امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بابا این راک استار همه امون گذاشته سرکار! چرا اینقدر جدی میگیرین؟ یعنی چی پروژه عظیمیه!؟
والا مافیا هم ریمیک شد دیگه اینقدر داستان نداشت! تازه حتی یک ریمیک قشنگ از این عنوان ها حتی فروش نجومی هم میتونست داشته باشه!
من البته بگم این ری مستر رو دوست دارم مخصوصا GTA 3 رو یعنی اون حس که نگه داشتن یاد بچگی و... میوفتم ولی اگر هم میخواستن واقعا یک بازی بروز تر بدن اینقد هم سختشون نبود 2 ساله داشته روی این 3 بازی کار میشده راحت میشد روی موتور GTA V بر اساس همون بازی رو اماده کنن حالا راکستار به هر دلیلی نخواسته بهشم نمیشه خورده گرفت چون اگر میخواست یک کار تر و تمیز بده خیلی جهت هارو باید میدید الان یک دستی سر و روی بازی کشیده کسیم نمیاد حرفی بزنه ولی ولی ولی در اینکه راک استار گه ترین کمپانی این چند سال اخیر شده شکی نیست! حالا RDR2 خیلی بازی قشنگی بود GTA V هم واقعا عالی بود ولی اینکه 10 سال بیای هی GTA V رو تجدید کنی به اسم اینکه ما بازیهامون عظیمه طول میکشه واقعا جالب نیست. حداقل اکتیویژن هر سال یه COD جدید میده :| راک استار الان سه نسله GTA V داره ریمستر میکنه :|
مافیا پیچیدگی سن اندریاس رو نداره چند تا عملیات سینمایی توی یک محیط باز-

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
مافیا پیچیدگی سن اندریاس رو نداره چند تا عملیات سینمایی توی یک محیط باز-
این سگانه که فقط سن اندریاس نیست! اتفاقا همون مافیه تو نسخه ی اصلی خیلی پیچیدگی ها داشت که تو نسخه ی نهایی حذفش کردن و حذف کردن یک سری نکات توی سن اندرس هم چیز عادی ای بود.
همینطور که نصف چیزایی که تو سن اندرس هست رو توی GTA های بعدی نمیبینی.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
این سگانه که فقط سن اندریاس نیست! اتفاقا همون مافیه تو نسخه ی اصلی خیلی پیچیدگی ها داشت که تو نسخه ی نهایی حذفش کردن و حذف کردن یک سری نکات توی سن اندرس هم چیز عادی ای بود.
همینطور که نصف چیزایی که تو سن اندرس هست رو توی GTA های بعدی نمیبینی.
دوست من میدونم من خودم این سه گانه رو خریدم اماده لانچ ...مافیا چه پیچیدگی داشت ؟ میرفتی یک عملیات برمیگشتی خونه سیو میکرد میرفت روز بعد یک تفنگ برمیداشتی یکم صحبت میکردی میفرفتی دو تا شلیک میکرد میرفت روز بعد و...... چی حذف شد از ش؟ سن اندریاس خرید مواد غذایی داشت اسلحه فروشی لباس فروشی گنگ وار داشت نیبرهود ها رو تسخیر میکرد مکانیز های شبه RPG ارتقا عملکرد cJ رو داشت بدن سازی داشت و . هواپیما قایق و ....... سن اندریاس اگر بخواد ریمیک بشه از gTA V هم پیچیده تر میشه .

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,604
بابا این راک استار همه امون گذاشته سرکار! چرا اینقدر جدی میگیرین؟ یعنی چی پروژه عظیمیه!؟
والا مافیا هم ریمیک شد دیگه اینقدر داستان نداشت! تازه حتی یک ریمیک قشنگ از این عنوان ها حتی فروش نجومی هم میتونست داشته باشه!
من البته بگم این ری مستر رو دوست دارم مخصوصا GTA 3 رو یعنی اون حس که نگه داشتن یاد بچگی و... میوفتم ولی اگر هم میخواستن واقعا یک بازی بروز تر بدن اینقد هم سختشون نبود 2 ساله داشته روی این 3 بازی کار میشده راحت میشد روی موتور GTA V بر اساس همون بازی رو اماده کنن حالا راکستار به هر دلیلی نخواسته بهشم نمیشه خورده گرفت چون اگر میخواست یک کار تر و تمیز بده خیلی جهت هارو باید میدید الان یک دستی سر و روی بازی کشیده کسیم نمیاد حرفی بزنه ولی ولی ولی در اینکه راک استار گه ترین کمپانی این چند سال اخیر شده شکی نیست! حالا RDR2 خیلی بازی قشنگی بود GTA V هم واقعا عالی بود ولی اینکه 10 سال بیای هی GTA V رو تجدید کنی به اسم اینکه ما بازیهامون عظیمه طول میکشه واقعا جالب نیست. حداقل اکتیویژن هر سال یه COD جدید میده :| راک استار الان سه نسله GTA V داره ریمستر میکنه :|
من مصاحبه راکستار در مورد تریلوجی رو دیشب تو تاپیکش گذاشتم
پورت کردن asset های قدیمی حتی تو انریل انجین هم سخت بوده دیگه چه برسه به موتور RGAE و با همین انریل هم دردسر زیاد کشیدن چون بازیها خیلی قدیمی هستن و مجبور شدن با AI و دیپ لرنینگ برخی بافتها و مدلها را درست کنن و بقیه هم دستی..
یه چیز دیگه هم بگم فکر کنم راحت متوجه قضیه میشید:
چون سازنده این ریمستر از استودیهای خود راکستار نیست و استودی خارجی به حساب میاد انجین RAGE را در اختیارشون نذاشتن و در ادامه هم نخواهند گذاشت بخاطر همین این ریمستر تو انریل ساخته شده

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,040
بسیار عالی 😍
من دیسک کپیشو داشتم
خیلی حال میداد 🌹
البته رو gba هم اومده بود اونم کارتریجشو گرفتم داغون بود

آره دیسک ها ps1 اصلی پشت مشکی بودن
خش هم نمیفتادن
و دستگاه لنز متلاشی باز اینا راحت اجرا میکرد 🤩
برای کسایی که نمی‌دونن قسمت براغ و آینه ای دیسک ، مشکی بود

.....

فروش زیاد دلیل بر خوب بودن نیست
پلیر فورتنایت هم زیاده
فروش پرایدم زیاده
معتادم زیاده 😁
ولی همشون بدرد نخور

.......

رو pc حتما میاد آره
و کرک هم خواهد شد دقیقا 😍

شیر دوشی هم رد کرده 😁
حاجی پرایدو ملت از سرناچاری میخرن
اعتیادم که ربط نداره بحث فروش و اقتصاده
میخواید کرک کنید اشکال نداره اما کم کم دوره کرک هم با سرویسها و استورهای مقرون به صرفه سرمیاد و آنلاین شدن هر چه بیشتر بازیا ما هم قانونی بخریم حالا شاید تاثیر آنچنانی رو ساپرت شدن ایران نداشته باشه ولی در همیشه رو یه پاشنه نمیچرخه دور نیست یه روزم بالاخره ما رو ساپرت کنن و اینکه تا چه حد ساپرت کنن بستگی به همین استقبال ما داره

دیسک اریج مشکی ps1 هم خش میفتاد اما مرگ نداشت
و اینکه درمورد gta های ps1 بگم کاش اون نسخه لندن ریمیک میشد+2.5D همون زمان ساخته میشدن با گرافیک بهتر (GTA سه بعدی اصلا تو اون زمان رو اون کنسولا راه نداشت)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوست من میدونم من خودم این سه گانه رو خریدم اماده لانچ ...مافیا چه پیچیدگی داشت ؟ میرفتی یک عملیات برمیگشتی خونه سیو میکرد میرفت روز بعد یک تفنگ برمیداشتی یکم صحبت میکردی میفرفتی دو تا شلیک میکرد میرفت روز بعد و...... چی حذف شد از ش؟ سن اندریاس خرید مواد غذایی داشت اسلحه فروشی لباس فروشی گنگ وار داشت نیبرهود ها رو تسخیر میکرد مکانیز های شبه RPG ارتقا عملکرد cJ رو داشت بدن سازی داشت و . هواپیما قایق و ....... سن اندریاس اگر بخواد ریمیک بشه از gTA V هم پیچیده تر میشه .
داداش مشخصه مافیا 1 اورجینال رو اصلا بازی نکردی اون بازی به غیر از مراحل خطی که شما مد نظر داری دقیقا 15 تا مرحله فرعی لوکاس برتون داشت که کلا تو ریمیک حذف شد بیش از 20 ماموریت فرعی فری راید اکستریم حذف شد بعد شما میگی پیچیدگی نداشت ؟ همون مافیا 1 اصلی فرسنگ ها تو هندلینگ و گان پلی و گرافیک و فیزیک از جی تی ای های هم دوره اش (3 و vice city) سر بود ولی اومدن به درستی ریمیکش کردن اینکه راکستار شیردوشی راه انداخته بر کسی پوشیده نیست چون همه می دونن این سه گانه به چه دلیلی ریمستر شد (حداقل یه شمارش رو ریمیک می کردن )

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
داداش مشخصه مافیا 1 اورجینال رو اصلا بازی نکردی اون بازی به غیر از مراحل خطی که شما مد نظر داری دقیقا 15 تا مرحله فرعی لوکاس برتون داشت که کلا تو ریمیک حذف شد بیش از 20 ماموریت فرعی فری راید اکستریم حذف شد بعد شما میگی پیچیدگی نداشت ؟ همون مافیا 1 اصلی فرسنگ ها تو هندلینگ و گان پلی و گرافیک و فیزیک از جی تی ای های هم دوره اش (3 و vice city) سر بود ولی اومدن به درستی ریمیکش کردن اینکه راکستار شیردوشی راه انداخته بر کسی پوشیده نیست چون همه می دونن این سه گانه به چه دلیلی ریمستر شد (حداقل یه شمارش رو ریمیک می کردن )
دوست من ،من زمان مافیا یک لانچش جیفورس ۴tiمدل بردش هم سولتک بود( اسمش رو شما نشنیدی پی سی باز های قدیمی میدونن کمپانی جمع شد ورشکست شد) داشتم روی سیستم گیمینگ گرامی من زمان چند سال قبلش پی سی گیمر بودم مافیا رو روز لانچش بازی کردم .
جی تی ا وایس سیتی بنیانگذار سن اندریاس شد و بزرگترین اپن وردلد های تاریخ رو ساختن خود مافیا ها جی تی ا کلون بودند ولی بازی های خوبی هستند ولی اصلا در مقایسه با چهار یا پنج اصلا رقیب نیستند. گیم پلی مافیا ها فوق العاده خطی و درواقع داستان های سینماتیک روایت شده در دنیای باز هستند ولی اصلا در مقابل جی تی ا ۴یا پنج نه قابل مقایسه نیستند.
راک ستارکه یکبار بیشتر اینا رو ریمستر نکرده کار خوبی هم کرد بازی های بزرگ و مهمی هستند .

پیچیدگی چی ؟کجا پیچیده بود مرحله فرعی پیچیدگی اضافه میکنه ؟بعد شما به اون همه مکانیزم جلوتر از زمان سن اندریاس چی میگید هنوز تو خیلی از اپن ورلد ها تکرار نشده ؟؟ شما علاقه به این سه گانه ندارید چرا بحث مقایسه راه میندازید اینا بازی هایی با نزدیک به بیست سال قدمت هستند چی انتظار دارید rdr2؟این سه گانه مهم هستند خیلی خوب هم ریمستر شدند مهم هستند نسل جدید نمیشناسنشون ‌. مال عصر بازیبازی من هستن .با این سه گانه ما زندگی کردیم پدر بازی های اپن ورلد هم هم هستند .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوست من ،من زمان مافیا یک لانچش جیفورس ۴tiمدل بردش هم سولتک بود( اسمش رو شما نشنیدی پی سی باز های قدیمی میدونن کمپانی جمع شد ورشکست شد) داشتم روی سیستم گیمینگ گرامی من زمان چند سال قبلش پی سی گیمر بودم مافیا رو روز لانچش بازی کردم .
جی تی ا وایس سیتی بنیانگذار سن اندریاس شد و بزرگترین اپن وردلد های تاریخ رو ساختن خود مافیا ها جی تی ا کلون بودند ولی بازی های خوبی هستند ولی اصلا در مقایسه با چهار یا پنج اصلا رقیب نیستند. گیم پلی مافیا ها فوق العاده خطی و درواقع داستان های سینماتیک روایت شده در دنیای باز هستند ولی اصلا در مقابل جی تی ا ۴یا پنج نه قابل مقایسه نیستند.
راک ستارکه یکبار بیشتر اینا رو ریمستر نکرده کار خوبی هم کرد بازی های بزرگ و مهمی هستند .
شما که اینقدر گیمر بزرگ و قدیمی هستی چرا تو مقایسه هندلینگ و فیزیک که انجام دادم جوابی ندادی ؟اها مافیا جی تی ای کلون هستند ریمیک کردنشون راحته ولی جی تی ای 3 و vice city خیلی سخته ریمیک بشن ؟باشه شما درست میگی منم اسم geforce 4ti به گوشم نخورده چون از 2015 به بعد گیمر شدم ولی شما که گیمر قدیمی بودی فکت نده

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
شما که اینقدر گیمر بزرگ و قدیمی هستی چرا تو مقایسه هندلینگ و فیزیک که انجام دادم جوابی ندادی ؟اها مافیا جی تی ای کلون هستند ریمیک کردنشون راحته ولی جی تی ای 3 و vice city خیلی سخته ریمیک بشن ؟باشه شما درست میگی منم اسم geforce 4ti به گوشم نخورده چون از 2015 به بعد گیمر شدم ولی شما که گیمر قدیمی بودی فکت نده
شما مرتب سعی داری بگی من مافیا بازی کردم افرین درود بر تو مافیا عالی است . چون راک استار تو همین زمانی که مافیا یک‌ریمستر شد rdr 2 رو ساخت و جی تی ا پنج .،،🤣😂😂فکت ها رو هم یاد بگیر یک سرچ بزن ببین. تای سری چهار چی‌بوده . فکت رو بهت گفتم راک استار داره با چهار صد میلیون دلار جی تی ا شش میسازه نمیاد دیگه بازی بیست سال پیش رو‌رنگ‌روغن بیخود بزنه بهش .

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,545
نام
محمدقاسم
بسیار عالی 😍
من دیسک کپیشو داشتم
خیلی حال میداد 🌹
البته رو gba هم اومده بود اونم کارتریجشو گرفتم داغون بود

آره دیسک ها ps1 اصلی پشت مشکی بودن
خش هم نمیفتادن
و دستگاه لنز متلاشی باز اینا راحت اجرا میکرد 🤩
برای کسایی که نمی‌دونن قسمت براغ و آینه ای دیسک ، مشکی بود

.....

فروش زیاد دلیل بر خوب بودن نیست
پلیر فورتنایت هم زیاده
فروش پرایدم زیاده
معتادم زیاده 😁
ولی همشون بدرد نخور

.......

رو pc حتما میاد آره
و کرک هم خواهد شد دقیقا 😍

شیر دوشی هم رد کرده 😁
به نظر من صبر کنیم تو فارسروید بیاد رایگان بگیریمش

لعنت به فورتنایت ✌🏻

• Like
Reactions: Sega_genesis

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,604
تریلر ندن من مشکلی ندارم
ولی این که نمره تو روز عرضه نمیاد خیلی رد فلگ ـه دیگه :|
من قبل از اینکه صفحه متای بازی تشکیل بشه جایی (غیر رسمی) خونده بودم راکستار به دلیل ریمستر بودن اصلا اجازه نقد نداده .
اون صفحه متا منو به شک انداخت گفتم شاید واقعا نمرات بیاد ولی رفتم دیدم نسخه کلاسیک GTA Trilogy واسه PS2 هم تو متا هست ولی نمره ای در کار نیست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,214
نام
∂αнмα
خوب این جور که پیداست کالکشن نه تنها تغیرات گیم پلی ـش کم و ناچیز بوده بلکه باگم کم نداره (مخصوصا نسخه SA که گسترده تر ـه) و اصلا پالیش نیست خلاصه که خود راکستار دقیقا میدونه چه خبره که هنوز نقدی از کالکشن منتشر نشده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر