امتیازات Gears of War: Judgment

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
Gears-of-War-judgment1.jpg

خوب اولین امتیاز بازی هم منتشر شد !
نکته:
1:پست اول تا اخرین امتیاز بازی ابدیت می شود
2:خواهشا .لطفا .حتما تو این یکی تاپیک جنگ را نندازید وامتیاز هارا با تاپیک بقلی مقایسه نکنید بزارید همه استفاده کنند

ممنون

Cheat Code Central:96
IGN:92
Eurogamer Italy:90
Joystiq:90
Destructoid:90
MondoXbox:90
Xbox360Achievements:89
Vandal Online:87
NZGamer:88
Strategy Informer:85
Machinima:85
XGN:85
IGN Italia:85
Meristation:82
3DJuegos:82
GameTrailers:81
The Escapist:80
Canadian Online Gamers:80
GamesRadar:80
Eurogamer:80
Official Xbox Magazine:80
OXM UK:80
OXM US:80
Polygon:80
Metro GameCentral:80
EGM:80
Lazygamer:79
New Game Network:77Everyeye.it:78
Post Arcade (National Post):75
The Globe and Mail (Toronto):70
Worth Playing:70
Official Xbox Magazine UK:70
VideoGamer:70
Eurogamer Sweden:70
GamesBeat:70
Gaming Age:67
Game Revolution:60
Giant Bomb:60
Digital Spy:60

متا فعلا از 39 تا سایت رو 79 هست

IGN:
reviews

xbox360achievements

Cheat Code Central

آخرین ویرایش:

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
خداییش میخوام ببینم اون عده ای البته با همه نیستما.اومدن تو تاپیک gow و بازیو کوبوندن نمیدونستین قراره سرتون در بیاد.حالا خوبه فنهای سونی اینجارو ترول بارون کنن؟ لا اقل صبر میکردین نمره های خودتونم میومد بعد اون بازیو میکوبوندین. طعم سوزش دقیقا چطوریه؟ :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش یه سوال منطقی میخوام ازت بپرسم.درسته که سال 2006, GEARS OF WAR 1 بهترین گرافیک شد ولی بعد از اون دیگه هیچ موفقیتی برای انریل انجین بوجود نیومد.تازه اون اول نسل بود و گرافیک واقعی کنسولها بعد از چند سال مشخص شد.گرافیک انچارتد2و 3 یا MGS 4 یا RED DEAD REDEMPTION یا GTA IV یا SKYRIM یا GOW 3 با بازیهای اول نسل قابل مقایسه نیست.بعد شما رو چه حسابی میگی که این نسل رو باید با انریل انجین شناخت:-/
من گفتم این نسل رو باید با انریل انجین شناخت.یه نگاه به لیست زیر بنداز
بایوشاک-بولت استورم-enslaved-گیرز-ranbow six-بایوشاک 2013-TNA ایمپکت-dishonored- دویل می کرای - alice madness :d - انریل تورنومنت 2007 -مورتال کومبت 9 -lalipop chansaw :d-مدال افتخار airborn - ....
خداوکیلی انجین دیگه ای واسه معرفی این نسل میشناسی؟؟

batman رو فراموش کردم بنویسم

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@ حسین u.s.a

حسین اصلا نمیخواد فکر ناراحتی هوادارای TR باشه خیلی راحت بیا بگو چرا فکر میکنی TR چیزی بیشتر از یه کپی ساده از Uncharted نیست. نه جدا میخوام دلایلت رو بدونم شاید حق با تو باشه.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من گفتم این نسل رو باید با انریل انجین شناخت.یه نگاه به لیست زیر بنداز
بایوشاک-بولت استورم-enslaved-گیرز-ranbow six-بایوشاک 2013-TNA ایمپکت-dishonored- دویل می کرای - alice madness :d - انریل تورنومنت 2007 -مورتال کومبت 9 -lalipop chansaw :d-مدال افتخار airborn - ....
خداوکیلی انجین دیگه ای واسه معرفی این نسل میشناسی؟؟

batman رو فراموش کردم بنویسم

اگه از نظر تعداد بازیهای ساخته شده بگیم کاملا درسته.انریل انجین خیلی پرکاره.ولی شما میگی این نسل و اگه منظورت از "این نسل" گرافیک باشه مطمئنا بهتر از انریل انجین هم هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرافیک انچارتد2و 3 یا MGS 4 یا RED DEAD REDEMPTION یا GTA IV یا SKYRIM یا GOW 3 با بازیهای اول نسل قابل مقایسه نیست.بعد شما رو چه حسابی میگی که این نسل رو باید با انریل انجین شناخت:-/
بازیایی که نام بردی همه دارای انجین اختصاصی هستن، یعنی واسه ی ps ساخته شدن (جز iv و اسکایریم، اگر بشه گفت انجین rdr هم انحصاری کنسوله، چون به هر حال انجین راک استاره دیگه)
ولی انریل انجین اختصاصی نیست و باید هماهنگ با تمام platform ها (کنسولای نینتندو رو هم شامل میشه) باشه، گیمش انحصاریه در اینجا !
حالا دو دو تا چهارتا کن ببین انجین نسل میشه یا نه !

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
بازیایی که نام بردی همه دارای انجین اختصاصی هستن، یعنی واسه ی ps ساخته شدن (جز iv و اسکایریم، اگر بشه گفت انجین rdr هم انحصاری کنسوله، چون به هر حال انجین راک استاره دیگه)
ولی انریل انجین اختصاصی نیست و باید هماهنگ با تمام platform ها (کنسولای نینتندو رو هم شامل میشه) باشه، گیمش انحصاریه در اینجا !
حالا دو دو تا چهارتا کن ببین انجین نسل میشه یا نه !

پست بالایی منو میخوندی بعد سخنان گهربار ایراد میکردی.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اتفاقا این سخت گیر شدن تو یه سری بازی ها کاملا مشخصه، البته من خودم پیش بینی میکردیم Gears متاش حدود 82 اینجاها باشه و این چیزی که میگم ربطی به Gears نداره. شما نقدهایی که جدیدا منتشر شدن رو بخونید، به جزیی ترین موارد بازی گیر میدن و به خاطرش نمره کم میکنن. همین مشکلات اگه تو بازی های چند سال قبل بود هیچ تاثیری تو نمره نداشت. MGR و Tomb Raider و اینا که دیگه تو چرخه تکرار نیفتادن؟ یکی از دوستان گفت منتظر Infinite بمونید، اتفاقا من از همین الان دارم میترسم که اون بازی هم به 90 نرسه :D البته اینکه از نظر من سخت گیرتر شدن اصلا ایراد نیست ولی خب یه جور تضاد ایجاد میکنه. البته اگه همین فرم نمره دادن رو ادامه بدن و طی چند سال آینده با سخت گیری بیشتری نمره بدن مسلما ارزش نمره ها بیشتر مشخص میشه.

پ.ن: اینا برداشت های شخصی من از نقدهای چند وقت اخیر بود و ممکنه اشتباه باشه. واسه اینکه تاپیک از موضوع اصلی خارج نشه دیگه در این مورد صحبتی نمیکنم :D
حرف من و تو در واقع یک جوری مکمل همدیگست .گفتی الان منتقد ها به کوچکترین چیزی گیر میدن که درسته و به نظر من دلیلش اینه که وقتی یک منتقدی میاد God of War جدید رو یا Halo و Gears جدید رو بازی میکنه دیگه براش چیز تازه ای توی مکانیزم بازی از جملهlevel designو story progression و ..... وجود نداره تمام چیز های که توی کمپین این بازی ها است از شماره اولشون تو این نسل فقط دچار سیر تکاملی شدن و نه تغییر از پایه . اصولا در هر زمینه ی وقتی تازگی و fresh بودن از بین میره ایراد ها نمایان میشه این خیلی مسئله ساده ای هستش به نظرم . مثال بارز این مسئله رو سال پیش دیدیم ،سال پیش 3 تا بازی از بقیه بازی ها بیشتر مورد توجه منتقد ها قرار گرفتن Journey ،Walking Dead و Dishonored .هر سه تای این بازی ها یک چیز مشترک داشتن و اون هم ارائه یک مکانیزم جدید و تازه بود. در Journey ما یک مکانیزم فوق العاده ساده ولی جدید و تازه داشتیم و یک storry telling متفاوت همین مسئله در مورد walking dead هم صادق بود بازی از لحاظ مکانیزم خیلی ساده بود و لی story telling تازه بود برای این مدیوم و یا Dishonored که level design متفاوت و مکانیزمای منحصر بفردی داشت اگر نقد های این 3 تا بازی رو در سایت های مختلف بخونی یا حتی نظرات کاربرای همین سایت بازی سنتر رومیبینی که تازگی این بازی ها باعث شده بود بعضی متوجه این ایراد ها نشن و خیلی ها هم مثل من از ایرادات این بازی ها چشم پوشی کنند .اگر نقد خیلی از این بازیا رو بخونی مثلا در مورد Journeyتقریبا همه به ساده گی بیش از حد بازی و کوتاهیش اشاره کردن ولی تازگیش باعث میشد که تو نمره ی نهایی تاثیر نذاره یا مثلا خیلی از نقد های Dishonored به کوتاهیش ،داستان کلیشه ای و over powerd بودن شخصیت اصلی که باعث unbalanced بودن بازی میشد اشاره کردن ولی باز هم ترجیح دادن که از کنارش بگذرند در مورد walking dead هم همینطور حالا فکر میکنی اگر امسال یا سال دیگه شماره 2 این بازی ها منتشر بشه باز هم من و یا شمای منتقد از کنارشون میگذریم؟ ایا تو حاضر میشی دوباره به Journey سه ساعته نمره بالا بدی؟ نمیای به گیمپلی walking dead گیر بدی؟ مسلما این کار رو میکنی . این چیزیه که به نظرم داره اتفاق میوفته نه اینکه یکدفعه همهی منتقد ها توی کره زمین تریپ سخت گیری بر دارن .
در مورد MGR و TR هم که گفتی چرا نمرشون بالا نشد حوب مگر همه بازی ها باید نمرشون بالا بشه ؟ اون 2 تا بازی با اینکه خیلی دوستشون دارم مخصوصا MGR رو کلی ایراد دارند، من به شخصه اگر اون 2 تا رو نقد میکردم و نمره میدادم نمره های بالایی میدادم ولی کاملا حق میدم به منتقدی که از ایرادات اون 2 تا بازی نگذره .در کل خیلی حرف زدم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اگه از نظر تعداد بازیهای ساخته شده بگیم کاملا درسته.انریل انجین خیلی پرکاره.ولی شما میگی این نسل و اگه منظورت از "این نسل" گرافیک باشه مطمئنا بهتر از انریل انجین هم هست.
brutal legend رو هم فراموش کردم:d
نه من گفتم که گیرز بهترین بازی از بهترین انجین این نسله.اخه شما انعطاف پذیری این انجین رو نگاه کن.همه جور بازی باهاش ساختن.
من خودم مپ گوندولا از گیرز جاجمنت رو که دیدم،باور کن تعداد موهای بدنم کم شد.:dتکسچر نورچردازی سایه و اصطلاحات تکنیکی که بلد نیستم.همه در حد اعلا هست در کنار فریم ریت فوق العاده.نه مثل مثلا کرای انجین که بازیهاش محض کار راه اندازی تولید میشن

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه بخوایم با چشم پوشی کردن از نام بازی به نمرات آن نگاه کنیم، می‌شه گفت که نمره‌ها نسبتاً خوب هستند. اما وقتی که پای سری Gears of War می‌آد وسط، همه چیز عوض می‌شه. واقعا سری Gears of War یکی از بهترین سری‌ها و TPSهای این نسل بود. اگه اشتباه نکنم هر 3 نسخه، متای بالای 90 گرفتند. البته زیاد برای من مِتا مهم نیست و بستگی داره که من چقدر در بازی غرق بشم. GeoW 3 یک MP بی‌نقص داشت و به جرأت می‌‌توان گفت که MPـه GeoW 3 در مقابل سایر TPSها یونیکه.
نبود Cliff B و خیلی‌ها، مسلماً دلیل افت Judgment شد. البته Judgment از ایده‌های خوبی برخوردار بود و کلی قطعات ارزشمند داشت اما کسی نبود که بتونه قطعات آن را به خوبی بچینه. این در حالیه که اگه کلیف بی بود، مطمئناً وضعیت این‌گونه نبود و حداقل متای بالای 85 این بازی دریافت می‌کرد.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
چه اتفاق جالبی دقیقا همون متایی که gow گرفت و این همه ترول کردند حالا سر خودشون اومده :))
واقعا درسته که امضا های ما هم بشه gears of fail:|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
امتیاز من به Geras of war J
7.5
اگر بخوام به چشم یه بازی Arcade بهش نگاه کنم 8.5
داستان بازی خوبه ولی هم بد یا شاید خیلی بد مدیریت شده هم بد روایت شده کاراکترها خیلی سطحی بهشون پرداخته شده در صورتی که میشد عمیقتر باشن
گیم پلی بازی تکرار همون فرمول همیشگی و قدیمی و البته موفق همین سری هست بدون هیچ نوآوری خاصی فقط یک مقدار به بازی سرعت داده شده.
صداگذاری خیلی خوبه افکتها عالین ولی موسیقی بازی اصلا به چشم نمیاد.
گرافیک بازی تنها نقطه قوت و پیشرفت بازی نسبت به قبله از این نظر بدون شک در سطح بازیهای مطرح کنسولی و یک مدعی هست.
امتیازای بازی به نظر من طبیعی هستن چون این بازی از اون بازیاس که یا عاشقش میشید یا ازش متنفر میشید برای من که تنها انگیزه تموم کردن بازی گرافیکش بود.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خواهشا .لطفا .حتما تو این یکی تاپیک جنگ را نندازید وامتیاز هارا با تاپیک بقلی مقایسه نکنید بزارید همه استفاده کنند
ممنون
واقعا بعضی ها سطح فرهنگ خودشون را خوب نشان دادند ی قراری تو پست اول با هم گذاشتیم
به خدا کار سختی نبود !
2 صفحه اول همه چیز داشت خوب پیش می رفت ولی....................................

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دقیقا تو تایپک گاو اسنشن گفتم که دوستانی که جوگیر شدن و هی دارن بازی رو میکوبن فقط چند روز صبر کنن !! :D
و اینجاست که باید سکوت کرد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر