امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
میدونین مشکل چیه؟!:D
اینه که قبل از عرضه بازی همه میزدن تو سر forza که عددی نیست در برابر gt !
چقدر مقایسه و از این چرت و پرتها بینشون انجام شد؟
اون موقع هر چی خواستین گفتین باید فکر امروز رو میکردین!
به نظر من gt5 کوچکترین مشکلی نداره و یکی از بهترین ریسینگهای تاریخ هست ولی این کنایه هایی که بر ضد forza تو این یک سال شنیدم اصلا اجازه نمیده چیزی نگم!
انقدر استاد استاد کردید توی تاپیکای مختلف که ادم حالش به هم میخورد! چیزی هم میگفتی سریع جواب میدادن غیر از اینه؟ البته غیر از این نیست ولی گنده کردن یه چیزی یه حدی داره!
الان هم بحث سر امتیازای GT نیست بحث سر مقایسه های اعصاب خورد کنی که قبل از عرضه gt با فورزا میشد!!
به نظر من در اینکه در زمان حال GT5 از forza3 بهتر هست شکی نیست.اینکه کسی هم بخواد نقضش کنه شعور خودشو میبره زیر سوال.ولی نسبت به زمان عرضشون و کاری و تبلیغاتی که روشون انجام شده خیر forza 3 بهتر هست.اینه که مهمه.

آخرین ویرایش:

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
یه *****ینگ می خواد این سایتا
سایتی که به گرافیک ایراد بگیره حذف چرا چون هیچ ریسینگی تا به حال به حد گرافیک این نبوده
سایتی که اینو با nfs hp مقایسه کنه باید اصلا ولش کرد چرا چون چه ربطی داره بازی ارکید به سیمولاتور یعنی چی nfs مهیج تره و متنوع تره اون موقع f1 2010 مضخرف ترین ریسینگ دنیاست !!!!!!!!! والا اینو باید با forza مقایسه کرد با f1 مقایسه کرد نه با burn out
سایتی که بگه 5 سال طول کشیده یکی بگه بتو چه آخه تو به بازی نمره بده دیگه
سایتی که به دموی یه بازی بیشتر از خودش بده حتی اگه ign باشه بدرد لایه جرز دیوار می خوره
در ضمن بازی بزرگ هست نیازی به بزرگ نمایی نداره
اینا از نقدا ***** شن ببینیند چه ایرادی می مونه دیگه

• Like
Reactions: Tommy Fisher

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اولا که این نمره در پیت جایی ثبت نمیشه پس الکی جو نگیردت!
الان شما در كجاي من جوگيري مشاهده كردي؟! بذار يه نكته اي رو بگم، من چند وقتيه كه تو بخش امتيازات بازي ها فعاليتم زياد شده و وقتي امتيازي مياد كه گفته ي كوچيكي از اون سايتي كه بهش امتياز داده هم كنار اون امتياز ذكر شده، اون گفته رو هم همراه با امتياز اون بازي تو تاپيك قرار ميدم،‌ مثل چنين پستي چون دم دست بود اينو لينك دادم) كه نقل قول كوتاكو رو آوردم. تو اين تاپيك هم دقيقا همين وضعيت وجود داره. پس لطفا درمورد چيزي كه ازش خبر نداري صحبت و قضاوت هاي غلط نكن.
آقای فن بوی ناظم... فکر کنم با کمی تدبر و ذکاوت میشه فهمید اینجا تاپیک امتیازات بازی Gran Turismo 5 ـه و هر کسی که طرفدار بازی باشه حق داره و بیاد ببینه نمره ی بازیش چطور بوده. جالبه طرفداراش در نقش صاحب خونه ی تاپیک چیزی نمیگن مهمون هاش که شما فن های عزیز باشید میگید میتونی نیای توی تاپیک. مساله اینجاست که این تاپیک به شما که از طرفداران بازی نیستی و مسلمه فقط برای اسپم دادن اومدی چه ارتباطی داره که اومدی حقوق افراد و تشریح میکنی!؟

راجع به اون حرفت که گفتی دیگه صحبتی از ماشین های اضافه نکنیم دیگه بدرد نمیخوره. عزیز من میفهمی یک اثر یعنی چی؟ میفهمی هر چیزی به غیر از پول یعنی چی؟ طیف طرفداران بازی GT بسیار فراتر از حد تصورات شماست و این همه ماشین برای این طیف ساخته شده تا هر سلیقه ای رو پوشش بده. شما وقتی میری یک سوپرمارکت به صاحب سوپر مارکت میگی این همه جنس آوردی که چی بشه!؟ ما فقط همین 5 قلم جنس رو میخوایم بقیش اضافست!!!؟
نزنین این حرفا رو توروخدا!!! واقعاً شما شاهکارید.
اولا، ايشون خودشون زبون دارن و ميتونن جواب بدن. احتياج به نايب و سخنگو و وكيل مدافع ندارن.
ثانيا من كجا حقوق تشريح كردم؟ اصلا من كي باشم كه بخوام چنين كاري رو بكنم؟ من فقط بهشون پيشنهاد دادم. شما مشكل اصليت اينه كه پستاي منو درست نميخوني، منم به همين دليل با شما مشكل دارم. اين عين حرف منه:
حالا شما خيلي خوشت نمياد و حقيقت برات تلخه ميتوني كلا توي تاپيك نياي
همونطور كه ميبينيد لفظ "ميتوني" رو بكار بردم. يعني يه پيشنهاد دادم. چون ايشون ظاهرا احساساتشون از خوندن برخي پست ها جريحه دار شده بود من گفتم ميتونن كلا پست ها رو نخونن. خب اين الان كجا مشخص كردن حد و حدود معني ميده؟!:-/
درمورد صاحب خونه و اينا كه گفتيد، يعني واقعا بايد گفت loooooooooooool. ميخوايد از اين به بعد سردر هر تاپيك كه مربوط به يه كنسول خاصي ميشه بزنن ورود فن هاي كنسول هاي ديگر اكيدا ممنوع؟! با اين كار شما راضي ميشيد؟ عجـــب!
و اما، اگه چيزي نميگن دليل داره و دليلشم كاملا مشخصه. منم وقتي اون وضع امتيازات AW رو ديدم چيزي نميگفتم، يعني چيزي نداشتم كه بگم. چون از AW براي خودم يه غول درست كرده بودم و معتقد بودم بهترين بازي امسال ميشه. دوستان GT فن هم دقيقا همچين كاري كردن. از GT5 براي خودشون يه غول درست كردن و هايپ بي سابقه راه انداختن و دائما با اين فكر كه اين بازي بهترين ريسينگ تاريخ ميشه لحظه ها رو گذروندن. خب مسلمه وقتي امتيازات بازي درحد انتظار ظاهر نشه چيزي هم نميان بگن. البته منتظر هم هستن كه ميانيگن بازي از فورتزا 3 بزنه جلوتر، اونوقت چنان همه ميان تو اين تاپيك و پست ميدن كه پستاي من و شما توشون گم بشه.

اونوقت اين طرفدارا قراره از همه ي اتومبيل ها استفاده كنن ديگه؟ متوجه منظور من نشدي شما. منم معتقدم اتومبيل زياد خوبه، ولي ديگه نه انقدر كه توجهشون به بقيه ي بخش ها رو بگيره و بعضي بخش ها پُر ايراد باقي بمونن. الان دقيقا متوجه منظورم شدين؟!

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
کل تاپیک به کنار این یه سوال به همه این توهینا مسخره به هم دیگه فن بازی این جور چیزا می عرضه از کاربر SANG
آیا GT5 که قراربود بهترین عنوان ریسینگ این نسل باشه میتونه درمقایسه با Forza4 این عنوان را حفظ کنه؟
این مهمه نه اینکه چرا 1032 تا ماشین داره یا اینکه هایپ شده یا اینکه چراپنج سال طول کشید
همه میگن گرافیکش واسه الان خوب نیست هیشکی نیست یه مثال بهتر از این بزنه در حال حاضر
لطفا برای ایرادایی که می گیرین یه بازی بهتر مثال بزنین البته ریسینگ سیمولاتور نه gow 3
یعنی کسایی که به گرافیک گیر می دین یه ریسینگ با گرافیک تر بیارین
یعنی کسایی که به صدا گذاری گیر می دین یه صدا گذاری بهتر بیارین وووو
بعد خواستین سر اون بحث کنیم که چرا فلان بازی تو این مورد ازین بهتره یکی هم از بیرون نگا کنه نگه اینا با هم مشکل دارن نه سر اینکه چرا این خوبه یا بده

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
سفسطه نکن برادر. حرف زدی پاش وایسا 50 خط داستان ننویس.
حوصله ی جواب دادنتو ندارم. شما هر چی میخوای بگو و فکر کن. چیزی که مهمه اینه که نظرات شما در خوب یا بد بودن بازی اصلاً مهم نیست.
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به آن روز که بگندد نمک. شما که خودت ناظمی روی پیشونیت نوشتی ناظم فن بوی. وقتی مقام ها از روی دوستی و این چیزا بذل و بخشش بشه آخرش همینه.

• Like
Reactions: Kainé

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کل تاپیک به کنار این یه سوال به همه این توهینا مسخره به هم دیگه فن بازی این جور چیزا می عرضه از کاربر SANG

این مهمه نه اینکه چرا 1032 تا ماشین داره یا اینکه هایپ شده یا اینکه چراپنج سال طول کشید
همه میگن گرافیکش واسه الان خوب نیست هیشکی نیست یه مثال بهتر از این بزنه در حال حاضر
لطفا برای ایرادایی که می گیرین یه بازی بهتر مثال بزنین البته ریسینگ سیمولاتور نه gow 3
یعنی کسایی که به گرافیک گیر می دین یه ریسینگ با گرافیک تر بیارین
یعنی کسایی که به صدا گذاری گیر می دین یه صدا گذاری بهتر بیارین وووو
بعد خواستین سر اون بحث کنیم که چرا فلان بازی تو این مورد ازین بهتره یکی هم از بیرون نگا کنه نگه اینا با هم مشکل دارن نه سر اینکه چرا این خوبه یا بده
من که خیلی توی این بحث ها شرکت نمیکنم چون بی طرفم ! ولی ، وقتی خیلی ها مثل خودم میان و میگن گرافیک کنسولی آینده ماله GT5 هستش ، چندان درست نیست که همچین چیزی باشه . شاید برتر از اون نباشه . ولی خداییش جا برا بهتر شدن نداشت ؟ بهتر از این نمیتونست باشه ؟ لایق GTـی بود که 6 سال گیمرها براش روزشماری میکردن ؟ هر چقدرم خوب باشه و حال بده به طرفداراش ، اون چیزی نبود که که طرفداران از GT5 انتظار داشتن .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امتیازها تقریبا به خاطر پروسه ی طولانی ساخت داغونه ولی چیزی که جالبه اینه که به گفته ی بعضی از دوستان میشه اینطور نتیجه گرفت که : MW2 به خاطر هایپ امتیاز و فروش عالی ای داشت ولی GT5 به خاطر هایپ داغونه ! واقعا عجب پدیده ایه این هایپ !
البته در مورد امتیازا وقتی بعضی از سایت های خوشحال توقع دستی کشیدن در حد NFS و از این قبیل چیز ها رو داشتن میشد همچین امتیازاتی رو حدس زد !
در ضمن برای من نمره مهمه. ولی این دلیل نمیشه که چشممو رو به همه چی ببندم ! اونم همه چیزایی که دارم به وضوح میبینم !
دوستان عزیزی که در حال مشاهده ی نمرات افتضاح و کوبیدن بدترین ریسینگ تاریخ هستین ! لطفا بازی رو تحریم بفرمایید و نخرید ! ( که صد البته عمرا قصد خرید هم ندارید!) ولی در نهایت گذر زمان و فروش این عنوان میزان تحریمات وارده بر اثر امتیازات مزخرف رو مشخص می کنه ! یه GT همیشه یه GT ـه

• Like
Reactions: Captain Mitchell

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من که خیلی توی این بحث ها شرکت نمیکنم چون بی طرفم ! ولی ، وقتی خیلی ها مثل خودم میان و میگن گرافیک کنسولی آینده ماله GT5 هستش ، چندان درست نیست که همچین چیزی باشه . شاید برتر از اون نباشه . ولی خداییش جا برا بهتر شدن نداشت ؟ بهتر از این نمیتونست باشه ؟ لایق GTـی بود که 6 سال گیمرها براش روزشماری میکردن ؟ هر چقدرم خوب باشه و حال بده به طرفداراش ، اون چیزی نبود که که طرفداران از GT5 انتظار داشتن .

مدلسازی اصلی ماشین ها همین چیزی هست که در عکس های Photo Travel Mode میبینم . ( که با کمی اغراق میشه گفت با واقیت مو نمیزنه ) ولی خوب به علت محدودیت سخت افزار ( خودت حساب کن علاوه بر تمام محاسبات معمولی که برای یک بازی ریسینگ معمولی لازمه ، CPU باید باد و Reflex های خارق العاده بازی و نورپردازی خارق العاده رو هم پردازش کنه ) در حین بازی همچنین گرافیکی رو نمیبینیم .

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
اونوقت اين طرفدارا قراره از همه ي اتومبيل ها استفاده كنن ديگه؟ متوجه منظور من نشدي شما. منم معتقدم اتومبيل زياد خوبه، ولي ديگه نه انقدر كه توجهشون به بقيه ي بخش ها رو بگيره و بعضي بخش ها پُر ايراد باقي بمونن. الان دقيقا متوجه منظورم شدين؟!
الان دقیقا اونبخش کجاست ؟؟؟

البته در مورد امتیازا وقتی بعضی از سایت های خوشحال توقع دستی کشیدن در حد NFS و از این قبیل چیز ها رو داشتن میشد همچین امتیازاتی رو حدس زد !
مدلسازی اصلی ماشین ها همین چیزی هست که در عکس های Photo Travel Mode میبینم . ( که با کمی اغراق میشه گفت با واقیت مو نمیزنه ) ولی خوب به علت محدودیت سخت افزار ( خودت حساب کن علاوه بر تمام محاسبات معمولی که برای یک بازی ریسینگ معمولی لازمه ، CPU باید باد و Reflex های خارق العاده بازی و نورپردازی خارق العاده رو هم پردازش کنه ) در حین بازی همچنین گرافیکی رو نمیبینیم .
جواب دارین واسه اینا بگین
اینا قشنگن من تو این تاپیک از کسایی که بازی رو می کوبن یا اون فن هایی که به جایه اینکه از این حرفای علمی بزنن اونایی که می کوبن رو می کوبن چیزی ندیدم
لطفا اونایی که ایراد می گرن علمی بگیرین ایراد اونایی که تعریف می کنن مثله این دوستان تعریف کنن تا لاقل اونایی که پولشون مثله من کمه ( چیه با مویوم ) بفهمن بالاخره پولی رو که واسه بازی ps3 جمع می کنیم بدیم به این یا بزاریم واسه یه چی دیگه اومدیم مثلا استفاده کنیم از سایت نه اینکه دعوا مرافه مردم رو نگا کنیم ناظما یه فکری باید بکنن

آخرین ویرایش:

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
لایق GTـی بود که 6 سال گیمرها براش روزشماری میکردن ؟ هر چقدرم خوب باشه و حال بده به طرفداراش ، اون چیزی نبود که که طرفداران از GT5 انتظار داشتن .
همین جوری یه چیز نگین تو رو به خدا الان چی ازش انتظار داشتی نشد اینو بگو این مهمه
یعنی الان گرافیکش از عکس هایی که تو سایت ها هست کمتره ؟ یعنی الان گیم پلی اش از اون تریلر ها پایین تر هستش ؟
اگه توقع دارین از این عکس ها و تریلر هایی که تو سایتها نشون داده بهتر باشه نمی دونم چی بگم .
هم چین می گن 5 سال انقار چی شده خوب بقیه فوقش 300 تا ماشین دارن این از سه برابرشم بیشتر ه خوب زمان می بره این همه ماشین بقیه 7 8 تا پیست دارن با 15 16 تا مسیر خوب این 70 تا مسیر داره زمان می بره اینا رو ساختن تو بقیه فقط می تونی در حین بازی از ماشین عکس بگیری این اونقد موزه و این دمو تشکیلاتو ساخته خوب زمان می بره بقیه رو با جوی باید دوربینشو بپرخونی این با تکون دادن سر این کارو می کنی سخته زمان می بره بقیه فقط ریس هست رالی هستن یا فرمول هست یا کارت هستن یا nascar هستن این همرو داره عزیزه من هر کدوم از اینا یه بازین موتور می خوان گیم پلی می خوان وا سه ساختن هر کدوم از این بازی ها مثله ea nascar یا dirt یا forza یکی یکی دو سال کار شده خوب این همرو داره هر کدوم یکی دو سال می خواد دیگه دیگه قرار نیست که چون بازی 5 سال طول کشید باید عجیبا غریبا

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سفسطه نکن برادر. حرف زدی پاش وایسا 50 خط داستان ننویس.
حوصله ی جواب دادنتو ندارم. شما هر چی میخوای بگو و فکر کن. چیزی که مهمه اینه که نظرات شما در خوب یا بد بودن بازی اصلاً مهم نیست.
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به آن روز که بگندد نمک. شما که خودت ناظمی روی پیشونیت نوشتی ناظم فن بوی. وقتی مقام ها از روی دوستی و این چیزا بذل و بخشش بشه آخرش همینه.
اتفاقا من از شما بي حوصله ترم. وظيفه ي من اين نيست كه يه حرفي كه ميزنم رو يه نفر "مخصوصا" بد بفهمش و بيام به زور بهش بفهمونمش.
پس لطف كن ديگه حرفاي منو نقل قول نكن. من تا الان بارها با شما بحث كردم ولي متاسفانه به نتيجه نرسيده. ايندفعه هم مثل ساير دفعه هاست.
شما هم مجبور نيستي نظر منو بهش اهميت بدي، ميتوني راحت از كنارش بگذري.
انگار واقعا حالتون خوب نيست:(
اقا من نه با شما کل دارم نه چیزی از متنی که خودت نوشتی سوال پرسیدم لطفا جواب بده اگه به متنت معتقدی
مگه من با شما بودم كه ورميداري حرف منو نقل قول ميكني دوست عزيز؟!
تو سايت ها عنوان شده، دوستانم صفحه هاي قبل گفتن.

آخرین ویرایش:

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
اتفاقا من از شما بي حوصله ترم. وظيفه ي من اين نيست كه يه حرفي كه ميزنم رو يه نفر "مخصوصا" بد بفهمش و بيام به زور بهش بفهمونمش.
پس لطف كن ديگه حرفاي منو نقل قول نكن. من تا الان بارها با شما بحث كردم ولي متاسفانه به نتيجه نرسيده. ايندفعه هم مثل ساير دفعه هاست.
شما هم مجبور نيستي نظر منو بهش اهميت بدي، ميتوني راحت از كنارش بگذري.
انگار واقعا حالتون خوب نيست:(
اقا من نه با شما کل دارم نه چیزی از متنی که خودت نوشتی سوال پرسیدم لطفا جواب بده اگه به متنت معتقدی

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
همین جوری یه چیز نگین تو رو به خدا الان چی ازش انتظار داشتی نشد اینو بگو این مهمه
یعنی الان گرافیکش از عکس هایی که تو سایت ها هست کمتره ؟ یعنی الان گیم پلی اش از اون تریلر ها پایین تر هستش ؟
اگه توقع دارین از این عکس ها و تریلر هایی که تو سایتها نشون داده بهتر باشه نمی دونم چی بگم .
هم چین می گن 5 سال انقار چی شده خوب بقیه فوقش 300 تا ماشین دارن این از سه برابرشم بیشتر ه خوب زمان می بره این همه ماشین بقیه 7 8 تا پیست دارن با 15 16 تا مسیر خوب این 70 تا مسیر داره زمان می بره اینا رو ساختن تو بقیه فقط می تونی در حین بازی از ماشین عکس بگیری این اونقد موزه و این دمو تشکیلاتو ساخته خوب زمان می بره بقیه رو با جوی باید دوربینشو بپرخونی این با تکون دادن سر این کارو می کنی سخته زمان می بره بقیه فقط ریس هست رالی هستن یا فرمول هست یا کارت هستن یا nascar هستن این همرو داره عزیزه من هر کدوم از اینا یه بازین موتور می خوان گیم پلی می خوان وا سه ساختن هر کدوم از این بازی ها مثله ea nascar یا dirt یا forza یکی یکی دو سال کار شده خوب این همرو داره هر کدوم یکی دو سال می خواد دیگه دیگه قرار نیست که چون بازی 5 سال طول کشید باید عجیبا غریبا
شما فقط کافی بود که ویدئو gamespot رو میدیدی تا با دیدن سایه های پیکسل پیکسلی و طراحی بد ماشینهای استاندارد( :d ) و طراحی نه چندان قوی محیط اطراف به عمق فاجعه پی ببری.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر

THE BEST COMMENT:d:d:d:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر