امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
حالا من با این بازی و امتیازاتش کلا کاری ندارم
اما اتفاقا توی نمرات بالا، هر 1 نمره واقعا فرق می کنه
به دست آوردن هر 1 نمره واقعا سخته توی این رنج، 94 با 95 واقعا خیلی فرق می کنه :D (نه از لحاظ کیفیت گیم، از لحاظ نمره گرفتن)
اون ک اره رفته رفته سختتر میشه چون احتمال اینکه نمره بعدی کمتر از متا باشه بیشتره ولی الان مثلا فرض کن بخای بدونی متای گاو ۲ چنده(نمیدونم چنده).اینکه ۹۳ بود یا ۹۴ چقد ب نظرت فرق داره.
ولی با ۹۶ فرقش زیاده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اون ک اره رفته رفته سختتر میشه چون احتمال اینکه نمره بعدی کمتر از متا باشه بیشتره ولی الان مثلا فرض کن بخای بدونی متای گاو ۲ چنده(نمیدونم چنده).اینکه ۹۳ بود یا ۹۴ چقد ب نظرت فرق داره.
ولی با ۹۶ فرقش زیاده

متای God of War II تو سایت 93 ـه...
و هنوزم با توجّه با این که بازی سال 2007 عرضه شده و بعد از شروع نسل هفتم به بازار اومد برا من به شدّت خارق العاده است

• Like
Reactions: Yukimura

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
متای God of War II تو سایت 93 ـه...
و هنوزم با توجّه با این که بازی سال 2007 عرضه شده و بعد از شروع نسل هفتم به بازار اومد برا من به شدّت خارق العاده است
اینم کارگردانش ماله همون گاد ۲ هست معلوم بود قراره چی بشه . هرچند من خودم نظرم منفی بود میگفتم تغییرات زیاد ممکنه خرابش کنه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
10/Gamecritics : 7.5
ثبت شد
متا 94 شد ولی قابل برگشته :D شانس اوردیم
نمره سبزه همچنان
خیلی افت نکرد خوشبختانه رتبه از 61 شد 66 با دوتا 10 نهایت 3تا میتونه 95 بشه . خدا بگم edge رو چیکار کنه 9 داده بود الان 95 بود:D امیدوارم این نهایت 10تا نقد باقی مونده سایتی شیرین بازی در نیاره

با اون جفنگیاتی که گفته بود انتظار ۴ ۵ داشتم :D
مشخص بود که فقط قصد داره امتیاز پایین بده و یه تکونی به متا بده

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
واقعا باید به خاطر وسواس بعضی شماها به خاطر متای 94 95...خون گریست:D
مهم اینه بازی خودشو ثابت کرده حالا متا بشه 93 اصلا چه فرقی میکنه اینقدر حرص میخورین؟! من تنها نکته ای که از این بازی ذهنمو مشغول کرده اینه که کی خیلی( خیلی) ارزون میشه که بتونم بخرم:D این 1 یا 2 نمره متای اینور اونور برام فرقی نداره!هر کیم بازی کرده ( آدم درستو حسابی) حداقل یه بار تو نقدش کلمه بی نظیرو گفته!برین آسوده زندگی کنین بابا:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا باید به خاطر وسواس بعضی شماها به خاطر متای 94 95...خون گریست:D
مهم اینه بازی خودشو ثابت کرده حالا متا بشه 93 اصلا چه فرقی میکنه اینقدر حرص میخورین؟! من تنها نکته ای که از این بازی ذهنمو مشغول کرده اینه که کی خیلی( خیلی) ارزون میشه که بتونم بخرم:D این 1 یا 2 نمره متای اینور اونور برام فرقی نداره!هر کیم بازی کرده ( آدم درستو حسابی) حداقل یه بار تو نقدش کلمه بی نظیرو گفته!برین آسوده زندگی کنین بابا:D
والا من هر بار که به این تاپیک سر زدم همین چیزایی که شما گفتی رو تو ذهنم مرور کردم و بابت اینکه کسی اصلا چیزی نمیگه به خودم شک کردم شاید واقعا مشکل ذهنیت منه!
نمی دونم واقعا یکی که دنبال تجربه یه بازی هست، یکی که طرفدار یه بازیه و مشتاقه که تجربش کنه، چه فرقی براش میکنه امتیاز بازی 95 باشه یا 94 93 92 91؟
من خودم متای +90 برام مهمه، کاریش هم نمیشه کرد ذهنیتیه که شکل گرفته و دیدم نسبت به یه بازی با متای +90 متفاوته اما اینکه متا مثلا 95 باشه یا 93 واقعا فرقی نداره!
مشکل اینجاس بعضی ها طوری از بابت پایین اومدن 1 نمره ای متا نگران و پریشون حال میشن که انگار بازی رسما از اعتبار ساقط شده!
موفقیت God of War دیگه ثابت شد! اینکه امتیازش حالا 94 95 یا 93 بشه فرقی نداره اگه واقعا عاشق این سری هستید تجربش کنید از تجربه تون اینجا بنویسید ما هم استفاده کنیم! اصلا صورت خوشی نداره یه نمره تو خالی میزارید اینجا و به منتقدش می توپید که بازی رو نابود کرد و فلان... به خودتون مربوطه من نظرمو گفتم فقط خود دانید.

• Like
Reactions: Jack.bauer

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ارزش متای 95 اونجا بود که میتونست بهترین انحصاری سونی بشه و حقشم هست انصافا الان هم تو نسل ۸ از همه بالاتره فقط Tlou ریمستره در بالاتره واقعا حیفه سایت متا بیاد این سایت های بی در و پیکر ثبت کنه باور کنید اگه فشار هوادارا نبود هدفش همون ۶ تا ۷ بود ولی عقب نشینی کرد نتونست نمره پرت بده چون کیفیت انقدر بالاست خودش ضایع میکرد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان اینجا برید نمرات gamecritics به بازی ها
به بینید به چه بازی هایی 100 دادهGameCritics Profile - Metacritic
~X(
اکثرشون بازی های خوبی اند که و ارزش ده دارند:-??
با کدومشون مشکل داری (بازی های AAA ترجیحاً....)

کلا فقط با انحصاری های سونی انگار مشکل دارن

خب اینو قبول دارم و حق بهتون میدم شاکی بشید.(یکی از پایین ترین نمره های ماریو اودیسه هم همین داد به بازی) ولی خب بقیه نمره هاش اکثراً نرمال میزنن...نمیگم منتقدهای خوبی اند و اتّفاقاً منم ازشون بدم میاد، (درحالی که در مورد EDGE که یه سری خیلی زیرپوستی می کوبونندش نظرم برعکسه و به نظرم منتقدهای فوق العاده ای اند ) ولی خب این قدر نقدها و نمره های نرمال و قابل قبول اش زیاده که نمیشه از متا به راحتی خارج اش کرد

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اکثرشون بازی های خوبی اند که و ارزش ده دارند:-??
با کدومشون مشکل داری (بازی های AAA ترجیحاً....)

خب اینو قبول دارم و حق بهتون میدم شاکی بشید.(یکی از پایین ترین نمره های ماریو اودیسه هم همین داد به بازی) ولی خب بقیه نمره هاش اکثراً نرمال میزنن...نمیگم منتقدهای خوبی اند و اتّفاقاً منم ازشون بدم میاد، (درحالی که در مورد EDGE که یه سری خیلی زیرپوستی می کوبونندش نظرم برعکسه و به نظرم منتقدهای فوق العاده ای اند ) ولی خب این قدر نقدها و نمره های نرمال و قابل قبول اش زیاده که نمیشه از متا به راحتی خارج اش کرد
من فن سونی نیستم ولی نگاه کنی قشصنگ کلک میزنه حتی درباره نیتندو تو نقد هورایزون چون نمرات ۷ و ۶ داشت از خجالتش دراومد ولی اینجا دید اوضاع بر وقف مرتپاد نیست تو رودروایسی ایستاد اصلا ببینی به چه بازی هایی ۹ و ۱۰ داده قشنگ لج میکنه سر انحصاری ها بعد بری بخونی میگه هورایزون مولتی ملیر نداره نصفه بازی کردم !! ماریو که اصلا احتمالا دو ساعت رفته

• Like
Reactions: Z-fan

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
98/100:Game World Navigator Magazine
اینم توصیفش:

At first, we were skeptical about the prospect of open world in God of War, but Santa Monica Studio managed to avoid the typical pitfalls. Here, you won’t find a list of watchtowers to visit, outposts to clear, swarms of respawning enemies to kill. Not to mention that side-quests are far better than typical “kill 10 somethings” stuff. [Issue#229, p.38]

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
2 تا playstation official magazine مونده که ثبت بشن یکی UK یکی australia که احتمالش زیاده 10 بدن (البته UK سخت 10 میده ولی مثلا به U4 هم 10 داده) فکر کنم حداقل 3تا 10 بخواد که باز 95 بشه و نمره پایین هم دیگه نگیره ، ign japan هم چک کردم قطعا باید ثبت بشه 20آپریل براش نمره ثبت شده ، ولی مثلا فارکرای 5 رو دیدم بعد 20 روز ثبت کردن نمیدونم حالا دلیلش چیه !
پ ن : واقعا هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر درک میکنم چه شاهکاری ساختن در تمام بخش ها بی نظیره ، فکر کنم تا یه مدتی دستم به هیچ بازی نره دیگه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
کلا از این گیم کریتیک خیلی بد به دلتون راه ندید فازشون اینطوریه مثل عقرب میمونن ! خلاصه نقد زیرشون که مال گراویتی راش ۲ رو میخونی فکر میکنی داره از Game of the century صحبت میکنه ! بعد داده 7.5

75
GameCritics
Feb 20, 2017
The world’s beautiful, the cast is great, and Kat’s unique powers make it feel unlike anything else on the market. If the mission structure was anywhere near as inventive and enjoyable as the rest of the package, it would be an essential (and mindblowing) experience. As it stands, it’s just a damn good time interspersed with a scattering of tedium throughout

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر