امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دوستان توجه داشته باشید که بیشتره این تاخیر برای 3D کردنه بازی بوده و توقع باید خیلی به خاطره به تعویق افتادنش بالا نره
که البته به نظره من کاری بیهوده بود ، چون هنوز خیلی مونده 3D جا بیوفته

به هر صورت بايد يكي بياد جاش بندازه اين فرهنگ رو ديگه.چه بهتر كه اين شروع با يك بازي غول مثل gt باشه تا اين سيستم بيشتر مورد توجه قرار بگيره ا:">

EuroGamer Italy به بازي امتياز 8/10 داد.
:))

اين همه گنده برداشتن اخرش هشت گرفته:d

سلام!
IncGamers 9.2 of 10
Multiplayer.it 8.9 of 10
Eurogamer Germany 9.0 of 10

:-b=d>

دوستان زیاد گیر به گرافیک بازی ندید همون اوایل که نسخه Prologue عرضه شده بود
سازنده ها گفتن که گرافیک بازی از نسخه Prologue بیشتر نخواهد بود !

خوبه باز گفتن كه يه موقع ضايع نشه

:-/چقدر بالا پايين داره اين نمره هاش.فكر كنم بازيش سليقه اي باشه:d
به هر صورت ما كه بايد بريم تو كلوپ بازيش كنيم:|

این گیم اسپات چه مرگشه من نمی دونم نکنه می خواد اینم نمره نده

گيم اسپات تا جايي كه من دقت كردم از همه دير تر نمره ميده و در عين حال نمره هاش از همه دقيق تر و بهتره

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
یعنی من انقدر سر مافیا 2 از اینو اون حرف شنیدم که نمیدونم تو هایپ زده هستیو تو فلانی , حالا واقعا حق منه که بگم آآآآآآآآآآآاخیییییییییییییششششششششش . نه من فقط نبودم همه هایپ زده میشن .حالا 8 هم بد نیست ... البته اون موقع این حرف رو به من میزدن . حالا به عنوان یه دوست میخوام یه جیزی بهتون بگم :
بازی رو واسه سرگرمی شما میسازن که کاملا به سلیقتون بستگی داره , اگه خوشتون اومد بازی کنید و حالشو ببرین اگه که نه سریع بی خیال شین .
در یک کلام گور بابای امتیاز و بس .

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
اولین بازی ای که 3D دیدم GT5 بود , قبلا فیلم 3D دیده بودم..ولی وقتی GT5 رو 3D دیدم اون خطوطی که دور محیط اجزای گرافیکیه بازی کاملا حذف میشد و خبری از دندونه نبود.این جوری:-o

من یه بار تو Gamespot تو مقاله ای که راجع به 3D Gaminng بود خوندم نوشته بود 3D کردن بازیها خیلی کار سختی نیست الان مثلا Crysis 2 هم قراره 2 ساله 1080p ساخته بشه 3D .
پس بحث این حرفها نیست این 5-6 سال مطمئنا فقط صرف گرافیک و 3D بازی نشده

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
هی ادم نمیخواد اینجا پست بده ، هی عزیزان ps فن شاهکار تحویل ادم میدن.
این یکی دیگه نوبره به خدا ....

تو بیا یه استدیو نام ببر بهش 10 سال وقت میدیم اگر تونست یه بازی 3D 1080p بسازه در سطح GT5 بسازه اونوقت بیا بگو....
شما تازه 3d دیدی هنوز داغی! هر وقت سرد شدی یه سر به اخبار و مسائل مربوطه بزن انشاءاللاه مشکل شما هم برطرف میشه....

آخرین ویرایش:

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
199
منبع 1080 بودن Crysis 2 ؟
----

DarkMatters - 10/10

نسخه PC بازی crysis که میشد 1080 بازی کرد شاید روی کنسول 1080 نیست من فکر کردم مثل pc قراره 1080 باشه.

اینا را بیخیال
همین الان داشتم با یکی از دوستان که هلنده صحبت میکردم اینقدر راجع به GT5 وگرافیکش ودریفت و... تعریف کرد که منم دیگه صد در صد GT5 را میخرم اتفاقا راجع به امتیاز بازی صحبت میکردم گفت اگه کسی منتظر میموند برای امتیاز بازی BLack ops یا Halo Reach که دیگه این بازیها نمیتونستن رکورد بزنن .
دیگه شنگول ومنگول هم میدونن GT همیشه n1 بوده.

آخرین ویرایش:

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
نمره دهی می خوای فقط نمره دهی gs
اون چیزایی که هیشکی نمی فهمه این می فهمه
اون نکاتی که همه می فهمن این بهتر می فهمه
اینکه من سر gs حساسم سره همینه که فقط نمره دهی اون رو قبول دارم

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Total Video Games امتیاز 9/10 داد.

Graphics: 94%
Sound: 94%
Gameplay: 93%
Originality: 79%
Longevity: 94%
Overall Score: 9/10

With this fifth full instalment in the series, Gran Turismo manages to hold onto its legacy of genre dominating driving sims, but only just. If and when Gran Turismo 6 arrives on the PS3, Polyphony Digital might have to look at bringing more innovation to the series if it wants to pull as far ahead of the chasing pack as it once was

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر