امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
داشتم نمرات دانکی کونگ رو می دیدم، یهو دیدم نقد های گاو شده 108 تا...گفتیم بریم ببینیم چه خبره که دیدیم ای دل غافل...

Cubed3 80
The real star is the fluid combat, realistic visuals, and the rousing set-pieces. It is unclear how far the PlayStation 4's architecture is being pushed, but it wouldn't be surprising if God of War is pushing it to its absolute limit because there is never a moment when it does not look stunning. There is a so much to like that the weaker aspects get drowned out and easily ignored and pulling that off is no easy feat.

ثبت شد

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
داشتم نمرات دانکی کونگ رو می دیدم، یهو دیدم نقد های گاو شده 108 تا...گفتیم بریم ببینیم چه خبره که دیدیم ای دل غافل...

Cubed3 80

ثبت شد

این نقد خیلی خیلی خیلی عجیبه !!! سایت Cubed3 یک سایت تخصصی Nintendo هست و فقط بازیهای Nintendo رو نقد میکنه ، خیلی تک و توک پیش اومده که بازی غیر از Nintendo رو نقد کنه که اونا هم اصلا بازیهای مهمی نبودن ، مثل نقل و نبات هم به هرچی Mario و Zelda بوده 10 داده .
بعد یهو میاد GOW رو نقد میکنه 8 میده !! :D چرا آخه ؟!!!!! بنظرمن اصلا توجیه نداره این حرکت .... خیلی سال هم هست که نقدش ثبت میشه توی متا ( از سال 2010 ) ، دریغ ار 1 نقد واسه بازی مهم غیر از Nintendo !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یحورایی با حرفت موافقم...ولی اگه از نسل هفت به بعد در نظر بگیریم این نخاله ها همیشه بودند سر هر بازی ای...فقط جاشون عوض میشده...یه بار اون نمره پایین میده یه بار این یکی...خیلی فرقی نمی کنه
اتفاقا خيلي فرق مي كنه ! درسته كه نمره تخريبي كه براي پايين اومدن متا استفاده ميشه واسه همه بازي ها وجود داره ولي درجه بنديشون خيلي فرق مي كنه ! بايد تا همينجاشم خدا رو شكر كنيم بلايي كه سر بازي هاي ND اوردن و ٤ و ٦ هايي كه به انچارتد و tlou دادن به اين ندادن ! وگرنه الان متا رو ٩٢-٩٣ داشت مي چرخيد ! فعلا منتقد عقده اي كه نمره زرد يا قرمز بخواد به بازي بده پيدا نشده !

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
این نقد خیلی خیلی خیلی عجیبه !!! سایت Cubed3 یک سایت تخصصی Nintendo هست و فقط بازیهای Nintendo رو نقد میکنه ، خیلی تک و توک پیش اومده که بازی غیر از Nintendo رو نقد کنه که اونا هم اصلا بازیهای مهمی نبودن ، مثل نقل و نبات هم به هرچی Mario و Zelda بوده 10 داده .
بعد یهو میاد GOW رو نقد میکنه 8 میده !! :D چرا آخه ؟!!!!! بنظرمن اصلا توجیه نداره این حرکت .... خیلی سال هم هست که نقدش ثبت میشه توی متا ( از سال 2010 ) ، دریغ ار 1 نقد واسه بازی مهم غیر از Nintendo !
منم دقیقا میخواستم به این نکته اشاره کنم :D خیلی حرکت چیپ و ناجوانمردانه ای کرده واقعا ! سایتی که فقط بازی های نینتندو رو نقد میکنه و به اکثر بازیاش هم مثل بنز 10 میده نمیدونم چرا باید GOW رو یهو نقد کنه و 8 بده
قشنگ اون 2 تا 10 اخیر رو خنثی کرد خیلی شیک

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
همیشه مثلت اندیش باشید الان تعداد ۱۰ های بازی ۳۹ عدد هست که از خیلی بازی ها بیشتره .
من میگم بازم میره رو ۹۵ خوش بین باید بود

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
جالبه تو سایتشون اپدیت کردن که این نمره فقط برای سایت متا داده شده ! خودتون تا اخرش برید

GameCritics 7.5/10

داستان بازی در ارتباط با نظم و خویشتن‌داری می‌باشد اما عجیب است که به نظر می‌رسد هنوز جای کار بسیاری دارد. این یک God of War جدید است؛ امیدوار کننده اما بی هدف. من کریتوس جدید را دوست دارم اما امیدوارم ماجراجویی بعدی وی متمرکز‌تر بوده و البته کریتوس نیز کارهای جالب‌تری برای انجام دادن داشته باشد.!!!

• Like
Reactions: only sony

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
جالبه تو سایتشون اپدیت کردن که این نمره فقط برای سایت متا داده شده ! خودتون تا اخرش برید

GameCritics 7.5/10

داستان بازی در ارتباط با نظم و خویشتن‌داری می‌باشد اما عجیب است که به نظر می‌رسد هنوز جای کار بسیاری دارد. این یک God of War جدید است؛ امیدوار کننده اما بی هدف. من کریتوس جدید را دوست دارم اما امیدوارم ماجراجویی بعدی وی متمرکز‌تر بوده و البته کریتوس نیز کارهای جالب‌تری برای انجام دادن داشته باشد.!!!
دقیقا اینقدر نقدش (حرف مفت بوده) که میشه فهمید فقط از سر لج این نمره رو داده .
تعجب میکنم چرا نقد همچین سایت هایی ثبت میشه. از اونطرف همچین سایت هایی با فن بازی بی جا به نینتندو فن ها هم توهین میکنن.

• Like
Reactions: only sony and WCW

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی

Cubed3 80

ثبت شد
ناراحت نشي ولي يه خوشحالي خاصي احساس مي كنم به نمرات زير ٩ اين بازي داري :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ناراحت نشي ولي يه خوشحالي خاصي احساس مي كنم به نمرات زير ٩ اين بازي داري :D

قبلاً هم گفتم...بازی رو خریدم، همزمان باهاش رو هایپ یه نفر سوار شدم ازش قول گرفتم یه شام و سینما منو مهمون کنه اگه متای بازی زیر 95 شد...
برای همین سعی می کنم ضمن حفظ احترام و فضای خوب تاپیک و بدون این که کسی فکر کنه نسبت به این بازی هیت و تنفّری دارم، متای خوبی رو هم شاهد باشیم :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازلوگ گفته میخواد در آینده 5 بازی دیگه بسازه اول فکر کردن منظورش ۵ God of war جدید بوده گفته نه 5 بازی جدید نه فقط God of war بعدش گفتن پس باید طی 25 سال منتظر باشیم هر بازی ۵ سال طول بکشه ؟ گفته نه دیگه سعی میکنیم زودتر بازی ها رو بدیم بیرون ازش پرسیدن چطوری ؟ گفته اون بیس وقتی میسازیم کار ساده میشه مثلا گفته من زمانی که قرار بود ار God of war1 بازی God of war 2 بسازیم کار راحتری داستبم چون پایه از قبل داشتیم اینجا فقط نیازه یکم مثلا سیستم مبارزات بازسازی و بروز کنیم ولی تو این نسخه مجبور بودیم همه چی از اول بسازیم و دقت زیادی بزاریم برای داستان و شخصیت ها ..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

GameCritics 7.5/10

فقط این نکته :D

Uncharted 4 : 5/10
God of War : 7.5/10
Persona 5 : 6.5/10

Oh and yeah

The Great Metal Gear Survive: 7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر