امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
نميدونم چرا قبل از عرضه تقريبا مطمئن بودم بازي امتيازاتش خوب نميشه.

البته نميخوام ضد حال بزنم چون خودم سر Alen Wake با اين كه بازي عالي بود ولي بازم ضد حال خوردم.

همين انتظار طولاني خودش دليلي ميشه كه اين امتيازات آخرش دربايد.

حتي نميشه يك بازي پيدا كرد كه 5 سال براش انتظار كشيد و آخر سر انتظارات رو بر آورده كنه.

ولي يادم نميره وقتي Turn 10 (اگه درست بگم) بد بخت ميومد ميگفت بازي ما(Froza) بهتره چه اوضاعي ميشده اين فروم از دست يك عده(حالا بيان تحويل بگيرين).
ولي بد نشد ديگه بعضي حرفا قبل عرضه هيچ بازي ديگه تو اين فروم فكر كنم تا يك مدت زده نشه.

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
شما فقط کافی بود که ویدئو gamespot رو میدیدی تا با دیدن سایه های پیکسل پیکسلی و طراحی بد ماشینهای استاندارد( :d ) و طراحی نه چندان قوی محیط اطراف به عمق فاجعه پی ببری.
حرفت متین ولی ماشین استاندارد ها همون قبله ریلیز هم چنگی به دل نمی زدن

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حرفت متین ولی ماشین استاندارد ها همون قبله ریلیز هم چنگی به دل نمی زدن
خب دوست من پس چی باید چنگ به دل بزنه؟ دیگه وقتی طراحی ماشین اشکال داره خواه پرمیوم خواه استاندارد حالا شما بیا به جاش 1000 تا ماشین تو بازی قرار بده(حالا اشکالهای دیگه به کنار) بعدم بگو واسه همین چیزا انقدر تاخییر داشته. خب این منطقیه؟

• Like
Reactions: LEERY

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
خب دوست من پس چی باید چنگ به دل بزنه؟ دیگه وقتی طراحی ماشین اشکال داره خواه پرمیوم خواه استاندارد حالا شما بیا به جاش 1000 تا ماشین تو بازی قرار بده(حالا اشکالهای دیگه به کنار) بعدم بگو واسه همین چیزا انقدر تاخییر داشته. خب این منطقیه؟

خوب عزیز من نگفته بودن که ما ماشینامون غوغا به پا می کنه گفتن ماشینای پریمیوم مهشره ماشین هایی کهم که طرفدار کم دارن با گرافیک کمتر ساختیم که بازی سبک بشه حالا اگه وعده ای که دادن غلط از اب در اومده بگو
بعدشم نفرمایید جانه من قاطی نکنید پریمیو رو با استاندارد به پریمیوم نمی شه ایراد گرفت

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
این که بعضی از دوستان میگن همیشه هر وقت زمان ساخت یک بازی خیلی طولانی بشه بازی انتظارات رو بر اورده نمیکنه حرف درستی نیست مشکل بر میگرده به زیاد مصاحبه کردن و هی دم به دیقه تریلر دادن و ... مواردی هم هستن که خیلی بیشتر از الن ویک و جی تی ساختشون طول کشیده ولی از همه نظر عالی بودن نمونش Starcraft 2 البته این بر میگرده به سطح و کلاس کار هر کمپانی و استدیو یکی مثل بلیزارد اروم و بی سر و صدا بازیشو میسازه و عینه ادم تبلیغ میکنه و اخر سر هم کسی توقع نمیکنه یکی هم مثل سازندگان جی تی و الن ویک هی مصاحبه و تریلر و عکس و ... وقتی بازی بیرون میاد هی ازش ایراد و .. میگیرن هر چند واسه طرفدارای واقعی فرق نمیکنه .. به نظرم بهتره استدیو ها از این قضیه درس عبرت بگیرن ..نمونه بعدی هم در راهه و اسمش هست crysis 2 ....

• Like
Reactions: Dreadlord

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
دو تا امتیاز جدید اومده

Gamedynamo 7.7/10

که ریز نمرات به شرح زیر است

Graphics 8.5
Sound 6.5
Gameplay 8/10
Play Value 9.5/10

====

نمره بعدی

Guardian.co.uk 8/10

نمی دونم این امتیاز رو بچه ها اعلام کردن یا نه؟ اگر آره پستمو پاک کنید:

Guardian : 8.0 / 10 - Review
وجید حالت خوب نیست ها..! این لینکی که برای Review گذاشتی مال videogamer هست بعد من امتیاز گاردین رو 10 دقیقه پیش گذاشتم..

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نمی دونم این امتیاز رو بچه ها اعلام کردن یا نه؟ اگر آره پستمو پاک کنید:

Guardian : 8.0 / 10 - Review

اونطور که من تو متا دیدم اکثر کاربرها یا به بازی دادن 10 یا 0. یه تعداد کمی هم نمراتی مثل 5 و 2 دادن، که نشون از فن بوی بازی عجیب تو این سایت میده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
خوب یک نمره نا امید کننده دیگر هم اومد

Gamekult 7/10

مثبت

• Le gameplay parfaitement calibré​
    گیم پلی کاملا کالیبره شده
  • Le moteur physique​
    موتور فیزیک
  • Les évènements spéciaux​
    برنامه های ویژه
  • La liste des circuits​
    لیست مدارات
  • La météo évolutive​
    آب و هوا تکاملی
  • L'aspect encyclopédique​
    دانشنامه ظاهر
  • Graphiquement parfois bluffant...​
    گاهی اوقات گرافیکی خیره کننده...
Les moins de Gran Turismo 5​
منفی

• ...mais trop inégal​
    ... اما خیلی ناهموار است
  • Le principe des voitures Premium et Standard​
    اصل حق بیمه اتومبیل و استاندارد
  • L'IA toujours à la ramasse​
    هوش مصنوعی همیشه میدارد
  • Des dégâts à peine existants​
    آسیب به صدور حکم موجود
  • Ça sent le remplissage par moments​
    این رایحه های پر بار
  • Le multijoueur en ligne pas tout à fait au point​
    چند نفره (آنلاین نه کاملا به نقطه
گویا فرانسوی هست..:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
نمیدونم کسی گفته یا نه، ولی مجله رسمی Playstation (همون OPM) طی حرکتی نادر تصمیم گرفته به بازی نمره نده و نقد بدون امتیاز از GT5 رو منتشر کرده:D
عجب...:D
wtf؟؟؟؟:-o/:)اینم از اون حرکتا بود که فکر کنم تو تاریخ ثبت بشه.یعنی چی این کارش؟احتمالا بازی یا خیلی عالی بوده-یا خیلی ضایع بوده که نمره ایی براش پیدا نشده:d(جدی نگیرید-شوخی بود)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
خیلی برام عجیبه،چون شما بعد سالها درست زمان ریلیز GT5 برگشتی:)

پ.ن: کلا نمی دونم یه بازی اینهمه می تونه فشار بیاره که دوستان مجبور شن یه دستی به امضاها و یوزرتایتل ها و... شون ببرن؟:(
احتمالا به خاطر وجود ماشینای استاندار بوده:|

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/9/22/128981508236888077.jpg
خب من تو هفته دیگه دارم بازی رو می گیرم و در ضمن شما زیر آواتارت زدی که PS3 نداری (=بازی رو زیارت نخواهید کرد :) ) اونوقت چطور به من مربوط نیست؟:))=))
بعدش اگه بازی بدیه چرا دیگه اینهمه خودتون رو خسته می کنید و می کوبیدش؟;;)

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
این حرف ها بدون سند و منبع فایده نداره، لینک بده!!
کجا PD گفته بهترین ریسنگ این نسله؟ اینو اتفاقاً Turn 10 در تمجید از Forza 3 سراییده.

به هر حال اینم نوعی بهانه هستش ! همه شاهد و ناظرن که سازنده هاش تمام اون حرفارو زدن !

فک کنم من گفتم بهترین ریسینگ نسله ! :-? بزار یکم فکر کنم ... :-?

• Like
Reactions: LEERY

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نمیدونم کسی گفته یا نه، ولی مجله رسمی Playstation (همون OPM) طی حرکتی نادر تصمیم گرفته به بازی نمره نده و نقد بدون امتیاز از GT5 رو منتشر کرده:D
عجب...:D

احتمالا به خاطر وجود ماشینای استاندار بوده:|

پ.ن: کلا نمی دونم یه بازی اینهمه می تونه فشار بیاره که دوستان مجبور شن یه دستی به امضاها و یوزرتایتل ها و... شون ببرن؟:(
http://images.cheezburger.com/completestore/2009/9/22/128981508236888077.jpg

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

والا خیلی ها خوشحال شدن از برگشتن من ! شما خوشحال نشدی ؟ :D من یه دوست قدیمیم ها ! ببین ! b-)

من بودم ! منتهی پست نمیدادم ! تو این یک سال عادت کردم زیاد پست ندم و بعد از این هم خیلی پست نمیدم ، شاید هر جا لازم شد پست بدم ! دلیل برگشتنم هم ( یعنی پست دادن دوبارم ) همین ریلز GT5 هست دقیقاً ! خودم گفتم تو اولین پست جدیدم ، خط اولش !

الان هم اتفاقاً خیلی سبکم ! فشار رو سال پیش متحمل شدم من ! :d

GT5 هم بازی خیلی خوبی هست و هر کی PS3 داره باید تجربش کنه ! من مشکلی با بازی ندارم بشخصه ! مسائل رو قاطی نکنیم بهتره ! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر