امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
خب فعالیت و ذوق و شوق تاپیک خوب شده همین فرمون رو تا ریلیز بازی بریم جلو حال میده :D
اميدوارم ( و البته مطمعن ) كه نيل و رفقاش در nd انقدر غرور و حس بهترين بودن داشته باشن كه دوست نداشته باشن ببينن تيمي از first party ها بالاتر و موفق تر از اون ها باشه!
همين نمرات درخشان محرك فوق العاده اي برا اون ها ست كه تلاش بيشتر براي خلق بازي بهتر داشته باشن...و صد البته اين نمرات رو ساير استوديو هاي سوني هم تاثير مثبت ميزاره!
وقتي كه عملا مايكروسافت زور و توان و قدرت مبارزه رو نداره بايد رقابت داخلي ايجاد بشه!:D
میشه در حرکتی نمادین به دو دسته طرفداران سانتامونیکا و طرفداران ND تقسیم شیم کل کل کنیم با هم :D
من حال کوری بارلوگ رو الان خریدارم.:D فکر کن یه ایده داشته باشی که بزنی از پایه یکی از معروف ترین سری بازی ها رو دگرگون کنی و خیلی ها اولش بهت اعتماد نکن و بگن نمیشه دیوانگی یه بعد تو پافشاری کنی و تایید پروژه رو هرجور شده بگیری و به سختی ببری جلو. فن ها هنوز از کاری که داری میکنی مطمئن نیستن و بعضی هاشون معترضند. بازی بنظر نمیرسه که اون چیزی باشه که باید میبود اما تو به خودت اعتماد داری و در همین لحظه بوووم! پرده کشیده میشه و نتنها بازی عالیه بلکه همه کف خون قاطی کردن.:D همین خود سونی هم میتونه از توش فیلمنامه در بیاره فیلم درست کنه.:D یه فلش بک هم به زمان کریستال داینامیک بزنه. اون موقعی که حرف کوری بارلوگ رو قبول نمیکردن ، همه طردش میکردند ، بهش میگفتن این مخش رو از دست داده:D چه فیلمی بشه(...dreaming8->)
الان که کوری بارلوگ صبح تا شب داخل توییتره برو باهاش در میون بذار عالیه :))

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
داشتم نقدا رو می‌خوندم، چیزی که جالبه اینه که ندیدم هیچ کس به جای خاصی از بازی انتقاد داشته باشه. تقریباً همه منقدا از همه ارکان بازی از گیم‌پلی و گرافیک گرفته تا موسیقی و پرزنتیشن تعریف و تمجید کردن. ساختن بازی عالی واقعاً سخته، ساختنِ بازیِ عالی‎ای که تقریباً نقطه ضعفی نداشته باشه خیلی خیلی خیلی سخته.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,404
نام
امین
تا باشه ازین دانگریدهاا >:D<

دوستان بروس استرلی بعد دو دهه ناتی داگ یکی از معدود موفق‌ترین استودیوهای تاریخ رو که خودش نقش بسیار مهمی تو رسوندنش به این جایگاه داشته ترک نکرد که بره مایکروسافت :))

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اميدوارم ( و البته مطمعن ) كه نيل و رفقاش در nd انقدر غرور و حس بهترين بودن داشته باشن كه دوست نداشته باشن ببينن تيمي از first party ها بالاتر و موفق تر از اون ها باشه!
همين نمرات درخشان محرك فوق العاده اي برا اون ها ست كه تلاش بيشتر براي خلق بازي بهتر داشته باشن...و صد البته اين نمرات رو ساير استوديو هاي سوني هم تاثير مثبت ميزاره!
وقتي كه عملا مايكروسافت زور و توان و قدرت مبارزه رو نداره بايد رقابت داخلي ايجاد بشه!:D
اتفاقا تا چند سال پیش یه سری از دوستان به این موضوع اشاره می کردن که اگه مایکرو قوی نباشه سونی هم قوی نمی مونه و از این صحبت ها! ولی اون زمان هم من مثال نسل ps2 رو می زدم و هنوزم سر حرفم هستم ! سونی با رقیب یا بی رقیب کارش رو هر نسل به بهترین نحو ممکن انجام می ده و بهترین ها رو تو هر ژانری برای دارندگان کنسولش فراهم می کنه. سند و گواه این حرف من 4 نسل طلایی هست که از ps1 شروع شده و به ps4 رسیده . و تو همه این سال ها سونی برترین بوده ( حتی تو نسل قبل با اینکه شروع خوبی نداشت و یک سال هم کنسولش رو دیرتر نسبت به رقیب عرضه کرده بود ولی با یه برنامه ریزی فوق العاده دوباره به مایکرو رسید ) در نهایت با وجود شرکت های first party مثل سانتا و ... حالا حالاها وضعیت کنسول های سونی ایده ال خواهد موند .

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
صفحه قبل یکی از دوستان یک عکسی گذاشت مبنی بر اینکه تا 2-3 سال اینده چه بازی های رو میتونیم داشته باشیم .

با این موفقیت سونی و سانتا مونیکا ، ادم ناخداگاه این سوال براش پیش میاد که ، خب بعد از این باید منتظر چه چیزایی باشیم ؟ هیجان چه چیزی رو باید تجربه کنیم بعد از این .

بد نیست یه نگاه کلی بندازیم به چشم انداز احتمالی سونی برای سال های اینده و اواخر نسل هشتم و لانچ های تقریبی نسل نهم گرچه اف تاپیکه ولی جذابه :D

از همین Santa Monica شروع کنیم . که الان بازی اومده و اینا بعد از وقفه کوتاه دوباره شروع به ادامه سری میکنن .
حالا شاید با توجه به موفقیت بازیشون یه تیم دیگه بزارن واسه یه بازی دیگه :x

من به شخصه خیلی منتظر japan studio هستم که خصوصا با همکاری from software یه شاهکاری بدن به مثال bloodborne . این Phantom wail چیه ؟ :D هر چی هست انشالله امسال و نهایتا تا سال 2019 امیدوارم رنگ واقعیت بگیره

جناب فامیتو اودا هم میشه امیدوار بود بهش .

هیجان دیگه هم GT7 با ساخت درست حسابی تر .

از ناتی داگ با TLOU 2 بگیر تا SONY BEND و GHOST OF TSUSHIMA و HORIZON و KILLZONE 4 :x:x و همینطور کوجیما و SPIDER MAN و دیوید کیج و راک استار با AGENT و ATLUS و CAPCOM و SUPERMASSIVE و SIREN و کلی پروژه دیگه .

خلاصه اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست . مشخصه سونی داره تو مسیری درستی میره و لیست عناویش بسیار بزرگه و بسیار طولانی هستش و قراره بهمون خوش بگذره .

:x:x MAKE BELIEVE

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,243
نام
محمد
نوبتی هم که باشه نوبت یک منتقد هیتره که تا الان امتیاز رو نداده و الان بهترین موقعیته براش.هم متا رو میترکونه هم click bate خور سایتشون رو فعال میکنه...
یعنی کی میتونه باشه؟ :D
خودتونم میدونید راه نداره یه زرد یا قرمز نگیره متاسفانه...

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تا باشه ازین دانگریدهاا >:D<

دوستان بروس استرلی بعد دو دهه ناتی داگ یکی از معدود موفق‌ترین استودیوهای تاریخ رو که خودش نقش بسیار مهمی تو رسوندنش به این جایگاه داشته ترک نکرد که بره مایکروسافت :))
كريتوس داخل عكس اخري شكسته تر شده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
صفحه قبل یکی از دوستان یک عکسی گذاشت مبنی بر اینکه تا 2-3 سال اینده چه بازی های رو میتونیم داشته باشیم .

با این موفقیت سونی و سانتا مونیکا ، ادم ناخداگاه این سوال براش پیش میاد که ، خب بعد از این باید منتظر چه چیزایی باشیم ؟ هیجان چه چیزی رو باید تجربه کنیم بعد از این .

بد نیست یه نگاه کلی بندازیم به چشم انداز احتمالی سونی برای سال های اینده و اواخر نسل هشتم و لانچ های تقریبی نسل نهم گرچه اف تاپیکه ولی جذابه :D

از همین Santa Monica شروع کنیم . که الان بازی اومده و اینا بعد از وقفه کوتاه دوباره شروع به ادامه سری میکنن .
حالا شاید با توجه به موفقیت بازیشون یه تیم دیگه بزارن واسه یه بازی دیگه :x

من به شخصه خیلی منتظر japan studio هستم که خصوصا با همکاری from software یه شاهکاری بدن به مثال bloodborne . این Phantom wail چیه ؟ :D هر چی هست انشالله امسال و نهایتا تا سال 2019 امیدوارم رنگ واقعیت بگیره

جناب فامیتو اودا هم میشه امیدوار بود بهش .

هیجان دیگه هم GT7 با ساخت درست حسابی تر .

از ناتی داگ با TLOU 2 بگیر تا SONY BEND و GHOST OF TSUSHIMA و HORIZON و KILLZONE 4 :x:x و همینطور کوجیما و SPIDER MAN و دیوید کیج و راک استار با AGENT و ATLUS و CAPCOM و SUPERMASSIVE و SIREN و کلی پروژه دیگه .

خلاصه اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست . مشخصه سونی داره تو مسیری درستی میره و لیست عناویش بسیار بزرگه و بسیار طولانی هستش و قراره بهمون خوش بگذره .

:x:x MAKE BELIEVE
واسه سانتا کوری دیروز تو مصاحبه گفت تا ۲ ماه میرم استراحت. دوست دارم بازی بعدیم یه چیز جدید و واسه خودم باشه. فقط تنها کار سختی که مونده سونی رو راضی کنم!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
واسه سانتا کوری دیروز تو مصاحبه گفت تا ۲ ماه میرم استراحت. دوست دارم بازی بعدیم یه چیز جدید و واسه خودم باشه. فقط تنها کار سختی که مونده سونی رو راضی کنم!
اون صحبتش مال قبل از اومدن متای بازی بود با این متا سونی میتونه مگه قبول نکنه میگن سونی یک استودیو جدیدم زده احتمالا بارلوگ پروژه بعدیشم با همین سانتا مونیکا باید باشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
منظورش چي بود واسه خودم باشه؟ ميخواد مستقل بشه :|

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
اون صحبتش مال قبل از اومدن متای بازی بود با این متا سونی میتونه مگه قبول نکنه میگن سونی یک استودیو جدیدم زده احتمالا بارلوگ پروژه بعدیشم با همین سانتا مونیکا باید باشه
مصاحبه واسه بعد منتشر شدن نمرات بازیه!

منظورش چي بود واسه خودم باشه؟ ميخواد مستقل بشه

new IP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر