امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,391
کجاش کنترلش شبه gta v عه ؟
همچین بازی که مال 20 سال پیشه باید 30 فریم بده خدایی ؟
جز افزایش ن چندان زیاد گرافیک که هزارتا ماد هست همین الان با گرافیک بیشتر از این نسخه هیچ پیشرفتی نداشته
کنسول ر*ده یا بهینه نیست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
من قبل از اینکه صفحه متای بازی تشکیل بشه جایی (غیر رسمی) خونده بودم راکستار به دلیل ریمستر بودن اصلا اجازه نقد نداده .
اون صفحه متا منو به شک انداخت گفتم شاید واقعا نمرات بیاد ولی رفتم دیدم نسخه کلاسیک GTA Trilogy واسه PS2 هم تو متا هست ولی نمره ای در کار نیست
فاک
حتی نینتندو هم همچین حرکت خزی رو با Mario 3D All-Stars نزد با این که اون همه هجمه علیه اش بود:|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,091
نام
محمد حسین
عزیزان تمام اینها در جهت حفظ اصالته. اگه گیم پلی تغییر خاصی نکرده، اگه هنوز شنا غیر ممکنه.
اگه کاراکترا شبیه خمیر بازین برا حفظ اصالته. طرفدارای راک استار هم حرف خوبی میزنن 3 بازی 60 دلاره، عالیه ، راکستارم گفته باید به حرف طرفدارام احترام بگذارید و با همین یه جمله نقد کنید.
با 60 دلار دارم سه تا بازی دارم میدم، هر کی راضی نیست جمع کنه، بره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,041
این که همون موتور قدیمیه انگار... چی یکی از بچه ها میگفت انریل انجین هست؟؟ کدوم انریل انجین انقدر چرته؟ 🤔
عجب نسل مزخرفیه راک استارش اینطوری شده از چند تا ماد کننده هم کارش ضعیفتر و استارتش اینه سالی که نکوست از بهارش پیداست
خدا رو شکر پریدم بغل نینتتدو فعلا
تا کنسول میان نسلیا بیان عملا فکر کنم بازی حسابی رو فاتحه شو باید بخونیم و بچسبیم به pc و نینتندو...
همون سن اندریاس pc بازی کنیم سنگین تره والا...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,217
نام
∂αнмα
اینو ببنید تا چشاتون حال بیاد :D

Rockstar pulls Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition from sale on PC

بازی از دیشب تا حالا روی PC غیر قابل بازی بوده چون لانچر راکستار افلاین شده . واسه بازی کردن یـ ریمستر مال N پیش باید انلاین بشی و راکستار هم قشنگ روز لانچ یـ میدل فینگر حواله PC پلیر ها کرده :|

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,091
نام
محمد حسین
یه روزی گفتیم راکستار شیردوشی زده. گفتن این همه شاهکار رو نمیبینی.
راکستار گذشته با الان متفاوته. راکستاری که هر سال یه عنوان قشنگ داشت و باحال.
manhunt-bully-maxpayne-la noire- rdr و gta
تمام این بازیا شده rdr و gta و فقط بخش آنلاین. تازه rdr هم چندان موفق نبوده تو آنلاین و ممکنه فقط بشه gta و اونم از لیست حذف بشه
حتی dlc های بخش آفلاین هم تبدیل شدن به آنلاین. آینده اینکار برا راکستار ممکنه سود بیشتر داشته باشه ولی برا گیمر مضره.
حالا یکسری مدهوش راکستار، میگن وای چه شاهکاری، عجب نورپردازی، عجب ریمستری.
این ریمستری هست که دو سال روش کار شده، اصالت، کیلو چنده. الان که نمیشه گیمپلی و انیمیشن عهد بوقو گذاشت جلو آدم و بگن بفرمایید.
ریمستر کار استودیو خارجیست. این ایپی راکستاره، اون باید اوکی بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر