امتیازات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
متا با 30 نقد به 57 کاهش یافت.
(پست اول هم که همچنان بروز نمیشه!)
از این هم باید بیاد پایین تر
چیه واقعا
راکستار هم باید پاسخگو باش واقعا گیمر ها دوست ندارن این استدیو راه یوبی سافت بره
و تبدیل بشه به بنگاه کلاهبرداری که فقط به فکر پول

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
راکستار هم باید پاسخگو باش واقعا گیمر ها دوست ندارن این استدیو راه یوبی سافت بره
و تبدیل بشه به بنگاه کلاهبرداری که فقط به فکر پول

حالا چرا یوبی بیچاره رو مثال می‌زنی، این همه به ما حال می‌ده با بازی هاش
حداقل EA ، اکتی اینا رو مثال بزن

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
حالا چرا یوبی بیچاره رو مثال می‌زنی، این همه به ما حال می‌ده با بازی هاش
حداقل EA ، اکتی اینا رو مثال بزن

اکتی که در خیلی از موارد خوب عمل کرده دوباره کراش رو احیا کرد
یا کال او دیوتیش باز هم خوبه درسته ونگارد جالب نبود اما ریبوت mw سال ۲۰۱۹ فوق العاده بود
در مورد ea هم تا حدی حرفت درسته ولی باز قابل دفاع تر از یوبی
یوبی فار کرای با متای بالای ۹۰ رو تبدیل کرده به یک بازی که توی متا ۷۰ خوردهای دسته پا میزنه
گوست ریکن رو نابود کرده
اسسین رو از یه شاهکار تبدیل کرده به یازی نسبتا خوب
اسپلینتر سل که اصلا خبری ازش نیس ...
واسه اینه که یوبی رو مثال زدم
چون دقیقا به خاطر پول کیفیت عنوان هاش پایین اومده و بعضی از ای پی هاش رو هم که گذاشته کنار
کاری که شاید راکستار با این روندش بخواد تقلید کنه
بولی و مکس پین که خبری ازشون نیست
فقط داره ۱۰ سال ریمستر gta v رو توی پاچه ملت میکنه
این ریمسترش هم که اظهر من الشمس

• Like
Reactions: Persia Tech

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یک بخش تلخ این قضیه که نسبتا کمتر راجع بهش صحبت میشه modding communityئه. الان داشتم ویدیو نگاه می‌کردم که علاوه بر فیکس کردن باران، مه به بازی اضافه کردن، تکسچرهایی که مشکلات mapping داشتن یا رفلکشنشون حذف شده رو درست کردن، یک سری از ایرادهای متنی رو درست کردند، صداهای اصلی Vice City رو به منوهای بازی برگردوندن (هر ۳تا بازی نسخه دفنتیو از صداهای SA استفاده می‌کنن)، رادیو رو پچ کردن و…

بعد اینا همون آدمایین که قبل از این انتشار این نسخه، رسماً تهدید به پیگیری قانونی می‌شدند برای مادهاشون.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
یک بخش تلخ این قضیه که نسبتا کمتر راجع بهش صحبت میشه modding communityئه. الان داشتم ویدیو نگاه می‌کردم که علاوه بر فیکس کردن باران، مه به بازی اضافه کردن، تکسچرهایی که مشکلات mapping داشتن یا رفلکشنشون حذف شده رو درست کردن، یک سری از ایرادهای متنی رو درست کردند، صداهای اصلی Vice City رو به منوهای بازی برگردوندن (هر ۳تا بازی نسخه دفنتیو از صداهای SA استفاده می‌کنن)، رادیو رو پچ کردن و…

بعد اینا همون آدمایین که قبل از این انتشار این نسخه، رسماً تهدید به پیگیری قانونی می‌شدند برای مادهاشون.
اینارو اگه استخدام میکردن این ریمسترو بسازن نتیجه خیلی بهتر میشد،یکی از بهترین کارهای بتزدا این بود برای ماد های اسکایریم

• Like
Reactions: Cait Sith

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کاری ندارم همه اشتباه می کنن راکستار هم کرده اصلا چیز مهمی نیست قابل گذشتم هست

اما کلا این دنیای فاجعه اخیر این چه برنامه نویس هایی هست که داره من دست روی خیلی از برنامه ها یا بازی ها می ذارن که باگ های بسیار مسخره و ابتدایی دارن و درست هم نمی شه حتی سیستم عامل و نرم افزار گرافیک یا مادربرد ها هم کلی باگ دارن درستم نمی شن حتی نرم افزارهای کنترل rgb هم کلی باگ دارن هنوز بعد از چند سال رنگ هاشون بعد از یک مدت الکی تغییر می کنه افکتاش از کار می کنه خاموش می شه

به همین ترتیب بعضی از بازی ها هم طوری عرضه می شن که عمه ی سازنده هم یک دست بازیش می کرد می فهمید کلی مشکل داره بعد چطوری این بازی ها با این شرایط عرضه می شن؟ بازی مشخصه پری الفا هم نیست یعنی 1 نفر داخل گروه نبوده تستش کنه بگه این فاجعه رو منتشر نکنید(منظورم کلیه نه فقط این بازی)

این داستان کوالیتی کنترل فاجعه توی همه چیز کلا رفته خیلی از سخت افزارها هم با ایراد های فاحش دارن تولید می شن

حتی یوبی باگ هم پرنس با اون شکل عرضه نکرد هر چند نشون دادن بازی با اون وضع هم کار ضایعی بود(البته اینم بگم امیدی ندارم خیلی هم این تاخیر بهترش کنه شاید حتی کنسلش کنن)

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
اسسین رو از یه شاهکار تبدیل کرده به یازی نسبتا خوب
اسپلینتر سل که اصلا خبری ازش نیس ...
واسه اینه که یوبی رو مثال زدم
چون دقیقا به خاطر پول کیفیت عنوان هاش پایین اومده و بعضی از ای پی هاش رو هم که گذاشته کنار

من که با بازی های یوبی خیلی حال می‌کنم، حتی همونایی که از نظر خیلی ها ضعیف و شیردوشیه
فکر کنم تقریبن نصف بازی هایی که روی ps4 دارم برای یوبی باشه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کاری ندارم همه اشتباه می کنن راکستار هم کرده اصلا چیز مهمی نیست قابل گذشتم هست

اما کلا این دنیای فاجعه اخیر این چه برنامه نویس هایی هست که داره من دست روی خیلی از برنامه ها یا بازی ها می ذارن که باگ های بسیار مسخره و ابتدایی دارن و درست هم نمی شه حتی سیستم عامل و نرم افزار گرافیک یا مادربرد ها هم کلی باگ دارن درستم نمی شن حتی نرم افزارهای کنترل rgb هم کلی باگ دارن هنوز بعد از چند سال رنگ هاشون بعد از یک مدت الکی تغییر می کنه افکتاش از کار می کنه خاموش می شه

به همین ترتیب بعضی از بازی ها هم طوری عرضه می شن که عمه ی سازنده هم یک دست بازیش می کرد می فهمید کلی مشکل داره بعد چطوری این بازی ها با این شرایط عرضه می شن؟ بازی مشخصه پری الفا هم نیست یعنی 1 نفر داخل گروه نبوده تستش کنه بگه این فاجعه رو منتشر نکنید(منظورم کلیه نه فقط این بازی)

این داستان کوالیتی کنترل فاجعه توی همه چیز کلا رفته خیلی از سخت افزارها هم با ایراد های فاحش دارن تولید می شن

حتی یوبی باگ هم پرنس با اون شکل عرضه نکرد هر چند نشون دادن بازی با اون وضع هم کار ضایعی بود(البته اینم بگم امیدی ندارم خیلی هم این تاخیر بهترش کنه شاید حتی کنسلش کنن)
اتفاقا چند وقت پیش تو ردیت r/gaming بحث همین قضیه بود و یکی دو نفر که تو بخش‌های مختلف استدیوها کار می‌کنن توضیح دادن کوالیتی کنترل از خیلی قبل‌تر از اتمام ساخت بازی شروع به پلی‌تستینگ می‌کنه، باگ‌ها رو پیدا می‌کنن، کامل از ابتدا تا انتها میرن و تهش میشه گزارش‌های بعضاً چند صفحه‌ای که میره به بخش‌های مسئول فیکس کردنش… اینکه اونا اهمیت بدن، زمان/بودجه/افراد کافی داشته باشن که این موارد رو درست کنند دیگه دست این بندگان خدا نیست.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اتفاقا چند وقت پیش تو ردیت r/gaming بحث همین قضیه بود و یکی دو نفر که تو بخش‌های مختلف استدیوها کار می‌کنن توضیح دادن کوالیتی کنترل از خیلی قبل‌تر از اتمام ساخت بازی شروع به پلی‌تستینگ می‌کنه، باگ‌ها رو پیدا می‌کنن، کامل از ابتدا تا انتها میرن و تهش میشه گزارش‌های بعضاً چند صفحه‌ای که میره به بخش‌های مسئول فیکس کردنش… اینکه اونا اهمیت بدن، زمان/بودجه/افراد کافی داشته باشن که این موارد رو درست کنند دیگه دست این بندگان خدا نیست.
اگر اینی که می گن باشه پس چرا بعد از عرضه ش تازه به مشکلاتش پی می برن یک هفته ای هم براش پچ می دن؟

حالا یه بازی مشابه bright memory باشه کلا طرف یک نفر بوده بودجه ای هم نداشته اما جالب ترش اینکه اون بازی هم گرافیکش عالیه هم فریم دهیش عالیه هم لگ نداره هم 2 3 تا باگی هم که داشت با اپدیت هایی که هر روز براش داد دقت کنید هر روز اونم یک نفر کاملا فیکسش کرد به طوری که من اخرای بازی هستم یک دونه باگ هم توش پیدا نکردم

پس اینا بهونه س که وقت نیست و هزینه نیست برای این بازی که اصلا توجیهی نیست چون خود بازی اصلی کامل پولیش شده بوده همه چیزشم اماده بوده اینا فقط کارشون ارتقای گرافیکی بوده یعنی در حد یک ماد ساز هم عمل نکردن :D

• Like
Reactions: Rezaenslaved

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اگر اینی که می گن باشه پس چرا بعد از عرضه ش تازه به مشکلاتش پی می برن یک هفته ای هم براش پچ می دن؟

حالا یه بازی مشابه bright memory باشه کلا طرف یک نفر بوده بودجه ای هم نداشته اما جالب ترش اینکه اون بازی هم گرافیکش عالیه هم فریم دهیش عالیه هم لگ نداره هم 2 3 تا باگی هم که داشت با اپدیت هایی که هر روز براش داد دقت کنید هر روز اونم یک نفر کاملا فیکسش کرد به طوری که من اخرای بازی هستم یک دونه باگ هم توش پیدا نکردم

پس اینا بهونه س که وقت نیست و هزینه نیست برای این بازی که اصلا توجیهی نیست چون خود بازی اصلی کامل پولیش شده بوده همه چیزشم اماده بوده اینا فقط کارشون ارتقای گرافیکی بوده یعنی در حد یک ماد ساز هم عمل نکردن :D
این که بازیو باید روی ۹تا پلتفرم عرضه میکردن
تاثیرگذار بوده روی نتیجه نهایی

• Like
Reactions: Sega_genesis

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

دقیقا نکته همینجاست که بعد از عرضه پی نمی‌برن، میدونن و منتشر می‌کنن. همین مورد اصلا امکان داره یک نفر فقط نیم ساعت بازی رو دیده باشه نفهمه این بارون شبیه shroom tripئه؟ حالا یا با توجه به ددلاینشون روی مشکلات چشم‌پوشی میکنن، یا دست به دعا میشن که اونقدرا مردم بهشون برنخوره

من فقط خواستم توضیح بدم ایراد کار بازم برمی‌گرده به management/team leader، نه بخش QA

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اخه زیباییش اینه تو همه ۹ تا گند زدن
اینجوری نبوده بگیم که اهان اینا تمرکزشون رو این کنسول بوده =)

در کل هنوز واسم سواله رو چیه این زباله دو سال وقت گذاشتن؟

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اخه زیباییش اینه تو همه ۹ تا گند زدن
اینجوری نبوده بگیم که اهان اینا تمرکزشون رو این کنسول بوده =)

در کل هنوز واسم سواله رو چیه این زباله دو سال وقت گذاشتن؟
۲سال واقعا زمان کمیه،مخصوصا برای تیمی که روی بازی موبایل کار کردن

• Wow
Reactions: Cait Sith

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006

این 9تا رو چطوری حساب کردی ؟ کنسول های نسل جدید به راحتی بکوارد نسل هشتم رو دارن، یعنی دیگه اینطور نیست بازی سازی روی این دو نسل خیلی تفاوت داشته باشه، ضمن این که بازی جدید هم نیست (فقط ریمستره ) که قرار بوده باشه نسخه ی نسل نهم چیز خیلی خاصی داشته باشه (از قیمت یکسان مشخصه) نسخه های اندروید &iOS هم که هنوز نیومدن پس نمیشه اونا رو فعلن حساب کرد،

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
این 9تا رو چطوری حساب کردی ؟ کنسول های نسل جدید به راحتی بکوارد نسل هشتم رو دارن، یعنی دیگه اینطور نیست بازی سازی روی این دو نسل خیلی تفاوت داشته باشه، ضمن این که بازی جدید هم نیست (فقط ریمستره ) که قرار بوده باشه نسخه ی نسل نهم چیز خیلی خاصی داشته باشه (از قیمت یکسان مشخصه) نسخه های اندروید &iOS هم که هنوز نیومدن پس نمیشه اونا رو فعلن حساب کرد،
Ps4__ps4pro__ps5
Xbox one__xbox one x__xbox series s__series x
Nintendo switch
Mobile

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر