امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
باز هم میگم شما فن های اکس باکس انقدر سفسطه نکنید. یکی میگه این جور جیزا تا الان نبوده یهو پیدا شده!! آخه برادر گرفتن Level 40 توی بازی با یکی دو ساعت شدنیه !؟ چرا سعی میکنید هر *** شری رو بگید که یه چیزی گفته باشید!؟
آقای فن بودی سایت هم دیگه آخرشه!!! عزیز من وقتی اعلام شده هر چی Level بازی بالاتر باشه امکانات بازی از جمله هوش مصنوعی و دمیج بهتر میشه ؛ به دلایلی که گفته شده، دیگه حرف شما که از کجا معلوم بازی نکردن کامل اصلاً معنی نداره. اگر کامل بازی میکردن خب توی نقدشون لحاظ میکردن که بله بازی تا این Level که برسه امکانات اضافه میشه. نقد سایت ها رو نخوندی انگار. روحشون هم خبر نداشته. این عزیز که میگه نمره های IGN کشکی نیست باید بگم این دفعه مثل اینکه نظر شما درست نیست و کشکی شده. بخواین نخواین بعضی سایت ها نقد های ناقصی دادند که IGN هم جز همین سایت هاست.
پیشنهاد میکنم دیگه سعی نکنید ایرادهای بنی اسرائیلی بگیرید. صبر کنید ببینید نتیجه چی میشه تا خدایی نکرده شخصیت خودتون هم زیر سوال نره!!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
جالبه اینجا فقط منتقدای گرام BC حالیشونه ، و جمیع منتقدان زرتی و کاملا زرتی بازی نکرده نمره دادن !
و این بغض و کینه ی کهنه ی سونی که عقده شده بوده سر دلشون بالاخره کار خودشو کرده !

بعضیا رو جو گرفته خیلی نظرات و نقداشون Top notch ِ !:d

عزیز دل من :) IGN یکی از سه سایت معتبر دنیای بازی است. هیچ بازی رو هم دیمی نقد نمی کنه :) معیارت نمره نباشه عزیزم اگه بخوای نمره ایی حساب کنی اره شیفت بهتره از GT دیگه هم لطفا این قدر اراجیف نباف در باره این سایت ، که منتقد هاش اندازه سن من و تو فقط گیمر بودن و هستن.
تا کی میخواین از این جک ها بگین!؟
تا دیروز همه از IGN بدشون میومد حالا شده بهترین سایتو ...
در ضمن بهترین سایت ها هم از این منتقدای هله حوله توشون پیدا میشه!

به حق چیزای ندیده!بازیو نصفه بکنی بعد نمره هم بدی بهش!:d

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
عزیز دل من :) IGN یکی از سه سایت معتبر دنیای بازی است. هیچ بازی رو هم دیمی نقد نمی کنه :) معیارت نمره نباشه عزیزم اگه بخوای نمره ایی حساب کنی اره شیفت بهتره از GT دیگه هم لطفا این قدر اراجیف نباف در باره این سایت ، که منتقد هاش اندازه سن من و تو فقط گیمر بودن و هستن.
ببین حتی فن ها هم گیر ندادن ول تو رو به خدا
در ضمن به نکته خوبی اشاره کردی بهتره ورش دارن دیگه یوا یواش البته من نمی دونم شما از کجا می گی ولی اگه هست بهتره ورش دارن

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تا کی میخواین از این جک ها بگین!؟
تا دیروز همه از IGN بدشون میومد حالا شده بهترین سایتو ...
در ضمن بهترین سایت ها هم از این منتقدای هله حوله توشون پیدا میشه!

به حق چیزای ندیده!بازیو نصفه بکنی بعد نمره هم بدی بهش!:d
یه نکته کوچیک رو عرض کنم که پارسال وقتی U2 رو GOTY کرد بهترین سایت بود الان بد شده.احتمالا اگه gow3 هم امسال به لطف و رحمت ایزدی GOTY انتخاب بشن کینه بچه ها پاک میشه.

واقعا lol دارین همتون! IGN هم شده بی مغز!:-@

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
عزیز من شما دیدی اصلا کی نقدو نوشته ؟! بعد بیا حرف بزن ، اون کسی نقد رو نوشته تقریبا همه بازی های رسینگ رو د ای جی ان نقد می کنه پس از تو جوب نیاوردن منتقد رو !

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
این 10000000000000 بار بابا اینا یه 2 دقیقه GT5 بازی کردن رفتن نمره دادن بابا این IGN کشک می باشد ( کشکه ) :d
بابا چرا این قدر الکی خودتونو ناراحت می کنید ! :-*

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
عزیز من شما دیدی اصلا کی نقدو نوشته ؟! بعد بیا حرف بزن ، اون کسی نقد رو نوشته تقریبا همه بازی های رسینگ رو د ای جی ان نقد می کنه پس از تو جوب نیاوردن منتقد رو !
ا راست می گی پس ای همون نقاد بزرگ بازی های ریسنگه که به شیفت نه داده به به به خوش به سعداتمون با چه ادم بزرگی اشنا شدیم

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه نکته کوچیک رو عرض کنم که پارسال وقتی U2 رو GOTY کرد بهترین سایت بود الان بد شده.احتمالا اگه gow3 هم امسال به لطف و رحمت ایزدی GOTY انتخاب بشن کینه بچه ها پاک میشه.

واقعا lol دارین همتون! IGN هم شده بی مغز!:-@

رامین آخه یه چیزی میگی بازی U2 چند ساعت بود؟ شما فوقش خیلی طول میکشید بازی 8 ساعت بود تازه بخش تازه بازی 1 هفته قبل از ریلیز دست سایت ها بود نه 2روز قبل .

بعدشم این که بازی LEVEl به LEVEL بازی AI بیشتر میشه با Damage ش رو اگه میدونستن نمینوشنتن تو نقدشون باید پچ بدن دمیج رو درست کنن با وجود این که الان طرف LEVEL 40 شده ویدیو گزاشته جماعت تو کف هستن .

این ها فکر کردن بازی همینی که هستش بعد4روزه اصلا به نظرت میشه این ها LEVEL شون بشه 40 ؟ با توجه به این که باید کل بازی انالیز میکردن ؟ مپ ها رو بارون و برف و ماشین های پریمیوم و ماشین های استاندارد رو شما فقط بخوای با300 تا ماشین پریمیوم رو ببینی فقط بربریشون تو یه مپ و فوقش یه دور باهاش بزنی 2-3 روز طول میکشه که بببینی صداش چجوری هستش مشکل طراحی نداره یا ....

به قول یکی وقتی شما ندونی بازی قرار هستش بر مبنای LEVEL بعضی چیز ها باز بشه بازم وقت میزاری LEVEL ت رو ببری بالا بعد نقد کنی یا با دیدن بازی و ... مپ رو بازی کردن امتیاز میدی الان همین مشکل هستش که AI و damage بر مبنای LEVEL شما بالاتر میره که هیچ کدام از سایت ها در نقدشون نیاوردن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: War Has Change

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
حالا تا صبح هم بگیم ign و شاید خیلی از سایتهای دیگه هنوز به level مورد نظر نرسیده بودن و بازیرو نقد کردن بازم از جناح مقابل و به قصد تخریب بازی میان میگن نه ign معتبرترین هستش !! یلمی نمره نمیده ! هیچ سایتی بهتر از ign نمره نمیده ! البته توجه داشته باشید این افراد فَنِ هیچ کنسول یا بلانسبت بازی forza نیستنها !! فقط عده-ای اندیشمند هستند که قصدشان روشن سازی بازیباز هستش !
با اینکه قبول دارم باید تخریب پذیری بازیرو از اول در دسترس میزاشتن اما حرفهای دوستان دست کمی از جوک نداره ! س

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حالا تا صبح هم بگیم ign و شاید خیلی از سایتهای دیگه هنوز به level مورد نظر نرسیده بودن و بازیرو نقد کردن بازم از جناح مقابل و به قصد تخریب بازی میان میگن نه ign معتبرترین هستش !! یلمی نمره نمیده ! هیچ سایتی بهتر از ign نمره نمیده ! البته توجه داشته باشید این افراد فَنِ هیچ کنسول یا بلانسبت بازی forza نیستنها !! فقط عده-ای اندیشمند هستند که قصدشان روشن سازی بازیباز هستش !
با اینکه قبول دارم باید تخریب پذیری بازیرو از اول در دسترس میزاشتن اما حرفهای دوستان دست کمی از جوک نداره ! س
اخه دوست من دیگه بر من و شما پوشیده نیست که ign یکی از چند سایت معتبر بازی هست(درسته که بهترین نیست) ولی دیگه شما دارین به هر قیمتی میگین این سایت کلا چیزی نمیفهمه چرا؟ :-/

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
میانگین بازی فکر کنم تو متا 85 شده ...
چرا گیر دادین به این IGN ؟
خوب بازی که تا Level 40 هوش مصنوعی و دمیج خوبی نداره مثل این می مونه که مثلا در هیلو کانونتها تا 4-5 مرحله احمق باشن یا اینکه با تیر خوردن میزان Health کمتر کم بشه . از مرحه 6-7 به بعد کانونتها عاقل بشن و اسپارتان ضعیف ...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اخه دوست من دیگه بر من و شما پوشیده نیست که ign یکی از چند سایت معتبر بازی هست(درسته که بهترین نیست) ولی دیگه شما دارین به هر قیمتی میگین این سایت کلا چیزی نمیفهمه چرا؟ :-/
منم میدونم جزو برترین سایتها هستش . اما هممون هم میدونیم بعضی وقتا نمره-هایی میده یا انتخابایی میکنه که خیلی عجیب هستش . الان هم که تازه معلوم شده تخریب پذیری بازی تو level های بالاتر فوق العاده میشه . هوش مصنوعی هم پیشرفت قابل ملاحظه-ای میکنه . اما این تخریب پذیری که بچه-ها لینکش رو گذاشته بودن . فوق العاده بود . و نمیشد بهش ایراد گرفت هرچند باید خودمون بازی کنیم و به اون level برسیم بعد نظر نهاییمون رو بگیم
خوب بازی که تا Level 40 هوش مصنوعی و دمیج خوبی نداره مثل این می مونه که مثلا در هیلو کانونتها تا 4-5 مرحله احمق باشن یا اینکه با تیر خوردن میزان Health کمتر کم بشه . از مرحه 6-7 به بعد کانونتها عاقل بشن و اسپارتان ضعیف ...
خیر دوست من . مثل این میمونه که شما مثلا بازیه killzone رو رو پایین ترین درجه-ی سختی بازی کنید و انتظار داشته باشید با دشمنان فوق العاده هوشمند مواجه بشید

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
منم میدونم جزو برترین سایتها هستش . اما هممون هم میدونیم بعضی وقتا نمره-هایی میده یا انتخابایی میکنه که خیلی عجیب هستش . الان هم که تازه معلوم شده تخریب پذیری بازی تو level های بالاتر فوق العاده میشه . هوش مصنوعی هم پیشرفت قابل ملاحظه-ای میکنه . اما این تخریب پذیری که بچه-ها لینکش رو گذاشته بودن . فوق العاده بود . و نمیشد بهش ایراد گرفت هرچند باید خودمون بازی کنیم و به اون level برسیم بعد نظر نهاییمون رو بگیم

خیر دوست من . مثل این میمونه که شما مثلا بازیه killzone رو رو پایین ترین درجه-ی سختی بازی کنید و انتظار داشته باشید با دشمنان فوق العاده هوشمند مواجه بشید
به قول فن جی تی , استاد , اینطور تشخیص دادن ؟!
بهتر بود این حق انتخاب بازیباز بود نه اجبار ... توی بچگانه ترین بازی درجه سختی دست خود بازیبازه ...
کسی که بازی ریسینگ بلد نیست میره سمت NFS و حرفه ای ها می رن سمت Forza , GT , پس نیازی به این جنگولک بازی ها نبود ...

من دیگه پستی در این رابطه نمی دم مثل اینکه مرغ یک پا داره (شایدم اصلا پا نداره )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر