امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
دوستان من یه تحقیق کوچیک زدم احتمال اینکهgow به بازی ۱۰ بده اتفاقا زیاده

این لیست بازی‌های که edgeتا حالا ۱۰ داده
Super Mario 64 (1996)
Gran Turismo (1997)
The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
Halo: Combat Evolved (2001)
Half-Life 2 (2004)
Halo 3 (2007)
The Orange Box (2007)
Super Mario Galaxy (2007)
Grand Theft Auto IV (2008)
LittleBigPlanet (2008)
Bayonetta (2009)
Super Mario Galaxy 2 (2010)
Rock Band 3 (2010)
The Legend of Zelda: Skyward Sword (2011)
The Last of Us (2013)
Grand Theft Auto V (2013)
Bayonetta 2 (2014)
Bloodborne (2015)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)

Super Mario Odyssey (2017)

tlou،zelda،bloodborne بازی gow معجونی از این بازی هاست
یعنی این شماره gow از اون بازی هست که خوراک منتقد‌های edge هست
با عقل جور در میاد که حد عقل دیگه زیر ۹ نده :D
خود منتقد اج تلویحا تایید کرده امتیازی که به بازی داده 10 نیست. الکی توقعتون رو نبرید بالا بعد که مجله منتشر شد بخوره تو ذوقتون. در بهترین حالت 9 میده. امکانش هم زیاد هست 8 بده.

• Like
Reactions: Adidas95 and WCW

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
به نظر من از نظر تعداد نسخه های فروخته شده بازی های انحصاری PS4 در پایان نسل به این صورت خواهد شد .
۱- The Last Of Us Part II
2- Uncharted 4 ( به نظر من فروشش همچنان ادامه دار خواهد بود و رقم هاش فضایی تر )
۳- God Of War
4- Spider-Man
5- Death Strandig
تو رتبه های بعدی هم میتونه به ترتیب بازی های مثل Horizon ، Days Gone , Ghost Of Tsushima ، Gran Turismo Sport باشه .

البته نکته مهم اینه که اینا همه بازی ها نیست و ترجیحا First Party ها هستن و میتونست کلی بازی های دیگه قرار بگیره .
حالا اگه گوریلا بیاد مثل حرکت سانتا با GOW یه حرکت به Killzone بزنه و یا راک استار Agent بده تو لیست یه تغییراتی ایجاد میشه .

در کل هرچی بشه به نظرم جای TLOU PII عوض شدنی نیست :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
عمرا:D اینکه گاو بتونه فروش UC4 رد کنه قابل بحثه اما بیشتر فروختن اسپایدی عملا بعیده. میتونیم شرط ببندیم:D
اون بالا رو نگاه کن! متای GOW رو درست پیش‌بینی کردما! مطمئنی می‌خوای شرط ببندی؟ :D

ببین اگه نشد یکماه کم کم عکس پروفایلت از کریتوس کبیر یا کوری بارلوگ بزار من متاشم مطمنم به ۸۵ هم نمیرسه
اگه اسپایدرمن بیشتر فروخت، اون آواتارتو به هر چیزی که خودت خواستی عوض کن تا از شرش راحت بشیم :D

چرا باید بیشتر از گاو بفروشه؟ بعیده
علی رضا تو آدمی هستی که هیچ وقت از روی بی منطقی یا تعصب هیچ وقت حرفی رو نمیزنی.میشه دلیل این حرفت رو بگی من هم آگاه بشم؟؟؟ (البته الان امضاتو دیدم نکنه فن بازی در اورده باشی یه چیزی پرونده باشی :D )

خودِ اسپایدرمن (!) + Open World بودن بازی + حمایت Marvel + درجه‌ سنی زیر 18 سال (برخلاف GOW)...همه‌ی اینا جزو عناصر مهم واسه فروش بیشتر بازی محسوب می‌شن...حالا از اونورم که متای بالا، تقریبا تضمین شدست (نه به اندازه‌ی متای GOW ! :D)
با توجه به چیزایی که بالا گفتم، به نظرم اسپایدرمن خیلی واسه پلیرهای Casual خواهان داره...تو غرب کلا امکانش خیلی کمه یه بچه‌‌ای Spider-Man رو روی قفسه‌ی فروشگاه ببینه و به سمتش شیرجه نزنه :D شاید بین خودمون (مخصوصا اگه بازیسنتر رو که پر از طرفدارای GOW هستش رو در نظر بگیرید) و کلا گیمرها، GOW الان بیشتر سر زبونا باشه ولی درصد بالایی از PS4 دارا‌ی Casual اصلا نمیدونن GOW چیه :D یا حتی شاید ندونن که چیزی به اسم Spider-Man قراره امسال عرضه بشه...ولی وقتی بحثش داغ بشه و تبلیغات مارول و سونی شروع بشه و کلا اسمش به گوششون بخوره، خیلیا در مقابل خریدش نمی‌تونن مقاومت کنن. البته خود گیمرا هم نزدیک دو دهه‌ست دارن رویای ساخته شدن همچین عنوانی از اسپایدرمن رو می‌بینن...
حالا الان تب و تاب GOW بالاست و بحثش داغه...ولی بعدا متوجه می‌شید که حرفم اصلا عجیب غریب نیست.
از این حرف من هم بد برداشت نکنید...نمیگم GOW قرار نیست خوب بفروشه! حتی مطمئنم که چند برابر نسخه‌های قبلی قراره فروش داشته باشه...ولی وقتی بحث مقایسه با فروش Spider-Man میاد، اگه اتفاق عجیبی نیفته، یه جورایی مطمئنم Spider-Man بیشتر می‌فروشه :-"

@ps34 فن بازی کجا بود...از فروش Spider-Man مگه به من چی میرسه؟ :D امضا هم به میزان هایپ بستگی داره، هر لحظه ممکنه عوض بشه :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
به نظر من از نظر تعداد نسخه های فروخته شده بازی های انحصاری PS4 در پایان نسل به این صورت خواهد شد .
2- Uncharted 4 ( به نظر من فروشش همچنان ادامه دار خواهد بود و رقم هاش فضایی تر )
۳- God Of War
4- Spider-Man
5- Death Strandig
تو رتبه های بعدی هم میتونه به ترتیب بازی های مثل Horizon ، Days Gone , Ghost Of Tsushima ، Gran Turismo Sport باشه .

البته نکته مهم اینه که اینا همه بازی ها نیست و ترجیحا First Party ها هستن و میتونست کلی بازی های دیگه قرار بگیره .
حالا اگه گوریلا بیاد مثل حرکت سانتا با GOW یه حرکت به Killzone بزنه و یا راک استار Agent بده تو لیست یه تغییراتی ایجاد میشه .

با جایگاه اول موافقم.
ولی به نظر من جای 2 و 3 عوض میشه.
اقا اینو بوکمارک کنید 3 سال بعد که امارش اومد بیایم نگاه کنیم چی پیش بینی کردیم.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خود منتقد اج تلویحا تایید کرده امتیازی که به بازی داده 10 نیست. الکی توقعتون رو نبرید بالا بعد که مجله منتشر شد بخوره تو ذوقتون. در بهترین حالت 9 میده. امکانش هم زیاد هست 8 بده.
کلا ۱۰ سخت میده بدبختیش نیم اینا نداره پس نمرش یا ۹ یا ۸ یا ۷ از این ۳ حالت خارج نیست چون معمولا تخیلی نمره نمیده ادج

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
۳- God Of War
4- Spider-Man
5- Death Strandig

شاید در بازه زمانی مشابه درست باشه (مثلا 4 سال) ولی عرضه The last of us part II نزدیک تر به پایان نسل هست (عمر مفید PS4). شاید در عرض فروش بیشتری داشته باشه ولی به خاطر ضرب الاجل ایی که تعیین کردید فروش طولی کمتری خواهد داشت.

و جدا از اون واقعا سخته Spiderman پرفروشترین بازی نسل سونی نشه! دوستمون علیرضا یکسری نکات رو گفت و تو تاپیک امار فروش بازیها یک چندباری درباره اش صحبت شده که چرا میتونه تبدیل به پرفروش ترین بازی سونی در نسل هشتم بشه.

چیزی که من فرض میکنم کسی که مخاطب انچارتد هست، مخاطب خدای جنگ و اخرین ما و Days gone و... هم هست انچنان تفاوتی بین جامعه اماری مخاطبین این بازیها نمیکنه (برای مثال خودم و افراد مشابه ایی که تو تاپیک این بازیها فعال هستند) ولی spiderman یک نکته متفاوت داره اینکه برامده از یک مدیوم دیگه ایی هست که یک جامعه چند ده میلیونی رو داره و صرفا همه چیز برمیگرده به کیفیت نهایی خود بازی، اونقدر میتونه قدرتمند باشه که میلیون ها اسپایدرمن فنی که تریلر بازی رو قبل فیلم اونجرز جنگ بینهایت میبینند حاضر به یک خرج 200 خرده دلاری کنه یا نه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ديگه متا از ٩٥ بياد ٩٤ كه تو ذوق خوردن نداره

حدسه من اينه كه ٩ بده

• Like
Reactions: WCW

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
اینکه دوستمون میگه Spider-Man ممکنه بیشتر از GOW فروش کنه تعجب نکنید،به هر حال داریم تو دنیایی زندگی میکنیم که نیکی میناژ هم Grammy میگیره و کودکان نقش بالایی تو تعیین کردن مهم ها و غیر مهم ها تو دنیای امروز به عهده دارن!!:D

فکر میکنم این دوستمون هم از این دست مسائل خبر داره که این حرفو میزنه!!:Dیه Fan Base بالا پشت Spider-Man نهفته هست و البته منکر کیفیت بالایی که این Spider-Man میتونه داشته باشه نیستم،فقط فکر میکنم اونایی که سن و سال چندانی ندارن میتونن خیلی به فروش بازی کمک کنن!!:D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
گیم اسپات یه ویدئو گذاشته بود که بارلوگ و دیوید هاربر (بازیگر سریال stranger things) میشینن GOW رو بازی میکنن.
هاربر بعد از کشتن یه ترول احساساتی میشه، دسته رو میکوبونه زمین و چندین بار داد میزنه: I'm the God of War:D
فرداش میبینه تو ویکی پدیا دربارش نوشتن: دیوید هاربر؛ خدای جنگ، تبر به دست، غول کش:D
اونم نامردی نمیکنه واسه همه آرزوی موفقیت میکنه:D

دیوید هاربر.png

پ.ن: اگه پستای فان رو اینجا میزارم علتش اینه که تاپیک بغلی خیلی خطرناک شده و از 10 فرسخیش نباید رد شد. دوستان در اونجا شدیدا مشغول خوداسپولی هستن...!

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,552
جواب قاطعی میدن فنها ، توی تریلرهای قدیم بوده این عکس
azxa_img_۲۰۱۸۰۴۱۶_۰۹۴۱۲۵.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر