امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینجا خیلی مناسب نیست ولی چون نقل قول کردی بگم، موقعی که نقد کرش ریسمتر منتشر شد من نه تنها هیچ مسئولیتی تو بازیسنتر نداشتم بلکه اون موقع هیچ صحبتی هم برای این کار با من نشده بود. دیدم چند بار به این نقد اشاره شده گفتم بگم به شخصه در جریان اون نقد نبودم و البته ربطی هم بهم نداشت اون موقع و در کل اطلاعی ندارم قضیه چی بوده
ممد جون خودت ps4 بخر نقدهاي حساسو خودت انجام بده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
InsideGamer.nl
96
God of War is a true revolution to the franchise. The heartwarming dynamic between Kratos and Atreus is even more intense because of the fluid camera that shows action, drama and silence in an incredible way.
...‌‌‌‌‌‌.....‌

من خیلی نگران اتروس بودم و اولش خوشم نمیومد ازش فکر میکردم بازی رو خراب میکنه میره رو نرو ! ولی هر چی به عرضه بازی نزدیک شدیم و ویدیوهای جدید اومد جذاب تر و کول تر شد ! نقد ها هم که دیگه اب پاکی رو ریختن که این پسر معرکه است
به قول یکی از منتقدا تو چشمای پسر میشه خدای جنگ بعدی رو دید

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
InsideGamer.nl
96
God of War is a true revolution to the franchise. The heartwarming dynamic between Kratos and Atreus is even more intense because of the fluid camera that shows action, drama and silence in an incredible way.
...‌‌‌‌‌‌.....‌

من خیلی نگران اتروس بودم و اولش خوشم نمیومد ازش فکر میکردم بازی رو خراب میکنه میره رو نرو ! ولی هر چی به عرضه بازی نزدیک شدیم و ویدیوهای جدید اومد جذاب تر و کول تر شد ! نقد ها هم که دیگه اب پاکی رو ریختن که این پسر معرکه است
به قول یکی از منتقدا تو چشمای پسر میشه خدای جنگ بعدی رو دید

What’s hot: A reinvented Kratos who’s still as hardcore as you remembered; Fluid, frenetic combat; Atreus is a worthwhile asset you’ll love having around; Dazzling game world

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اقا خواهش ميكنم يكى بگه بالاخره سلاح ديگه اى به جز تبر و سپر توو بازى هست يا نه؟! داخل اسپويلر بگين.

نه، متاسفانه نیست ! Just kidding ! هست چند تایی هم هست
من که خودم نرفتم نقدا رو بخونم یا ویدئو عا رو ببینم که اسپویل نشم ! یه دو سه روز دیگه میفهمیم سلاح های دیگه چطورین !
.......................‌
اقا این عکسه صرفا محض مزاحه ! جدی نگیرید. من مخلصتونم پیش پیش

vlo0_img_20180413_021853_495.jpg

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
نه، متاسفانه نیست ! Just kidding ! هست چند تایی هم هست
من که خودم نرفتم نقدا رو بخونم یا ویدئو عا رو ببینم که اسپویل نشم ! یه دو سه روز دیگه میفهمیم سلاح های دیگه چطورین !
.......................‌
اقا این عکسه صرفا محض مزاحه ! جدی نگیرید. من مخلصتونم پیش پیش

vlo0_img_20180413_021853_495.jpg
مگه بعد از منتشر شدن نقدا ويديوى جديدى ليك شده؟!

• Like
Reactions: vaan 2

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,721
امیدوارم به جز تبریک
یه حرکتی هم بکنه و بفهمه که اکس باکس چقدر به یه همچین اتفاقاتی نیازمنده
آف تاپیک :
از این موردائو تبریکا خیلی بوده ، اسپنسر همیشه درک کرده ، خودشم میگه درک میکنم و همه چی آرومه جای نگرانی نیس ، علاقه مندم ، اینکارو میکنیم ، اونکارو میخوایم انجام بدیم ، در دست اقدامه ، پروژه های اجرایی داریم ... (نمونه بارز ر ی ی س ج م ه و ر خودمون:-") فقط مشکل ریزی داره ، اینه که درکش همیشه از شعورش جلوتره :|:D نسل هشتم با این E3 پروندش تقریبا بسته میشه و سال دیگه بازیها وارد فاز جدیدی میشن برای سخت افزارهای نسل بعد . سونی از الان برنامه نسل 9ش رو کلید زده با بازیهای بزرگی که یا AAAن یا تازه متولد شدنو تبدیل به فرنچایزهای بزرگی میشن ، مسئله اینجاست که الان فصل کاشت نیست ، فصل برداشته !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
بفرست! اصن نميتونم قبل از ديدن سلاح هاى بازى اون همه هزينه كنم! :D
برو با خیال راحت هزینه کن دوست من ! شک نکن اصلا ! فراتر از انتظاراتت گیرت میاد تو بازی ! به قول شاعر اونی که میخواستی تو غبارا گم شد نه نه نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر