واقعا فکر کردی سال دیگه راکستار میخواد gtav:de عرضه کنه یهو ولش کنه ؟! تازه سال بعد با عرضه ریمستر gtav شیردوشی از gta online با قدرت بیشتر ادامه پیدا میکنه .
چیزی که مشخصه سال ۲۰۲۲ قراره ریمستر gtav عرضه شه طبق لیک ها هم ریمستر gtaiv برا سال ۲۰۲۳ . وقتی راکستار تمرکزش از dlc تولید کردن برا gta online عوض کرد اون وقت میشه گفت تمرکز روی gta بعدیه
ساپورت آنلاین یک بازی فکر نمی کنم ربطی به شیردوشی داشته باشه! و با تعداد کارکنانی که راکستار داره این بخش رو تا هر موقع طرفدار داشته باشه می تونن بدون خللی در ساخت GTA VI ادامه بدن مثل تمام شرکت هایی که عناوین آنلاینشونو تا سال ها ساپورت می کنن و کسی هم پیدا نمی شه بگه پس کمپینش کو! فقط اینجا چون اسم راکستار میاد و از قضا یک لغزشی هم که پیش بیاد از نظر شما درب استودیو باید تخته بشه! چیزی که مشخصه برای سال آینده GTAV دوباره میادو بله شیردوشیه، ولی اومدن این بازی دلیل بر این نمی شه GTA VI آنونس نداشته باشه و قرارم نبوده 2022 بیاد، شایعه GTA IV برای 2023 فیکه و هیچ اعتباری نداره. بحث درمورد 2023 اونم الان خیلی مسخرست، هر موقع برنامه های راکستار رسمی مشخص شد می شه در موردش بحث کرد

آخرین ویرایش:

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
وقتی دن هوسر رو بیرون میکنن معلومه این اتفاقات میفته دیگه این مدیر عامل T2 رو باید با چک و لگد بدرقش کن به سمت درب های خروجی بسه دیگه مردک گند داری میزنی به آبروی راکستار و یه فرانچایزی که بیشتر از ۲۰ سال عمر داره

king of libertalia

کاربر سایت
Sep 9, 2021
67
GTA Trilogy chaos continues as ‘Hot coffee sex mini-game files’ reportedly uncovered | VGC
تصاویر بازی hot coffee رو نمیشه گذاشت. چون بن میکنن
دقیقا آدم یاد فال اوت 76 میوفته که کدهای بازی فال اوت 4 کپی شده بود. حتی یذره به خودشون زحمت ندادن، اینا رو درست کنن.

View attachment 232014

میزان شرم اوری این دو عمل قابل قیاس نیست هر چند نتیجه هر دو یک چیز شد 😉

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,091
نام
محمد حسین
درسته این بازی گند زده که برای بازسازی یه بازی از کدهای همون بازی اصلی استفاده کرده :D
ولی ببین بتزدا دیگه چه فاجعه ایه که برای بازی جدید از کد بازی قبلی استفاده کرده
میزان شرم اوری این دو عمل قابل قیاس نیست هر چند نتیجه هر دو یک چیز شد 😉
بتسدا اشتباه کرد، بازخوردشو دید و سعی در درست کردن کرد و عذرخواهی کرد و پذیرفت
Bethesda left apologizing and clarifying Fallout 76's seasons are free
و در صدد جبران بر اومد. کسی هم ازش طرفداری نکرد
bullly,rdr, la noire, max payne3,
midnight club 3, midnight,los angeles
فقط بازیای مطرح رو از 2006 تا 2013 و تو برهه 7 ساله لیست کردم توسط راکستار
الان یکسری میگن همون rdr2 از کل بازیای نسل قبل بهتر بود یا میگن همینه که هست.

king of libertalia

کاربر سایت
Sep 9, 2021
67
راک استار با یه ریمستر در حد سازنده های مختار اومده پایین انگار نه انگار همین ۳ سال پیش یکی از بهترین بازی های تاریخ رو رلیز کرده :D
راک استار اگه دنبال شیر دوشی از RDO بود چه دلیلی داشت سینگل پلیر به اون مفصلی تدارک ببینه ؟ مث همه شیر دوشای معروف! میزد تو کار تماما آنلاین و سرویس محور :D
شما ببین انتظار از راک استار چقد بالاست که وقتی عنوان ریمستری که فقط با نظارتش ساخته شده خراب میکنه اینطوری علم میشه در برابر کیفیت اثبات شدش ! و جمعیتی رو به انتقادات شدید وادار کرده . اگر این انتقاد به کیفیت بازیه خوب به حقه اما اگر به کیفیت راک استار باشه فکر نمیکنم اصلا جای فکر کردن هم داشته باشه! هر وقت gta vi یا یکی از عناوین جدید و بزرگ راک استار خراب کرد بگین راک استار داره راه cd رو میره :D اون بندگان خدا با یه بازی بزرگ شدن با یه بازی هم خوردن زمین…راک استار بیست ساله داره بالاترین سطح بازیسازی رو ارائه میده و بعد از چند سال عنوانی نزدیک به RDR2 نداریم هنوز :D
یا مقایسه میشه با بلیزارد و بتزدایی که چندین و چند عنوان ضعیف پشت سر هم دادن و کیفیت عناوینشون فرسنگ های با سالهای اوجشون فاصله داشته (خواهشا نیاین الان قضیه رو فن بوییسم کنین و دوم رو مثال بزنین 😂 بتزدا سافت ورک سازنده فال اوت ۴ و فال اوت ۷۶ در نسل هشتم)
و انتظار هم دارین هر سال بازی بده براتون :D
خوب با این انتظارات راک استار هم برای هر عنوانش باید سالها وقت بزاره و یه چیز طبیعی هست چه ربطی به پول پرستی داره😂 اون وسعت و جزئیات عظیم بازی های راک استار از آسمون نازل نمیشه…حاصل کار شبانه روزی و طولانی مدته ! و طبیعی هست عنوانی مث rdr 2 چندین برابر ساختش طولانی تر از عناوین قبلی باشه و gta vi هم طولانی تر از rdr 2…
وقتی هیلیو اینفینیت ۶ سال توسعش طول کشیده یا گاد آو وار که از نظر ابعادی عنوان کوچک تری از رد دد هست توسعه ۵ ساله داشته ، یا همین سایبرپانک که ۸ سال توسعش طول کشید (این که چقد ازین زمان فول دیوالپمنت بوده رو در نظر نمیگیریم چون در مورد عناوین راک استار این اطلاعاتو در نظر نگرفتیم)
ساخت rdr2 تو ۸ سال کم از معجزه نداشته ! اونم براساس کنسولای بیس نسل ۸ !
مشکل اینه ملت دوس دارن راک استار به اندازه یوبیسافت بازی بده ولی با کیفیت رد دد…خوب نشدنیه دوست عزیز و فاقد هر ارتباطی با پول پرستیه این موضوع

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
راک استار با یه ریمستر در حد سازنده های مختار اومده پایین انگار نه انگار همین ۳ سال پیش یکی از بهترین بازی های تاریخ رو رلیز کرده :D
راک استار اگه دنبال شیر دوشی از RDO بود چه دلیلی داشت سینگل پلیر به اون مفصلی تدارک ببینه ؟ مث همه شیر دوشای معروف! میزد تو کار تماما آنلاین و سرویس محور :D
شما ببین انتظار از راک استار چقد بالاست که وقتی عنوان ریمستری که فقط با نظارتش ساخته شده خراب میکنه اینطوری علم میشه در برابر کیفیت اثبات شدش ! و جمعیتی رو به انتقادات شدید وادار کرده . اگر این انتقاد به کیفیت بازیه خوب به حقه اما اگر به کیفیت راک استار باشه فکر نمیکنم اصلا جای فکر کردن هم داشته باشه! هر وقت gta vi یا یکی از عناوین جدید و بزرگ راک استار خراب کرد بگین راک استار داره راه cd رو میره :D اون بندگان خدا با یه بازی بزرگ شدن با یه بازی هم خوردن زمین…راک استار بیست ساله داره بالاترین سطح بازیسازی رو ارائه میده و بعد از چند سال عنوانی نزدیک به RDR2 نداریم هنوز :D
یا مقایسه میشه با بلیزارد و بتزدایی که چندین و چند عنوان ضعیف پشت سر هم دادن و کیفیت عناوینشون فرسنگ های با سالهای اوجشون فاصله داشته (خواهشا نیاین الان قضیه رو فن بوییسم کنین و دوم رو مثال بزنین 😂 بتزدا سافت ورک سازنده فال اوت ۴ و فال اوت ۷۶ در نسل هشتم)
و انتظار هم دارین هر سال بازی بده براتون :D
خوب با این انتظارات راک استار هم برای هر عنوانش باید سالها وقت بزاره و یه چیز طبیعی هست چه ربطی به پول پرستی داره😂 اون وسعت و جزئیات عظیم بازی های راک استار از آسمون نازل نمیشه…حاصل کار شبانه روزی و طولانی مدته ! و طبیعی هست عنوانی مث rdr 2 چندین برابر ساختش طولانی تر از عناوین قبلی باشه و gta vi هم طولانی تر از rdr 2…
وقتی هیلیو اینفینیت ۶ سال توسعش طول کشیده یا گاد آو وار که از نظر ابعادی عنوان کوچک تری از رد دد هست توسعه ۵ ساله داشته ، یا همین سایبرپانک که ۸ سال توسعش طول کشید (این که چقد ازین زمان فول دیوالپمنت بوده رو در نظر نمیگیریم چون در مورد عناوین راک استار این اطلاعاتو در نظر نگرفتیم)
ساخت rdr2 تو ۸ سال کم از معجزه نداشته ! اونم براساس کنسولای بیس نسل ۸ !
مشکل اینه ملت دوس دارن راک استار به اندازه یوبیسافت بازی بده ولی با کیفیت رد دد…خوب نشدنیه دوست عزیز و فاقد هر ارتباطی با پول پرستیه این موضوع
به rdr 2 ربطی نداره این قضیه الکی ماله نکش خود راکستارم بگه من خراب کردم شماها قبول نمیکنید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,720
قسمت جالبش اینجاست که دروغ های بتسدا (تاد هاوارد) و همچنین CDPR رو می خوان با مورد راکستار مقایسه کنن و بگن چقدر مظلوم واقع شدن این استودیوها :D راکستار در مورد این ریمستر مانوری نداد، ولی تاد هاوارد قشنگ توی ایونت جلوی طرفدارا جوری از FO 76 دروغ درهم گفت که یک میم تاریخیه و جای ماله کشی باقی نمی ذاره :D اگر نمی دونید یا فراموشی گرفتید بگید تا ویدئوهاشو براتون بذارم!

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
676
نام
امیررضا
شما ببین انتظار از راک استار چقد بالاست که یه عنوان ریمستری که فقط با نظارتش ساخته شده لنگ میزنه اینطوری علم شده در برابر کیفیت اثبات شدش و جمعیتی رو به انتقادات شدید وادار کرده . اگر این انتقاد به کیفیت بازی به حقه اما اگر به کیفیت راک استار باشه فکر نمیکنم اصلا جای فکر کردن هم داشته باشه! هر وقت gta vi یا یکی از عناوین جدید و بزرگ راک استار خراب کرد بگین راک استار داره راه cd رو میره :D اون بندگان خدا با یه بازی بزرگ شدن با یه بازی هم خوردن زمین راک استار بیست ساله داره بالاترین سطح بازیسازی رو ارائه میده و بعد از چند سال عنوانی نزدیک به RDR2 نداریم هنوز :D
یا مقایسه میشه با بلیزارد و بتزدایی که چندین و چند عنوان ضعیف پشت سر هم دادن و کیفیت عناوینشون فرسنگ های با سالهای اوجشون فاصله داشته (خواهشا نیاین الان قضیه بو فن بوییسم کنین و دوم رو مثال بزنین 😂 بتزدا سافت ورک سازنده فال اوت ۴ و فال اوت ۷۶ در نسل هشتم)
انتظار هم دارین هر سال هم بازی بده براتون :D
ساخت rdr2 تو ۸ سال کم از معجزه نداشته ! اونم براساس کنسولای بیس نسل ۸
به خدا دوس دارم 80 درصد حرفات درست باشه
و اینا همش سر یه سهل انگاری و اشتباهات take two باشه
اما من آدم بدبینی هستم دقیقا از red dead 2 به این ور کلا روند شرکت به فنا رفته من چند نمونه میگم بهت
1. Gta online انقدر روی این gta online مانور احمقانه دادن که نگو
2. ریمستر کردن عنوانین قدیمی برای چی شیر دوشی نمونش la noria و gta و....
از چه زمانی 2014 به بعد
gta v برای نسل جدید دوباره برای چی شیر دوشی
(این نکته رو یادآوری کنم که راکستار خیلی راحت میتونست red dead رو برای pc بده یا بازی های gta،که برای psp ای که داده بود برای کنسول هم بده اما تا الان همچین چیزایی نشنیده بودیم و نکرده بود)
که الان شایعه اومده red dead remastered و gta iv remastered هم داره میده
3. کنسل کردن ip های دیگه اش سر gta online خبرش هست bully 2 دیگه خودت بخون
4. رفتن اعضای کلیدی که اینم دوباره سر همین 3 دلیل بالا رفتن راکستار به هیچ جاش نبود .rockstar بازی نو میساخت ip میساخت الان چی gta, gta, gta یعنی رد دد داد به جای ساپورت آنلاینش دوباره gta که ملت هم شاکی شدن همه یه اسکین پوشیدن خبرش هست
طولانی نکنم من هم از خدامه راکستار همون راکستار قدیم باشه اما نیست
(اگه هر دوس داره بحث کنیم، بحث کنیم)
اگه هم میخوایین فضا رو با ترول و میم کنین میم کنین با هم بخندیم منم دیگه حرفی نمیزنم.

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
قسمت جالبش اینجاست که دروغ های بتسدا (تاد هاوارد) و همچنین CDPR رو می خوان با مورد راکستار مقایسه کنن و بگن چقدر مظلوم واقع شدن این استودیوها :D راکستار در مورد این ریمستر مانوری نداد، ولی تاد هاوارد قشنگ توی ایونت جلوی طرفدارا جوری از FO 76 دروغ درهم گفت که یک میم تاریخیه و جای ماله کشی باقی نمی ذاره :D
یه آدم مثل کوجیما یا تاد هاوارد داشتن شک نکن مانور میداد همچین آدمی نداره کلا راکستار که جنبه تبلیغاتی داشته باشه

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
@Ali.jangi
شما فقط بلدی تاپیک بزنی؟
چندین و چندباره تاپیک‌ نمرات میزنین و حتی پست اول رو up نمیکنید
ادم باید کل صفحاتو بخونه که متوجه شه متا چجوریاس و کیا چه نمراتی دادن

فروم نبودم خب چیکار کنم؟, یکم بهتر حرف بزنی بدنیستا :|, از شما بعید بود برادر :|
کدوم تاپیک من بروز نکردم؟, همه تاپیک نمراتم بروز شدست :|
اینجا رو هم الان درست میکنم, دوشواری نداره :D.

آخرین ویرایش:

king of libertalia

کاربر سایت
Sep 9, 2021
67
به خدا دوس دارم 80 درصد حرفات درست باشه
و اینا همش سر یه سهل انگاری و اشتباهات take two باشه
اما من آدم بدبینی هستم دقیقا از red dead 2 به این ور کلا روند شرکت به فنا رفته من چند نمونه میگم بهت
1. Gta online انقدر روی این gta online مانور احمقانه دادن که نگو
2. ریمستر کردن عنوانین قدیمی برای چی شیر دوشی نمونش la noria و gta و....
از چه زمانی 2014 به بعد
gta v برای نسل جدید دوباره برای چی شیر دوشی
(این نکته رو یادآوری کنم که راکستار خیلی راحت میتونست red dead رو برای pc بده یا بازی های gta،که برای psp ای که داده بود برای کنسول هم بده اما تا الان همچین چیزایی نشنیده بودیم و نکرده بود)
که الان شایعه اومده red dead remastered و gta iv remastered هم داره میده
3. کنسل کردن ip های دیگه اش سر gta online خبرش هست bully 2 دیگه خودت بخون
4. رفتن اعضای کلیدی که اینم دوباره سر همین 3 دلیل بالا رفتن راکستار به هیچ جاش نبود .rockstar بازی نو میساخت ip میساخت الان چی gta, gta, gta یعنی رد دد داد به جای ساپورت آنلاینش دوباره gta که ملت هم شاکی شدن همه یه اسکین پوشیدن خبرش هست
طولانی نکنم من هم از خدامه راکستار همون راکستار قدیم باشه اما نیست
(اگه هر دوس داره بحث کنیم، بحث کنیم)
اگه هم میخوایین فضا رو با ترول و میم کنین میم کنین با هم بخندیم منم دیگه حرفی نمیزنم.
این ریمستر ها برای خالی نبودن عریضه هست (اگه در کار هم باشن) و هیچ کدوم توسط شعبات اصلی ساخته نمیشن :D
اگر بخوایم شایعات رو در نظر بگیریم راک استار در این نسل GTA VI و Max Payne 4 رو عرضه میکنه در کنار این ریمستر ها و ری رلیز ها که لاین آپ قابل قبولیه (خیلی بهتر از نسل ۸)
گفتم ک استاندارد ها و انتظارات نسبت به نسل هفت متفاوته و راک استار میدونه یه قدم اشتباهم در مورد عناوین اصلیش نمیتونه برداره :D
متاسفانه الان بازی سازی به طوری تغییر کرده که کمتر میشه سراغ عناوین پرریسک تر و کم طرفدار تری مث بولی رفت (وقتی اون بازی بخواد راک استار لول باشه و هزینه های سنگین بشه براش باید بازگشت مالی رو هم داشته باشه)
با این وجود من معتقدم که راک استار از این جنس عناوین هم باز خواهد ساخت و در چرخه RDR , GTA گیر نمیکنه اما فاصله عرضه این عناوین طوریه که طرفدار ها اذیت میشن…
احتمالا راهکار راک استار (و در ابعاد بالاتر تیک تو و سهام داران) برای پر کردن این فواصل طولانی عرضه ریمستر عناوین گذشته باشه که این بار به استدیو اشتباهی اعتماد کردن و عناوین اشتباهی برای بازسازی انتخاب کردن اما قرار نیست عناوین بعدی هم به همین صورت باشه !
و مورد اخر این که راک استار استدیو جوانی نیست…اگر شخص بزرگی ازش میره دیگه عمر خودش رو تو این شرکت صرف کرده ، تاثیرات خودش رو گذاشته و الان دنبال زندگی کم فشار تر هست :D و با نیروی جوان و پرانگیزه جایگزین میشه…مگه لزلی بنز و دن هاوسر از روز اول اینقدر اسمشون بزرگ بود؟
من دیدم مثبته فعلا تا زمانی که راک استار یکی از عناوین بزرگ و اصلیش رو خراب کنه…
که بعید میدونم چنین روزی برسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر