امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
الان سایت GameSpot که میری کل سایت تبلیغ GT5 شده حتی Background سایت هم تبلیغ GT5
پس طبیعتا امتیاز خوبی میده به بازی .
هر چند که GT5 هر امتیازی بگیره حقشه 7 بگیره یا 10 زیاد فرق نمی کنه چون کاملا به سلیقه هر شخص بستگی داره.
:eek:
از اون حرفا بودا!!!
چون تبلیغشو میکنه امتیاز بالا میخواد بده!استدلال بامزه ای بود.:))

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
الان سایت GameSpot که میری کل سایت تبلیغ GT5 شده حتی Background سایت هم تبلیغ GT5
پس طبیعتا امتیاز خوبی میده به بازی .
هر چند که GT5 هر امتیازی بگیره حقشه 7 بگیره یا 10 زیاد فرق نمی کنه چون کاملا به سلیقه هر شخص بستگی داره.
اینی که گفتی چه ربطی به background سایت داشت؟:))

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
:eek:
از اون حرفا بودا!!!
چون تبلیغشو میکنه امتیاز بالا میخواد بده!استدلال بامزه ای بود.:))

داداش من خودم تا 2-3 روز دیگه GT5 را میگیرم اصلا امتیاز برام مهم نیست
اما این دوره زمونه تبلیغات حرف اول وآخر را میزنه
مثال Shellshok 2 زمان عرضه کل سایت Gs ازش تبلیغ میکرد و 5.5 بهش داد نسخه PC
اما میانگین امتیاز 41%
مثلا چندین سال دیگه بازیسنتر مثلا قراره Shenmu4 را نقد کنه فرض کن سایت بازیسنتر در حده GS /:)شده اونوقت اگه قرارباشه به بازیسنتر تبلیغ بدن به GS ندن GS حالگیری میکنه و به بازی امتیاز میده کمتر از بازیسنتر .سایت بازیسنتر هم که میخواد برای Shenmu5 هم دوباره تبلیغ بهش برسه میاد به بازی Shenmu4 امتیاز بهتری میده
نظر شخصی بود اگه خواستین دعوا کنید بیاید تو Street Fighter

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
شما اول برو ببین IGN به این بازی که گفتی چند داده بعد بیا اینجا تعبیرات فلسفی بکن و امضای قشنگ بذار. جواب سوالتم صفحه های قبل داده شده و دادم، دیگه سوال نکن.

===================

TGA و TechCntral امتیازات مشابه 7 به بازی دادند.
این تصویر هم برای نقد TechCentral است.
ببخشید من دیگه بعد اون که IGN به شیفت ده داد نرفتن اونجا نمی دونستم اهل دبه هم هستن این IGN خانم یادتون باشه یکی دو روز قبل ریلیز بازی بهش نمره داد اونم ده حالا بعد ریلیز دیده مالیده بماند البته در کل هیچ فرقی نمی کنه شیف 9 که سهله نمره واسش زیدی اصلا امضام رو هم ویرایش می کنم ببخشید

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ببخشید من دیگه بعد اون که IGN به شیفت ده داد نرفتن اونجا نمی دونستم اهل دبه هم هستن این IGN خانم یادتون باشه یکی دو روز قبل ریلیز بازی بهش نمره داد اونم ده حالا بعد ریلیز دیده مالیده بماند البته در کل هیچ فرقی نمی کنه شیف 9 که سهله نمره واسش زیدی اصلا امضام رو هم ویرایش می کنم ببخشید

What ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

44522711059358777437.jpg

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

128731495125429313.jpg

اقا نزنین این حرفا رو زشته به خدا!
سایت واسه همین چیزاس قیلتر میشه دیگه!:d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا این عکساتون رو یه چیز دیگه بزارید حالمون بد شد از بس گربه دیدیم ! :D

به نظر منم گیم اسپات 9 به بالا میده... ولی مهم تر از همه چیز اینه که مدال مولتیپلیر رو بهش بده :D

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
آقا من خونه یکی از دوستانم نشستم یه دل سیر بازی کردم ( gt5 رو میگم)
به نظر من بازی خوبیه ولی باید پرسید تو این 6 سال داشتن چی رو شبیه سازی میکردن؟ والا برنامه های ناسا هم این قدر طول نمیکشه

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
یه موضوع که وقتی میگن این بازی 6 سال روش کار شده منظور این نیست که این 6 سال رو پشت سر هم داشتن کار میکردن ! منظورشون اینه که ایده اولیه بازی مال 6 سال پیش بوده و چند بار شروع کردن و چند بار ولش کردن و دوباره شروع کردن و ... وگرنه این بازی تو کمتر از 1 سال ساخته میشه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه موضوع که وقتی میگن این بازی 6 سال روش کار شده منظور این نیست که این 6 سال رو پشت سر هم داشتن کار میکردن ! منظورشون اینه که ایده اولیه بازی مال 6 سال پیش بوده و چند بار شروع کردن و چند بار ولش کردن و دوباره شروع کردن و ... وگرنه این بازی تو کمتر از 1 سال ساخته میشه

دوست عزیز در مورد چیزی که نمی دونید الکی با قاطعیت صحبت نکنید.

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
کاملا مشخصه که GT5 یک شبیه ساز فوق العاده است و من هر روزی که دارم بازی میکنم بیشتر از قبل مجذوبش میشم اما نکته ی قابل توجه اینجاست که این نمیتونه یک بازی کامل باشه و در واقع بهتره بگیم که شبیه ساز ریسینگ تا بازی ریسینگ
الان مدت زیادیه که امتیازات سایت IGN زیاد مورد توجه نیست(همچنین تمام نقداش منطقی هم نیست!) و اکثرا گیمر ها به امتیاز GS اعتماد کامل دارند پس بهتره که صبر کنید GS نمره رو بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر