امتیازات Gears of War 4

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267

IGN:92/100
cogconnected:96/100
DualShockers:90/100
xboxachievements:85/10
finder : 9
NZGamer:10/10
Polygon - 9/10
GamingTrend:95/100
Game Informer:93/100
onlysp : 8
Attack of the Fanboy:90/10
thejimquisition - 7/10
gamespot : 7
metro.co.uk : 8

metro GameCentral:80/100
TheSixthAxis:80/100
Destructoid:80/100
Digitally Downloaded:80/100
Hardcore Gamer:80/100
Post Arcade (National Post): 70/100
God is a Geek:95/100
pcworld : 7
lazygamer : 80
Game Rant:90/100
Windows Central:100/100
Gameblog 8/10
Twinfinite:100/100
Gameblog 8/10
Level Down Games 9
M3 70
GRYOnline.pl 70
Atomix 9.3/10
Digital Chumps 9.0/10
Forbes 8.5/10
ZTGD 9.0/10
The Escapist 9.0/10
Meristation 9.0/10

thekoalition : 9
The Digital Fix:90/100
Digital Chumps:90/100
JeuxActu:85/100

empire 5

Slant Magazine : 5/10
Telegraph - 4.0/5.0
Gameover.gr - 8.0/10

KillScreen - 68/100
Game Revolution - 8/10
Eurogamer Recommended
Gamer.no: 90
gamespew 90
Toronto Sun: 80
متا 85

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
مثل اینکه باز باید گذشته خودتون رو بهتون یاداوری کنم ..؟؟؟ اینکه با چه پلتفرمی بازی میکنید یا طرفداری میکنید اهمیتی نداره ... اما این طور تیکه پروندن دیگه غیر قابل درکه.
................
بازی واقعا خوب عمل کرده و تیم سازنده بازی خوبی ساخته ... اولین نمایش بازی رو که دیدم اصلا فکرش رو نمیکردم که همین بازی خوبی در بیاد ازش
گذشتم رو خودم میدونم و در حال حاضر طرفدار هیچ پلتفرمی نیستم و از کسی که ترول کنه انتقاد میکنم و بهش تیکه میندازم.که معمولا از نوب جماعت هستن و اینایی که تازه وارد دنیای گیم شدن!شما چرا به خودت میگیری نمیدونم!دلیلی نداره کسی بیاد و بقیه بازیا رو مسخره کنه چون خودش نمیتونه یا نمیخواد بازی کنه....
در مقابل هم اگر کسی بیاد و به Bloodborne یا TLOU یا U4 ایراد بگیره شدید جوابشو میدم!
خوب خوبه بدم بد و با ترول و بحث چیزی تغییر نمیکنه

آقا مقایسه Order‌ با GeoW خود زنیه ها! نکنید این کارارو. روزی که GeoW بخواد با Order مقایسه بشه مرگ ارزش هاست.
کسی مقایسه نکرد!چن نفر از فن بوی ها اومدن ترول کردن و منم جوابشون رو به این شکل دادم!

• Like
Reactions: amir code

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,625
نام
محسن
درسته خودم هم انتظار بیشتری داشتم و متا رو 90 پیش بینی میکردم ولی 85 هم خیلی خوبه و با این گیم پلی فوق العاده‌ای که گیرز داره تجربه بسیار لذت بخشی خواهد بود.

• Like
Reactions: Sobhan_23

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
استودیو 343 تو شماره 4 هیلو کمپینو خوب دراوورد مولتی گند زد تو 5 هم مولتیو عالی دراوورد کمپینو درحدنام درنیاوورد(گیمپلی فوق هست ولی داستان...):D
قشنگ نشون داد تعادل نداره:D
حالا امیدوارم کوال این شرایطو نداشته باشه...مواتیو هورد عالی داستان بد،...
اگه شماره بعدی به داستان توجه کنه عالی میشه...کوال نشون داد پتانسیل عالی داره..خدایی ماکروهم خوب استودیو هایی تو این شرایط جم کرد با کیفیتن...شما تصورکنین یوبی یا غیره استودیو تازه تاسیس کنن میدونین چی میشه بازیشون؟:D
ولی سره نسخه بعد هیلو و گیرز همین فرمول با داستان عالی داشته باشن دیگه این بساتو نداریم
:D
لامصب متا رو 86 نمیره بگیم بهترین شوتره این نسله:D
هرکاری میکنم نمره گیم اسپات نمیره تو:D
دقیقا همینه.توی چن صفحه قبلم گفتم که مولتی پلیر داره فراگیر میشه و استودیو ها بیشتر تمرکزشون رو روی مولتی میزارن!الان هستن بازی هایی که تمام آنلاینن و فروش فضایی دارن ولی یه بازی سینگل که شاهکارم هست به گرد فروششون هم نمیرسه!
نمونش OverWatch و Rainbow six siege

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir code

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
مایکروسافت 2تا IP درست حسابی داشت که اینا رو هم تبدیل کرد به یه چیز معمولی.از اونورم روی PC منتشرشون کرده دیگه بدتر.ایکس باکس برای مدیرای مایکرو این نسل شده محل آزمون و خطا.اینجوری نسل بعدشو هم از دست داده چون به غیر از ریسینگ سازنده درجه یکی تو استودیوهای اندکش نداره که براش بازی بسازه!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
بعد از خوندن 9 صفحه این تاپیک، بهم بگن فکر میکنی متوسط امتیازش چند شده، میگم 65! :| :D والا من خودم انتظار بالاتر از این داشتم و 85 برای Gears خیلی عالی نیست ولی دیگه اینقدر فاجعه هم نیستن که یه سری از دوستان دارن مینالن :D تقصیر خودمون هست که سطح انتظار رو بالا میبریم و البته تقصیر مایکروسافت هم هست که تو اولین تجربه میاد یه شماره اصلی رو میده یه سازنده بی تجربه. وگرنه برای اولین بازی که این استودیو ساخته میانگین 85 خوبه در کل :D اینو قبلا گذاشتم بازم میزارم:

بازی هایی که تا سال 2008 متای 90+ گرفتن (X360/PS3):
Grand Theft Auto IV 98
BioShock 96
The Orange Box 96
LittleBigPlanet 95
Call of Duty 4: Modern Warfare 94
Gears of War 94
The Elder Scrolls IV: Oblivion 94
Halo 3 94
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 94
Fallout 3 93
Gears of War 2 93
Rock Band 2 92
Guitar Hero II 92
Rock Band 92
Mass Effect 91
Forza Motorsport 2 90
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 90

بازی هایی که تا سال 2014 متای 90+ گرفتن (X1/PS4):
Uncharted 4: A Thieve's End 93
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 92
Bloodborne 92
The Witcher 3: Wild Hunt 92
Overwatch 91
Forza Horizon 3 91

واقعا گرفتن متای بالا تو این چند سال خیلی سخت شده و سازنده با همون فرمول های قدیمی بره جلو، نمیتونه امتیازات خیلی بالا بگیره.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
به نظر من سینگل بازی یه جور هویت برای بازی و البته مالتی پلیر ، یه زمانی همچی عالی بود بازیا هم سینگل عالی داشتن کنارشم مالتی پلیر عالی ! الان اول روی مالتی کار میکنن بعد کنارشم سینگل میزدن . شایدم سلیقه ها عوض شدن کسی اعصاب و حوصله نداره سینگل بره و از داستان بازی لذت ببره ، فقط میخوان بزنن برن جلو (کجایی L.A.noir که یادت بخیر)
به نظر منم همینه، من شخصا خودم دیگه بیشتر متمایل شدم به مولتی، البته برای من بیشتر کمبود وقت و درگیر مسائل دیگه شدنه که حوصله رو ازم میگیره و فقط میخوام بشینم پای دستگاه با دوستام مولتی بزنم
البته با حرف شمام تا حدودی موافق، برای بازی ای مثل گیرز بخش سینگل و داستان ماهیتش هست مثل اینکه آنچارتد یا GOW بیان مولتی قوی بسازن با سینگل ضعیف بعد بگیم مهم نیست، اصلا امکان نداره
ولی برای گیرز بازم قابل قبوله با توجه به تغییر سازنده
من فکر نکنم کسی گیرز رو اول بخاطر مولتی این بازی بخره. همه درگیر داستان و شخصیتهای این بازی هستن و هدف اولشون از خرید این بازی داستان زیبا و روایت قوی و شخصیت پردازی فوق العاده اون هست.
شما اشتباه فکر میکنی، من 360 داشتم کل سری گیرز رو 360 رو هم رفتم و خیلی از دوستانم به محض اینکه میخریدن وارد مولتی میشدن و اصلا اهمیت زیادی به سینگل نمیدادن
بعلاوه سینگلش دیگه فاجعه هم که نیست با توجه به عوض شدن سازنده بازی بازم خوب دراومده

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مایکروسافت 2تا IP درست حسابی داشت که اینا رو هم تبدیل کرد به یه چیز معمولی.از اونورم روی PC منتشرشون کرده دیگه بدتر.ایکس باکس برای مدیرای مایکرو این نسل شده محل آزمون و خطا.اینجوری نسل بعدشو هم از دست داده چون به غیر از ریسینگ سازنده درجه یکی تو استودیوهای اندکش نداره که براش بازی بسازه!

یه جوری ترول نکنید که بعدا بگن یه طوری شده :D دیگه اینجوری هم نیست. شور قضیه رو در نیارید دیگه :-" درسته یه سری انتظار داشتن متای بازی بالای 90 بشه ولی این دلیل نمیشه که حالا که متای بازی 85 شده بیای بگی بازی یه چیز معمولی هست. این حرف شما مثل حرف اون بنده خدایی هست که میگفت اگه متای فلان بازی 93 کمتر بشه باید در استدیو رو تخته کرد.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
یه مقدار انتظار بیشتر بود. با توجه به این اواخر Impression های خیلی خوبی میومد. اما به نظر بازی خیلی خوبی واسه طرفداران بازیه. به شخصه برای PC تهیش می کنم اولین فرصت.

-------------------------------------------------------------------
یه نکته عجیب که دیدم گیر دادن به مایکروسافت و استدیو هاش و اینکه مایکروسافت مدیریت بلد نیست و این حرفا. تا به اینجای نسل استدیو های داخلی و اصلی مایکروسافت یک گیرز با متای فعلی 85 ، هیلو با متای 84 و 2 فورتزا با متاهای 79 و 87 تولید کردن. و در سمت مقابل از استدیو های سونی یک آنچارتد با متای 93 و یک اینفیموس با متای 80 به چشم می خوره. در کل ND (که Hands down از خدایان این صنعتن) رو کنار بزاریم. این استدیو های اصلی سونین که گند زدن با مدیریتشون که 3 سال از نسل گذشته نتونستن یه بازی تولید کنن. (Santa و Polyphony)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
راستی من یه سری از نقدها رو خوندم، جوری نیست که همه بگن داستان داغونه و کمپین جالب نیست. اتفاقا خیلی ها هم از داستان و هم از کمپین تعریف کردن :D البته گویا شخصیت ها به اون جذابیت شخصیت های سری اصلی در نیومدن که یه کم قابل پیش بینی بود :D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
توروخدا نزن این حرفو الان 85 یه چیزه معمولیه؟؟:D
الان همه باید 90 به بالا باشن تا معمولی نشن درسته درحدانتظار عمل نکرده ولی خدایی کوال خوب کارکرد...مولتی عالی هورد گیمپلی فوق که اشاره کردن بهش..
خدایی فنای گرز تو فروم میتونی بری ببینی کسی توقع 90 نداشت همه رو 85 یا 86 حساب میکردن که یهو این تریلر کذایی رسید نظرات عوض شد تازه بااین حال خیلیا رو85 حساب میکردن...ولی جای نگرانی نیست تازه اول راه استودیو هست خیلی استعداد داره 2 تا شماره دیگه مونده:D

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر